Букет
      
  Реєстрація або вхід Головна    
Букет
Головна
Новини
Статті
Опитування
Анекдоти
Галерея
Погода на тиждень
Свята на тиждень
Святковий довідник
Файли
Друзі та партнери
Звязок з нами
Рекомендуємо
Гумор

Вибори президента Бразилії проходили настільки напружено, що переможця довелось визначати за пенальті.

Google рекомендує
Секрети материнства

Щасливі дев'ять місяців


 Поява дитини - важлива подія в житті жінки. Вагітність робить жінку по-справжньому прекрасною. Відчуття материнства, світле і трепетне, радісне і одночасно тривожне, наповнює життя новим сенсом. Спілкування дитини і матері відбувається з перших митей її появи в утробі. З цієї миті вони вже знають один одного, і з того часу починається формування людини. Поява життя з двох клітинок, безумовно, диво: тіло змінюється, всередині розвивається майбутня дитина, міняється саме відношення до життя. А як майбутня мама сама сприймає свій стан?



В період вагітності багато жінок помічають, що емоції їх «гуляють»: з одного боку, це радість і хвилювання тому, що з організмом відбувається щось дуже важливе, з іншого боку, безповоротність того, що здійснюється усередині процесу вселяє деяку невпевненість і неспокій. Тому що навіть сама запланована і довгождана вагітність не означає, що жінка абсолютно готова до того, що незабаром відбудеться! Адже вибір на користь дитини спричиняє за собою стільки наслідків, що їх всі неможливо передбачити. Саме собою, мама вірить, що все буде добре, але це ніяк не виключає всіх її сумнівів і тривог, тому вона часто задається питанням: чи на насправді я готова до материнства, чи добре пройдуть роди, як після народження дитини складуться твої відносини з чоловіком - і так далі. Нічого страшного в цьому немає. Від турбот і сумнівів в період «приємного очікування» нікуди не подітися: жінка готується до величезної відповідальності, з якою буде у неї зв'язано народження малюка. До цієї ситуації потрібно відноситися спокійно, думати тільки про хороше, старатися не турбуватися по дрібницях, не звертати увагу на неприємності.

Відношення до страху

Підвищена тривожність - типовий стан вагітних жінок. Звичайно страхи активізуються в перші тижні, коли протікає період адаптації до нового стану, і в останньому триместрі, коли наближається час родів. Негативні переживання виявляються сильніше позитивних - наприклад, те, що на вулиці гуляють десятки мам з чудовою дітворою, не заспокоює вас, приклади «страшних» історій виявляються сильнішими. Спробуйте переконати себе: ви - це ви, і у вас все буде добре. Не ставайте заручниками чужих проблем. Ви маєте повне право сказати кому завгодно, від лікаря до родичів, що відмовляєтеся слухати «страшні» історії народження дитини. Це природно на рівні фізіології. Кращий спосіб справитися зі страхом - заборонити собі думати про погане. Не приміряйте на себе чужі біди - живіть своє життя. Кожну вашу думку, будь вона погана або хороша, відчуває ваш малюк. Якщо ви відкинете всі страхи, сумніви і хвилювання, а відноситиметеся до своєї дитини з любов'ю і ніжністю, то напевно виростите чудового сина або дочку.

Відношення до свого тіла

Те, як майбутня мама сприймає своє тіло, що змінюється, залежить від дуже багатьох речей. Дуже важлива реакція людей, з якими вона спілкується. Деколи реакція жінки, що прагне завагітніти, на своє тіло буває дещо перебільшеною. Вона постійно стоїть у дзеркалі і розглядає живіт, що ще навіть не з'явився.

Інші жінки, навпаки, насилу переносять те, що стають все товщими і товщими. Улюблений одяг на них більше не налізає, і вони відчувають себе ніби в потягу, який ніяк не може зупинитися. Деколи вони навіть зляться на дитину, що цілком оволоділа їх тілом, в якому вони перестали відчувати себе «як вдома». Не потрібно пригнічувати ці емоції. Це все в порядку речей. Кожна вагітна жінка інший раз мріє про час, коли вона була стрункою і належала виключно сама собі.

Відношення до оточуючих

Навіть якщо ви обидва радієте швидкій появі дитини, втома і турботи, супутні вагітності, можуть створити сприятливий грунт для сварок. До того ж, міняється відношення жінки до сексу, і подружні обов'язки вона виконує з меншим запалом, тому від природності інтимних відносин до вагітності майже нічого не залишається. Всякі відносини міняються, якщо в них доводиться звільняти місце і для дитини. Тут терпіння потрібно набратися майбутньому батькові. Саме його правильний підхід до улюбленої жінки стане заставою спокою і любові у відносинах. Хочеться вірити, що чоловіки гідно витримають це «випробування дитиною» довжиною в 9 місяців.

Відносини з батьками теж міняються: народивши дитину, дочка сама стає матір'ю, і, відповідно, зміниться те місце, яке вона займає в сім'ї. Та відстань, на яку вона віддалилася від батьків, вилетівши з рідного гнізда, може знову скоротитися. Ваша мати напевно зможе розповісти багато корисного про те, як вагітність і роди проходили у неї, але завжди потрібно робити поправку на те, що в її час умови були іншими. Можливо, дізнавшись про вашу вагітність, вона лише знизить плечима і не стане вникати у ваші турботи і клопіт. Не варто ображатися: якщо це її перший внук або внучка, вона ще повинна звикнути до ролі бабусі. Іноді майбутня бабуся починає поводитися так, ніби вона сама відповідальна за нове життя, а іноді, навпаки, вона робиться відчуженою, так можна відчути себе "знедоленою", хоча ви чекали, що ця новина обрадує її і примусить вами гордитися.

Так йде справа з вашими відносинами під час вагітності: вони постійно міняються. Часто виникатиме суперечність з тим фактом, що ви знаходитеся в перехідному періоді. Ви готуєте себе до нової ролі, і тому всі ваші відносини з людьми переглядаються і міняються. Але до цього потрібно відноситися рівно, тому що всі ці дрібниці життя не порівнянні з тією прекрасною місією, яку несе кожна жінка. Знайте, що вагітна жінка завжди красива і приваблива!


http://www.terrawoman.com/

Переклад http://www.buket.ck.ua

Дата публікації: 28.08.2007
Прочитано: 2781 раз



Додатково на дану тему
Цікаво про взуттяЦікаво про взуття
Одяг для вагітнихОдяг для вагітних
Як навчити дитину вирішувати задачіЯк навчити дитину вирішувати задачі
Маме на заметку. Пустышка: «за» и «против»Маме на заметку. Пустышка: «за» и «против»
Вагітність: стригтися чи ні?Вагітність: стригтися чи ні?
Готуємося до пологівГотуємося до пологів
У чому плюси і мінуси присутності тата при пологах?У чому плюси і мінуси присутності тата при пологах?
Календар вагітностіКалендар вагітності
Яким повинен бути для малюка перший день життя?Яким повинен бути для малюка перший день життя?
Якою повинна бути іграшкаЯкою повинна бути іграшка
[ Назад | Початок | Наверх ]
Немає коментарів. Чому б Вам не залишити свій комертар?
Ви не можете відправити коментар анонімно, будь ласка зареєструйтесь.
Останні статті
Halloween
10 ідей для ідеального Хеловіну
Подарунки на День Валентина за знаком зодіаку
Ідеї для валентинок та святкування дня свято...
Як День Святого Валентина відзначають у різни...
Де краще зустрічати Новий рік?
У чому зустрічати новий рік 2010
Тіло - це годинник
Як запобігти курортних пасток
Здорове чи дешеве: як правильно обирати дитяч...
Новини партнерів
Завантаження ...
Галерея
Картинка з галереї

Картинка з галереї

Картинка з галереї

Посміхніться

Міліціонер Вовочці, що загубився в магазині:
- Чому ти плачеш?
- Я батьків загубив!
- А як їх кличуть.
- Лапочка і Котик.

Реклама
Опитування
Як Ви відноситесь до організації свят "під ключ"?

Позитивно, маю бажання скористатися цією послугою
Ще не визначився, але скоріш позитивно
Звик(-ла) все робити сам(-а), так надійніше
Негативно, такі фірми приречені на провал



Результати
Інші опитування

Всього голосів: 319
Коментарів: 0
Головна |  Вверх
статистика  користувачів онлайн: 30 | користувачів сьогодні: 676 | переглянуто сторінок сьогодні: 7738 | всього сторінок переглянуто: 110371585




Використання матеріалів цього сайту тільки за умови вказання прямого гіперпосилання на першоджерело та сайти, що виконали суттєві допрацювання матеріалів (переклад, доповнення довідковими даними, тощо).
Якщо першоджерело не вказано - важати першоджерелом і вказувати пряме гіперпосилання на сайт https://buket.ck.ua



© 2006-2008 студія GVM
рекламна підтримка: черкаська рекламна мережа

Генерація сторінки: 0.029 сек. і 19 запитів до бази даних за 0.014 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.