Букет
      
  Реєстрація або вхід Головна    
Букет
Головна
Новини
Статті
Опитування
Анекдоти
Галерея
Погода на тиждень
Свята на тиждень
Святковий довідник
Файли
Друзі та партнери
Звязок з нами
Рекомендуємо
Гумор

- Який перший обов'язок солдата на війні?
- Померти за свою Батьківщину!
- Невірно! Перший обов'язок солдата - зробити так, щоб наші вороги померли за їх Батьківщину!

Google рекомендує

Секрети материнства

Все що ви хотіли б знати про вагтність, пологи, догляд за дітьми

Від маленького нероби – до дорослого ледащо


 Щасливі дітлахи бігають по подвір’ї наввипередки та голосно сміються.

Дата публікації: 26.10.2007
Прочитано: 2553 раз

Сучасна Мері Попінс - як не помилитися у виборі


 У житті кожної активної молодої мами настає той момент, коли нарещті хочеться змітити кваліфікацію няні-домогосподарки та повернутися в улюбений колектив. Здається, дитина вже підросла і потребує не стільки пильного догляду, скільки уваги до своєї персони та іграшок, які тепер повністю займають її вільний час.

Дата публікації: 24.10.2007
Прочитано: 2962 раз

Мамине молоко -


 Народити дитину, виростити її міцною, здоровою, розумною є найбільшим щастям для матері й водночас найбільшим громадянським обов'язком і батьків, і суспільства. Проте народити здорову дитину - ще не означає впоратися з проблемами. Щоб малюк добре розвивався, потрібно його відповідно харчувати, доглядати, докласти зусиль для повноцінного духовного і фізичного розвитку...Дата публікації: 23.10.2007
Прочитано: 3221 раз

Чому і як потрібно любити дітей?


 Дітей своїх потрібно любити, і любов ця повинна бути безумовною. Діти, обділені батьківською любов'ю, в дорослому житті стикаються з великими проблемами. Їм важко встановлювати контакти з навколишніми людьми, вони в більшій мірі схильні до стресів, у них підвищений рівень тривожності.

Дата публікації: 22.10.2007
Прочитано: 2387 раз

Материнська гіпертривожність небезпечна для дитини!


 Щойно настали перші осінні холоди, а багато дітей відразу ж примудрилися захворіти. І так прикро: наче й відпочили за літо, і зміцніли. Та нікуди від дитячих недуг не подітися. Мамам залишається лише терпляче та з гідністю переживати всі незлагоди, залишатися бадьорими, морально підтримувати і малюка, і решту рідних. Та чи завжди це вдається? Адже тривога за здоров’я і навіть життя малюка інколи не відпускає тоді, коли дитина здорова. Слід знати, що підвищена материнська тривожність може серйозно зашкодити маленькому хворому.

Дата публікації: 20.10.2007
Прочитано: 2006 раз

Ліки від самотності


 Років до 25 чимало дівчат мріють приблизно про одне й те саме: заможний і люблячий наречений, весільна сукня, неймовірна кількість гостей, кортеж із машин, прикрашених квітами та стрічками... Після 25 також про все це мріють, але атрибутика відходить на другий план, а саме заміжжя інколи стає нав’язливою ідеєю. Адже майже всі подруги вже заміжні (навіть непривабливі), у багатьох народилися діти. Чим же, мовляв, я гірша? Чому доля така несправедлива?

Дата публікації: 19.10.2007
Прочитано: 2345 раз

Як допомогти першокласнику звикнути до школи?


 Ваш малюк пішов в перший клас, став школярем. І вас мучать смутні сумніви: а раптом не справиться, а раптом погано вчитиметься. Не хвилюйтеся, звичайно, справиться. Ось тільки на перших порах без вашої допомоги і підтримки йому ніяк не обійтися.

Дата публікації: 17.10.2007
Прочитано: 2607 раз

Пізнай світ через іграшку


 Візит до іграшкової крамниці ? неабияке випробування як для малечі, так і для батьків. Важко уявити собі дитину, яка не мріяла б перебазувати всіх мешканців цього чарівного місця до своєї кімнати. Та от халепа ? батьки чомусь ніяк на це не погоджуються. Доводиться вибирати. Причому не малюкам, а, як правило, батькам... Однак погляди батьків і дітей, мусимо визнати, не завжди збігаються. Тож часто буває так, що новою кольоровою цяцькою дитина тішиться від сили день, а потім швидко про неї забуває і повертається до старого пошарпаного ведмедика. Дитячі психологи давно зійшлися на думці, що справжню цінність для дитини має лише та іграшка, яку вона обрала для себе сама. Тому, подбавши про якість товару, дозвольте малюкові самостійно визначитися у своїх уподобаннях.

Дата публікації: 15.10.2007
Прочитано: 2310 раз

Дітки в золотій клітці


 Напевно, всім, хто живе в певний історичний момент, здається, що саме їхній час пропонує найскладніші й досі не відомі випробування (зокрема й психологічні). Не виняток і сьогоднішній день. Окрім інших, нашому суспільству доводиться вирішувати складну й болісну проблему соціального розшарування. Не так давно, у період проголошуваної рівності, це явище також існувало, але в прихованому і трохи пом’якшеному вигляді. Багатії радянських часів не афішували своїх статків: партійні функціонери мали бути скромними, а підпільні приватні підприємці намагалися «не світитися», бо були у конфлікті з Кримінальним кодексом.

Дата публікації: 09.10.2007
Прочитано: 2544 раз

Вагітність. Як дати лад зі змінами настрою?


 Вже знаєш - ти вагітна! Минуло декілька днів, може, тижнів... ти мала час освоїтися з цією подією. Можливо, ти чекала на вагітність, щомісяця дивлячись на смужку тетсу на вагітність, можливо, щось потихеньку відчувала, а може цей факт став для тебе "громом серед ясного неба"?

Дата публікації: 05.10.2007
Прочитано: 2805 раз

Чи варто карати дитину?


 Ваші діти - найкращі. Хіба не так? Але іноді улюблене чадо поступає таким чином, що покарання стає неминучим. Одні з нас без коливань тьопнуть дитину по попці, для інших покарання сина або дочки перетворюється на власне покарання: «Він такий маленький і так нас любить, він так ображається на будь-яке покарання». Кого не відвідували подібні думки?

Дата публікації: 02.10.2007
Прочитано: 2387 раз

Післяпологовий період


 Після народження дитини і дитячого місця починається післяпологовий період, який триває біля 6 – 10 тижнів. В цей період відбуваються великі гормональні зміни і поступово ваш організм повертається до звичайної форми.

Дата публікації: 28.09.2007
Прочитано: 5515 раз

Сором’язливий, скромний, розважливий... (потрібне підкреслити)


 За спостереженнями психологів, останніми роками батьки стали частіше скаржитися на сором’язливість своїх малюків. Невже наш час «розгулу демократії» міг хоч якось посприяти більшій скутості наших дітей? Практика свідчить: коли щось і змінилося, то, швидше, сприйняття батьками своїх дітей. І те, що тепер багато людей називають сором’язливістю, раніше кваліфікувалося як скромність, вихованість, обережність.

Дата публікації: 21.09.2007
Прочитано: 4454 раз

Як розбудити дитину з користю і без істерик?


 Звичайно ранок добрим не буває, тому що п'ять днів в тиждень нам доводиться вставати ні світло, ні зоря. Гаразд, ми - дорослі, нас загартовували роки ранніх підйомів під божевільний дзвін будильника. Жалко діток, які з раннього дитинства випробовують якийсь дискомфорт, пов'язаний з уранішнім пробудженням. Але будь-яке, навіть не дуже приємне заняття можна проводити з користю. А щоб ранок для вашого малюка був добрим і веселим, а пробудження м'яким і приємним, потрібно запам'ятати дещо з правил.

Дата публікації: 14.09.2007
Прочитано: 2483 раз

Розвиток основ мови у дитини


 Вихованням і розвитком своєї дитини потрібно займатися з перших років її життя. Сьогодні ми поговоримо про те, що потрібно робити, щоб розвинути такий найважливіший компонент в житті вашого малюка – як мова. Мовою дитини необхідно зайнятися ще з того моменту, коли ваша дитина не вимовляє ще ніяких звуків. Пам'ятайте, те, як говоритиме ваша дитина, залежить від вас. Отже, розглянемо докладніше.

Дата публікації: 11.09.2007
Прочитано: 3549 раз

Маленька капризуля


 Ти говориш: «Прибери іграшки!» - і відразу вони розлітаються в різні боки. Попереджаєш: «Обережно, не впади!» - а через секунду це маленьке порося, задоволено посміхаючись, вже валяється в шикарній калюжі. У відповідь на: «Так робити не можна!» - отримуєш: «МОЗЯ!» А на вмовляння поїсти, поспати, погуляти чуєш нескінченне: «Ні, ні, ні!»

Дата публікації: 07.09.2007
Прочитано: 2637 раз

Комп'ютер і дитина


 За даними експертів ВООЗ, до 92% дорослих, які працюють за комп'ютером, наприкінці робочого дня скаржаться на неприємні відчуття й утому, які призводять до негативних наслідків. І насамперед втомлюються очі; через кілька годин роботи за комп'ютером з'являється відчуття пекучості (немов до очей потрапив пісок), болять повіки.

Дата публікації: 04.09.2007
Прочитано: 3564 раз

Готуємось у дитячий садок


 Найчастшіе, коли дитині виповнюється 3-4 роки, батьки віддають її у дитячий садок. Як підготувати до цієї події?

Дата публікації: 04.09.2007
Прочитано: 3662 раз

Як заохотити дитину до читання?


 Як виховати у дитині любов до читання? Цим питанням задається кожен батько особливо у наш час, коли світом «править» комп'ютер. Поза сумнівом, ви полегшите собі спілкування з дитиною у майбутньому, більше приділяючи увагу малюкові з перших днів його життя. Хоча деякі майбутні мами починають читати своїм дітям ще до їх народження та інтуїтивно відчувають сприятливу дію від такого способу спілкування з малюком.

Дата публікації: 31.08.2007
Прочитано: 3574 раз

Щасливі дев'ять місяців


 Поява дитини - важлива подія в житті жінки. Вагітність робить жінку по-справжньому прекрасною. Відчуття материнства, світле і трепетне, радісне і одночасно тривожне, наповнює життя новим сенсом. Спілкування дитини і матері відбувається з перших митей її появи в утробі. З цієї миті вони вже знають один одного, і з того часу починається формування людини. Поява життя з двох клітинок, безумовно, диво: тіло змінюється, всередині розвивається майбутня дитина, міняється саме відношення до життя. А як майбутня мама сама сприймає свій стан?

Дата публікації: 28.08.2007
Прочитано: 2763 раз

Ростемо у щасті або як виховати дитину щасливою


 "Авжеж, куди там, - обуриться відсотків 80 з тих, хто прочитав цей заголовок. Ми його народили, годуємо, вчимо, даємо путівку у життя і ще й повинні організувати його життя так, щоб він був щасливий? Ну ні, нехай вже спробує робити це сам!"

Дата публікації: 20.08.2007
Прочитано: 5332 раз

На село до бабусі або веселі канікули


 Літо в місті просто нестерпне, а тому малюка прагнуть відправити подалі - на дачу або в село до родичів. Бажання батьків, щоб дитина провела три спекотні місяці далеко від міського пилу і смогу, цілком зрозуміле. Так же очевидно, що, якщо батьки працюють, скласти компанію на природі вони не зможуть. Тому, щоб літнє розставання було не стресовим для дитини, потрібно чітко продумати план своїх дій.

Дата публікації: 17.08.2007
Прочитано: 3154 раз

Якщо вагітність наступила


 Незапланована вагітність неочікувана не тільки своєю «раптовістю». Дуже часто, не знаючи про те, що вагітність вже наступила, жінки вживають алкоголь, приймають ліки, палять, роблять рентген. Загалом, ведуть спосіб життя невідповідний вагітному стану організму. А місячні все не починаються. І коли, зробивши тест на вагітність, жінка усвідомлює, що вагітна, то тут же починає з жахом згадувати всі випиті чарки і прийняті пігулки. Природно, що перше питання лікарю буде таким «А не чи нашкодило це моїй дитині?»

Дата публікації: 16.08.2007
Прочитано: 6323 раз

Дитяча іграшка: чи виправданий ризик?


 Дуже часто дорослі навіть не задумуються ким або чим є для дитини іграшка, чому іноді її легше відіпрати, почистити, аніж купити нову. Тому що твоє маля ні на крок не відходить від неї - з нею починає свій день, снідає-обідає, з нею ділить перший власний стілець, яблучко, а потім з нею ж і засинає. Ти хочеш і намагаєшся бути реалістичним і часто-густо пояснюєш дитині, що це слоненя вже таке старе, у нього немає ні хвоста, ні хобота, а вуха виглядають так, ніби їх гризли мишенята. А потім пропонуєш проміняти його на нове, чистеньке і гарненьке, а натикаєшся на обурення і негатив, бо справжні друзі не бувають старими, брудними чи негарними. Облиш, врешті решт кожна маленька людина теж має право на приватну власність. Твоє завдання зробити так, щоб улюблені іграшки не несли ніякої загрози життю та здоров‘ю твого малюка.

Дата публікації: 10.08.2007
Прочитано: 3681 раз

Мій ласкавий та ніжний звір


 За таким видовищем неможливо спостерігати без помірного тремтіння серця та сліз в очах. Здається, цій кволій та змученій хворобами дитині навряд чи допоможе товариство звірів. Однак, коли бачиш, як при появі хвостатого товариша змінюється дитячий вираз обличчя, очі, посмішка, відразу ж переконуєшся у зворотному. Є люди-лікарі від Бога, є ті, хто все життя працює над собою, аби стати гідним свого звання. Тварин же природа сама наділила неоціненним даром - лікувати людей, давати їм надію на майбутнє.

Дата публікації: 10.08.2007
Прочитано: 4559 раз

Купання новонародженого


 Купання немовляти - процедура, з одного боку, дуже проста, а з іншого - викликає у батьків масу питань. А як же інакше? Адже практично перше, що роблять мами і тати після прибуття з пологового будинку, - купають новонародженого малюка...

Дата публікації: 06.08.2007
Прочитано: 11048 раз

У що пограти з дитиною?


 Для кожного вікового періоду ведучим є певний вид діяльності: гра, навчання або праця. Для дошкільників провідним видом діяльності є гра, а для школярів – навчання. Проте і для маленьких дітей, і для дітей старшого віку види діяльності можна об'єднувати в таке корисне заняття, як розвиваюча гра.

Дата публікації: 01.08.2007
Прочитано: 4219 раз

Міфи про слінг


 Міфів про носіння дітей в слінгу є багато. Деякі з них "позитивні", хоча більшість є "негативними". Починаючи, наприклад, із такого: "Ті, хто носять дітей в слінгу, тримають їх там постійно і взагалі не виймають", або "Слінг вирішить всі проблеми молодої мами!"

Дата публікації: 23.07.2007
Прочитано: 2741 раз

Нові принципи виховання


 Існує безліч міфів про те, що є покаранням, а що є заохочення. Батьки часто помилково використовують різноманітні способи покарання або заохочення, які надають рівно протилежний ефект.
Давайте розглянемо ці міфи детальніше.Дата публікації: 18.07.2007
Прочитано: 2530 раз

Зачаття


 Зачаття визначає початок вагітності. До цього важливого кроку необхідно готуватися наперед, щоб ніщо згодом не затьмарило зустрічі з Вашою дитиною. Необхідно враховувати безліч чинників, зокрема, вік обох батьків, наявність спадкових і набутих захворювань, харчування, наявність шкідливих звичок. На все це слід звернути увагу не після настання вагітності, а до зачаття.

Дата публікації: 16.07.2007
Прочитано: 9795 раз
Всього 110 на 4 сторінках по 30 на кожній сторінці
[<<] [ 1 | 2 | 3 | 4 ] [>>]
[ Назад | Початок | Наверх ]
Останні статті
Halloween
10 ідей для ідеального Хеловіну
Подарунки на День Валентина за знаком зодіаку
Ідеї для валентинок та святкування дня свято...
Як День Святого Валентина відзначають у різни...
Де краще зустрічати Новий рік?
У чому зустрічати новий рік 2010
Тіло - це годинник
Як запобігти курортних пасток
Здорове чи дешеве: як правильно обирати дитяч...
Новини партнерів
Завантаження ...
Галерея
Картинка з галереї

Картинка з галереї

Картинка з галереї

Посміхніться

Блондинка - другій блондинці: «А ти в курсі, що для того, щоб зв'язати один светр, потрібно три вівці?!»
- Та шо ти говориш?! Треба ж! А я й не знала, що вони в'язати уміють.

Реклама
Опитування
Чи говорите ви українською? Якщо так, то де її вживаєте?

В усіх сферах свого життя
Лише з родиною
Лише на роботі (в учбовому закладі)
Тільки в україномовному середовищі
Знаю мову і хотів би говорити нею, але соромлюся
Я її не знаю, але хотів би вивчити
Не говорю, не знаю і знати не хочуРезультати
Інші опитування

Всього голосів: 2861
Коментарів: 2
Головна |  Вверх
статистика  користувачів онлайн: 96 | користувачів сьогодні: 475 | переглянуто сторінок сьогодні: 13491 | всього сторінок переглянуто: 107536383
Використання матеріалів цього сайту тільки за умови вказання прямого гіперпосилання на першоджерело та сайти, що виконали суттєві допрацювання матеріалів (переклад, доповнення довідковими даними, тощо).
Якщо першоджерело не вказано - важати першоджерелом і вказувати пряме гіперпосилання на сайт https://buket.ck.ua© 2006-2008 студія GVM
рекламна підтримка: черкаська рекламна мережа

Генерація сторінки: 0.069 сек. і 17 запитів до бази даних за 0.044 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.