Букет
      
  Реєстрація або вхід Головна    
Букет
Головна
Новини
Статті
Опитування
Анекдоти
Галерея
Погода на тиждень
Свята на тиждень
Святковий довідник
Файли
Друзі та партнери
Звязок з нами
Рекомендуємо
Гумор

Порада жінкам: “Якщо на 8 Березня чоловік подарував вам побутову техніку з “Ельдорадо”, подумайте, комусь же дісталася “друга безкоштовно”.

Google рекомендує

Секрети материнства

Все що ви хотіли б знати про вагтність, пологи, догляд за дітьми

Як виявити, чи вживає ваша дитина наркотики


 Медики стверджують, якщо вчасно почати лікувати наркозалежність, у людини є шанс вижити.

Дата публікації: 23.05.2008
Прочитано: 5297 раз

Чи називати дитину в честь когось?


 Раніше досить часто дітей називали в честь бабусі чи дідуся. Сотні років члени однієї родини носили одні й ті ж самі імена. Тільки приблизно в середині 20 століття ця традиція почала потроху забуватися і в моду ввійшли сучасні імена.

Дата публікації: 21.05.2008
Прочитано: 2702 раз

У далеку дорогу з дитиною? Просто!


 Якщо вам доводилося здійснювати тривалі подорожі на автомобілі з дітьми, то ви, напевно, знаєте, як нелегко даються такі переїзди маленьким непосидам і скільки витрачених нервів вартий вам такий вояж.

Дата публікації: 28.04.2008
Прочитано: 2197 раз

Що потрібно пам'ятати, вибираючи вихованців для дітей?


 Тільки малюк з'являється на світ, як йому тут же починають дарувати всіляких плюшевих, гумових, дерев'яних звірів (зайчиків, ведмедиків, собачок і т.д.). На кубиках і в книжках теж намальовані брати наші менші. А варто малюкові трішки підрости, як він починає із задоволенням копіювати і повторювати голоси і звуки тваринного світу.

Дата публікації: 16.04.2008
Прочитано: 1992 раз

Покарання чи заохочення?


 Покарання породжує страх. Ви можете так налякати дитину, що в результаті вона відразу ж перестане поводитися погано. Але це лише видимість того, що покарання принесло бажаний ефект. Уважно спостерігаючи за поведінкою дитини після покарання, ви відмітите, що вона прагне знайти способи, щоб звести рахунки зі своїми кривдниками. Вона може дратувати молодших братів, сестер або домашніх тварин, отримувати погані оцінки в школі, псувати свої або ваші речі, тікати з будинку і забувати про свої домашні обов'язки.

Дата публікації: 09.04.2008
Прочитано: 2712 раз

Декретна відпустка: підводні камені


 Ця стаття - розповідь молодої сучасної мами про свою вагітність і про те, як їй вдалося вирішити для себе серйозну проблему, з якою стикається більшість матерей: проблему ізоляції від суспільства, звуження кругу інтересів, втрати друзів під час пізньої вагітності та догляду за дитиною.

Дата публікації: 05.04.2008
Прочитано: 3864 раз

Проколюємо вушка маленьким принцесам


 Залишивши осторонь питання свободи особистості, задумаємося, чому батьки так поспішають проколювати вушка своїм маленьким принцесам? Що це - дань моді, батьківська пихатість або каприз самої дитини? І якщо рішення вже ухвалене, то які сережки вибрати, де провести цю процедуру і як потім доглядати вушка?

Дата публікації: 05.04.2008
Прочитано: 2675 раз

Весняний «СЮРПРИЗ»: дитяча... депресія


 Здавалося б, поняття «діти», «весна», «депресія» – несумісні. Та й нащо нашим малятам сумувати та нервуватися, коли тепло настало і день побільшав? Але в житті все інакше...

Дата публікації: 20.03.2008
Прочитано: 3527 раз

Як можна дізнатись про вагітність у перший тиждень?


 Часто це буває важливо і потрібно: якнайшвидше дізнатися чи ти вагітна. Адже кожен наступний день сповнений чекання і хвилювань: чи то ти дуже хочеш дитину, чи розумієш, що поки не готова. Ти мрієш про позитивний чи негативний результат тесту та знати хочеш тут і зараз.Дата публікації: 25.02.2008
Прочитано: 20569 раз

Що наші діти знають про секс


 Перед кожним з батьків рано чи пізно постає завдання — розповісти своїй дитині про статеве життя. Нині мами й тата прагнуть зробити це якомога раніше, але самі діти часто не готові їх слухати. Молодші школярі більше цікавляться емоційним і психологічним боком людських взаємин, а в цьому сенсі доступність фізіологічної інформації про секс мало що дає. Схоже, в наступного покоління батьків рання сексуальна відвертість стане менш популярною.

Дата публікації: 24.02.2008
Прочитано: 8853 раз

Як організувати дитину вранці?


 Напевно, багато батьків стикалися з тим, що серед тижня буває дуже складно вчасно зібрати і відправити дитину до школи через низку обставин (небажання дитини йти до школи, вставати рано вранці, снідати). Робочі дні перетворюються для батьків в легкий кошмар (скрізь і все треба встигнути!). Коли ж наступають вихідні, діти на подив самостійного встають рано вранці і з задоволенням снідають.

Дата публікації: 17.02.2008
Прочитано: 2236 раз

Місс чи містер


 Маленький круглий животик. Я дивлюся на себе в дзеркало і з неприхованим задоволенням мрію про те, який він буде, мій крихітний малюк, який вже через декілька місяців з’явиться на світ. Сьогодні нам сім місяців. Дехто навіть не вірить, адже я й далі подорожую на великі відстані, хвилини не сиджу на місці, а ще останнім часом віддаю перевагу м’ясним стравам. "У тебе буде хлопчик", - зі знанням справи констатують усі, хто знає хоч якісь прикмети про вагітних. Я здивовано зводжу брови - апарат УЗД та й сам лікар двічі підтвердила, що доведеться запастися бантиками та спідничками.

Дата публікації: 06.02.2008
Прочитано: 3234 раз

Реклама зомбує наших дітей


 Мої діти не їдять нічого, що не танцює по телевізору. Ерма Бомбек

Малюки дивляться рекламні ролики. Вони дивляться не так, як ми, − не з цікавістю і не з презирством. Вони упиваються в ці забавні сюжети, як ми − в гостросюжетні фільми. І справа навіть не в якомусь цілеспрямованому зомбуванні, ефекті 25-го кадру і інших НЛП-штучках.Дата публікації: 05.02.2008
Прочитано: 2581 раз

Навчання «від часу до часу», або Над чим замислюється кожна вагітна студентка...


 Цей вид відпустки помітно різниться від звичайного. Він не обіцяє ні заспокійливого шуму морських хвиль, ні смарагдової зелені дачної ділянки. Він не пов’язаний з феєрією закордонних подорожей, хоча за тривалістю міг би вмістити в себе навколосвітнє турне. Цей вид відпустки доступний лише студентам, але вони самі ставляться до нього, як правило, дуже насторожено і коли вже беруть, то намагаються використовувати за призначенням. Сьогодні ми поговоримо про академвідпустку за вагітністю, яку оформляє кожна друга студентка, котра носить під своїм серцем малюка.

Дата публікації: 04.02.2008
Прочитано: 2928 раз

7 правил успішного батьківства


 Більшість батьків замислюються, чи правильно вони себе поводять з дитиною. Звичайно, немає ідеальних батьків. Усі ми маэмо труднощі та іноді не впевнені, чи добре виховуэмо своїх дітей. Однією з проблем, що найбільше непокоїть батьків, є питання поведінки: що треба зробити аби діти поводилися добре? Скористайтеся нашими порадами.

Дата публікації: 29.01.2008
Прочитано: 2887 раз

Подаруй дитині друга


 Кожна сім’я, в якій підростають діти, задається питанням, як виховати добру, співчутливу, турботливу дитину. Звичайно, можна читати малюку благородні книжки, можна проводити лекції, як робити добре і що погано, але від цього не завжди можна отримати бажаний результат. Результат буде тільки тоді, коли дитина буде сама відчувати відповідальність, перші турботи, перші піклування за когось. І це, зробити дуже легко, достатньо подарувати дитині маленького друга.

Дата публікації: 25.01.2008
Прочитано: 5062 раз

Як виховати чепурну дівчинку й акуратного хлопчика?


 А взагалі, чи замислювалися ви колись, яку людину ви хочете виховати? І що ви для цього робите?

Дата публікації: 24.01.2008
Прочитано: 2647 раз

Виховання дівчинки та хлопчика: спільне та відмінне


 Спробуйте спостерігати за немовлям деякий час. Півгодини чи годину. І ви обов'язково зрозумієте, хто перед вами. Діти, навіть, у такому маленькому віці поводять себе по-різному. Коли ж діти починають усвідомлювати свою стать? І як?

Дата публікації: 23.01.2008
Прочитано: 2783 раз

Ранній розвиток: знайти золоту середину


 На тему раннього розвитку сьогодні йде багато суперечок. Це питання живо обговорюється на форумах дитячих і сімейних сайтів. Одні батьки починають навчати своє чадо цифрам і грамоті буквально з пелюшок. А деякі педагоги вважають, що навантажувати мозок трьохлітньої дитини читанням і математикою марно, а деколи навіть шкідливо. Чи це так?

Дата публікації: 22.01.2008
Прочитано: 2876 раз

Що робити, коли дитина не хоче їсти?


 У жодному випадку не годувати її насильно. Поганий апетит завжди має причину. Ваше завдання − з'ясувати, у чому справа...

Дата публікації: 21.01.2008
Прочитано: 9074 раз

Сказати теленяні «ПРОЩАВАЙ!»


 Дитяча пристарсть до телевізора – проблемка ще та. Ніде правди діти, ми, батьки, часто й самі грішимо: втомившись після роботи, хутчіш вмикаємо мультики, аби в хаті бодай кілька хвилин панував спокій...
А що робити, коли любов до фільмів чи телепередач перетворюється на залежність?Дата публікації: 20.01.2008
Прочитано: 1820 раз

Чому вони агресивні?


 Чому малюк у пісочниці замість того, щоб будувати пірамідки, раптом накидується на дівчинку з кулаками? Чому?! Навіщо хлопчисько мстить однокласникові так, що той опиняється в реанімації, а бабусю доводить до справжнісінького інфаркту своїми дикими витівками? Звідки береться стільки вбивчої агресії? Про причини агресивності дітей і підлітків розповідає Сільвія Пержу, психолог Усесвітніх центрів взаємин, інструктор програми для батьків «Радість виховання».

Дата публікації: 09.01.2008
Прочитано: 3929 раз

Що краще подарувати дитині на Святого Миколая


 Хлопчикам на Святого Миколая найчастіше купують конструктори. А дівчатам — ляльок. Про це кажуть столичні продавці іграшок.

Дата публікації: 17.12.2007
Прочитано: 2816 раз

Хто дарує подарунки Діду Морозу?


 Новий рік — це завжди важлива мітка в нашому внутрішньому просторі. З ним, як правило, пов’язані світлі спогади та відчуття. Й іноді на психотерапевтичних прийомах ці спогади бувають якірцями позитиву, який ми витягуємо з підсвідомості для того, щоб повернути собі себе. Такого яскравого, відкритого, як у дитинстві.

Дата публікації: 11.12.2007
Прочитано: 3292 раз

Якого кольору Ваша дитина?


 Зверніть увагу на малюнки Вашої дитини: які кольори є домінантними? Переважання одного певного кольору характеризує психологічний стан дитини.

Дата публікації: 19.11.2007
Прочитано: 2840 раз

Перший транспорт для малечі. Вибираємо візочок


 При виборі візочка багато що залежить від фінансових можливостей, від наявності вільного часу, та й від характеру. Хтось просто придбає перший, який до вподоби, хтось придбає за принципом «за ціною не постоїмо», зробивши акцент на оригінальність моделі, опційність та престижність бренду, а хтось перетворить процес вибору в цілу науку, присвятивши купу часу пошукам якогось «ідеалу». Але при всіх розбіжностях існує кілька загальних моментів, які варто враховувати в першу чергу.

Дата публікації: 19.11.2007
Прочитано: 6464 раз

Одягайся теплесенько! Вибираємо верхній зимовий одяг


 Якім матеріалам надати перевагу, і на які конструктивні особливості одягу звернути увагу, щоб збори на зимову прогулянку займали лічені хвилини, а малятам не доводилося б щораз терпіти вкутування в "сто одежинок", адже діти так не люблять одягатися? Яким повинен бути дитячий одяг, щоб, не дивлячись на мінусові показання термометру, у конверті було тепло й затишно спати, а в комбінезоні - легко й зручно бігати, грати, кататися з гірки? А до речі, що краще - комбінезон або куртка зі штанями? Приблизно на такі питання мають відповісти батьки, які відправилися на пошуки зимового екіпірування для свого дитятка.

Дата публікації: 16.11.2007
Прочитано: 12488 раз

Абетка дитячого одягу


 Якщо раніше, в радянські часи, пристойний дитячий одяг вважався великим дефіцитом, то сьогодні ринок вщерть заповнений літніми й зимовими речами для дітлахів різного віку. До того ж, паралельно з продукцією турецьких, китайських, польських і вітчизняних виробників, представлені дорогі моделі від італійських дизайнерів. Тому розібратися в усьому розмаїтті дитячих товарів інколи буває складно. Особливо, якщо взяти до уваги факт, що не будь-який одяг підійде вашій дитині, а тільки той, котрий відповідає низці гігієнічних вимог і безпечний для здоров’я

Дата публікації: 13.11.2007
Прочитано: 5321 раз

Цей жахливий дисбактеріоз...


 Після чергового огляду педіатром твоєї дитини ти почула діагноз - дисбактеріоз. Ти ще, напевно й не знаєш, як сприймати таке відкриття - як вирок чи просто як застереження. В одному ти впевнена точно - віднині у твоїй душі поселився неспокій за здоров‘я найдорогоціннішої з усіх, що маєш коштовностей - твоєї дитини.

Дата публікації: 13.11.2007
Прочитано: 2640 раз

Небезпечні іграшки


 Вигляд плюшевого звіряти з миловидною мордочкою викликає захоплення не лише у дітей, а й у їхніх батьків. Особливо коли йдеться про вибір між живим кошеням, про яке мріє ваша дитина, та його іграшковою копією. Адже іграшка, на думку дорослих, не потребує повсякденних догляду і турботи. Та й проблем із нею буде значно менше, ніж із домашньою твариною. Ось тільки не все тут так просто, як здається.

Дата публікації: 05.11.2007
Прочитано: 3131 раз
Всього 110 на 4 сторінках по 30 на кожній сторінці
[<<] [ 1 | 2 | 3 | 4 ] [>>]
[ Назад | Початок | Наверх ]
Останні статті
Halloween
10 ідей для ідеального Хеловіну
Подарунки на День Валентина за знаком зодіаку
Ідеї для валентинок та святкування дня свято...
Як День Святого Валентина відзначають у різни...
Де краще зустрічати Новий рік?
У чому зустрічати новий рік 2010
Тіло - це годинник
Як запобігти курортних пасток
Здорове чи дешеве: як правильно обирати дитяч...
Новини партнерів
Завантаження ...
Галерея
Картинка з галереї

Картинка з галереї

Картинка з галереї

Посміхніться

Скільки не приводила дружина додому коханців, скільки не ховала їх в шафу і під ліжко, а чоловік з відрядження так і не повернувся.

Реклама
Опитування
Що Ви найчастіше даруєте коханому (коханій) на день народження?

Щось зроблене своїми руками
Сувеніри, художні вироби
Щось із одягу, взуття
Романтичну подорож, відпочинок
Щось з електроніки (MP3-плеєр, диски...)
Багато-багато квітів
Себе коханого(у)
Інше (обговорити на форумі)Результати
Інші опитування

Всього голосів: 304
Коментарів: 1
Головна |  Вверх
статистика  користувачів онлайн: 41 | користувачів сьогодні: 321 | переглянуто сторінок сьогодні: 4519 | всього сторінок переглянуто: 109052899
Використання матеріалів цього сайту тільки за умови вказання прямого гіперпосилання на першоджерело та сайти, що виконали суттєві допрацювання матеріалів (переклад, доповнення довідковими даними, тощо).
Якщо першоджерело не вказано - важати першоджерелом і вказувати пряме гіперпосилання на сайт https://buket.ck.ua© 2006-2008 студія GVM
рекламна підтримка: черкаська рекламна мережа

Генерація сторінки: 0.058 сек. і 17 запитів до бази даних за 0.036 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.