Букет
      
  Реєстрація або вхід Головна    
Букет
Головна
Новини
Статті
Опитування
Анекдоти
Галерея
Погода на тиждень
Свята на тиждень
Святковий довідник
Файли
Друзі та партнери
Звязок з нами
Рекомендуємо
Гумор

— Слухай, твоя дружина вміє готувати?
— Готувати-то вона вміє, але, на жаль, я не вмію їсти те, що вона готує.

Google рекомендує
Інше

Як вбити кохання?


 У житті деколи доводиться стикатися з нерозділеним коханням, з любов'ю до людини, яка того не заслуговує або з якою у нас з вельми певних причин не може вийти відносин. Це робить актуальним питання: як його забути?Спершу корисно запитати себе: чи дійсно я хочу забути його? Чи остаточно це моє рішення? Якщо ні – питання відпадає. Якщо ж Ви ухвалили безповоротне рішення про те, щоб позбавити себе від цієї залежності, то Вам належить старанно трудитися. Чи жарт це – убити таке прекрасне почуття, яке багатьма зведено в ранг духовного, надлюдського і унікального, того, що дане не кожному, що багатьох на довгі роки підпорядковує своїй волі?

Не дивлячись на складнощі, які виникають у будь-якої людини, що зіткнулася з необхідністю «забути», це зробити можна. Обговоримо ті способи, які допоможуть Вам розлюбити і знайти душевний спокій.

Робота з причиною.

Існує вірогідність, що людина своєю присутністю поряд з Вами виконувала важливу функцію, допомагала задовольняти якусь насущну потребу, тому і була вибрана Вами. Можливо, це потреба в увазі, в безпеці, яку вона могла забезпечувати, в розділенні відповідальності у Вашому житті, у виправданні своєї поведінки або стилю мислення (якщо вона «одна» Вас в чомусь розуміла) – варіантів маса. Подумайте, чи могло таке бути? Якщо так, то варто прислухатися до себе і знайти інші способи задоволення тієї ж потреби. Наприклад, любов і розуміння можна шукати у друзів, заводити нові знайомства, якщо коло нинішніх друзів обмежене і не може дати того, що Вам зараз потрібне. Взагалі постарайтеся в даний період Вашого життя якомога більше спілкуватися з людьми, не замикатися в собі. Адже потреби, пов'язані з людьми, можна задовольнити тільки за допомогою людей.

Зміна мислення.

Згідно теорії когнітивно-поведінкової психотерапії, в основі емоцій, що випробовуються людиною, лежить неправильна, неадекватна реальність мислення. Звідси висновок: щоб змінити відчуття і емоції, потрібно змінювати сам стиль мислення, працювати з непродуктивними думками, які виникають, – замінювати їх на реалістичніші. Наприклад, думку про повинність («Я повинен любити/бути коханим!», «Я повинна мати партнера!») необхідно замінювати на думку про перевагу («Я б хотіла мати партнера, але зовсім не зобов'язана», «Добре було б любити/бути коханим» і т.п.). Це дозволить понизити ступінь вираженості емоції і наблизити її до такої, яка буде адекватна ситуації.

Часто людина закохується не в реального партнера, а в його образ, що ідеалізується, тому наше основне завдання – наблизити цей образ до реального. Це можна зробити за допомогою знаходження у людини серйозних недоліків, пошуку його психологічних проблем. Ваше завдання – деромантизувати образ коханого. Чи так він прекрасний? У будь-якої людини є недоліки, так вже ми влаштовані. Постарайтеся знайти якомога більше таких недоліків і концентруйтеся саме на них, коли в голову проникатимуть думки про нього. Деякі психологи пропонують деромантизувати образ людини, представляючи її в безглуздих ситуаціях: наприклад, в туалеті, або в клоунському ковпаку і сімейних трусах перед аудиторією, або з жіночим макіяжем на серйозному обличчі.

Справитися з любов'ю допомагає також уявне проговорювання причин неможливості бути разом. Уявіть собі, що було б насправді з Вами, якби ви одружилися: згущуйте фарби в тій області, де натрапите на неприємні моменти (зради, пізні приходи додому, неприємні для Вас звички і т.п.).

Деякі вважають, що для того, щоб розлюбити людину, треба забути її і все, що з нею пов'язано. У цій статті я представляю іншу позицію – забувати не треба! Це частина Вашого життя, Вашого безцінного досвіду, забути який не так-то просто, та і не потрібно. А що з ним робити? Пропрацювати, переоцінити, по-новому поглянути на цей складний, але такий важливий досвід. Будь-який досвід в тій чи іншій мірі може бути корисним.

В той же час після того, як Ви змогли пропрацювати цей досвід, прагніть думати про нього рідше. Як тільки відчуваєте, що думка про цю людину знов підкрадається – присікайте її в корені! Негайно міняйте тему внутрішнього монологу, займіться чим-небудь, що зажадає від Вас хорошої концентрації уваги, щоб Ви не змогли відволікатися на думці про нього.

Кінцевим результатом Вашої внутрішньої роботи повинно стати наступне: необхідно, не дивлячись на всі її недоліки, пробачити і в думках відпустити цю людину. Ця поставлена крапка завершить важливий період вашого життя, і Ви зможете почати новий – етап без цієї людини. Саме відчуття внутрішньої незавершеності не дає нам спокою і повертає в пам'яті хворобливий досвід спілкування з об'єктом любові.

Зміна поведінки і зовнішньої обстановки.

Внутрішня робота з думками повинна підкріплюватися зовнішньою – зміною поведінки і створенням сприятливих зовнішніх умов для прощання з любов'ю. Приберіть або викиньте його речі, перестаньте шукати те, що нагадує про нього і його життя. Перестаньте шукати з ним зустрічей, прагніть по можливості повністю виключити будь-які контакти. Не дарма свідчить відоме прислів'я: «З очей геть – з серця геть!»

Спорт і інші активні заняття (танці, бойові мистецтва і ін.) допоможуть Вам позбутися негативних емоцій, що накопичилися, агресії і просто не дадуть впасти Вашому тонусу, а значить, в якійсь мірі обережуть Вас від можливих депресій. Підтримуйте рівень свого настрою. Не давайте собі падати духом, думайте про позитивне, слухайте приємну і ритмічну музику, веселіться і ходіть на різні заходи з друзями.

Коли відносини рвуться, завжди звільняється час і місце в серці. Їх потрібно зайняти іншими речами, причому неодмінно цікавими: новими або давно забутими, але приносячими радість заняттями, інтересами, хобі.

Народна мудрість знову поспішає до нас на допомогу: «Клин клином вибивають». Нові відносини, нові відчуття – це те, що може безповоротно витіснити старі надії і біль. Головне при цьому пам'ятати: не варто шукати людину, схожу на колишнього коханого. Це створить ризик непотрібних спогадів про нього або Ви знову наступите на ті ж граблі – навіщо Вам це?

Час – хороший лікар. Воно пройде, і Ви раптом відчуєте, що думаєте тепер про цю людину все менше, відчуття потихеньку остигають і менше турбують Вас. Подякуйте собі за роботу, яку Ви змогли виконати. І з полегшенням поставте жирну крапку!

http://shkolazhizni.ru/

Дата публікації: 02.06.2008
Прочитано: 3932 разДодатково на дану тему
Ефективне слуханняЕфективне слухання
Як позбавитися негативу, який ми самі собі навіваємЯк позбавитися негативу, який ми самі собі навіваєм
Маніпулювання: як його розпізнати і уникнутиМаніпулювання: як його розпізнати і уникнути
Мова тіла - що вона нам говорить?Мова тіла - що вона нам говорить?
Нерозділене коханняНерозділене кохання
Чи вирішує кохання всі проблеми?Чи вирішує кохання всі проблеми?
Искусство комплиментаИскусство комплимента
Про чоловіків, що дотримуються дистанціїПро чоловіків, що дотримуються дистанції
Секреты Донжуанки или как соблазнить мужчинуСекреты Донжуанки или как соблазнить мужчину
Ти мені - я тобіТи мені - я тобі
[ Назад | Початок | Наверх ]
Немає коментарів. Чому б Вам не залишити свій комертар?
Ви не можете відправити коментар анонімно, будь ласка зареєструйтесь.
Останні статті
Halloween
10 ідей для ідеального Хеловіну
Подарунки на День Валентина за знаком зодіаку
Ідеї для валентинок та святкування дня свято...
Як День Святого Валентина відзначають у різни...
Де краще зустрічати Новий рік?
У чому зустрічати новий рік 2010
Тіло - це годинник
Як запобігти курортних пасток
Здорове чи дешеве: як правильно обирати дитяч...
Новини партнерів
Завантаження ...
Галерея
Картинка з галереї

Картинка з галереї

Картинка з галереї

Посміхніться

- Якому виду контрацепції віддають перевагуі блондинки: презервативам чи пігулкам? - Пігулкам, оскільки їх легше проковтнути.

Реклама
Опитування
Куди б Ви хотіли поїхати у весільну подорож?

на Чорне море
на Середземне море
в екскурсійний тур
в круїз на пароплаві
в екзотичні країни
на горнолижний курортРезультати
Інші опитування

Всього голосів: 303
Коментарів: 0
Головна |  Вверх
статистика  користувачів онлайн: 59 | користувачів сьогодні: 88 | переглянуто сторінок сьогодні: 1891 | всього сторінок переглянуто: 87883564
Використання матеріалів цього сайту тільки за умови вказання прямого гіперпосилання на першоджерело та сайти, що виконали суттєві допрацювання матеріалів (переклад, доповнення довідковими даними, тощо).
Якщо першоджерело не вказано - важати першоджерелом і вказувати пряме гіперпосилання на сайт http://buket.ck.ua© 2006-2008 студія GVM
рекламна підтримка: черкаська рекламна мережа

Генерація сторінки: 0.023 сек. і 19 запитів до бази даних за 0.018 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.