Букет
      
  Реєстрація або вхід Головна    
Букет
Головна
Новини
Статті
Опитування
Анекдоти
Галерея
Погода на тиждень
Свята на тиждень
Святковий довідник
Файли
Друзі та партнери
Звязок з нами
Рекомендуємо
Гумор

Підходить мужик до дівчинки, яка їсть цукерки і говорить:
-Дівчинко, а ти знаєш, що цукерки їсти шкідливо. Потовстішаєш, зуби жовті будуть.
-А мій дідусь прожив до 106 років.
-Що, він щодня їв цукерки?
-Ні, він не ліз не в свої справи

Google рекомендує

Інше

Все що не ввійшло до попередніх розділів

Інтернет-залежність


 Веб-колеса, або чи реальна інтернет-залежність? За усередненими даними, Інтернет-залежними сьогодні є близько 10% користувачів.

Дата публікації: 22.11.2007
Прочитано: 6773 раз

Де знайти чоловіка своєї мрії - маршрути та поради


 Самотність - це таке відчуття, захопленням від якого можна з кимсь поділитися. А що робити, коли поділитися і ні з ким? Та й просто хочеться банального, але такого бажаного жіночого щастя! Чекати на свого красеня-принца, звичайно ж, можна, але білих коней зараз небагато, тому й коханий може трохи забаритися чи взагалі збитися зі шляху. Тоді, можливо, треба дати долі шанс і почати пошуки самостійно...

Дата публікації: 20.11.2007
Прочитано: 2103 раз

Перші поцілунки


 Пам'ятаєте милий добрий французький серіал "Перші поцілунки"? Коли ми були молоді й красиві:) і мали по 8-12 років, практично всі його дивилися. В телепрограмі випадково наштовхнувся на цей серіал - він знову на екрані. Наштовхнувся і згадав про наші перші поцілунки. Ми всі на них таки "хворіли"

Дата публікації: 19.11.2007
Прочитано: 15576 раз

Скажи "ні" і не постраждай


 Вирішила: від сьогодні вчуся говорити вголос слово "ні". Бачу, бачу, і в ваших очах заграв вогник зацікавленості, бо майже добра половина з нас кожного вечора картає себе за те, що десь вчасно не відмовила колезі і на тебе навантажили частину непотрібної тобі роботи. А ось знову не змогла сказати подрузі "ні" у відповідь на її прохання позичити гроші і тепер маєш те що маєш - на вітрині сукня твоєї мрії, а твої гроші в гаманці подруги. До того ж, ти достеменно не знаєш, коли отримаєш позичку назад.

Дата публікації: 13.11.2007
Прочитано: 1942 раз

Не перетворюйся на «легкозаймисту речовину»


 Деякі люди є абсолютно беззахисними через одну причину – вони не господарі собі. Їх легко вивести з себе. Ними легко управляти і маніпулювати. Легко спровокувати. Вони миттєво запалюються від необережного чи навмисне образливого слова. І тому нагадують відкриту мішень, нічим не захищену, жодним щитом не прикриту.

Дата публікації: 07.11.2007
Прочитано: 1681 раз

Асексуали - представники новомодної орієнтації


 Асексуали - представники новомодної орієнтації, які не розуміють, як це: хотіти іншу людину? І повністю відкидають плотську любов

Дата публікації: 07.11.2007
Прочитано: 2406 раз

Заздрість - неоднозначне почуття чи людська слабкість?


 Напевно, в кожного з нас (і тут немає чого стидатися) в житті були такі моменти, коли ми відчували справжню класичну заздрість. Отже, всім відомо, як це буває - від чужих успіхів псується настрій, особливо якщо порівняти їх з власним сірим та звичайним життям, в якому вже давно не відбувалося нічого цікавого.

Дата публікації: 02.11.2007
Прочитано: 7128 раз

10 способів практично моментально поліпшити своє життя


 Багато наших проблем походять з нашого розуму. Вони не є результатом яких-небудь подій, невдач, або дій інших людей. Вони виникають із-за наших поганих ментальних звичок.

Дата публікації: 31.10.2007
Прочитано: 1945 раз

Як залишитися щирим і чесним в будь-якій ситуації?


 Типова ситуація. Ранок понеділка. Шеф у нестямі. Ще б: за вихідні вийшов з ладу комп'ютер, пропали цінні файли компанії, що стосуються проведення виставки за два тижні. Ех, стільки зусиль було віддано на створення цих документів! А ще гості очікуються з-за кордону!

Дата публікації: 23.10.2007
Прочитано: 3447 раз

Значення кожного дня для людини


 Кожен день має для людини значення – як в переносному, так і у прямому розумінні, володіючи неповторною енергетикою. Адже на думку астрологів, кожним днем тижня управляє певна планета, яка створює настрій і сприяє певним заняттям.

Дата публікації: 12.10.2007
Прочитано: 2237 раз

Стосунки на відстані


 Стосунки на відстані вже давно перейшли із рівня чогось нового та непізнаного у повсякденність. Як стверджують психологи, сьогодні майже кожна друга людина пережила чи переживає такий етап у своїх взаєминах з протилежною статтю - робота, стажування або навчання за кордоном коханої людини. Знайомства по телефону або Інтернету на відстані від декількох десятків кілометрів до кількох тисяч. Листування. Це все здається романтичною пригодою. Тому більшість і пробує шукати своє щастя таким чином.

Дата публікації: 09.10.2007
Прочитано: 2764 раз

Обережно - матусин синок


 Взаємини чоловіків із протилежною статтю, звичайно ж, починаються з моменту народження. Мати - перша жінка в житті будь-якого чоловіка. За ступенем прихильності до неньки всіх чоловіків можна розділити на чотири категорії...

Дата публікації: 09.10.2007
Прочитано: 1820 раз

Шалена пристрасть до покупок - жертви та агресори


 Хворобливе захоплення покупками називають проблемою нашого часу, адже сьогодні сфера товарів та послуг розвивається стрімкими темпами. Також у сучасних магазинів є багато капканів, в які попадаються наївні покупці - це й яскраві вітрини, й нові розрекламовані товари, й заманливі написи „розпродаж” та „знижки”, і перед цим встояти дуже непросто. І чимало людей-таки не вистоюють. Їх називають шопоголіками, про них пишуть веселі книги та жаліють, але ризик стати таким є у кожного з нас. Адже подібна пристрасть зовсім не обов’язково може бути вродженою, шпоголізм має властивості з’являтися і після якоїсь важливої події чи сильного стресу. Також інші негативні емоції, спричинені нещасливим коханням, невпевненістю в собі та простою сезонною депресією можуть викликати „магазинний зрив”.

Дата публікації: 03.10.2007
Прочитано: 2094 раз

Тест! Хто ви: романтичний аналітик або обачлива кокетка?


 Відомо, що функції півкуль головного мозку чітко розподілені. При цьому одна з них домінантна тому, багато в чому визначає характер людини. Яка з півкуль домінує саме у вас, ви можете визначити самі.

Дата публікації: 02.10.2007
Прочитано: 2573 раз

Осіння депресія - як боротись?


 Скорочення світлового дня, похолодання, погіршення погоди... Навіть глибоко в підсвідомості бринить смуток від того, що закінчилося літо і приходить занепад природи — як занепад життя. Ми всі по-різному відгукуємося душею на осінь.

Дата публікації: 28.09.2007
Прочитано: 2348 раз

Твій перший степ


 Останнім часом багато моїх знайомих цікавляться танцями, але не всі починають ними займатися. Наявність острахів та певна стереотипізація суспільства стають на заваді цьому. То ж, чи загрозливі наші страхи, і як їх можна побороти? Пропоную розглянути найтиповіші з них.

Дата публікації: 27.09.2007
Прочитано: 1708 раз

Що примушує нас вибирати той чи інший товар?


 Продавців, виробників, та і самих покупців впродовж всієї історії бізнесу хвилює одне питання – які саме чинники примушують нас вибирати той або інший товар? Чому ми можемо купити дешеву неякісну річ, яка прослужить нам пару місяців і стане непридатною? Чому ми витрачаємо величезні суми на предмети розкоші, навіть якщо через це доведеться затягнути пояс? Саме на ці питання я хочу відповісти в цій статті.

Дата публікації: 17.09.2007
Прочитано: 1819 раз

Як ви спите? Пози уві сні


 Пози сну подружніх пар можуть багато що повідати про їх відносини...

Дата публікації: 12.09.2007
Прочитано: 6842 раз

Мова тіла: кожен рух має значення


 ...Спробуйте у процесі спілкування з кимсь зняти себе на камеру і під час перегляду зйомки уважно роздивіться миттєві мікровирази свого обличчя, повороти голови, рухи рук, положення ніг, позу загалом. Нічого не «чіпляє» уваги? Ваші жести не суперечать тому, що ви говорите вголос? Не помітили зайвих рухів? І головне: ви собі вірите?

Дата публікації: 10.09.2007
Прочитано: 3735 раз

Чекаємо гостей


 Прихід гостей, тим більше званих, це завжди подія радісна і хвилююча. Зустріти гостей слід належним чином.

Чекаючи, ми думаємо не тільки про те, в якому наряді їх зустрічатимемо, як виглядатимемо, але і про те, як краще прибрати квартиру, як розставити меблі, щоб не впасти обличчям в бруд.



Дата публікації: 10.09.2007
Прочитано: 2718 раз

Вам 30 років... Час влаштовувати ревізію?


 Колись давним-давно, як здається нині, а насправді лише якихось 15 років тому, вам здавалося, що 30 років — це дуже багато, це середина життя чи майже старість... А років 5 чи 10 тому ви думали, що до 30 років у вас буде все — щаслива сім’я з дітьми, друзями, веселими вечірніми посиденьками, відпустками на модних курортах, будинок вашої мрії з каміном і бібліотекою, дуже вдала кар’єра... Сьогодні ви вперше, прикрашаючи іменинний торт, не стали виводити заповітну цифру...

Дата публікації: 06.09.2007
Прочитано: 1711 раз

Мелодія вітру або як приворожити гроші


 Виходиш з дому - не повертайся, навіть якщо щось забув. Навіть якщо на вулиці дощ, а ти без парасолі. Навіть якщо забув сумку, а в сумці гроші - все одно - попроси в когось, вкради, але не повертайся. Чорна кішка на шляху - будь чемним, пропусти тих, хто йде позаду. Навіть якщо для цього доведеться чекати хвилин двадцять. Не сідай на кут стола, не клади хліб паляницею додолу, не передавай через поріг, не ставай на ланцюг теляті (голова буде боліти), не дивися в розбите дзеркало, не, не, не... Знайомо?

Дата публікації: 05.09.2007
Прочитано: 4993 раз

Толкование и значение имен


 Когда вы выбираете своему ребенку имя, нужно обращать внимание на то, как оно будет звучать. Очень важно, чтобы оно соответствовало характеру... 

Дата публікації: 03.09.2007
Прочитано: 3930 раз

Лінощі - боротися і перемогти!


 Боже, скільки грандіозних планів було в мене для минулих вихідних! Я запланувала на суботу прибирання в квартирі, нехай і не генеральне, але позбутися мотлоху на балконі і розібрати гардероб було вкрай необхідно. Ввечері на мене чекала в гості давня шкільна подруга Марина, яка запрошувала мене подивитися на новий ремонт стільки разів, що відбріхуватися від цього, прикриваючись неіснуючими справами було вже дійсно соромно. А ще я нарешті дочитаю підручник з менеджменту, зроблю нову супер-маску для ніг і виберуся в кіно... Ви, напевно, думаєте, що в мене дуже цікаве та насичене життя? А ось і ні!

Дата публікації: 30.08.2007
Прочитано: 3641 раз

Чому ми зберігаємо мотлох - історія однієi квартири


 Речі... В моєму маленькому двокімнатному помешканні iх стільки, що вистачить на цілий музей забутих речей. Але ось який парадокс - я ними абсолютно не користуюся. "Та викинь ти нарешті весь цей мотлох", сказала моя подруга, коли я при ній намагалася знайти у шафах косметичку. Так, ось інша косметичка, яку мені подарували ще на мій дитячий день народження, ось старий шарфик з діркою, ось одна печатка... У шафах було все. Крім необхідного. Але викинути... Та нізащо! Тут я і замислилася: виходить, є такі непотрібні речі, які для нас важливіші, ніж інші? І, хоча вільного місця в квартирі вже немає, позбутися хоча б однієi речi просто неможливо. Чому ж так виходить?

Дата публікації: 23.08.2007
Прочитано: 1883 раз

Як вичавити більше користі з кожного дня?


 Хто з нас не хотів би використовувати свій час по максимуму? Та ще робити менше рухів тіла і більше одержувати результатів, не тільки у вигляді дзвінкої монети, але і вільного часу. Точно помічено: Час – Гроші.

Дата публікації: 16.08.2007
Прочитано: 1832 раз

Почерк і характер. Графологічна експертиза


 Почерк і характер - річ нероздільна? Принаймні саме так стверджують дослідники почерку з Британії.

На протязі дев'яти місяців вони протестували на цей предмет вісім тисяч чоловік всіх груп і верств населення, перевірили ще раз відповіді на детекторі брехні і, нарешті, систематизували отримані результати за допомогою складної комп'ютерної програми.



Дата публікації: 15.08.2007
Прочитано: 7524 раз

Як позбавитися труднощів у спілкуванні


 Часто проблеми у спілкуванні виникають з двох полярних причин: сором'язливість і надмірна балакучість. Причому людям з другою проблемою простіше, ніж сором'язливим, оскільки вони рідше замислюються над тим, чому з ними не хочуть спілкуватися, ніж ті, у яких є час помовчати і все осмислити.

Дата публікації: 13.08.2007
Прочитано: 4568 раз

Як пережити розставання


 Розлука з коханою людиною - одне з найважчих випробувань в житті жінки. Багато психологів вважають, що більшість людей бояться розірвати навіть найгірші відносини, тому що це відкидає їх назад в дитинство. Вони як би наново переживають жах розставання з батьками. У цій ситуації знайти в собі сміливість бути самостійною і самотньою людиною - означає більше не бути безпорадною дитиною.

Дата публікації: 02.08.2007
Прочитано: 2822 раз

Колір вашого автомобіля багато говорить про Вас


 А якого кольору ваш автомобіль

Дата публікації: 18.07.2007
Прочитано: 3556 раз
Всього 95 на 4 сторінках по 30 на кожній сторінці
[<<] [ 1 | 2 | 3 | 4 ] [>>]
[ Назад | Початок | Наверх ]
Останні статті
Halloween
10 ідей для ідеального Хеловіну
Подарунки на День Валентина за знаком зодіаку
Ідеї для валентинок та святкування дня свято...
Як День Святого Валентина відзначають у різни...
Де краще зустрічати Новий рік?
У чому зустрічати новий рік 2010
Тіло - це годинник
Як запобігти курортних пасток
Здорове чи дешеве: як правильно обирати дитяч...
Новини партнерів
Завантаження ...
Галерея
Картинка з галереї

Картинка з галереї

Картинка з галереї

Посміхніться

Розмовляють два приятелі:
- У тебе дружина чесна?
- Не знаю... Три роки живемо, поки що нічого не вкрала.

Реклама
Опитування
Як Ви реагуєте на нахабність?

в душі злюсь, але поводжу себе стримано
зроблю зауваження
не звертаю уваги
нахабнію у відповідь
лаюсь, сварюсь
такі люди слів не розуміють, пускаю в хід кулаки
свій варіант



Результати
Інші опитування

Всього голосів: 215
Коментарів: 1
Головна |  Вверх
статистика  користувачів онлайн: 120 | користувачів сьогодні: 565 | переглянуто сторінок сьогодні: 17530 | всього сторінок переглянуто: 77288489




Використання матеріалів цього сайту тільки за умови вказання прямого гіперпосилання на першоджерело та сайти, що виконали суттєві допрацювання матеріалів (переклад, доповнення довідковими даними, тощо).
Якщо першоджерело не вказано - важати першоджерелом і вказувати пряме гіперпосилання на сайт http://buket.ck.ua



© 2006-2008 студія GVM
рекламна підтримка: черкаська рекламна мережа

Генерація сторінки: 0.027 сек. і 17 запитів до бази даних за 0.020 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.