Букет
      
  Реєстрація або вхід Головна    
Букет
Головна
Новини
Статті
Опитування
Анекдоти
Галерея
Погода на тиждень
Свята на тиждень
Святковий довідник
Файли
Друзі та партнери
Звязок з нами
Рекомендуємо
Гумор

Жінка, повернувшись із магазину, каже:
- Шукала собі штани: в одні не влізаю, інші не подобаються. І тоді купила сумочку.

Google рекомендує

Закордонний туризм

Туніс


 На світі є дивна країна, береги якої обмиває тепле й ласкаве Середземне море, у пустелях якої зустрічаються казкові піщані троянди, а в музеях експонуються найбільші у світі колекції пунічних, давньоримських і візантійських мозаїк.

Все це - Туніс, "запашна перлина Магриба", як називається він у казках "Тисячі й однієї ночі".Дата публікації: 14.08.2007
Прочитано: 3089 раз

Вічне місто


 Рим — одне з найстаріших міст світу. Його навіть називають «вічним містом» або «живою історією». Розкинувся він на семи пагорбах понад річкою Тибром. Пагорби ці мають такі назви: Капітолій, Палантин, Есквілій, Авентин, Вімінал, Целій, Квіринал.

Дата публікації: 14.08.2007
Прочитано: 2161 раз

Іспанія


 Країна багатої історії і стародавніх традицій, гостинності і привітності, фламенко і кориди. Відпочинок в Іспанії можливий не тільки на курортах побережжя, але і на островах. Недалеко від берегів Каталонії і Валенсії розташовані острови Балкарського архіпелагу, найбільшими з яких є Майорка і Ібіса.Дата публікації: 14.08.2007
Прочитано: 2648 раз

Франція


 Франція, Париж, Монмартр - ці слова спричинають в душі будь-якої людини нез'ясоване тремтіння. Що так тягне нас у цю країну мрії?

Кожен куточок Франції пов'язаний з її багатовіковою історією. Лувр - древній замок французьких королів - по праву займає провідне місце серед світових художніх зборів. Саме тут знаходиться знаменита на весь світ Венера Мілоська, давньогрецька статуя богині Ніки, незрівнянна Джоконда Леонардо да Вінчі - прекрасні шедеври в гідному оточенні.Дата публікації: 14.08.2007
Прочитано: 3529 раз

Єгипет


 Країна древніх пірамід викраде Ваше серце назавжди. Єгипет - це країна сонця, що не заходить, країна, де ніколи не буває зими. Тут є все, що дороге серцю будь-якого туриста.

Дата публікації: 14.08.2007
Прочитано: 3071 раз

Туреччина


 Напевно кожен з нас, хоча б раз, мріяв опинитися у казці "Тисячі і однієї ночі". Саме в Туреччині блакитна мрія далекого дитинства стане рельністю. Величні мечеті, розкішні палаци, східні базари... романтику цієї країни, котру не можливо передати, можна відчути тільки приїхавши сюди.

Дата публікації: 14.08.2007
Прочитано: 3537 раз

Культура та визначні пам'ятки Ель-Больсона


 Ель-Больсон розташований у надзвичайно чарівному регіоні Аргентини, що завжди вабив і чарував щасливих туристів.

Дата публікації: 06.08.2007
Прочитано: 1687 раз

Афіни - Крит


 Із варягів у греки, із греків у мінойці
Там справді все є. Навчіться вибирати!
Греція - країна маленька, але така мінлива й різноманітна, що той, кому пощастило об'їхати її всю, охоче погодиться із загальновідомим висловом маловідомого персонажа: "В Греции все есть!.."Дата публікації: 25.07.2007
Прочитано: 3519 раз

Зельден: практична допомога для прихильників і супротивників гірськолижного відпочинку


 Одні відправляються до Австрії кататися на лижах або сноуборді, інші їдуть просто за компанію, і сподіваються, нарешті, підкорити свій перший схил. Всі вони збираються прекрасно провести час.

Дата публікації: 12.07.2007
Прочитано: 1872 раз

Талін


 Талін, одне із старих міст Європи, столиця Естонії, охороняється ЮНЕСКО як ціле місто пам'ятників архітектури. Він пропитаний духом середньовіччя. Старе місто- машина часу дає можливість опинитися в справжній казці. Прогулюючись по мощених вулицях, можна відчути себе частиною подій, що відбувалися декілька століть назад.

Дата публікації: 10.07.2007
Прочитано: 2467 раз

Їдемо до моря за кордон!


 З приходом літа та початком нового сезону відпочинку постає питання, де та як відпочити. Усе частіше друзі радять поїхати закордон. Кажуть, що і сервіс обслуговування вищий і умови проживання кращі. Ну, а їхні фото та відео, відзняті на відпочинку, просто вражають. Після кількагодинних розповідей про екзотичний відпочинок, виникає думка: у відпустку їду за кордон.

Дата публікації: 04.07.2007
Прочитано: 2363 раз

Швейцарський експрес


 До нашої свiдомостi увiйшли кiлька сталих асоцiацiй iз цiєю невеличкою альпiйською країною: «надiйний, як швейцарський банк»; «точний, як швейцарський годинник»; «якiсний, як швейцарський сир»; «принадний, як швейцарський шоколад». Усi цi епiтети повною мiрою стосуються i швейцарської залiзницi.

Дата публікації: 15.06.2007
Прочитано: 1685 раз

Ізраїль


 Ізраїль – це невелика держава на ближньому сході (Південно-західна Азія), площею 27 800 кв. км. Із заходу Ізраїль омивається Середземним морем, зі сходу – Мертвим, на півдні – Червоним. А ближче на північ країни розташовується прісноводе озеро Кінерет, в біблійські часи воно звалося Галілейським морем, як найбільше прісноводне озеро на цій землі. Сусідні держави – Ліван, Сірія, Йорданія і Єгипет.

Дата публікації: 11.06.2007
Прочитано: 4658 раз

Шотландські замки або номер з привидами


 Найзнаменитішим замком у всій Шотландії, хоч і не найстародавнішим, звичайно, є Балморал (Balmoral) - літня резиденція англійської королівської сім'ї ще з часів королеви Вікторії. Назву сучасній будові дав інший стародавній замок, руїни якого знаходяться тут же, неподалік.

Дата публікації: 29.05.2007
Прочитано: 3372 раз

Стамбул. Де зустрічаються Європа і Азія


 Колись на невеликому півострові між Мармуровим морем і протокою Золотий Ріг виникло місто, яке спочатку називалося Візантієм, столицею Римської імперії, потім великим Константинополем. Пізніше це місце охрестили Стамбулом.

Дата публікації: 29.05.2007
Прочитано: 2616 раз

Відпочинок в БолгаріїОстанні десятиліття в країнах СНД стало модно виїжджати на відпочинок за кордон. Але зустріч з чужою мовою і чужою культурою часто викликає стрес. Щоб такого не відбулося, ми пропонує вам відправитися до Болгарії. Офіційна мова в країні – болгарська, схожа з російською – у вас не буде проблем, пов'язаних з мовним бар'єром. До того ж практично все населення Болгарії з дитинства володіє російською мовою, а відношення до російського традиційно хороше. Офіційна азбука – кирилиця.

Дата публікації: 29.05.2007
Прочитано: 11955 раз

Польща


 Туристичні пам'ятки польської землі - багаті й різноманітні. Пейзажі, що змінюють один одного, починаючи від Прибалтійського узбережжя й закінчуючи високими Татрами, міста з великими історичними традиціями та цінними пам'ятками старовини, які є найкращим свідченням понад тисячолітньої історії Польщі.

Туристичні подорожі, незалежно від своїх мотивів, завжди пов'язані з пізнанням країни, яку відвідуєш: її історії, пам'яток архітектури, місць, пов'язаних з важливими подіями й видатними постатями, її музеїв і всяких інших здобутків народу в галузі культури і мистецтва.

Ми пропонуємо пізнати вибрані польські міста, більшість з яких своїми коріннями сягають сивої давнини - не раз поставали вони разом зі створенням польської держави, і разом з нею переживали періоди злету, бурхливого розвитку, а також війни, наїзди, поразки й знищення.Дата публікації: 23.04.2007
Прочитано: 4353 раз

Парки розваг. Можливості неможливого світу


 Уявіть - узяти раптом і поїхати в справжній парк розваг! Щоб покататися на справжніх, до шуму у вухах і завмирання серця атракціонах, спуститися в грот з жахами що холодять кров і шоу, що розбурхують уяву... Для такої поїздки не потрібно брати відпустку, можна просто купити квитки і відправитися у вихідні назустріч новим враженням.

Дата публікації: 29.03.2007
Прочитано: 7250 раз

Домінікана. Країна морського вітру і прекрасних квітів


 "Немає землі прекрасніше, ніж моя рідна земля; її омивають пінні хвилі, вона немов білосніжна чайка, спляча на просторах безкрайнього моря..."

Так співають про свою батьківщину корінні жителі Домініканської Республіки. Співають в модному сьогодні стилі мерензі (merengue), що прославив цю країну не менше, ніж цукрові пляжі і визначні пам'ятки, пов'язані з ім'ям Колумба. Тепер услід за країнами Карибського регіону під ці запальні ритми танцює весь світ.

Дата публікації: 29.03.2007
Прочитано: 3510 раз

Все що вам варто знати про подорожі літаком


 Зібралися за кордон? Ознайомтеся з правилами аеропортів.

Дата публікації: 13.03.2007
Прочитано: 19430 раз

Країна мрій. Мальовнича Швейцарія


 Швейцарія - приклад класичної туристичної країни - елегантні міста та відомі курорти з затишними готелями, величаві гори, найчистіші озера та мальовничі схили гір. Тут на малій території зосереджені всі красоти природи та видатні творіння людських рук. В країні безліч маленьких міст з неповторним колоритом, такі як Біль - "столиця годинників" з двома офіційними мовами, відомий Золотурн - місто з будівлями в стилі бароко та безліччю пам'ятників культури, Кур - найстаріше місто Швейцарії (2500 р. до н. е.), Дисентис з цікавим бенедиктинським чоловічим монастирем та музеєм (VIII ст.), в Мюстері - бенедиктинський жіночий монастир (VIII ст., пам'ятка культури, що охороняється ЮНЕСКО), Гуарда та Шплюген - це типові альпійські села з великою кількістю красивих шале, батьківщина Ле Корбюз'є - Ла-Шо-де-Фон з його Міжнародним музеєм наручних годинників, Афолтерн та Емменталь, де проводяться відомі виставки сироваріння або Ромон з його швейцарським музеєм розпису скла. Кожне таке містечко володіє неповторною красою та заслуговує окремої уваги.

Дата публікації: 13.03.2007
Прочитано: 4122 раз

Анталія


 Я дивився в ілюмінатор і не міг дочекатися. Думки переганяли суперсучасний "Боїнг", що ніс мене разом із потаємною мрією дитинства - потрапити до давнього царства казок, що чув їх на сон від бабусі.
Пригадалася легенда про Аттала, царя Бергаму. Колись давно грізний цар повелів підданцям знайти землю, схожу на рай, і зробити так, щоб межі Бергамського царства сягали морів, з'єднувалися з небесами, а Атталова слава пережила тисячоліття… Віддані слуги знайшли на березі теплого моря справжню райську оазу і возз'єднали її з Бергамським царством. Землю ж ту нарекли на честь могутнього владики Атталією...Дата публікації: 12.03.2007
Прочитано: 2955 раз

Край світу. Марокко.


 Напевно, багато хто з вас хоча б раз у житті мріяв опинитися в іншому вимірі, чи поринути в минуле, дізнатися, як жили наші пращури. Насправді, здійснити такі мрії цілком реально. Як саме? Достатньо лише потрапити у Марокко! Країна третього світу, країна мрій та несподіванок. Країна, візит до якої раз і назавжди змінює життя. Чому так трапляється? Про це дізнавалися журналісти Студії документальних фільмів та спеціальних проектів. Точка відправлення - Київ. Місце призначення - місто-курорт Агадір. Північна Африка. Королівство Марокко. Що чекає на киян у загадковому місці, батьківщині берберських племен та досі не досліджених таємниць?

Дата публікації: 26.02.2007
Прочитано: 3931 раз

Карлові-Вари (Чехія)


 Карлові-Вари - найбільший, найкрасивіший й найвідоміший у світі чеський курорт. І недарма. Адже перший громадський Курортний дім спорудили тут ще у 1508 році! А на кінець того ж XVI століття в місті вже налічувалось вже дві сотні таких закладів. Не забарився и "супутній бізнес": 1688 року відкрився перший трактир, 1717-го - перший театр, а 1857-ого перший магазин із продажу мінеральних вод. Своєю першістю Карлові-Вари не збираються поступатись і в XXI столітті.

Дата публікації: 23.02.2007
Прочитано: 6190 раз

Подорожуємо світом. Італія


 Лимони на тлі моря, вілли серед лимонних садів, дорога Сонця - вся в деревах із лимонами, устриці з лимонними кружальцями... Нарешті, справдилась міря про "Лимонію - країну без турбот"! Італійці інакше називають край, де росте стільки золотих фруктів, - Кампанья.

Дата публікації: 22.02.2007
Прочитано: 5295 раз

Романтична подорож


Увага: Тільки для романтиків! :)

Дата публікації: 19.10.2006
Прочитано: 3471 раз

Відпочинок у Хорватії


Особливості відпочинку

Дата публікації: 11.10.2006
Прочитано: 5859 раз

Подорож до Парижу


Скільки буде коштувати поїздка?

Дата публікації: 11.10.2006
Прочитано: 9102 раз
Всього 58 на 2 сторінках по 30 на кожній сторінці
[<<] [ 1 | 2 ]
[ Назад | Початок | Наверх ]
Останні статті
Halloween
10 ідей для ідеального Хеловіну
Подарунки на День Валентина за знаком зодіаку
Ідеї для валентинок та святкування дня свято...
Як День Святого Валентина відзначають у різни...
Де краще зустрічати Новий рік?
У чому зустрічати новий рік 2010
Тіло - це годинник
Як запобігти курортних пасток
Здорове чи дешеве: як правильно обирати дитяч...
Новини партнерів
Завантаження ...
Галерея
Картинка з галереї

Картинка з галереї

Картинка з галереї

Посміхніться

6-річний Вовочка в сльозах прибігає до мами і скаржиться їй на свою молодшу сестричку:
- Вона мене за волосся схопила!
- Вовочка, ти не повинен так переживати: вона ж ще маленька і не
розуміє, що це боляче, коли тягають за волосся.
Вовочка йде. Через якийсь час з кімнати знову доноситься дитячий плач.
Мама вбігає в кімнату і питає у дітей:
- У чому справа?
Вовочка:
- Тепер вона все розуміє!

Реклама
Опитування
Чи потрібні опитування на сайті?

Так, звичайно. Це корисно
Скоріше так. Але не варто зловживати
Скорше ні. Це - зайва втрата часу
Абсолютно не потрібні.
Набридло - на усіх порталах одне й те саме!
Мені взагалі однаковоРезультати
Інші опитування

Всього голосів: 887
Коментарів: 0
Головна |  Вверх
статистика  користувачів онлайн: 77 | користувачів сьогодні: 805 | переглянуто сторінок сьогодні: 16010 | всього сторінок переглянуто: 73473986
Використання матеріалів цього сайту тільки за умови вказання прямого гіперпосилання на першоджерело та сайти, що виконали суттєві допрацювання матеріалів (переклад, доповнення довідковими даними, тощо).
Якщо першоджерело не вказано - важати першоджерелом і вказувати пряме гіперпосилання на сайт http://buket.ck.ua© 2006-2008 студія GVM
рекламна підтримка: черкаська рекламна мережа

Генерація сторінки: 0.026 сек. і 17 запитів до бази даних за 0.018 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.