Букет
      
  Реєстрація або вхід Головна    
Букет
Головна
Новини
Статті
Опитування
Анекдоти
Галерея
Погода на тиждень
Свята на тиждень
Святковий довідник
Файли
Друзі та партнери
Звязок з нами
Рекомендуємо
Гумор

- Дівчинка,як тебе кличуть?
- Жучка.
- А чому таке дивне ім'я?!!
- Батьки собачку хотіли.

Google рекомендує

Інше

Все що не ввійшло до попередніх розділів

Чого хочуть чоловіки?


 Чоловіки ненавидять домашні обов'язки? Їм коли-небудь вистачає сексу? Що приваблює їх саме в цій жінці, і чому деякі гуляють самі по собі? Журналіст Ніл Чесік узявся відповісти спантеличеним жінкам на ці питання в книзі "Думка чоловіків: що чоловіки думають про шлюб, дружину, секс, домашнє господарство і свої обов'язки".
В ході національного обстеження близько 300 американських чоловіків і докладних інтерв'ю з 70 чоловіками на всіх стадіях шлюбу Чесік з'ясовує, що доставляє їм радість і що засмучує. Хороша новина: 93% чоловіків, з якими він спілкувався, сказали, що одружувалися б на тих же жінках знову. Але хоча 82% задоволені своїм сексуальним життям, Чесік пише, що чоловіків деколи "вражає, як довго жінки можуть не думати про секс".Дата публікації: 16.07.2007
Прочитано: 4893 раз

Чи існує жіноча дружба


 Про жіночу дружбу можна багато говорити, але частіше чуєш, що жіночої дружби немає і бути не може! Із цього приводу можна сперечатися і доводити зворотнє: жіноча дружба є, але тільки не для всіх.

Дата публікації: 16.07.2007
Прочитано: 2552 раз

10 міфів про знайомства по Інтернету


 Дівчата, чому ми відмовляємося від нових знайомств, цікавих побачень і прирікаємо себе на самітність? Інтернет – віртуальна реальність, і як у будь-якій реальності, у ньому поширено безліч міфів.

Дата публікації: 11.07.2007
Прочитано: 3366 раз

Де і як можна знайомитись


 Висновок перший: знайомитися можна завжди і скрізь, що радує.

Дата публікації: 10.07.2007
Прочитано: 1875 раз

Як подолати страх перед труднощами?


 Наше життя повне подіями. Хорошими і різними.
Проблеми, труднощі будуть в нашому житті завжди. Точніше, відбуватимуться події, які ми вирішуємо для себе сприймати як проблеми і труднощі. І немає сенсу чекати, коли небо повністю очиститься від хмар для того, щоб починати радіти і відчувати себе щасливим.Дата публікації: 26.06.2007
Прочитано: 3748 раз

Що йому подарувати?


 Милі пані! У рішенні жіночої проблеми - виборі подарунка для другої половини - головне правило - мужайтеся! Збирайте в кулак волю і терпіння, активізуйте стратегічні сили свого розуму і, звичайно, не забудьте перевірити фінансову базу. І не поспішаєте клацати затвором гаманця: достаток вітрин, ваша готовність до покупки - лише частина успіху. Тут потрібне і хороше знання об'єкту, для якого підшукується подарунок. Потрібно розуміти, що від того, наскільки правильно ви вгадаєте його бажання, залежить ступінь його вдячності і обожнювання.

Дата публікації: 25.06.2007
Прочитано: 3068 раз

Як завоювати чоловіка мрії


 Будь-яка жінка задається питанням: "Як завоювати чоловіка". Універсальної відповіді немає, тому що чоловіків багато і всі вони різні. Проте можна виробити "стратегію полону" незалежної і вільної чоловічої статі.

Дата публікації: 04.06.2007
Прочитано: 5304 раз

Як стати дівчиною мрії


 У певний період життя у кожного чоловіка виникає питання: "А чи та сама дівчина зі мною поряд?". Але як же нам, дівчатам, показати своєму чоловіку, що ми - та сама єдина і неповторна, яка йому потрібна? На сторінках жіночих журналів іноді прослизають відповіді на це питання, але ми вирішили запитати самих чоловіків: адже кому, якщо не їм краще знати відповідь на це питання! Отже, основні риси ідеальної супутниці на думку самих чоловіків.

Дата публікації: 30.05.2007
Прочитано: 2967 раз

Типи чоловіків, які ніколи не одружуються


 Психологи затверджують: не дивлячись на те, що велика частина чоловічого населення прагне до того, щоб знаходитися з жінкою в шлюбі і мати від неї дітей, існує певний відсоток, який всього цього свідомо уникає.

Дата публікації: 30.05.2007
Прочитано: 1891 раз

Як контролювати свій страх?


 Я розумію, що на цю тему написано вже занадто багато статей. Але думаю, ми не повторюватимемося, якщо поглянемо на механізми страху небагато в іншому ракурсі: з погляду фізіології людини і загальної теорії розвитку життя на Землі. Давайте візьмемо теорії рефлексів Павлова і Сеченова, теорії поведінки Уотсона і Вольпе, близькі за наслідками теорії особиcтості Фрома і Адлера, змішаємо все це в невелику купу і почнемо...

Дата публікації: 29.05.2007
Прочитано: 2128 раз

Як боротися з лінню


 У квартирі бардак, на кухні гора невимитого посуду, робочий стіл в повному безладі, проект не виконаний, а вам його потрібно завтра здавати. Здається, що ще небагато, і ви точно візьметеся за роботу, але ви ще поки не вирішили, з чого почати. Проглядаєте улюблені сайти, щоденники ваших друзів, шукайте, куди б зайти, почитати чого-небудь цікавого. І ви дійсно щиро дивуєтеся з того, що в асці якось замало он-лайн контактів, що на сайтах так мало нової інформації і що ви не знайшли у френд-стрічці жодного запису, який би ви не прочитали. І взагалі все погано і зовсім не веселково, нудьга якась напала. А може ще фільм який-небудь подивитися? Але нічого нового немає. Що робити?

Дата публікації: 29.05.2007
Прочитано: 2202 раз

Чи можна нормально спілкуватися з озлобленими людьми?


 Безумовно, злість – це гріх свого роду. Але я, наприклад, не знаю людей, які хоч би раз в житті не злилися. У навколишній дійсності дуже багато зовнішніх, та і внутрішніх чинників, які можуть розсердити. Якщо ви, наприклад, переживаєте яке-небудь розчарування, можливо, знаходитеся в стресовій ситуації, вірогідність розсердитися на порожньому місці набагато вища. У нормальному, спокійному стані ви, можливо, і не відмітили чиюсь неввічливість, просто б розвернулися і пішли, але, знаходячись в негативно-емоційному настрої, ви швидше злитиметеся! І це нормально, це відповідь організма на яку-небудь дію. Але, позлившись, наскаржившись кому-небудь, краще забути.

Дата публікації: 29.05.2007
Прочитано: 1804 раз

Про що розповість його подарунок


 Відлунали свята, День Св. Валентина, Пасха, 8 березня. У когось нещодавно відбулося весілля, день народження. На носі випускні вечори. Загалом, самий час ще разок поговорити про подарунки. Не про ті, які ви вибираєте для своїх друзів і коханих, а про ті, які дісталися вам.

Дата публікації: 29.05.2007
Прочитано: 1826 раз

Як безпечно познайомитись в інтернеті?


 Безпека у одних асоціюється з особистою недоторканністю, у інших з безпечним сексом, у третіх із захистом конфіденційної інформації. Всі ці аспекти прямо або побічно мають відношення і до Інтернет-знайомств, особливо тим, які переміщаються в реальне життя. Щоб реальне знайомство виявилося дійсно приємним і безпечним, потрібно дотримувати декілька простих правил.

Дата публікації: 29.05.2007
Прочитано: 1607 раз

Як обирати подарунки?


 Як же приємно дарувати подарунки! Але треба уміти з фантазією вибирати презенти, адже у кожного з наших близьких, друзів, приятелів - свої звички і переваги. Невірно підібраний подарунок може образити людину, тому вибір знаку уваги - справа дуже відповідальна.Дата публікації: 18.05.2007
Прочитано: 2830 раз

Вийти заміж - справа нехитра!


 Поставимося до проблеми заміжжя по-філософськи: “Якщо хочете вийти заміж, не шукайте сучасного чоловіка. Набагато легше знайти просто чоловіка”

Дата публікації: 30.04.2007
Прочитано: 1913 раз

Як вийти заміж


 Якщо вам уже за... а ви ще жодного разу заміж не тільки не виходили, а навіть і близько не підходили, а вам би цього хотілось, то це значить, що ви не читали посібника “Як швидко та якісно заарканити молодика, котрий вам сподобався”. Посібник цей вийшов ще на початку двадцятого сторіччя в Нью-Йорку і давно став бібліографічною рідкістю. Зараз — невеличкий виклад цієї праці, адаптований до нашої української дійсності і нашого менталітету. Тобто, звісно, без таких порад, в котрих рекомендується з допомогою пістолета витягувати зізнання в коханні у мужчини, що вам сподобався, чи спалювати на вогнищі його дружину-негритянку.

Дата публікації: 30.04.2007
Прочитано: 2276 раз

Любовные SMS-ки


 Внимание...вы окружены любовью...Предлагаю сдаться!

Дата публікації: 21.03.2007
Прочитано: 4272 раз

Хто має платити у кафе?


 Багатьом з нас іноді не вистачає знань з питань етикету – такої важливої для суспільних істот науки. Спробуємо в цій рубріці розмістити статті з цікавих, на наш погляд, тем.

Дата публікації: 16.03.2007
Прочитано: 1856 раз

Пізнайте своїх дітей. Кольоровий тест


 Дайте дитині аркуш білого паперу і запропонуйте уявити, що з нею бажає подружитись яка-небудь зовсім чудова і добра тварина. Який вигляд вона матиме? Якого кольору буде? Нехай дитина намалює цю тварину кольоровими олівцями. Після виконання роботи можна інтерпретувати отримані результати за тестом Фрілінга, звертаючи увагу на наступні особливості.

Дата публікації: 13.03.2007
Прочитано: 2954 раз

Камень талисман


 Камни талисманы - Вера в магическую силу драгоценных камней, как и вся история человечества, уходит в глубь тысячелетий. Полагают, что выбор и время ношения драгоценных камней должны предопределяться положением планет и зодиакальных созвездий, господствующих в небе в момент рождения человека.

Дата публікації: 03.03.2007
Прочитано: 2406 раз

Вино, вермут, коньяк... Жінка та її вік


 Нас часто порівнюють з квітами, коштовним камінням і чимось іншим – дорогим і вишуканим. Від нас іде обертом голова, від нашого запаху завмирає серце, від звуків нашого голосу душа рветься назовні. При всьому багатстві вибору не квіти, не коштовні камені, а лише алкоголь викликає таку різноманітну гаму переживань. Видів алкогольних напоїв, звісно, менше, ніж жіночих типажів, але спробувати співвіднести алкоголь і жінку – завдання дуже цікаве...

Дата публікації: 23.02.2007
Прочитано: 2280 раз

Чи добра ви людина?


Бажаєш більше дізнатися про себе?

Дата публікації: 21.02.2007
Прочитано: 1942 раз

Про сексуальну поведінку чоловіка розкаже його білизна :)


 Ви, напевно, і не здогадувалися, як багато можна дізнатися про чоловіка по... трусах, які він носить. Уже при першому інтимному побаченні нескладно здогадатися, чого чекати від власника тих або інших трусиків, - досить хоч одним оком на них глянути ...

Дата публікації: 20.02.2007
Прочитано: 3038 раз

10 способов стать счастливой


Человек - кузнец своего счастья. Мы сами творим свою жизнь и позволяем быть себе счастливыми или несчастными.

Дата публікації: 07.02.2007
Прочитано: 3432 раз

Ти мені - я тобі


Вам набридли знайомі, друзі, родичі які увесь час від вас щось вимагають? Тоді вам просто необхідно прочитати цю статтю

Дата публікації: 05.02.2007
Прочитано: 4067 раз

Секреты Донжуанки или как соблазнить мужчину


В установлении контактов с женщинами мужчины гораздо более робки, чем это кажется на первый взгляд. Конечно, за редким исключением. Когда мужчине нравится женщина, то он реагирует на нее в основном тремя способами.

Дата публікації: 21.12.2006
Прочитано: 5669 раз

Про чоловіків, що дотримуються дистанції


Напевно всі ви не раз стикалися з чоловіками, які навіть в найближчих і чудовіших відносинах прагнуть дотримувати безпечну, із їхньої точки зору, дистанцію, старанно уникаючи тієї душевної близькості, до якої прагне жінка.

Дата публікації: 01.12.2006
Прочитано: 4554 раз

Искусство комплимента


Универсальный прием помогает расположить к себе собеседника...

Дата публікації: 30.10.2006
Прочитано: 3687 раз

Чи вирішує кохання всі проблеми?


Не можна вимагати від коханої людини вирішення ваших проблем, навіть якщо у вас тісний зв’язок з партнером...

Дата публікації: 21.10.2006
Прочитано: 3895 раз
Всього 95 на 4 сторінках по 30 на кожній сторінці
[<<] [ 1 | 2 | 3 | 4 ] [>>]
[ Назад | Початок | Наверх ]
Останні статті
Halloween
10 ідей для ідеального Хеловіну
Подарунки на День Валентина за знаком зодіаку
Ідеї для валентинок та святкування дня свято...
Як День Святого Валентина відзначають у різни...
Де краще зустрічати Новий рік?
У чому зустрічати новий рік 2010
Тіло - це годинник
Як запобігти курортних пасток
Здорове чи дешеве: як правильно обирати дитяч...
Новини партнерів
Завантаження ...
Галерея
Картинка з галереї

Картинка з галереї

Картинка з галереї

Посміхніться

Сидят три крокодили на дереві.
- О-о-о! Колись наші предки по землі повзали!
- Колись наші предки у воді плавали!
- Досить тріпатися, полетіли мед збирати.

Реклама
Опитування
Що в Вашому житті значить інтернет?

пошук друзів, знайомих за інтересами
сподіваюсь знайти тут своє кохання
банальний пошук інформації
можливість заробити грошіРезультати
Інші опитування

Всього голосів: 257
Коментарів: 0
Головна |  Вверх
статистика  користувачів онлайн: 159 | користувачів сьогодні: 559 | переглянуто сторінок сьогодні: 18702 | всього сторінок переглянуто: 77400539
Використання матеріалів цього сайту тільки за умови вказання прямого гіперпосилання на першоджерело та сайти, що виконали суттєві допрацювання матеріалів (переклад, доповнення довідковими даними, тощо).
Якщо першоджерело не вказано - важати першоджерелом і вказувати пряме гіперпосилання на сайт http://buket.ck.ua© 2006-2008 студія GVM
рекламна підтримка: черкаська рекламна мережа

Генерація сторінки: 0.042 сек. і 18 запитів до бази даних за 0.036 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.