Букет
      
  Реєстрація або вхід Головна    
Букет
Головна
Новини
Статті
Опитування
Анекдоти
Галерея
Погода на тиждень
Свята на тиждень
Святковий довідник
Файли
Друзі та партнери
Звязок з нами
Рекомендуємо
Гумор

Дорогий Санта! Все, що я хочу на Різдво – це твій список дівчаток, які себе погано вели…

Google рекомендує
Інше

Мелодія вітру або як приворожити гроші


 Виходиш з дому - не повертайся, навіть якщо щось забув. Навіть якщо на вулиці дощ, а ти без парасолі. Навіть якщо забув сумку, а в сумці гроші - все одно - попроси в когось, вкради, але не повертайся. Чорна кішка на шляху - будь чемним, пропусти тих, хто йде позаду. Навіть якщо для цього доведеться чекати хвилин двадцять. Не сідай на кут стола, не клади хліб паляницею додолу, не передавай через поріг, не ставай на ланцюг теляті (голова буде боліти), не дивися в розбите дзеркало, не, не, не... Знайомо?Кожен, читаючи ці рядки мабуть згадав свою бабусю чи прабабусю, які з дитячих років нав'язували нам сокровенні стародавні "забобони". Здається, вони в них щиро вірили і лишаються вірними їм до цього часу. Здогадуюся, що, мабуть, чи не кожен з нас теж вірить, нехай не у всі, але в деякі з цих прикмет. Мій чоловік, наприклад, свято дотримується традиції - нічого нікому не казати наперед - обов'язково не вийде. А чого тільки варті поради подруги у день мого весілля - виходитимеш з хати - не оглядайся, а то повернешся додому сама, до подолу плаття причепи шпильку, щоб бодай хтось не наврочив, на рушник ступай бігом і обов'язково першою - будеш у хаті "хазяїном у спідниці". І, можливо, тут я здамся трохи дивакуватою, але коли за порогом мене раптом покликала мама - я просто підсвідомо махнула рукою, мовляв "не чіпай мене у такий відповідальний момент" і... не обернулася. Ну не хотілося мені повертатися у мамину хату самій.

Наше сьогодення диктує нам трохи інші правила, старі приказки забуваються, на зміну їм приходять нові науки, культури, вчення, традиції. Ми вже частіше купуємо на Новий рік віночки і прикрашаємо ними двері, пишемо на вітальних листівках "щасливого Різдва", хоча ще донедавна писали "смачної куті". І День святого Валентина святкуємо з більшими почестями, аніж свято Меланки чи Іллі. І парламентарі наші не так давно запровадили свято Матері, їх ідею відразу ж підхопили інші і вже ходять чутки навкруги Дня Батька.

А ще в наших квартирах з'явилися такі срібні, скляні чи дерев'яні "музичні" підвіски, які давня китайська культура фен-шуй називає могутнім талісманом та оберегом дому.

Фен-шуй, або "вітер і вода" - старовинне китайське мистецтво і наука про життя в гармонії людини з собою та навколишнім середовищем. Історія фен-шуй налічує декілька тисячоліть. Довідки свідчать, що ним займалися вже 3000 років тому, але коріння традиції вростає в ще більш далеке минуле. Сама назва "фен-шуй" виникла ще в давні часи, коли для людини найстрашнішими та наймогутнішими силами, що існували в природі, були вода та вітер. Легкий теплий вітер прогнозував хороший врожай і добру поживу для худоби. Озера, ріки та струмки давали живильну вологу полям і допомагали витримати посуху. З іншого боку, буревії руйнували посіви, застояна вода була розсадником хвороб, а повені спустошували цілі області та забирали тисячі людських доль. Древні племена намагалися "задобрити" дві стихії, тим самим створюючи певні амулети, зображення та символи. Частіше у племенах починали з'являтися шамани, які заворожували дію природних явищ і розмовляли з вітром.

В наш час більшість майстрів фен-шуй вважають себе професіоналами і заробляють на хліб консультаціями різних підприємств та звичайних людей. Деякі суміщають практику фен-шуй з ворожінням, хіромантією та астрологією. В розвинутих країнах Заходу, мистецтво фен-шуй перетворилося в справжню індустрію дизайну та розваг, тим самим втративши свої початкові риси. Важко давати оцінку, наскільки це добре чи погано - кожен сам вибирає глибину свого знайомства з предметом і його роль в повсякденному житті. Зрозуміло лише одне - оцінюючи українські спеціалізовані магазини фен-шуй, прогулюючись Андріївським спуском чи між рядами на "Петрівці", мимоволі ловиш себе на думці, що китайська культура поволі заполоняє і наші душі.

І ось вже ой як кортить спробувати самому стати і консультантом, і ковалем своєї долі. Ну що - почнемо з себе? Ви прагнете до стійкого кар'єрного росту та благополуччя? Ви намагаєтеся втримати за хвіст птаха щастя та поліпшити здоров'я, бо без нього навряд чи східці кар'єрних сходинок здаватимуться такими привабливими? На всі ці питання фен-шуй має свої відповіді.

Для того, щоб фен-шуй почав ефективно працювати, допомагаючи вам підкорити кар'єрний олімп, ви повинні адекватно сприймати кар'єру як таку. Ще донедавна слово "кар'єра" було для нас чимось справжнім соромом. Прагнення до перспективного розвитку свого "я" на роботі, ще й до сьогодні супроводжується прискіпливим та зневажливим словом "кар'єрист". Саме тому, дуже важливо усвідомити, що кар'єра - це професійний шлях, який може йти не лише по одній прямій, але й підносити нам сюрпризи у вигляді зміни не тільки місця роботи, а й сфери діяльності. Помилкова думка про те, що змінюючи роботу ви "ставите хрест" на своїй кар'єрі. Ні, ваш шлях, ваші досягнення, успіхи та заслуги залишаються при вас. Ви всього-на-всього змінюєте сходинку на більш високу або більш привабливу та стійку для вас.

І так, ви на новому місці, вас вітають нові колеги, всі посміхаються, але щось не так. Ви якось не зовсім затишно почуваєте себе на новому місці. Психологія фен-шуй досить велику увагу приділяє саме активізації позитивної енергії на вашому робочому місці. Адже погодьтеся, ще й до сьогодні ви достеменно не визначилися зі своєю філософією життя - працюєте для того, щоб жити, чи живете, для того, щоб працювати. Класик говорив про інше, але зміст лишився той же. Сьогодні кожен з нас, нажаль, проводить на роботі більшу частину свого дня, місяця, тижня, життя врешті решт. В офісі завжди має домінувати активна енергія, стимулюючи тим самим і творчий процес, і розумові здібності людини.

Від розміщення вашого робочого стола залежить не так вже й мало. Погляньте, що у вас за спиною. Стіна? - дуже добре. Це значить, що ви маєте надійний захист, що вас не "видує" з місця вітер змін. Для активізації кар'єрних зрушень, повісьте на стіні картинку з горами, цей засіб буде слугувати вам своєрідним психологічним настроєм. Найгіршим вважається варіант, коли ви сидите спиною до вхідних дверей і тим самим не можете спостерігати ні за тими, хто входить, ні взагалі за будь якими рухами поза вами. Спробуйте поставити меблі так, щоб двері були максимально відкритими для всіх, хто сидить у кабінеті. Вікно - теж не зовсім погано, але жалюзі завжди мають бути заштореними, аби таким чином прикрити енергетичні протяги.

Крім того, потурбуйтеся звільнити свій стіл від завалів документів, сувенірів, які колеги привезли вам з різних країн, календариків, незліченої кількості різнокольорових ручок і т.д. На столі має лишатися лише те, що вам дійсно дуже дороге і що приносить позитивні емоції. І не забудьте, що ваші здібності придумувати щось нове, генерувати оригінальні ідеї прямо пропорційні наявності вільного місця на вашому робочому столі.

Що стосується багатства та достатку, то варто зразу ж усвідомити, що саме розуміння багатства в мистецтві фен-шуй набагато ширше звичного для нас поняття. Під багатством слід розуміти все з чим застосовується це слово: багатство матеріальне, багатство духовне, багатство культурне, багатство інтелектуальне, багатство людських відносин та таке інше.

Власне, назва нашої рубрики спонукає поговорити про найперше і найширше поняття цього слова - про багатство матеріальне. Для початку визначіться, де у вас в оселі південно-східний сектор, бо саме він, згідно культурі фен-шуй і відповідає за начиння нашого гаманця та фінансовий успіх взагалі.

Для його кольорового оформлення перевагу слід надати зеленим та синьо-блакитним відтінкам. Вдало підійдуть дерев'яні меблі, а також живі квіти та картини з зображенням природи (дерев, квітів, лісу, зеленого лугу з яскравими квітами).

Окрім повсякденного оформлення інтер'єру існують і більш сильні способи приваблення фінансової енергії. Це, в першу чергу, фонтан. Сьогодні магазини з дизайну інтер'єру пропонують досить широкий вибій електричних фонтанчиків різних форм, розмірів та конструкцій. Але завжди пам'ятайте про почуття смаку, куплена вами річ повинна створювати у вашій уяві саме джерело - лише тоді вона буде працювати як джерело достатку у вашій квартирі.

Якщо цей вид акумулювання позитивної енергії вам поки-що не доступний (але це лише поки що), то підійде картина або фотографія із зображенням того ж фонтану або джерела. Проте й тут потрібно не перестаратися - зображення Ніагарського водоспаду принесе надлишок води у вашу оселю, тим самим змивши все те, що у вас є. Як кажуть поляки "Що за бардзо - то не здраво"

Ще один спосіб для запрошення достатку у ваш дім - це акваріум. Але з ним маєте бути дуже обережними. Перш за все тому, що за рибками потрібно гарно доглядати. Чим краще вибудете це робити, тим більше до вас буде прихильною пані удача. Крім того, вода в акваріумі має завжди буди свіжою та чистою. Згадайте, ще на початку статті ми акцентували увагу на тому, що ще у давніх народів застояна вода вважалася розсадником хвороб. Тому і про це варто не забувати. І останнє - "яка сім'я, таке й сонечко" (цитую Вєрку Сердючку), які рибки, така і удача. Не дарма в казках народів світу фігурує саме золота рибка, а не якась там риба-меч. До вибору рибок необхідно підійти дуже уважно. Купуючи, орієнтуйтеся на свої внутрішні почуття, купуйте тільки тих, які вам подобаються, які будуть золотими саме для вас.

Ще одним символом багатства є так зване грошове дерево. В фен-шуй грошовими вважаються рослини з круглим листям (у формі сердечка) та рослини з товстим, м'ясистим листям. Не варто розміщувати у цьому секторі кактуси та інші рослини з гострими листками. В іншому випадку ви ризикуєте потрапити в ситуацію, коли "і хочеться, і колеться."

Досить корисно покласти в південно-східному секторі декілька доларових купюр (номінал - справа смаку). Вони теж символізують багатство, яке буде рости у вашій оселі. Взагалі-то, для матеріального благополуччя важливо, щоб у домі завжди були гроші. Не дарма ж існує традиція при переїзді на нову квартиру розкидати по кутках гроші. Не чекайте переїзду. Зберіть побільше копійок і "посійте" їх у всіх кутках вашої квартири. Пам'ятайте, що подібне притягує подібне і гроші приходять до грошей.

І ще, пам'ятайте, що достаток приходить лише у той дім, де його чекають. Окрім правильно розміщених символів, варто все-таки відноситися до грошей з повагою. Пам'ятайте, що фен-шуй не "зелена аптека" і не панацея від біди та невдачі. Філософія цієї культури може допомогти лише тому, хто діє сам, бо лежням доведеться чекати довго. Пам'ятаєте у Ф. М. Достоєвського: "дайте русскому мальчику карту звездного неба, и он вернет вам ее исправленной". Дійте! Крім того, практика доводить, що удача не завжди приходить звідти, звідки ми її зазвичай чекаємо. Поважайте себе, любіть ближніх і тоді пан добробут назавжди стане добрим домовичком-охоронцем у вашій оселі.

Це цікаво. Старовинні українські прикмети в інтерпретації фен-шуй

1. Не сиди на кутку - за теорією фен-шуй, виступаючий кут, чи то кут стола, шафи чи будь-який інший посилає в людину "отруйні стріли", які лишають його не лишень взаємності в коханні, але й здоров'я, удачі, грошей.

2. Не передавай через поріг - поріг - енергетичний бар'єр, який розділяє два світи. На одній стороні - "свій", на іншій - "чужий". Невидимий кордон заважає встановити контакт, і речі, і енергія, передана з одного світу в інший, втрачені для обох світів. От і виходить, що енергетичний зв'язок між двома людьми руйнується.

3. Не готуй в поганому настрої - їжа всмоктує навколишню енергію, а ти, споживаючи її, отримуємо разом із вітамінами і калоріями енергетичний заряд. Борщами і котлетами "зарядженими" сваркою або інформацією про теракт цілком можна отруїти близьких.

4. Не заганяй себе в куток - куток вважається місцем, здатним витягнути з людини енергію - таким собі домашнім вампіром. Згадайте своє дитинство - не дарма мама карала вас саме у такий спосіб. Головне у цій справі - не перетримати в кутку улюблене чадо

5. Не дивися в розбите дзеркало - за теорією фен-шуй шкодять не лише потріскані люстерка, але й дзеркала з малюнком, дзеркальна плитка та інші поверхні, які ніби-то розбивають, роздрібнюють поверхню. Все це руйнує енергетику, що, в першу чергу, проявляється на здоров'ї.

6. Люстерко в кишені вбереже від ворога - сховане в кишені воно відбиває всі недобрі помисли та наміри, а отже і всю негативну енергію, направлену проти вас. Виникає традиційне українське питання, а дуля, пробачте, в кишені, відбиває що? У мистецтві фен-шуй відповіді не знайшла.

7. Не показуй на собі - показуючи пальцем, ми посилаємо енергетичний заряд, при цьому, говорячи про хворобу, даємо цьому заряду відповідне "забарвлення".

8. Не повертайся з напів дороги - згадайте про поріг, всі ці стрибки зі світу у світ є достатньо енергоємними. Якщо ж довелося повернутися - сядьте (позичте сили у своєї оселі), подивіться у дзеркало (відбиваючись, енергія подвоюється.)

9. Пробіжи під райдугою - щасливим будеш - знаючи фізику, зрозуміло, що зробити це практично неможливо, але навіть побачити райдугу вважається добрим знаком. А фен-шуй рекомендує приручити райдугу і поселити її у власному домі. Ось чому арки у хаті є такими вдалими - кожен раз, проходячи під ними, ми вступаємо в райдугу і отримуємо захист небес.

10. В прикмету вір - але перевір. (Українська народна мудрість). Коментарі зайві.

http://www.greenmama.ua

Дата публікації: 05.09.2007
Прочитано: 5530 разДодатково на дану тему
Ефективне слуханняЕфективне слухання
Як позбавитися негативу, який ми самі собі навіваємЯк позбавитися негативу, який ми самі собі навіваєм
Маніпулювання: як його розпізнати і уникнутиМаніпулювання: як його розпізнати і уникнути
Мова тіла - що вона нам говорить?Мова тіла - що вона нам говорить?
Нерозділене коханняНерозділене кохання
Чи вирішує кохання всі проблеми?Чи вирішує кохання всі проблеми?
Искусство комплиментаИскусство комплимента
Про чоловіків, що дотримуються дистанціїПро чоловіків, що дотримуються дистанції
Секреты Донжуанки или как соблазнить мужчинуСекреты Донжуанки или как соблазнить мужчину
Ти мені - я тобіТи мені - я тобі
[ Назад | Початок | Наверх ]
Немає коментарів. Чому б Вам не залишити свій комертар?
Ви не можете відправити коментар анонімно, будь ласка зареєструйтесь.
Останні статті
Halloween
10 ідей для ідеального Хеловіну
Подарунки на День Валентина за знаком зодіаку
Ідеї для валентинок та святкування дня свято...
Як День Святого Валентина відзначають у різни...
Де краще зустрічати Новий рік?
У чому зустрічати новий рік 2010
Тіло - це годинник
Як запобігти курортних пасток
Здорове чи дешеве: як правильно обирати дитяч...
Новини партнерів
Завантаження ...
Галерея
Картинка з галереї

Картинка з галереї

Картинка з галереї

Посміхніться

Зустрічаються два кума:
- О, куме, а шо то у Вас на голові?
- Та то я в цюрюльню ходив. Попросив, щоб "під горшок" підстригли. А шо, не подобається?
- Ну ... Ви ще раз сходіть, нехай ручку зістрижуть.

Реклама
Опитування
Коли краще робити весілля?

Зимою
Весною
Літом
Восени
Краще взагалі не робити, а віддати гроші молодимРезультати
Інші опитування

Всього голосів: 2436
Коментарів: 3
Головна |  Вверх
статистика  користувачів онлайн: 53 | користувачів сьогодні: 19 | переглянуто сторінок сьогодні: 33 | всього сторінок переглянуто: 108892756
Використання матеріалів цього сайту тільки за умови вказання прямого гіперпосилання на першоджерело та сайти, що виконали суттєві допрацювання матеріалів (переклад, доповнення довідковими даними, тощо).
Якщо першоджерело не вказано - важати першоджерелом і вказувати пряме гіперпосилання на сайт https://buket.ck.ua© 2006-2008 студія GVM
рекламна підтримка: черкаська рекламна мережа

Генерація сторінки: 0.033 сек. і 19 запитів до бази даних за 0.017 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.