Букет
      
  Реєстрація або вхід Головна    
Букет
Головна
Новини
Статті
Опитування
Анекдоти
Галерея
Погода на тиждень
Свята на тиждень
Святковий довідник
Файли
Друзі та партнери
Звязок з нами
Рекомендуємо
Гумор

Двоє хлопців розмовляють.
- Знаєш, набридло сидіти на шиї у батьків.
- Підеш працювати?
- Та ні... Мабуть, поживу трохи у бабусі.

Google рекомендує

Секрети материнства

Все що ви хотіли б знати про вагтність, пологи, догляд за дітьми

Ліки і вагітність


 Ліки, прийняті вагітною жінкою, – наскільки це безпечно для плоду? Не одна подружня пара цікавилася відповіддю на таке запитання. І тут дійсно є над чим замислитися – адже прийом майбутньою мамою будь–якої хімічно активної речовини є свого роду експериментом, наслідки якого можуть бути різними – і неприємними в тому числі. Зрозуміло, це зовсім не означає, що лікувати хвороби під час вагітності не треба. Просто до лікування в цей найважливіший період життя варто ставитися відповідально і обережно.

Дата публікації: 16.07.2007
Прочитано: 3476 раз

Кесарів розтин


 Кесарів розтин - це хірургічна операція, при якій плід і послід витягають через розріз черевної стінки і матки. У різних пологових будинках частота кесарева розтину коливається від 12 до 27% від усіх пологів.

Дата публікації: 09.07.2007
Прочитано: 4515 раз

Косметичка для малюка


 Які косметичні засоби догляду для малюків краще використовувати.

Дата публікації: 26.06.2007
Прочитано: 3900 раз

Діти вундеркінди. Що потрібно знати їх батькам


 Вундеркінди – це діти дива, що дивують обивателів своїми незвичайними здібностями – так пише про них енциклопедія. Як правило, вони вражають своєю дивовижною обдарованістю в ранньому дитинстві. І, дійсно, ранній прояв розумових здібностей може бути передвісником особливого таланту. Якщо дитина в три роки навчилася самостійно читати, як академік І. Виноградов, або приблизно в цьому ж віці освоїла правила шахової гри, як Хосе Рауль Капабланка, можна очікувати, що, подорослішавши, вона доб'ється видатного успіху.

Дата публікації: 25.06.2007
Прочитано: 4468 раз

Безпечні іграшки


 Інформаційні знаки на упаковці іграшки

Дата публікації: 22.06.2007
Прочитано: 3917 раз

Як навчити дитину вирішувати задачі


 Кожен школяр повинен навчитися вирішувати задачі самостійно. Відомий математик Д. Пойя радить: «Якщо хочете навчитися вирішувати задачі, то вирішуйте їх!» Але це не означає, що потрібно бездумно вирішувати величезну кількість завдань. Корисно виконувати небагато завдань, але при цьому саме їх рішення повинне містити вивчення структури запропонованих завдань і виявлення використовуваних загальних методів і прийомів.

Дата публікації: 13.06.2007
Прочитано: 8540 раз

Допомога при народженні та по догляду за дитиною


 Перелік документів,які необхідно подати для призначення державних допомог сім'ям з дітьми.

Дата публікації: 30.05.2007
Прочитано: 4420 раз

Перелік речей в пологовий


 Отже, довгождана година настала! Ви зрозуміли, що час їхати в пологовий будинок. Чоловік підхоплює сумку, яка давно чекає біля дверей, і... Стоп! А що ж в сумці?

Дата публікації: 30.05.2007
Прочитано: 7610 раз

З якими труднощами стикаються дитячі очі в перші дні життя?


 На відміну від багатьох інших органів, які закінчують своє формування на першому році життя, очі ще до народження достатньо сформовані. Не дивлячись на те, що малюк починає відкривати очки ще у мами в черевці, відразу ж після появи на світ його чекає безліч несподіваних сюрпризів...

Дата публікації: 29.05.2007
Прочитано: 2299 раз

Що таке щаслива дитина і як допомогти їй стати щасливою?


 На жаль, найчастіше у батьків і у дітей дещо різні уявлення про щастя. Батьки іноді вважають, що якщо дитина смачно нагодована, тепло одягнена і одержала в подарунок на день народження нову куртку – то вона щаслива. Насправді не так легко визначити, щаслива дитина чи ні.

Дата публікації: 29.05.2007
Прочитано: 4261 раз

Коли діти брешуть, батьки плачуть


 Ми знаємо, що навіть дорослі люди не є ангелами і обдурюють один одного не тільки в дрібницях, але і по великому. Чому ж це відбувається? Коли наступає цей самий момент брехні? Давайте розбиратися.Дата публікації: 29.05.2007
Прочитано: 5800 раз

Якою повинна бути іграшка


 Іграшки були і будуть завжди впродовж всіх часів і епох, у всіх культурах. Дитинство нерозривно пов'язане з грою і іграшкою. Одним словом, вибір іграшки - справа відповідальна. У наш час критерії підбору "правильної" іграшки сильно спотворилися. Добра іграшка, що купується, - та, що подобається дорослим. Вона може бути дуже красиво і винахідливо виготовлена, але найчастіше вона хороша для вітрини або декорації і майже нічого не дає дитині. У багатьох сучасних іграшках дитяче тільки те, що вони маленькі. Адже не це головне в іграшці... Іграшка повинна вести в світ казок і фантазій, повинна бути доброю, розкривати нові горизонти перед дитиною. Є ще один важливий секрет в підборі іграшки: якою б незвичайною не була іграшка, вона ніколи не замінить участь зацікавленого дорослого. Не варто думати, що розвиваючі іграшки - це щось хитромудре. Звичайні кубики і піраміди - це теж розвиваючі іграшки. Тільки вони повинні бути підібрані з розумом.

Дата публікації: 29.05.2007
Прочитано: 10075 раз

Яким повинен бути для малюка перший день життя?


 У відносинах мами з дитиною і в розвитку малюка величезну роль зіграє те, як пройшов саме перший день! Народження - це важке випробування не тільки для мами, але і для самого малюка. Він пережив незвичну, важку ситуацію, і тепер йому необхідні спокій і відпочинок. У мами в черевці малюк звик до тепла, темноти і приглушених звуків, тому і після народження він повинен знаходитися в приміщенні, де буде тихо, спокійно і тепло. Світло, звуки - все це величезний додатковий стрес!Дата публікації: 29.05.2007
Прочитано: 8051 раз

Календар вагітності


 Ви вагітні! Ваше немовля через 40 тижнів з'явиться на світ. Які зміни відбудуться у Вашому організмі, як буде зростати Ваш малюк розповість "Календар вагітності".

Дата публікації: 29.05.2007
Прочитано: 32950 раз

У чому плюси і мінуси присутності тата при пологах?


 В даний час батьки можуть самі вибирати, чи бути присутнім майбутньому тату на пологах чи ні. А спрадавна, коли приходив час народжувати, з будинку виганяли всіх чоловіків. У радянські часи татко стояв під вікнами і міг тільки передати дружині записку, а малюка вона показувала йому у вікно. Але час змінився, і тепер присутність батька при самих пологах не викликає якихось бурхливих емоцій. Зараз кожна пара вирішує сама.

Дата публікації: 18.05.2007
Прочитано: 10246 раз

Готуємося до пологів


 Пологи - це фізіологічний процес, під час якого відбувається вигнання з матки плоду, плаценти з оболонками і навколоплідних вод через родові шляхи. Фізіологічно пологи (наступають в середньому через 280 днів (або 40 тижнів) після настання вагітності, коли плід стає зрілим і цілком здібним до самостійного існування.

Дата публікації: 20.04.2007
Прочитано: 14579 раз

Вагітність: стригтися чи ні?


 Під час вагітності, якщо у майбутніх мам не виникають питання з приводу їх стану, правильної поведінки і способу життя, найчастіше їх досвідченіші подруги, а також матері і бабусі не знехтують можливістю допомогти корисною інформацією. На жаль, дуже часто, крім дійсно потрібних і корисних рад, рекомендацій і моральної підтримки, майбутні бабусі і мамочки майбутніх бабусь дають величезну кількість непотрібної і деколи навіть шкідливої інформації у вигляді марновірств, народних прикмет, забобонів, пов'язаних з вагітністю.

Дата публікації: 11.04.2007
Прочитано: 61446 раз

Маме на заметку. Пустышка: «за» и «против»


 Испокон веков соска считалась обязательной принадлежностью новорожденных и младенцев. В первые месяцы жизни она не только успокаивает кроху, но и спасает от многих бед. Однако в последние десятилетия врачи радикально пересмотрели свое отношение к соске.

Дата публікації: 10.04.2007
Прочитано: 6056 раз

Одяг для вагітних


 Вагітність - прекрасний новий період у вашому житті. Але вас лякає перспектива розставання з своїм улюбленим стильним одягом. Ви думаєте, що тепер вам доведеться перейти на безрозмірні cукні і об'ємні светри.

Дата публікації: 07.03.2007
Прочитано: 18513 раз

Цікаво про взуття


 Історія взуття
Взуттєві традиції
Взуття і характер власникаДата публікації: 05.03.2007
Прочитано: 12539 раз
Всього 110 на 4 сторінках по 30 на кожній сторінці
[<<] [ 1 | 2 | 3 | 4 ]
[ Назад | Початок | Наверх ]
Останні статті
Halloween
10 ідей для ідеального Хеловіну
Подарунки на День Валентина за знаком зодіаку
Ідеї для валентинок та святкування дня свято...
Як День Святого Валентина відзначають у різни...
Де краще зустрічати Новий рік?
У чому зустрічати новий рік 2010
Тіло - це годинник
Як запобігти курортних пасток
Здорове чи дешеве: як правильно обирати дитяч...
Новини партнерів
Завантаження ...
Галерея
Картинка з галереї

Картинка з галереї

Картинка з галереї

Посміхніться

Прокурори, опинившись на пенсії, постійно длубаються на городі. Не заради врожаю - просто не саджати вони вже не можуть...

Реклама
Опитування
Яким шпалерам для робочого столу Ви надаєте перевагу?

Природні пейзажі
Світ тварин
Автомобілі, техніка
Абстракції
Відомі фотомоделі
Комп`ютерна тематика
Космічна тематика
Фентезі
Цікаві малюнки
Діти
Інше
Робочий стіл повинен бути без шпалерРезультати
Інші опитування

Всього голосів: 1667
Коментарів: 0
Головна |  Вверх
статистика  користувачів онлайн: 58 | користувачів сьогодні: 270 | переглянуто сторінок сьогодні: 14092 | всього сторінок переглянуто: 99901655
Використання матеріалів цього сайту тільки за умови вказання прямого гіперпосилання на першоджерело та сайти, що виконали суттєві допрацювання матеріалів (переклад, доповнення довідковими даними, тощо).
Якщо першоджерело не вказано - важати першоджерелом і вказувати пряме гіперпосилання на сайт http://buket.ck.ua© 2006-2008 студія GVM
рекламна підтримка: черкаська рекламна мережа

Генерація сторінки: 0.036 сек. і 17 запитів до бази даних за 0.031 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.