Букет
      
  Реєстрація або вхід Головна    
Букет
Головна
Новини
Статті
Опитування
Анекдоти
Галерея
Погода на тиждень
Свята на тиждень
Святковий довідник
Файли
Друзі та партнери
Звязок з нами
Рекомендуємо
Гумор

З подарунків на перше квітня:
Мухобійка з отвором 1х1 см і написом: "Дайте мусі шанс".

Google рекомендує
Інше

Шукаємо пару холостячці


 За статистикою, якщо до 35 років жінка не вийшла заміж або хоча б не пожила в цивільному шлюбі, у майбутньому їй це навряд чи грозить. Фахівці впевнені, що в 90% випадків навіть безнадійну холостячку може врятувати від самотності чоловік із певним характером. Головне - його відшукатиЇй трохи за 30. Вона гарна, розумна, освічена. Їздить на іномарці, живе у власній квартирі, обіймає гарну посаду. Здавалося б, кому, як не їй, почувати себе абсолютно щасливою! От тільки намальований портрет належить стандартній холостячці. Але чому гарні й успішні так часто залишаються одні?

Психологи сходяться на думці, що багатьом жінкам у своїй самотності треба звинувачувати не злу долю, а себе. Якщо ж дотримуватися певних правил, майбутній чоловік обов'язково намалюється на обрії.

- Сміливіше: дивимося в очі перехожим і посміхаємося симпатичним! - навчають на численних спеціальних тренінгах для хронічних одиначок. - Погляд - особливий, що виділяє чоловіка серед всіх інших, - дозволяє вам взяти ініціативу в руки. Якщо ж не використаєте його, ваша доля - не вибирати, а чекати, коли хтось нарешті сам вибере вас. А чекати цього можна дуже довго...

Правило №1. Удави і кролики

"Чого він п’ялиться на мене? Хамло!" Дама обурено відвертається й намагається дивитися куди завгодно, тільки не на молодого чоловіка, що зацікавився нею.

Але ж не забувайте: будь-які стосунки починаються з погляду. Тим, хто не володіє мистецтвом гри очима, рекомендується тренувати погляд перед дзеркалом. Щодня дивіться в дзеркало на власне перенісся, не переключаючись ні на що інше. Спершу кілька секунд, потім - по 10-15 хвилин. Не думайте, що це так само просто, як милуватися собою, наводячи макіяж! А потім випробуйте нові навички на представниках протилежної статі. У транспорті й магазинах ловіть погляди й не відводьте очей, постарайтеся, як у дитячій грі, "передивитися" партнера. Намагайтеся довше затримувати погляд на знайомих чоловіках під час пауз у розмові. Учіться очима говорити: "Ти мені симпатичний!"

Правило №2. Віра в наречених

"Нормальних чоловіків узагалі не залишилося! Одні виродки, алкаші та жмоти", - такий звичайний лейтмотив вечорів, на які збираються подружки-холостячки.

Вірте в успіх! Багато хто не може вийти заміж через страх, що в них це не вийде, і, щоб виправдати себе, як можуть, звинувачують усю сильну половину людства. Жінки з подібними думками на підсвідомому рівні відштовхують від себе потенційних наречених - на їхніх обличчях видно клеймо хронічної старої діви.

І не витрачайте весь вільний час на посиденьки з такими ж невдахами, як ви, - наречених серед них не знайти. Шукайте нові компанії: ходіть у гості до друзів, у яких збирається багато народу, просіть подруг знайомити вас із приятелями їхніх чоловіків, не нехтуйте й інтернет-знайомствами. Якщо заради заміжжя ви готові на все, тимчасово змініть роботу. Виберіть місце служби, що дозволить вам спілкуватися з безліччю нових людей.

Правило №3. Не чекаємо принца

"Таня виходить за Петю? Фу-у-у! Він такий нудотний (страшний, нахабний, тупий)!" І хто це говорить? Дівиця, поруч із якою вже який рік не видно ні нахабного, ні нудотного - ніякого.

Ідеальних чоловіків не буває, тому жінки, які шукають їх, приречені на самотність. Щоб розставити пріоритети, напишіть обов'язкові якості, якими повинен володіти ваш обранець, а на іншому аркуші - недоліки, які зможете йому простити. Частіше читайте ці записи й намагайтеся зменшити число пунктів у першому списку й збільшити - у другому. Десь через місяць у переліку необхідних достоїнств кандидата повинні залишитися найважливіші для вас якості - ті, котрими може володіти реальний чоловік, а не горезвісний принц. Можливо, тоді ви подивитеся на людей із вашого оточення з іншої сторони.

Правило №4. "Він" замість "я"

"Він розраховує, що я буду танцювати під його дудку! Моє улюблене плаття, бачите, мені не личить! А моя краща подруга Машка його дратує! І що, я повинна носити інший одяг і не запрошувати додому подруг? У мене свої звички, і я не збираюся від них відмовлятися!"

Кандидат у чоловіки намалювався на обрії? Забудьте принцип: "Люби мене такою, яка я є". Станьте такою, якою хоче вас бачити він. Для цього вивідайте все про його інтереси, звички, ставлення до грошей, політики, сексу. Щоб зрозуміти, що в жінці його приваблює найбільше, обговоріть із ним знайомих дам. У кожного чоловіка є свої уявлення про майбутню дружину. Хтось не любить занадто незалежних, хтось, навпаки, занадто безпомічних і т.п. Вам не подобається ця порада? Не хочете відмовлятися від власного "я"? Тоді відмовтеся від матримоніальних планів. Спільне життя - завжди компроміс.

Правило №5. Лягти - не значить ощасливити

"У плані інтимних стосунків я даю йому все. Я готова до сексу щоразу, як тільки він захоче. Що йому ще потрібно?"

Як це не сумно, чоловіки нині розпещені сексом - вільні стосунки дають свої плоди. Тому треба стати для єдиного незамінною в ліжку. Подобається нам це чи ні, але багато чоловіків женяться винятково через сильну сексуальну прихильність до подруги. Тому найбільш просунуті дами тренують м'язи головного жіночого органу за допомогою спецтренажерів і кульок для вправ із секс-шопу. Чоловік одержує ні з чим не порівнянне задоволення, коли партнерка під час сексу грає інтимними м'язами, тому тренуйтеся й не вважайте, що ваше тіло саме по собі є найбільшим подарунком чоловіку.

Психологи ділять хронічних одиначок на кілька типів.

Кар'єристка

Вона: у всьому прагне стати кращою й обов'язково намагається обскакати по кар'єрних сходах колег-чоловіків. Їй нецікаві турботи, пов'язані з будинком і родиною. Ресторанна піца для неї краща за домашній пиріг, а пізні ділові зустрічі чи тусовки з такими ж самотніми подругами - за тихі вечори перед телевізором.

У чому проблема? Вона поводиться, як амазонка, немов чоловік їй зовсім не потрібний. Але ж більшість менів люблять жінок, у чомусь від них залежних, і як дружин вибирає дам покладливих і не занадто амбіційних.

Розшукується чоловік: врятувати кар'єристку може людина набагато успішніша, щоб у неї навіть не виникло бажання конкурувати з ним у ділових питаннях. Або це може бути повна протилежність: чоловік, який нічого не домігся у професійній сфері й свідомо готовий прийняти на себе роль домогосподаря. У цьому випадку шлюб із розрахунку може стати цілком щасливим.

"Міс досконалість"

Вона: гарна в усьому. У школі вона відмінниця, на роботі - неоціненний співробітник, по життю - перша красуня й законодавиця моди для подруг. Коли "міс досконалість" прямує по вулиці, чоловіки пожирають її очами й вивертають шиї услід. У неї купа шанувальників і жодної пропозиції вийти заміж.

У чому проблема? Вона занадто ідеальна. Чоловіка із задоволенням укладають подібних жінок у ліжко, але женитися на них не поспішають. Із такою дружиною неможливо жити спокійно, адже постійно лізуть у голову думки, що така красуня обов'язково знайде достойнішого кандидата. До того ж поруч із "міс досконалістю" чоловіки постійно почувають власну ущербність.

Розшукується чоловік. У "міс досконалості" надії на щастя дві. Врятувати її може досить недалекий чоловік, який не відбувся у житті: для нього така дружина стане компенсацією за всі життєві невдачі. Більш підходяща для "досконалості" партія - чоловік, упевнений у собі на всі сто. Але знайти такого кандидата, як показує практика, дуже й дуже складно.

Синя панчоха

Вона: зі школи страждає через відсутність чоловічої уваги. За подружками в’ються однокласники, а вона незмінно сидить на дискотеках у кутку. Не стежить за модою, не фарбується й узагалі намагається првертати до себе якнайменше уваги. Чоловіки можуть по-приятельськи спілкуватися з нею, але жінку, тим більше ту, якій можна запропонувати руку й серце, в "синій панчосі" не бачать.

У чому проблема? Вона не тільки не дуже приваблива зовні, але й зациклена на власних комплексах. Чоловіків боїться, через відсутність хоч якихось серйозних романів зовсім не вірить у можливість заміжжя. І якщо навіть хтось спробує знайти з нею спільну мову, вона сприйме це як знущання або злий жарт.

Розшукується чоловік: змінити долю "синьої панчохи" здатний той, хто сам мучиться від комплексів і домогтися яскравішої жінки йому не під силу. Тяжіють до "синіх панчіх" і юнаки з хворим самолюбством. Із такою дружиною вони завжди будуть почувати себе на коні, адже за пропозицію руки й серця вона буде вдячна до кінця життя, ніколи не побіжить наліво і стане найстараннішою зі всіх господарок.

"Свій хлопець"

Вона: як пацанка з раннього дитинства вибирає собі в друзі винятково представників протилежної статі. Їй нецікаво з жінками, а розмови про косметику, вбрання й любовні романи навівають смертельну нудьгу. Чоловіків навколо них завжди багато, і ці дами ніяк не втямлять, чому приятелі не тільки в загс не звуть, а навіть поцілувати не намагаються?

У чому проблема? Жінкам-пацанкам не вистачає не тільки жіночності, вміння красиво одягатися і стежити за собою, а й у першу чергу жіночої загадковості. Адже з друзями в ліжко не лягають! "Свої хлопці" зовсім не вміють кокетувати, привертати до себе увагу чоловіків суто по-жіночому.

Розшукується чоловік. Подарунок для пацанки - зациклений на своїй справі або хобі. Таким чоловікам набагато важливіше, щоб дружина сходила з ним разом на футбол або всю неділю на пару провозилася зі зламаною машиною, ніж приготувала смачний обід і продемонструвала сексуальну білизну.

http://20minut.ua

Дата публікації: 28.02.2008
Прочитано: 3448 разДодатково на дану тему
Ефективне слуханняЕфективне слухання
Як позбавитися негативу, який ми самі собі навіваємЯк позбавитися негативу, який ми самі собі навіваєм
Маніпулювання: як його розпізнати і уникнутиМаніпулювання: як його розпізнати і уникнути
Мова тіла - що вона нам говорить?Мова тіла - що вона нам говорить?
Нерозділене коханняНерозділене кохання
Чи вирішує кохання всі проблеми?Чи вирішує кохання всі проблеми?
Искусство комплиментаИскусство комплимента
Про чоловіків, що дотримуються дистанціїПро чоловіків, що дотримуються дистанції
Секреты Донжуанки или как соблазнить мужчинуСекреты Донжуанки или как соблазнить мужчину
Ти мені - я тобіТи мені - я тобі
[ Назад | Початок | Наверх ]
Немає коментарів. Чому б Вам не залишити свій комертар?
Ви не можете відправити коментар анонімно, будь ласка зареєструйтесь.
Останні статті
Halloween
10 ідей для ідеального Хеловіну
Подарунки на День Валентина за знаком зодіаку
Ідеї для валентинок та святкування дня свято...
Як День Святого Валентина відзначають у різни...
Де краще зустрічати Новий рік?
У чому зустрічати новий рік 2010
Тіло - це годинник
Як запобігти курортних пасток
Здорове чи дешеве: як правильно обирати дитяч...
Новини партнерів
Завантаження ...
Галерея
Картинка з галереї

Картинка з галереї

Картинка з галереї

Посміхніться

Чоловік купує квартиру і питає:
- А це тиха квартира?
- Дуже тиха! Попереднього власника застрілили, то ніхто навіть і не почув!

Реклама
Опитування
Якому весільному салону Ви віддасте перевагу?

Ассоль
"L`Amour"
Марьяж
Ксенія
Валерія
Наталі
Леррос
Мрія
Мадемуазель
Подіум
Міледі
салони м. КиєваРезультати
Інші опитування

Всього голосів: 770
Коментарів: 0
Головна |  Вверх
статистика  користувачів онлайн: 46 | користувачів сьогодні: 478 | переглянуто сторінок сьогодні: 12027 | всього сторінок переглянуто: 105682629
Використання матеріалів цього сайту тільки за умови вказання прямого гіперпосилання на першоджерело та сайти, що виконали суттєві допрацювання матеріалів (переклад, доповнення довідковими даними, тощо).
Якщо першоджерело не вказано - важати першоджерелом і вказувати пряме гіперпосилання на сайт http://buket.ck.ua© 2006-2008 студія GVM
рекламна підтримка: черкаська рекламна мережа

Генерація сторінки: 0.047 сек. і 19 запитів до бази даних за 0.040 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.