Букет
      
  Реєстрація або вхід Головна    
Букет
Головна
Новини
Статті
Опитування
Анекдоти
Галерея
Погода на тиждень
Свята на тиждень
Святковий довідник
Файли
Друзі та партнери
Звязок з нами
Рекомендуємо
Гумор

У дворі:
— Ото, який у вас здоровенний собака!
— Так, неодноразовий медаліст!
— Мабуть, напаскудить — пісочниці не вистачить?

Google рекомендує
Інше

Чоловіча розгадка - у віці


 Знаючи пароль - вік вашого чергового коханого, можна майже стовідсотково передбачити, чого від нього можна і не треба шукати, як із ним поводитись і багато чого іншого, що стане жінці в пригодіНаше ставлення до сексу з роками міняється, як і ставлення до тих, із ким трапляється лягати у ліжко. У 20 хочеться, щоб нас тримали за руку, дарували улюблені квіти й говорили (і, будь ласка, нескінченно) про свою неземну любов (навіть якщо цим усе й обмежиться - нічого страшного). У 30 обмежуватися цим зовсім не хочеться. У 40 уже не страшно, якщо розмов про неземну любов не буде.

І чомусь цей факт у жінок не викликає сумнівів, сприймається як належне й передбачається, що таким самим природним чином він повинен дійти й до чоловіка.

Playboy

Він одразу (і дуже щиро) зізнається вам у коханні, з ходу запрошує в кіно на останній сеанс, дарує квіти, шепоче щось на вушко, не дуже вслухуючись у те, що ви відповідаєте (і чи взагалі відповідаєте), і цілує всі частини тіла, які ви йому дозволите. Адже це його 20 років! Отже, у 20 ваш чоловік...

Найбільше зацікавлений у тому, щоб: побудувати успішну кар'єру. Тобто, звичайно, стосунки і секс теж його цікавлять (особливо секс!), але менше. Частково тому, що жінки оцінюють ступінь своєї привабливості за відображенням у дзеркалі, а чоловіки - за станом свого банківського рахунку. Частково тому, що він ще не настільки впевнений у собі, щоб зачаровувати саме тих жінок, яких найбільше хоче. Ну і (треба б із цього почати), звичайно ж, стосунки всерйоз і надовго з однією-єдиною жінкою чоловікам у цьому віці просто не потрібні. Адже навколо стільки інших розкішних леді!

Плюси: у 20 років сексуальні асоціації виникають у чоловіка навіть зі словами "настільна лампа". Сексом він готовий займатися в будь-який час доби, у будь-якому місці й у будь-якій позиції. Принципів і табу немає, втоми немає, особливих сексуальних переваг - теж. Втім, краще, якщо це буде щось новеньке, чого ще не пробував.

Мінуси: він навряд чи зрозуміє, навіщо вам повільна музика, шампанське та свічки. Звичайно, він не проти всього перерахованого вище, але, на його думку, все, що потрібно для гарного сексу, у вас уже є. Від природи. Тому особливої романтики від нього чекати не доводиться. Часто 20-річний чоловік не буде знати, що і як треба робити. І майже завжди - що і як треба робити, щоб догодити вам.

Що з ним робити: робіть із ним секс! Коли вам захочеться, як захочеться й у яких завгодно позах. Говоріть вголос про свої бажання, експериментуйте разом. І частіше вимовляйте вголос "настільна лампа".

Чого робити не слід: дітей. У 20 чоловік скоріше думає про те, як зробити секс фантастичним, феєричним, кращим із тих, що були у вас (і як потім розповісти про це друзям), ніж про те, як зробити його безпечним. Подбайте про це самі. Зрештою, необхідність у розпал подій одягатися й бігти в аптеку не збуджує навіть у 20. Хоча не виключено, що потім ви будете згадувати про це зі сміхом. І ще не треба збиратися за 20-річного чоловіка заміж. Навіть якщо дуже хочеться.

Playman

Ви не йдете з ним у кіно, тому що він запрошує вас у шикарний ресторан, де довго розмовляє з вами. Переважно про себе. При цьому уважно слухає, що ви йому на цю цікаву тему скажете, часто й довго дивиться в очі, дарує троянди, лілії або орхідеї (але обов'язково красиво оформлені), і ви вже розумієте, що після вечері опинитеся в нього вдома. Втім, він не наполягає. Вашому чоловіку 30. І, швидше за все, він...

Найбільше зацікавлений у тому, щоб: знайти жінку, гідну поруч із ним не тільки прокидатися, але й жити. Гори до цього моменти вже підкорені, материки завойовані, і тепер чоловік може дозволити собі стати трішечки більше сентиментальним. Йому вже хочеться не тільки сексу, але й (так, це можливо!) стосунків, підтримки, щирості й довіри. Саме в цьому віці виникає бажання, щоб удома хтось чекав, а двері не доводилося відмикати своїм ключем. До того ж з'являються думки про дітей.

Плюси: 30-річний чоловік уже знає про жіночий оргазм і як його подарувати вам. Більше того, він хоче цього. Іноді навіть настільки, що забуває про свій власний. У сексі з ним ще відчутне тваринне бажання молодості, але воно вже зафарбоване в емоційні тони. Вас гарантовано обіймуть, із вами поговорять і поцілують на ніч. Якщо, звичайно ж, ви опинилися в його ліжку не випадково, що в 30 трапляється ще досить часто.

Мінуси: мінусів у сексі з ним практично немає. Він досить досвідчений, щоб привести вас у захват, і досить подорослішав, щоб цей захват не обмежувався ліжком. Єдиний недолік стосунків із ним - стандартам 30-річного дуже непросто відповідати. Адже на кону його воля, яка ще вчора була безцінною! І запропонувати її (а виходить, себе), чоловік у 30 часто готовий тільки ідеальній пані. І тут раптово з'ясовується, що розкішних жінок навколо не так і багато...

Що з ним робити: він підійде вам, якщо ви теж встигли відбутися (хоч якось), а також зрозуміти, чого хочете від життя взагалі й сексу з ним зокрема. Краще, якщо при цьому ви будете впевнені в собі: цей чоловік шукає партнера не тільки в сексі, але й у житті, а отже, він повинен вам довіряти. Або хоча б могти довіритися.
Чого робити не слід: як не дивно, дві протилежні речі: форсувати події й ставитися до нього занадто легковажно. Першого він, як учорашній Playboy, злякається, а друге його відштовхне. У 30 років чоловік із подивом виявляє, що в нього є почуття.

Play... off

Він тримає вас за руку, коли ви дивитеся фільм (який у більшості випадків виявляється мелодрамою), слухає довгі розповіді про ваші переживання (а заодно про переживання ваших подруг і друзів), дарує ваші улюблені квіти і вчить розбиратися в гарному вині, кухні та сексі. Двох думок тут бути не може: вашому чоловіку 40. І він...

Найбільше зацікавлений у тому, щоб: знайти, нарешті, заради кого жити. Усвідомлення того, що як мінімум половина життя вже позаду і пройдена на самоті, змушує шукати рідну істоту, якій можна було б довіритися. Про яку можна піклуватися. І яка знову дала б йому можливість відчути, що він живе, а не існує між офісом, тренажерним залом і закордонним відпочинком, який став уже таким звичним.

Плюси: до своїх 40 він, напевно, вже не раз перепробував усе, у всіх позах і варіантах, придбав життєвий досвід, який підказує, що будь-яка жінка може стати розкішною, якщо правильно підійти до питання навчання. І ще - що секс - це не головне. А головне - стосунки. Це найбільш ніжний і терплячий коханець, який щиро ставить ваше задоволення вище за своє й оцінює стосунки взагалі та секс зокрема за тим, наскільки вам із ним добре.

Мінуси: якщо ви розраховуєте на пристрасть, приготуйтеся до того, що проявлятися вона буде рідко, натомість отримаєте помножену на кілька годин ніжність, ті самі свічки й романтику. Причому дуже часто при свічках ви будете розмовляти - нехай про все на світі, дуже щиро (і при цьому він знову буде тримати вас за руку).

Що з ним робити: цілком можливо, що чоловік у 40 вилікує всі ваші душевні рани, долюбить вас за тих, хто не долюбив до нього, буде жити вашими інтересами й на ділі покаже, що таке душевна близькість. Якщо це саме те, що вам потрібно, насолоджуйтеся. Якщо ні, ставтеся до цього роману, як до перепочинку від пристрастей. І, користуючись моментом, вчіться усього, що ви ще не вміли в сексі - перед вами прекрасний учитель.

Чого робити не слід: залишатися з ним надовго, якщо, крім душевної складової стосунків, вам ще важлива і фізична. Зраджувати йому теж не варто: він так щиро до вас ставиться, що просто не переживе цього. І знову буде тримати вас за руку, пояснювати, переконувати і наводити приклади з життя.

http://20minut.ua

Дата публікації: 06.12.2007
Прочитано: 3312 разДодатково на дану тему
Ефективне слуханняЕфективне слухання
Як позбавитися негативу, який ми самі собі навіваємЯк позбавитися негативу, який ми самі собі навіваєм
Маніпулювання: як його розпізнати і уникнутиМаніпулювання: як його розпізнати і уникнути
Мова тіла - що вона нам говорить?Мова тіла - що вона нам говорить?
Нерозділене коханняНерозділене кохання
Чи вирішує кохання всі проблеми?Чи вирішує кохання всі проблеми?
Искусство комплиментаИскусство комплимента
Про чоловіків, що дотримуються дистанціїПро чоловіків, що дотримуються дистанції
Секреты Донжуанки или как соблазнить мужчинуСекреты Донжуанки или как соблазнить мужчину
Ти мені - я тобіТи мені - я тобі
[ Назад | Початок | Наверх ]
Немає коментарів. Чому б Вам не залишити свій комертар?
Ви не можете відправити коментар анонімно, будь ласка зареєструйтесь.
Останні статті
Halloween
10 ідей для ідеального Хеловіну
Подарунки на День Валентина за знаком зодіаку
Ідеї для валентинок та святкування дня свято...
Як День Святого Валентина відзначають у різни...
Де краще зустрічати Новий рік?
У чому зустрічати новий рік 2010
Тіло - це годинник
Як запобігти курортних пасток
Здорове чи дешеве: як правильно обирати дитяч...
Новини партнерів
Завантаження ...
Галерея
Картинка з галереї

Картинка з галереї

Картинка з галереї

Посміхніться

Диплом про вищу освіту - папірець, що свідчить про те, що у Вас таки був шанс навчитися!

Реклама
Опитування
Яким шпалерам для робочого столу Ви надаєте перевагу?

Природні пейзажі
Світ тварин
Автомобілі, техніка
Абстракції
Відомі фотомоделі
Комп`ютерна тематика
Космічна тематика
Фентезі
Цікаві малюнки
Діти
Інше
Робочий стіл повинен бути без шпалерРезультати
Інші опитування

Всього голосів: 1669
Коментарів: 0
Головна |  Вверх
статистика  користувачів онлайн: 39 | користувачів сьогодні: 875 | переглянуто сторінок сьогодні: 1942 | всього сторінок переглянуто: 106798434
Використання матеріалів цього сайту тільки за умови вказання прямого гіперпосилання на першоджерело та сайти, що виконали суттєві допрацювання матеріалів (переклад, доповнення довідковими даними, тощо).
Якщо першоджерело не вказано - важати першоджерелом і вказувати пряме гіперпосилання на сайт http://buket.ck.ua© 2006-2008 студія GVM
рекламна підтримка: черкаська рекламна мережа

Генерація сторінки: 0.047 сек. і 19 запитів до бази даних за 0.041 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.