Гумор |
---|
- У вас болять зуби? Ламає кістки? Крутить суглоби? Скажіть, де гроші, і все відразу закінчиться! |
|
Журнал Forbes склав список найнебезпечніших для туристів країн світу. Поїздки туди рекомендуються або у супроводі професійних охоронців, або не рекомендуються взагалі.
|
1. Сомалі
Серед небезпек, які підстерігають мандрівників, можна назвати озброєні зіткнення, викрадання з метою викупу, атаки піратів і міни.
2. Ірак
Украй високий ступінь загрози безпеці і пересуванням туриста, існує ризик терористичних актів. Найнебезпечніші райони країни – Багдад, відрізок від Тікріта на півночі до Хілли на півдні і від Рамаді на заході до Мандалі на сході.
3. Афганістан
Атаки терористів відбуваються як в Кабулі, так і в інших містах країни.
4. Гаїті
Найбільшу небезпеку представляє Порт-о-Прінс. Не дивлячись на демократичні вибори парламенту і президента країни, що пройшли в лютому 2006 року, на Гаїті можна без проблем дістати вогнепальну зброю, процвітає корупція серед поліцейських, а система правосуддя неефективна.
5. Пакистан
Найнебезпечніші регіони – Карачі і Балухістан. Варто відзначити, що в грудні 2007 року в країні була убита екс-прем'єр Беназір Бхутто.
6. Судан
Особливо небезпечні для поїздок Дарфур і південні райони Судану, а також регіони, які межують з Ефіопією та Еритреєю.
7. Демократична республіка Конго
Найнебезпечніший район для мандрівників – Ітурі.
8. Ліван
Є загроза безпеці і пересуванням усередині країни, також можливі терористичні атаки.
9. Зімбабве
Досить високий ступінь загрози безпеці для туриста.
10. Палестина
Особливу небезпеку представляють Сектор Газа і Західний берег.
http://www.4post.com.ua/
Дата публікації: 29.04.2008 Прочитано: 3876 раз
|
|
Немає коментарів. Чому б Вам не залишити свій комертар? |
|
|
Новини партнерів |
---|
Завантаження ...
|
Посміхніться |
---|
Пливе по Тихому океану крутий, новенький амереканський авіаносець. На верхній палубі в чорних окулярах та з кубинською сигарою в зубах стоїть крутий американський капітан. До нього підбігає штурман:
- Пане капітан, ми йдемо на повній швидкості, а на радарах видно, що прямо перед нами невідомий об'єкт, може зменшити швидкість?
Капітан: - Все ОКей, не зменьшувати швидкість - бере в руки рацію - Гей, ви, прямо по курсу. Я американський авіаносець. Ану швидко зійдіть з моєї дороги !
...У відповідь тиша...
Штурман: - Пане капітан, ми вже близько, може змінити курс?
Капітан: - Все ОКей, не змінювати курс - знову у рацію - Гей, ви, прямо по курсу ! Я американський авіаносець ! Ану швидко зійдіть з моєї дороги !!!
...У відповідь тиша...
Штурман: - Пане капітан, ми зараз зіткнемося!... що робити?
Капітан у рацію: - Гей, ви, прямо по курсу !!! Іду прямо на ВАС, ану швидко зійдіть з моєї дороги !!! Я американський авіаносець !!!
... з рації незадоволений спокійний голос:
- Та мені пофіг хто ти. Я береговий маяк...
|
|