Букет
      
  Реєстрація або вхід Головна    
Букет
Головна
Новини
Статті
Опитування
Анекдоти
Галерея
Погода на тиждень
Свята на тиждень
Святковий довідник
Файли
Друзі та партнери
Звязок з нами
Рекомендуємо
Гумор

У принципі, Росія й Україна схожі, як дві пляшки мінералки. Тільки одна - без газу.

Google рекомендує
Інше

Чекаємо гостей


 Прихід гостей, тим більше званих, це завжди подія радісна і хвилююча. Зустріти гостей слід належним чином.

Чекаючи, ми думаємо не тільки про те, в якому наряді їх зустрічатимемо, як виглядатимемо, але і про те, як краще прибрати квартиру, як розставити меблі, щоб не впасти обличчям в бруд.

Поклопотатися про те, щоб вашим гостям було затишно і зручно у вашому будинку, потрібно завчасно. Подумайте, де краще всього поставити обідній стіл, як встановити диван і крісла. Адже не весь час ви проведете за столом. Хтось захоче потанцювати, а комусь буде потрібно місце для бесіди. Господарі повинні передбачити все.

Не заважає обговорити з домашніми і елементи освітлення: на якийсь час вам буде потрібно яскраве світло, а потім можна включити приглушене, використовуючи торшер, бра або настільну лампу. Все повинно бути передбачено наперед.

Коли запрошувати гостей - вдень або увечері, залежить від багатьох чинників. Якщо ви чекаєте друзів, з якими давно не бачилися, і вам хочеться з ними поспілкуватися, звичайно, ви запросите їх на обід. У такому разі і обід можна приготувати такий, який ви звичайно готуєте у вихідні дні для всієї сім'ї. Але не забудьте про яку-небудь родзинку, про сюрприз, підготовлений спеціально для гостей.

Якщо ви хочете обговорити з друзями або знайомими які-небудь питання або просто поговорити і відпочити, можна запросити їх на чай або каву. Подайте до столу солодощі і бутерброди, і ви чудово проведете час за розмовами.

Поширена на Заході тенденція запрошувати гостей на якесь певну страву знаходить широке застосування і у нас. Набагато легше запросити гостей, скажімо, на млинці або пироги або своє унікальну 'фірмову' страву, коли ви можете блиснути своїми кулінарними талантами. Готуйте те, що задумали, подайте чай і інші напої, і всі навколо задоволені, а господиня просто сяє від похвал в свою адресу.

Отже, ви запросили гостей! Час зустрічі обговорюється наперед. Але не забудьте напередодні підтвердити своє запрошення, якщо воно залишилося в силі, або попередити запрошених про зміну планів, якщо таке трапиться. Все може бути.

До речі, візьміть собі за правило попереджати і про свій прихід, якщо в гості запросили вас. Те ж відноситься і про відміну візиту. Мало того, господарі повинні знати, хто прийде з вами і скільки вас буде.

А приходити в гості слід вчасно або запізнившись на 5-10 хвилин, не більше. Приходити раніше теж не потрібно, краще погуляти декілька хвилин. Уявіть собі, ви прийшли рано, а господиня зайнята останніми приготуваннями до прийому. І вам, і їй буде украй незручно, якщо зустрічати вас їй доведеться в домашньому одязі.

Питання, хто саме прийде в гості, теж важливе. Всі запрошені повинні знати, хто ще буде у вас в гостях окрім них. Це для того, щоб не зіпсувати вечір, запросивши двох 'несумісних' людей. І ще одне істотне зауваження: постарайтеся не запрошувати нових знайомих в стару компанію. Вам, напевно, самим доводилося переживати почуття незручності в компанії малознайомих людей. Виключення можуть бути тільки в тому випадку, якщо ви запрошуєте когось саме з метою знайомства.

Сімейні торжества, присвячені дням народження і ювілеям, звичайно проводяться увечері. Краще всього такі події відзначати в два прийоми: один раз з колегами по роботі, другий - з близькими друзями і родичами. Звичайно, це зажадає великих витрат, та зате кожен залишиться задоволений.

Отже, гості на порозі. Природно, не треба говорити, що всі основні страви до приходу гостей повинні бути готові, рівно як і все інше в будинку. Виключення складають ті страви, які ви подаватимете 'із запалу, з жару'. І якщо у момент приходу гостей ви все ще зайняті на кухні, зустріти їх повинен ваш чоловік або хто-небудь з ваших близьких. Зустрічаючий допоможе гостям роздягтися і проводить їх в кімнату. Але не пропонуйте гостям домашні тапочки. Якщо на вулиці бруд, ваші гості напевно зміркують принести з собою змінне взуття. А якщо погода хороша, хай йдуть в кімнату в тому взутті, в якому пришли.

Чи треба говорити, що подарунки, які вам подарували, ви повинні тут же розкрити і сказати своє 'подячне слово'? Квіти не відкладайте байдуже, а тут же в красивій вазі поставте на стіл або на яке-небудь видне місце і ще раз подякуйте. А якщо гості принесли що-небудь їстівне: фрукти, цукерки або торт - все це негайно повинно зайняти своє місце на столі.

А якщо в гості відправляєтеся ви? Виникає питання, чи треба нести з собою що-небудь. Звичайно, так, якщо це День народження. У інших випадках не обов'язково. Хоча будь-якій господині буде приємно, якщо їй піднесуть квіти. Ну, а якщо в будинку є діти, то вже їм припасіть який-небудь, нехай навіть найменший подарунок.

Гості зібралися. Пора сідати за стіл. Якщо компанія невелика, і всі добре один одного знають, кожен може вибрати собі місце за столом самому. Ну а якщо гостей багато, господарі повинні їх розсадити. Можна наперед написати картки з іменами і розкласти їх біля столових приладів. Як правило, саме за столом і відбувається наше спілкування. І щоб вечір вдався і ніхто не занудьгував, господиня повинна узяти кермо влади в свої руки або доручити це людині, яка не залишить байдужим нікого.

Головні правила розмов за столом:

1. Не говоріть про те, що відоме тільки двом-трьом гостям, бо інші в цей час нудьгуватимуть.

2. Не ведіть за столом розмов про хвороби - це непристойно!

3. Не навантажуйте гостей своїми проблемами і не вступайте в суперечки. А якщо суперечка все-таки виникла, постарайтеся тактовно її погасити.

Вам приємно, коли хвалять приготовані вами страви? Не забудьте і ви похвалити господиню, коли будете самі в гостях. А якщо при цьому ви попросите у неї який-небудь рецепт, це буде вищою похвалою кулінарним здібностям господині будинку. Пам'ятайте, що майстерно приготовані 'фірмові' домашні страви здатні затьмарити будь-який дефіцит. Красиво сервірований стіл також заслуговує похвали.

До вас пришли гості або ви самі запрошені. Виникає питання: куди подіти дітей? Чи можна брати дітей з собою? Можна, якщо вас запрошують разом з ними. Звичайно, коли в будинку багато дітей, їм накривають стіл в іншій кімнаті, де вони можуть і пообідати, і пограти, і зайнятися своїми справами. Вони чудово проведуть час і не будуть нікому заважати. Що ж робити, якщо ви прийшли в гості, де зібралися одні дорослі? Вихід один - небагато посидіти, вибачитися і піти.

Званий вечір вдався на славу. Всім було весело,і кожен залишився задоволений. Час досить пізній, і багато гостей вже розійшлися по будинках. Але є і такі, які не поспішають йти, не дивлячись на те, що все вже обговорено і переговорено, а господарі валяться з ніг від втоми. Що ж робити в цьому випадку? А нічого! Просто треба тактовно натякнути таким гостям, що хоч і шкода розлучатися, але завтра потрібно рано вставати. Це золоте правило - уміти піти вчасно - потрібно пам'ятати і самому, коли буваєш в гостях.

Поступово розходяться гості, господарі і їх близькі прибирають із столу і несуть брудний посуд в мийку. У англійців є хороша традиція: будь-яка, поважаюча себе людина, що навіть має високий чин, запропонує господині свої послуги з миття посуди. А це вже справа господині - прийняти чи ні цю пропозицію. Але я все-таки вважаю, що не слід залучати до цього не дуже приємного процесу запрошених, навіть якщо ініціатива виходить від них. Допомогти вимити посуд вам зможе хто-небудь з рідних або близька подруга.

Ви проводжаєте гостей. Звичайно пару проводжають до ліфта, а жінку без супутника слід проводити до зупинки і дочекатися транспорту або посадити її у таксі.

Щоб самому не опинитися в ролі непроханого гостя, пам'ятайте і ще одне маленьке правило. Навіть якщо вам просто потрібно занести щось або передати це комусь, заздалегідь подзвоніть по телефону, щоб не застати господарів будинку зненацька. І не затримуйтеся більше 5-7 хвилин.

Якщо ви самі були в гостях, слідуючи правилам пристойності, ви повинні неодмінно запросити господарів до себе, і зробити це потрібно протягом місяця.

Ось такі нехитрі правила, які допоможуть нам з вами бути привітними господарями і бажаними гостями.


www.ualady.net


Дата публікації: 10.09.2007
Прочитано: 3586 разДодатково на дану тему
Ефективне слуханняЕфективне слухання
Як позбавитися негативу, який ми самі собі навіваємЯк позбавитися негативу, який ми самі собі навіваєм
Маніпулювання: як його розпізнати і уникнутиМаніпулювання: як його розпізнати і уникнути
Мова тіла - що вона нам говорить?Мова тіла - що вона нам говорить?
Нерозділене коханняНерозділене кохання
Чи вирішує кохання всі проблеми?Чи вирішує кохання всі проблеми?
Искусство комплиментаИскусство комплимента
Про чоловіків, що дотримуються дистанціїПро чоловіків, що дотримуються дистанції
Секреты Донжуанки или как соблазнить мужчинуСекреты Донжуанки или как соблазнить мужчину
Ти мені - я тобіТи мені - я тобі
[ Назад | Початок | Наверх ]
Немає коментарів. Чому б Вам не залишити свій комертар?
Ви не можете відправити коментар анонімно, будь ласка зареєструйтесь.
Останні статті
Halloween
10 ідей для ідеального Хеловіну
Подарунки на День Валентина за знаком зодіаку
Ідеї для валентинок та святкування дня свято...
Як День Святого Валентина відзначають у різни...
Де краще зустрічати Новий рік?
У чому зустрічати новий рік 2010
Тіло - це годинник
Як запобігти курортних пасток
Здорове чи дешеве: як правильно обирати дитяч...
Новини партнерів
Завантаження ...
Галерея
Картинка з галереї

Картинка з галереї

Картинка з галереї

Посміхніться

Оптоволоконний кабель для України: через кожні 10 см флюоросцентний напис "Тут міді немає"!

Реклама
Опитування
Де ви плануєте провести літню відпустку?

В Турції
В Египті
В Криму
В санаторіях України
В своєму місті
В мене не буде відпусткиРезультати
Інші опитування

Всього голосів: 194
Коментарів: 0
Головна |  Вверх
статистика  користувачів онлайн: 93 | користувачів сьогодні: 440 | переглянуто сторінок сьогодні: 30822 | всього сторінок переглянуто: 107227596
Використання матеріалів цього сайту тільки за умови вказання прямого гіперпосилання на першоджерело та сайти, що виконали суттєві допрацювання матеріалів (переклад, доповнення довідковими даними, тощо).
Якщо першоджерело не вказано - важати першоджерелом і вказувати пряме гіперпосилання на сайт https://buket.ck.ua© 2006-2008 студія GVM
рекламна підтримка: черкаська рекламна мережа

Генерація сторінки: 0.041 сек. і 19 запитів до бази даних за 0.021 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.