Букет
      
  Реєстрація або вхід Головна    
Букет
Головна
Новини
Статті
Опитування
Анекдоти
Галерея
Погода на тиждень
Свята на тиждень
Святковий довідник
Файли
Друзі та партнери
Звязок з нами
Рекомендуємо
Гумор

Град завбільшки з бейсбольну битку став причиною смерті житомирського бізнесмена Дмитра Босюка. Принаймні так зафіксовано в міліцейських протоколах.

Google рекомендує

Інше

Все що не ввійшло до попередніх розділів

Як навчитися любити себе?


 Чи потрібно любити себе? На подібне питання існує, мабуть, тільки одна вірна відповідь. І ця відповідь звучить “так”. У житті дуже важливо любити, поважати й цінувати себе, адже тільки в цьому випадку нас так само будуть любити й поважати інші, тільки в цьому випадку нам вистачить сил на те, щоб упоратися із серйозними життєвими проблемами, стресом, тиском. Адже саме любов рятує геть усе.

Дата публікації: 20.01.2009
Прочитано: 5383 раз

Робочі пристрасті


 Старий новий рік не за горами, тому, якщо бажаєте, аби він пройшов еротично й сексуально, запам'ятовуйте найкращі місця для забав на роботі

Дата публікації: 12.01.2009
Прочитано: 2707 раз

Як давати гроші в борг, і не втрачати їх


 У тебе є найкращий друг або близький знайомий, який постійно просить позичити грошей, але ніколи не повертає борг? І відмовити начебто незручно, образити не хочеться або взагалі цю людину втратити. А потім ти відчуваєш себе ніяково, нагадуючи про борг, а точніше про власні гроші, які тобі винні. Доброта і бажання допомогти людині — дуже хороші риси характеру. Але як не залишитися в реальному збитку через свою власну доброту?

Дата публікації: 12.10.2008
Прочитано: 6935 раз

Інтернетоманія. 5 симптомів


 За різними даними, до 10% користувачів персональних комп'ютерів страждають на неконтрольовану пристрасть до Мережі. Кілька років тому лікарі навіть почали говорити про нову хворобу - Інтернет-залежність, при якій людина починає проводити все більше часу за комп'ютером, а у звичайному світі відчуває себе незатишно і поступово втрачає зв'язок із реальністю. Дехто вже б'є на сполох: у Європі та Америці починають з'являтися спеціальні клініки для людей, які страждають на раніше небачену хворобу.

Дата публікації: 21.07.2008
Прочитано: 3873 раз

Як правильно боротися із стресом


 Ми не можемо жити як запрограмовані машини. Бувають моменти, коли не нервуватися просто неможливо. У такі хвилини варто зупинитися і не драматизувати події, щоб зберегти нерви у порядку.

Дата публікації: 21.07.2008
Прочитано: 3870 раз

Одинадцять заповідей мудрої жінки


 Одинадцять правил, принципів, заповідей для кожної жінки, яка хоче бути щасливою.

Дата публікації: 23.06.2008
Прочитано: 8463 раз

Чудове стерво: 10 характеристик


 Подумайте про цю назву як про комплімент. Стерво — це зовсім не буркотун і не скандалістка. Вона не груба і не жорстока. Вона ввічлива, але щира. Вона спілкується з чоловіком чесно і відкрито, точно так, як і спілкується з своїми друзями і подругами.

Дата публікації: 20.06.2008
Прочитано: 5328 раз

ICQ - етикет


 Майже усі активні користувачі інтернету мають свій icq-номер. Але не всі знають, що і при спілкуванні в “асьці” теж є свої правила етикету.

Дата публікації: 10.06.2008
Прочитано: 3319 раз

Економ клас або коли фінанси співають романси


 У мене, коханої, є одна таємниця, про яку я боюся розповідати навіть самій собі, не кажучи вже про рідних і тим паче про чоловіка. За кордоном психологи вже давно знайшли моєму хоббі гарну назву – шопінгоманія. Однак дивлячись на себі зі сторони я розумію, що до шоппінгоманії мені ще досить далеко. Лишається єдина невтішна характеристика – я транжира.

Дата публікації: 06.06.2008
Прочитано: 2848 раз

Як вбити кохання?


 У житті деколи доводиться стикатися з нерозділеним коханням, з любов'ю до людини, яка того не заслуговує або з якою у нас з вельми певних причин не може вийти відносин. Це робить актуальним питання: як його забути?

Дата публікації: 02.06.2008
Прочитано: 4362 раз

Що і чому сниться вагітним?


 Багато жінок під час вагітності стають більш марновірними, ніж були раніше, і замислюються буквально над всім, що відбувається навколо, особливо над сенсом того, що їм сниться. Багато снів можуть бути досить химерними і тривожними. Як їх правильно тлумачити, і чи варто із-за них серйозно переживати?

Дата публікації: 07.04.2008
Прочитано: 5891 раз

Він сам заговорить про весілля!


 Закоханість, романтичні побачення, потім все частіші зустрічі, можливо, навіть спільні поїздки і відпочинок - у ваших відносинах з коханим все чудово. Окрім одного - він не пропонує вам вийти за нього заміж. Можна скільки завгодно насолоджуватися своєю незалежністю, самостійністю і самодостатністю, але рано чи пізно кожна з нас починає хотіти жити по-справжньому сімейним життям. Це означає зспільний будинок, чоловік і в перспективі - діти. А відносини так і застрягли на етапі майже щоденних побачень і періодичних ночівель один у одного. Що ж не так, якщо ви до цих пір не почули заповітних слів «ти вийдеш за мене заміж?»

Дата публікації: 01.04.2008
Прочитано: 2982 раз

Зустрічають по одягу


 Коли ми чуємо словосполучення «дресс-код», то відразу уявляємо собі виключно ділові чоловічі і жіночі костюми. Але це не зовсім правильно - корпоративний дресс-код може об'єднувати абсолютно різні стилі. Наприклад, вільний, або casual, стиль припускають, що кожен одягається на роботу так, як хоче. У конторі, де всі спокійно ходять в джинсах і футболках, надівши костюм, ви виглядатимете досить дивно.

Дата публікації: 31.03.2008
Прочитано: 7441 раз

Весна... Закохуйся і кохай!


 Ти кидаєш погляд на парочки, що обнімаються, і із зітханням відвертаєшся. Весна. А ти знову одна. Так хочеться закохатися і втратити голову! Не варто сумувати. Можливо, для того, щоб знайти своє щастя цією весни, потрібно поглянути на світ трошки інакше, ніж раніше, і спробувати змінитися самій?

Дата публікації: 31.03.2008
Прочитано: 3446 раз

Хочеш стати моделлю? Дізнайся, що на тебе чекає!


 Кожна дівчина, починаючи років з 13-ти, мріє побачити себе на обкладинці популярного журналу. Їй здається, ось стане моделлю - все життя налагодиться, всі чоловіки будуть у її ніг, і вона відразу стане щасливою. При цьому не замислюється, що ж власне є ця професія? Пройшлася раз по подіуму - і ти вже відома на весь світ, покрутилася пару разів перед камерою - і вже сяєш на обкладинці “ELLE” або “VOGUE”. Не так то було!

Дата публікації: 29.03.2008
Прочитано: 8305 раз

Зайві люди, зайві відносини


 За часів залізної завіси деякі емігранти, відлітаючи з Радянського Союзу, тягнули з собою величезні валізи набиті старими чавунними сковорідками і прасками. Митники лаялися, називали емігрантів різними нехорошими словами і відбирали сковороди на таможні. Через місяць - два на чужині побут емігрантів налагоджувався, і вони вже насилу могли зрозуміти: як стільки років користувалися цими жахливими важкенними штуками без тефлону? Але тоді, піднімаючись по трапу літака, вони проливали справжнісінькі сльози над залишеними чавунними виродками. Так буває і з людськими відносинами. Ні розуму ні серцю, але продовжуємо зустрічатися із завидною регулярністю, дзвонити, турбуватися - тягнемо відносини, що з року в рік вичерпали себе, як валізи з безцінним чавуном бабусі...

Дата публікації: 28.03.2008
Прочитано: 4088 раз

“Сприймай мене таким, яким я є!”


 Вислів, який на перший погляд є неважливим, насправді криє за собою загрозу конфлікту

Дата публікації: 13.03.2008
Прочитано: 3341 раз

Принцеси і попелюшки — в одному класі?


 Час від часу ми згадуємо про когось зі знайомих, мовляв, це людина не нашого кола. Та хіба можна так казати про дітей? Звичайно, можна! Соціальне розшарування суспільства в останні роки стало особливо помітним, і навіть малята вже добре знають, що таке людина «свого» і «не свого» кола. Тому, обираючи школу для дитини, батькам слід думати й про те, щоб вона не потрапила у соціально чуже для неї середовище. Опинитися «не у своєму колі» — дуже важке випробування для маленької людини.

Дата публікації: 03.03.2008
Прочитано: 2991 раз

Шукаємо пару холостячці


 За статистикою, якщо до 35 років жінка не вийшла заміж або хоча б не пожила в цивільному шлюбі, у майбутньому їй це навряд чи грозить. Фахівці впевнені, що в 90% випадків навіть безнадійну холостячку може врятувати від самотності чоловік із певним характером. Головне - його відшукати

Дата публікації: 28.02.2008
Прочитано: 3491 раз

Як підліткам влаштувати перше побачення


 Як же це нестерпно — сидіти в стороні та спостерігати, як хтось зустрів друга! Сумно усвідомлювати, що тебе не люблять, коли інші щасливі. Це, мабуть, одне із найгірших почуттів, яке доводиться переживати молодій людині. Найгірше, що ви можете зробити, — то це жити в очікуванні дива: щось має змінитися. Але сидіти на самоті, сподіваючися, що десь, колись усе влаштується саме собою, не варто.

Дата публікації: 21.02.2008
Прочитано: 5385 раз

Плюси і мінуси стереотипного мислення


 Зі стереотипами ми стикаємося кожного дня. Певною мірою вони економлять наш час та сили, не змушуючи нас роздумувати над дрібницями

Дата публікації: 16.02.2008
Прочитано: 6777 раз

Чи можуть товаришувати чоловік та жінка


 Питання про дружбу між чоловіком і жінкою є досить суперечливим і в більшості людей окрім дискусій нічого, в принципі, не викликає. Навпіл - саме так можна поділити думки людей. Половина вважає – так, інша переконана, що ні

Дата публікації: 16.02.2008
Прочитано: 4446 раз

Мобінг


 Про мобінг ми чуємо дедалі частіше. Таке враження, що йдеться про епідемію нової соціальної хвороби. Судячи з численних закордонних публікацій, саме це підступне явище провокує звільнення з роботи, судові процеси, неврози, суїциди і матеріальні втрати, обчислювані в мільярдах. На робочому місці від нього потерпають чоловіки і жінки, досвідчені професіонали і молоді працівники. Мобінг процвітає як у державних установах, так і в приватних фірмах. Цьому явищу присвячують статті, книги та сайти. Для більш успішної боротьби з ним засновують громадські організації, відкривають гарячі телефонні лінії і вносять зміни в законодавство. На ньому наживаються журналісти, психологи і юристи...

Дата публікації: 01.02.2008
Прочитано: 5286 раз

Батьки та школярі


 Уже середина навчального року, на початку якого ми покладали великі надії на наших школяриків. Але не завжди все складається так, як бажається, і винні в цьому не тільки діти, але й дорослі, які не завжди розуміють, що початок та середина навчального року – найважчі для учнів, особливо для першокласників.

Дата публікації: 28.01.2008
Прочитано: 2854 раз

Як контролювати сварку?


 Важко сваритися з людиною, яку дійсно любиш. Але, не дивлячись ні на що, це відбувається, і нічого тут не поробиш.

Дата публікації: 26.01.2008
Прочитано: 3145 раз

Чому ми не подобаємося собі на фотографіях?


 Чи існують в природі жінки, яким би подобалося, як вони виглядають на фотографіях або на відео? Чому нам завжди здається, що Таня, Олена, Марія Степанівна ще нічого, а ось у мене і ніс якийсь довгий, і очі дивно косять. Цікаво, а у красунь з обкладинок модних журналів бувають такі проблеми?

Дата публікації: 25.01.2008
Прочитано: 3987 раз

Сварка: як правильно поводитися?


 Сварки бувають. І з цим складно щось зробити. Краще, звичайно, попередити їх, але якщо вже пізно...

Дата публікації: 23.01.2008
Прочитано: 3171 раз

Задоволення від життя


 На що схоже життя звичайної, пересічної людини? З чого воно складається? Які основні компоненти у кожного в житті, що забирають енергію, сили, час? Заради чого ви живете? Більшість відповість стандартно: робота, дім, діти. У багатьох можуть змінюватися лише порядок, і лише мала частина опитуваних додасть до цього переліку щось інше.

Дата публікації: 08.01.2008
Прочитано: 5051 раз

Чоловіча розгадка - у віці


 Знаючи пароль - вік вашого чергового коханого, можна майже стовідсотково передбачити, чого від нього можна і не треба шукати, як із ним поводитись і багато чого іншого, що стане жінці в пригоді

Дата публікації: 06.12.2007
Прочитано: 3333 раз

Просте життя, або дауншифтери наступають


 Дауншифтінгом, або іншими словами - "simple living" в нашій країні ще не марять. Але за зразком Заходу, його активно починають практикувати.

Дата публікації: 29.11.2007
Прочитано: 4740 раз
Всього 95 на 4 сторінках по 30 на кожній сторінці
[ 1 | 2 | 3 | 4 ] [>>]
[ Назад | Початок | Наверх ]
Останні статті
Halloween
10 ідей для ідеального Хеловіну
Подарунки на День Валентина за знаком зодіаку
Ідеї для валентинок та святкування дня свято...
Як День Святого Валентина відзначають у різни...
Де краще зустрічати Новий рік?
У чому зустрічати новий рік 2010
Тіло - це годинник
Як запобігти курортних пасток
Здорове чи дешеве: як правильно обирати дитяч...
Новини партнерів
Завантаження ...
Галерея
Картинка з галереї

Картинка з галереї

Картинка з галереї

Посміхніться

Компанія друзів :
- Васю, а чого ти такий сумний?
- та в мене дружина на СНІД хвора ... народ а чого ви УСІ так зблідли?
Я ж пожартував ..

Реклама
Опитування
Чи потрібні опитування на сайті?

Так, звичайно. Це корисно
Скоріше так. Але не варто зловживати
Скорше ні. Це - зайва втрата часу
Абсолютно не потрібні.
Набридло - на усіх порталах одне й те саме!
Мені взагалі однаковоРезультати
Інші опитування

Всього голосів: 887
Коментарів: 0
Головна |  Вверх
статистика  користувачів онлайн: 185 | користувачів сьогодні: 559 | переглянуто сторінок сьогодні: 19127 | всього сторінок переглянуто: 108025660
Використання матеріалів цього сайту тільки за умови вказання прямого гіперпосилання на першоджерело та сайти, що виконали суттєві допрацювання матеріалів (переклад, доповнення довідковими даними, тощо).
Якщо першоджерело не вказано - важати першоджерелом і вказувати пряме гіперпосилання на сайт https://buket.ck.ua© 2006-2008 студія GVM
рекламна підтримка: черкаська рекламна мережа

Генерація сторінки: 0.053 сек. і 17 запитів до бази даних за 0.031 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.