Букет
      
  Реєстрація або вхід Головна    
Букет
Головна
Новини
Статті
Опитування
Анекдоти
Галерея
Погода на тиждень
Свята на тиждень
Святковий довідник
Файли
Друзі та партнери
Звязок з нами
Рекомендуємо
Гумор

Чоловік цілий день сидить із вудкою на березі — відро порожнє, жодного разу не клюнуло. Цідить крізь зуби.
— Блін, якби я точно не знав, що риболовля заспокоює... Повбивав би всіх до бісової матері...

Google рекомендує
Секрети материнства

Міфи про слінг


 Міфів про носіння дітей в слінгу є багато. Деякі з них "позитивні", хоча більшість є "негативними". Починаючи, наприклад, із такого: "Ті, хто носять дітей в слінгу, тримають їх там постійно і взагалі не виймають", або "Слінг вирішить всі проблеми молодої мами!"



Продовжимо список найбільш поширених міфів:


1. Слінг призначений для того, щоб носити дитину ПОСТІЙНО

Ні, це не так. Слінг використовується в тих випадках, коли мамі потрібно "звільнити" руки, а дитині потрібно саме у цей момент бути з мамою; або слінг потрібний, коли мамі зручніше віднести дитину куди-небудь, ніж, скажімо, вести пішки або штовхати візочок. Звичайно, в Південній Америці мами носять дітей на собі, практично не знімаючи, адже там повно отруйних комах, павуків і іншої гидоти, проте в племенах завжди є можливість залишити дитину на якийсь час на іншу жінку. У нас така можливість є не у всіх мам, тому слінг може виручити європейських мам, коли потрібно і вдома щось зробити, і з малюком бути. Але без фанатизму.

2. Дитина в слінгу перебуває в НЕФІЗІОЛОГІЧНІЙ позі

Ні, це не так. Мабуть, так думають ті, хто не знає різниці між слінгом та кенгуру. У кенгуру дитина дійсно "теліпається", і все навантаження йде на хребет, а в слінгу вага дитини розподіляється інакше - більш рівномірно і фізіологічно: коліна дитини у всіх вертикальних положеннях в слінгу широко розведені в сторони, слінг підтримує дитину, а куприк "провисає" в кишеньці із слінгу, центральний і верхній відділи хребта щільно притягуються до мами слінгом - в результаті навантаження на куприк немає, дитина щільно притиснута до мами, а його вага рівномірно розподіляється. Крім того, так звана "поза жаби" вважається дуже корисною для маленьких дітей.

3. Дитина, яку носять в слінгу, гірше розвивається фізично

Ні, це не так. Медичні дослідження підтверджують якраз зворотне. Ось думка мануального терапевта Павла Траменковського про фізичний розвиток дітей, яких мами носили в слінгу:

"Я спостерігав більше двох десятків дітей, яких носили в слінге в перші місяці їх життя. Признаюся, мені було цікаво як фахівцеві побачити реальні наслідки і результати.

Найцікавіше, що у кожного немовляти віком від року до двох, яких я оглядав, мускулатура спини була розвинена значно краще, ніж у їх однолітків з візочків. Тобто, навантаження на кістки, що ростуть, опинилося менше, тому що м'язи компенсували його. Окрім цього, у дітей чудово розвинений вестибулярний апарат, тому що при положенні "на стегні" старша дитина прикладає і свої зусилля, щоб утримувати рівновагу. Мій висновок: слінг не просто полегшує життя батькам, він вельми потрібний для раннього і правильного фізичного розвитку організму."

4. Якщо жінка носить дитину в слінгу - у неї немає грошей на коляску (кенгурушку, няню)

Ні, це не так. Звичайно, є і бюджетні моделі слінгов (що не зменшує їх якості і зручності), але є і ні в якому разі недешеві. Є навіть ексклюзивні моделі за декілька сотень доларів:

5. Слінг – замінник візочка

Не для всіх і не завжди. Для мам, що живуть на дев'ятому поверсі (без балкону і ліфта) - так. Для інших - необов'язково.

6. Дитина в слінгу не повинна смоктати соску або пляшку

Використання слінгу не означає автоматично, що мама повинна годувати дитину тільки грудьми, не возити в візочку, не використовувати памперси і ін. і ін. Слінг - всього лише зручна річ, зручніше (і корисніше) за кенгуру. Дітей на штучному вигодовуванні так само можна носити в слінгу і годувати, не виймаючи.

7. Слінг - вирішення всіх проблем

І таке теж можна почути. "Дитина плаче - купуйте слінг, плакати перестане!" Можливо, для когось слінг вирішить проблему, а для когось - ні. Адже дитину може щось турбувати, і просте носіння на руках (у слінгу) цю проблему не вирішить. Малюкові, звичайно, буде краще, якщо він більше буде з мамою, але слінг не є панацеєю.

8. У дитини в слінгу набрякають ноги. І взагалі він так щільно прив'язаний до мами, що не може поворушити ні руками, ні ногами


Ні, це не так. Напевно, так думають люди, які ніколи не носили дитини в слінгу. У будь-якому випадку це легко перевірити: потрібно оглянути ніжки малюка відразу після того, як ви виймете його із слінгу. Якщо вони не червоні, не сині, не холодні - означає все гаразд. Що стосується того, що в слінгу недостатньо рухається дитина - знову ж таки, це помилкова думка. Дитина може не тільки рухати руками і ногами, але навіть нагинатися в сторони. Оскільки слінг зроблений з тканини, він м'яко облягає дитину і дозволяє йому рухатися і навіть злегка міняти положення, при цьому щільно підтримуючи малюка.

Не забувайте, що важливо правильно помістити дитину в слінг, щоб і мамі було зручно його нести, і дитині було комфортно.

9. У слінгу можна носити дитину лише протягом 15 хвилин, а постійно не можна

Див. п. 1.

10. Слінг - це така шматина з кільцями

Ну, загалом, і так, і не так. Слінгів існує дуже багато. Крім слінгів з кільцями, є ще слінг-шалики, слінг-труби, слінг-сумки, май-слінги і навіть слінги-восьминоги. Дуже часто мами думають, що достатньо купити один слінг, який прослужить з народження дитини аж до 2-3 років. Безумовно, є такі люди, яким вдається обходитися два роки одним слінгом, але моделей слінгів не дарма так багато - всі вони відповідають різним вимогам і зручні для вирішення різних завдань.

Використано матеріали з сайту http://siparova.spb.ru/

Переклад http://buket.ck.ua

Дата публікації: 23.07.2007
Прочитано: 2732 раз



Додатково на дану тему
Цікаво про взуттяЦікаво про взуття
Одяг для вагітнихОдяг для вагітних
Як навчити дитину вирішувати задачіЯк навчити дитину вирішувати задачі
Маме на заметку. Пустышка: «за» и «против»Маме на заметку. Пустышка: «за» и «против»
Вагітність: стригтися чи ні?Вагітність: стригтися чи ні?
Готуємося до пологівГотуємося до пологів
У чому плюси і мінуси присутності тата при пологах?У чому плюси і мінуси присутності тата при пологах?
Календар вагітностіКалендар вагітності
Яким повинен бути для малюка перший день життя?Яким повинен бути для малюка перший день життя?
Якою повинна бути іграшкаЯкою повинна бути іграшка
[ Назад | Початок | Наверх ]
Немає коментарів. Чому б Вам не залишити свій комертар?
Ви не можете відправити коментар анонімно, будь ласка зареєструйтесь.
Останні статті
Halloween
10 ідей для ідеального Хеловіну
Подарунки на День Валентина за знаком зодіаку
Ідеї для валентинок та святкування дня свято...
Як День Святого Валентина відзначають у різни...
Де краще зустрічати Новий рік?
У чому зустрічати новий рік 2010
Тіло - це годинник
Як запобігти курортних пасток
Здорове чи дешеве: як правильно обирати дитяч...
Новини партнерів
Завантаження ...
Галерея
Картинка з галереї

Картинка з галереї

Картинка з галереї

Посміхніться

- Привіт! Як справи? Давай знайомитися! Мене Вадік звуть.
- Вадік, синок, коли ж ти пити-то кинеш?!

Реклама
Опитування
Коли краще робити весілля?

Зимою
Весною
Літом
Восени
Краще взагалі не робити, а віддати гроші молодим



Результати
Інші опитування

Всього голосів: 2436
Коментарів: 3
Головна |  Вверх
статистика  користувачів онлайн: 98 | користувачів сьогодні: 2203 | переглянуто сторінок сьогодні: 20141 | всього сторінок переглянуто: 106859964




Використання матеріалів цього сайту тільки за умови вказання прямого гіперпосилання на першоджерело та сайти, що виконали суттєві допрацювання матеріалів (переклад, доповнення довідковими даними, тощо).
Якщо першоджерело не вказано - важати першоджерелом і вказувати пряме гіперпосилання на сайт http://buket.ck.ua



© 2006-2008 студія GVM
рекламна підтримка: черкаська рекламна мережа

Генерація сторінки: 0.036 сек. і 19 запитів до бази даних за 0.031 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.