Букет
      
  Реєстрація або вхід Головна    
Букет
Головна
Новини
Статті
Опитування
Анекдоти
Галерея
Погода на тиждень
Свята на тиждень
Святковий довідник
Файли
Друзі та партнери
Звязок з нами
Рекомендуємо
Гумор

- Петя, знаєш, перед смертю я вирішив підвести життєві підсумки і можу тобі сказати:
частину грошей я витратив на пиво, частину - на жінок, а іншими розпорядився дуже безглуздо!

Google рекомендує

Закордонний туризм

“Гаряча десятка” найстрашніших маршрутів в світі


 Опублікована “гаряча десятка” туристичних місць, перебування в яких напевно породить відчуття жаху навіть у бувалих мандрівників. Перше місце в рейтингу “хоррор-турів” займає румунський замок Бран - зловісний музей-форт, в якому зародилася легенда про графа Дракулу, повідомляє TourGenius.

Дата публікації: 12.01.2009
Прочитано: 3313 раз

Міжнародний пляжний секс


 При заняттях любовними іграми на пляжі, слід бути вкрай акуратним. Йдеться не тільки про контрацепцію. Спершу варто переконатися, що ваша поведінка не спричинить за собою скандалів або буде порушенням закону.

Дата публікації: 29.06.2008
Прочитано: 7677 раз

Країна, в яку хочеться приїхати ще...


 Візитівкою цієї країни вже давно став далеко не прохолоджувальний напій "Vanna Tallin", як і далеко не гарячий темперамент її мешканців. Для тих, хто хоч раз тут побував, або має хоч трохи клепки у голові, цих двох підказок має бути вдосталь, аби вони здогадалися, що мова йде про Естонію.

Дата публікації: 26.06.2008
Прочитано: 3300 раз

10 місць на Землі несумісних з життям


 На нашій планеті багато цікавих і привабливих місць, які багато хто хоче відвідати. Однак є також і місця, від яких краще триматися подалі. Уникати їх треба не тому, що там немає нічого цікавого, а тому що перебування там може бути небезпечним для життя. Американський екологічний фонд Blacksmіth Іnstіtute склав список десяти таких місць.

Дата публікації: 17.06.2008
Прочитано: 3517 раз

Кому належать відомі курорти?


 Що спільного є в Роберта Редфорда, Клінта Іствуда і Френсіса Форда Копполи, крім їхньої режисерської діяльності?

Дата публікації: 10.06.2008
Прочитано: 4473 раз

Піраміда майя в Чічен-Іца (Мексика)


 Два рази на рік на піраміді виникає особливий візуальний ефект. Тисячі людей збираються, щоб побачити в чітко визначений час на щаблях північних сходів із трикутників світла й тіні зображення гігантського Священного Змія, що повільно сповзає до підніжжя піраміди...

Дата публікації: 29.05.2008
Прочитано: 9283 раз

Таємниця «Венеції південних морів» - Понпей


 Чи любите ви захопливі таємниці, в яких відчувається присмак пригод? Тоді завітайте і познайомтеся з руїнами Нан Мадола, багатовіковою загадкою, яка приводить у замішання чимало туристів.

Дата публікації: 27.05.2008
Прочитано: 3302 раз

Не як усі. Назустріч зеленому променю


 Зізнайтеся, чи є ще щось, чого ви не знаєте про пляжі Анталії, дискотеки Шарм-ель-Шейха чи шоу трансвеститів у Паттайї?.. Чи залишився там хоч один секрет, не розвіданий багатомільйонною армією наших масових туристів?.. Тим часом у світі ж безліч приголомшливих місць та речей, фактично нікому не відомих. Чи багато нас торкалися рукою гігантського горбатого кита? Бували в українських церквах, побудованих «на варениках», у Канаді? Бачили дракона в Новій Зеландії? Спілкувалися з ченцями в Бутані? Або їхали нескінченним хайвеєм в океані у найпівденнішу точку Америки?.. Ми розшукали таких людей і попросили їх поділитися своїми спогадами в новій рубриці «Не як усі».

Дата публікації: 24.05.2008
Прочитано: 2733 раз

Земля тисячі Богів


 ...Століття, застиглі у камені храмів, та ультрасучасні хмарочоси зі скла і бетону, релігійні процесії, нічні клуби, п’ятизіркові готелі й солом’яні хатинки бідних кварталів... Смітники, мавпи, слони, діти, свині, корови, касти вищих та нижчих... І повітря, що одночасно пахне тропічним лісом, прянощами, океаном і ще чимось бентежним та невловимим. Усе це – Індія, яка й справді починається з особливого запаху...

Дата публікації: 24.05.2008
Прочитано: 3237 раз

Найнебезпечніші пляжі світу


 Відпочинок на пляжі зазвичай асоціюється з лежанням на теплому піску і навряд чи викликає образи смерті. Проте сайт «Форбс» опублікував черговий щорічний список найнебезпечніших пляжів в світі.

Дата публікації: 13.05.2008
Прочитано: 3460 раз

10 країн, куди не варто їздити туристам


 Журнал Forbes склав список найнебезпечніших для туристів країн світу. Поїздки туди рекомендуються або у супроводі професійних охоронців, або не рекомендуються взагалі.

Дата публікації: 29.04.2008
Прочитано: 3759 раз

Сакура - незвичайна пора


 Весна в Японії це – пишність квітучої сакури. Їй поклоняються, нею милуються, радіють як ніякій іншій квітці в світі. Свято квітучої сакури – один з найдавніших обрядів японців. Поети і художники впродовж сторіч виражали їй свою любов в словах і фарбах. Завдяки своїй красі саме ці квіти втілюють досконалість і бездоганність. Сакура звеличилась так високо і тому, що її цвітіння дуже короткочасно – воно триває всього декілька днів, а іноді лише декілька годин. У японців це викликає асоціації з любов'ю, що пішла, короткочасністю юності і т.д., що співзвучно буддійським уявленням про скороминущість життя.

Дата публікації: 17.03.2008
Прочитано: 6134 раз

Мандрівка за романтикою, обирайте маршрути


 Весна — пора романтики і романтиків. Подаруйте своїм коханим романтичну подорож, зізнайтеся у коханні під вогнями Ейфелевої вежі чи під час теплохідної прогулянки нічною Влтавою, поцілуйтеся під балконом Джульєтти або відвідайте Острів русалок

Дата публікації: 12.03.2008
Прочитано: 3061 раз

Македонія - незнайома перлина Балкан


 Склеюючи риб'ячі луски, ювеліри Македонії роблять прикраси, схожі на справжні перли. Так і твої враження з часом складуться в ниточку спогадів про Балкани.

Дата публікації: 28.01.2008
Прочитано: 3532 раз

Темою Венеціанського карнавалу стали "шість відчуттів"


 У Венеції в п'ятницю почався традиційний карнавал - протягом десяти днів площі, вулиці, канали і мости міста нагадуватимуть величезну сцену, на якій розгорнеться один із найбільш захопливих у світі спектаклів

Дата публікації: 26.01.2008
Прочитано: 3896 раз

Снігові канікули у Вале


 Вале - це альпійський регіон у франкомовній частині Швейцарії. Села тут зберегли свій неповторний колорит. І на таких респектабельних курортах, як Цермат, і на таких сімейних, як Ненда, вас зустріне величезна кількість снігу. Вам запропонують усі види послуг. З 121 курорту Вале на 6 із них є гарячі джерела.

Дата публікації: 24.01.2008
Прочитано: 3203 раз

Зимові карнавали планети


 Зимовий холод – ще не причина для смутку. Адже саме в цю пору року у всьому світі проходять карнавали, ці чудові свята, які як би вивалюються з рівного ходу життя. Культурологи вже не один десяток років захоплюються цим явищем, будують теорії, які описують карнавал як п'яту пору року, як особливий світ, що живе за своїми законами.

Дата публікації: 10.01.2008
Прочитано: 5175 раз

А чи не майнути на Різдво у Чехію?


 Таки недарма Чехію називають серцем Європи. У цьому довелося переконатися і в стольному граді (Прага – третя на континенті за кількістю туристів), і в кожному з трьох регіонів країни – в Богемії, Моравії, Силезії. Не переповідатиму легенди про братів-слов'ян Руса, Леха й Чеха, які освоїли європейські терени та заснували держави. Однак не можу не зізнатися, що в Чехії на кожному кроці відчуваєш дивовижне переплетіння минувшини і сьогодення. Водночас ловиш себе на думці, що Прага, яка була й в іпостасі столиці Священної Римської імперії, претендує на подібну роль вже у спільному європейському домі.

Дата публікації: 24.12.2007
Прочитано: 3393 раз

Туреччина – батьківщина Святого Миколая


 Дід Мороз, Санта Клаус, Йоулупуккі, Пер-Ноель, Юлетомте, Бефана... що об'єднує всіх цих персонажів? Прообразом їх всіх був Святий Миколай – реальна історична особа, шукати яку потрібно не в засніжених країнах, а в теплій і променистій Туреччині.

Дата публікації: 20.12.2007
Прочитано: 7491 раз

Місто ста шпилів – золота Прага


 Восени песимісти думають про те, що скоро настане холодна зима, а оптимісти згадують все позитивне, що сталося влітку. Першим у цю пору року покращить настрій поїздка до якоїсь країни чи міста, а другі допоможуть їм у виборі. Так, житомирянка Леся Алексєєнко радить відвідати Чехію.

Дата публікації: 08.11.2007
Прочитано: 5245 раз

Казки віденського лісу


 Величезною площею в 1200 кв. км. австрійську столицю півколом охоплює Wienerwald – Віденський ліс. Великий зелений масив, покритий густими лісами, з барвистими долинами, в оточенні гір. Це не тільки зона відпочинку, але і туристичний регіон, що живе власною культурою, з великим історичним минулим. Творчість багатьох великих поетів і філософів, художників і композиторів пов'язана з Віденським лісом.

Дата публікації: 23.10.2007
Прочитано: 4935 раз

Потворна Афродита «цукрового» містечка


 Якщо ви вирішили почати знайомство з Німеччиною з баварського Ауґсбурґа, але все ще плутаєте швабів із кашубами, вам потрібно психологічно підготуватися до цієї подорожі. Щоб уникнути культурного шоку. Навіть якщо ви захоплюєтеся європейським кіно, регулярно ходите на покази німецьких короткометражок, студіюєте німецьку журналістику або вчите німецьку мову з першого класу — це ще зовсім не означає, що ви готові до відвідин цього невеличкого міста Моцарта і Брехта, міста цукерок і ляльок, у якому пахне пивом і кебабом.

Дата публікації: 08.10.2007
Прочитано: 3119 раз

Bonjour! Ca va?, або Інша Франція


 В Україні побутує думка, що поїздка за кордон - це привілей багатих.

Напевно, так і є. Але студенти завжди люблять увіпхнути свого носа в якісь авантюри, пробити якусь халяву або просто чкурнути автостопом Європою. Хто ворушиться – той має. Я з подругою звернулися до фірми, що допомагала поїхати у волонтерський табір. Там начебто працюєте, але насправді просто відпочиваєте з людьми різних національностей, –у країні, яку самі собі оберете. Ми обрали Францію.Дата публікації: 29.09.2007
Прочитано: 4142 раз

Казковий парк у Чобручах


 Придністров’я. Країна загадкова й водночас цікава. Що ми знаємо про Придністров’я? Напевне те, що в України з ними виникають конфлікти на таможні. Що там стоять Російські війська, які забезпечують невтручання Молдавії в життя Придністров’я. Що там три державні мови: російська, молдавська й українська. Що Придністров’я не визнав, як державу, ніхто крім Росії. Що футбольна команда „Шериф” із Тирасполя має чудовий сучасний стадіон і є лідером чемпіонату Молдавії. Що Придністров’я розташоване на вузькій смузі землі поблизу Дністра й за площею менше, ніж найменша область України – Чернівецька. Що в Придністров’ї міститься стародавнє місто Бендери, в якому турки колись збудували велику фортецю, на противагу фортеці в Кам’янці-Подільському.

Дата публікації: 27.09.2007
Прочитано: 4314 раз

Гірськолижна королева Андорра


 Річка Валіра, в долині якої знаходиться князівство Андорра, століттями створювала неповторний гірський ландшафт. Для гірськолижників Андорра воістину райське місце. На цьому крихітному клаптику землі розмістилися п'ять гірськолижних курортів: Ліг, Арінсаль, Сольдеу, Пас де ля Каса і Оріндо.

Дата публікації: 24.09.2007
Прочитано: 3687 раз

Осінній відпочинок в Австрії...Короткий путівник...


 Літо закінчилося, але туризм в Австрії тим і чудовий, що не завмирає ніколи. Адже відпочивати завжди добре. Зміщуються тільки акценти: літом ми мріємо про купання в озерах, а восени найчастіше вибираємо міський і культурний туризм, а також лікувальні тури. Відень, Зальцбург, Інсбрук, маленькі історичні міста Австрії - всі вони чекають гостей круглий рік, але в осінні місяці вони таять в собі особливу красу.

Дата публікації: 21.09.2007
Прочитано: 5632 раз

Загублений світ


 Навряд чи можна назвати подорож до Абхазії екстремальним туризмом. На прикордонному пункті доводилося чути вигуки туристів про те, що це востаннє вони перетнули кордон благословенної абхазької землі і ні за які гроші більше сюди не приїдуть. Але я б не казала так категорично — країна живе звичайним життям, діти ходять до школи, наречених так само викрадають, а інжир так само росте прямо при дорозі...

Дата публікації: 07.09.2007
Прочитано: 3283 раз

БОРОВЕЦЬ - між снігом і сонцем - лижний рай Болгарії


 Ваші лижі вже нетерпляче стукочуть у своїх тісних сповитках, чекаючи, коли ж ви їх видобудете, ніжно проведете рукою по їхній робочій поверхні, а потім - о радість! - винесете на святкову білу скатертину, яку бабуся Зима приготувала спеціально для лижних гурманів...

Дата публікації: 05.09.2007
Прочитано: 3424 раз

Заповідні місця Австралії: Національний парк Тасманії


 Національний парк Тасманії на південному сході о. Тасманія є місцем неймовірної краси, одним з найкращих для прогулянок вздовж моря.

Дата публікації: 31.08.2007
Прочитано: 5102 раз

Стокгольм: місто, що пливе над водою


 Стокгольм часто порівнюють з Санкт-Петербургом. І зрозуміло чому. Обидва міста виникли не самі по собі, а були закладені по волі правителя. І той і інший порізаний каналами. Лежать обидві столиці на одній широті і славляться своїми білими ночами.

Дата публікації: 16.08.2007
Прочитано: 3429 раз
Всього 58 на 2 сторінках по 30 на кожній сторінці
[ 1 | 2 ] [>>]
[ Назад | Початок | Наверх ]
Останні статті
Halloween
10 ідей для ідеального Хеловіну
Подарунки на День Валентина за знаком зодіаку
Ідеї для валентинок та святкування дня свято...
Як День Святого Валентина відзначають у різни...
Де краще зустрічати Новий рік?
У чому зустрічати новий рік 2010
Тіло - це годинник
Як запобігти курортних пасток
Здорове чи дешеве: як правильно обирати дитяч...
Новини партнерів
Завантаження ...
Галерея
Картинка з галереї

Картинка з галереї

Картинка з галереї

Посміхніться

Виходячи з того, що правда за останні роки дуже знецінилася, необхідно зменшити її виробництво...

Реклама
Опитування
Якому весільному салону Ви віддасте перевагу?

Ассоль
"L`Amour"
Марьяж
Ксенія
Валерія
Наталі
Леррос
Мрія
Мадемуазель
Подіум
Міледі
салони м. КиєваРезультати
Інші опитування

Всього голосів: 770
Коментарів: 0
Головна |  Вверх
статистика  користувачів онлайн: 92 | користувачів сьогодні: 429 | переглянуто сторінок сьогодні: 29654 | всього сторінок переглянуто: 107226427
Використання матеріалів цього сайту тільки за умови вказання прямого гіперпосилання на першоджерело та сайти, що виконали суттєві допрацювання матеріалів (переклад, доповнення довідковими даними, тощо).
Якщо першоджерело не вказано - важати першоджерелом і вказувати пряме гіперпосилання на сайт https://buket.ck.ua© 2006-2008 студія GVM
рекламна підтримка: черкаська рекламна мережа

Генерація сторінки: 0.042 сек. і 17 запитів до бази даних за 0.020 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.