Букет
      
  Реєстрація або вхід Головна    
Букет
Головна
Новини
Статті
Опитування
Анекдоти
Галерея
Погода на тиждень
Свята на тиждень
Святковий довідник
Файли
Друзі та партнери
Звязок з нами
Рекомендуємо
Гумор

- Ну, синку, покажи щоденник, що ти сьогодні приніс зі школи?
- Так чого показувати, там всього одна двійка
- Всього одна?
- Не хвилюйся, тато, я завтра ще принесу!

Google рекомендує

Астрологія та психологія

Характеристика особистості за гороскопами, зовнішнім виглядом, тести

Східний гороскоп на 2009 рік


 Настає Новий 2009 рік Земного Бика, почнеться він 29 січня. В цілому, роботи в цей рік у всіх буде багато, але завзятість, уміння і терпіння приведуть до того, що справи зрушаться і налагодяться практично для всіх знаків.

Дата публікації: 04.12.2008
Прочитано: 8500 раз

Зодіакальний гороскоп на 2009 рік


 Дізнайтеся, що чекає на Вас у новому році.

Дата публікації: 02.12.2008
Прочитано: 13081 раз

Таємнича мова кольору


 Спробуй на мить уявити, що всі кольори зникли і світ став чорно-білим. Не дуже приємна картина. Колір впливає на наше життя набагато більше, ніж здається.

Дата публікації: 01.07.2008
Прочитано: 8479 раз

Як поліпшити свій характер?


 Запишіть план дій по поліпшенню своїх рис в блокнот і тримайте його постійно під рукою. Як тільки ви відчуєте, що негативні риси можуть виявитися у вашому житті, загляньте в блокнот і скористайтеся власним рецептом протиотрути. Слідуйте своїм інструкціям.

Дата публікації: 30.06.2008
Прочитано: 4084 раз

Що таке стреси і як їх долати


 Немає, напевно, більш відомого і водночас більш спірного наукового терміна, ніж «стрес». Усі говорять про стрес, усі його переживають, усі про нього багато чули... Парадокс, проте, в тому, що коли запитати навмання п’ять чоловік, що таке стрес, напевно дістанеш п’ять різних відповідей. І неспроста. По-перше, цілковитої згоди у визначенні стресу немає й у науковому середовищі, а по-друге, його природа така, що один і той же потенційно стресовий вплив в одних людей викликає сильні негативні реакції, а в інших — або взагалі нічого, або навіть щось приємне. Взяти, приміром, атракціон «американські гірки»: для мене катання на них буде важким (цілком стресовим) випробуванням, а от для моїх дітей це щоразу втіха. Або, скажімо, інтерв’ю під час прийому на роботу. Більшість із нас оцінить цю процедуру як явно стресову, проте є окремі унікуми, для яких вона буде приємним лоскотанням нервів. Реагуємо на стрес ми теж по-різному. У списку з п’ятдесяти характерних реакцій, які викликаються стресами, є прямо протилежні симптоми. Так, хтось у момент гострого стресу червоніє й відчуває приступ нестримного голоду, а хтось блідне й втрачає апетит. Хронічний стрес може викликати як набирання ваги, так і схуднення без жодної дієти. Ну, й так далі...

Дата публікації: 05.04.2008
Прочитано: 6509 раз

Скажімо собі чесно — полярність в емоцій є...


 Яскраві й позитивні дитячі емоції розуміють і приймають усі. Ось тільки далеко не всі хочуть пам’ятати, що в будь-якого явища є два полюси, які практично завжди рівні один одному. Тому сьогодні ми пропонуємо поглянути на дитячу агресію трохи з іншого боку і спробувати побачити в ній не зло, яке слід викорінювати всіма можливими засобами, а просто іншу полярність природи емоцій, які завжди були, є і будуть із двома полюсами.

Дата публікації: 05.04.2008
Прочитано: 5153 раз

Гороскоп кар'єристки 2008


 Чи жарт: п'ятнадцять відсотків працедавців відмовляють в прийомі на роботу з причини… невідповідного знаку Зодіака! На це варто звернути увагу. А особливу увагу на це варто звернути працедавцям, яким набагато простіше буде керувати колективом, якщо вони знатимуть, чого можна чекати від, наприклад, Близнюків або Терези, а чого від них чекати навіть і не варто.

Дата публікації: 03.04.2008
Прочитано: 4832 раз

Найпотаємніше “оживає” в снах


 Бачити страшні сни не так вже й страшно. Головне, щоб жахи не повторювались щоночі. Адже людина у своїх снах, як і у житті, повинна пережити і радість, і смуток, і горе, і навіть еротичні емоції, каже психоаналітик “Психосоматичного центру” Андрій Коваленко

Дата публікації: 28.01.2008
Прочитано: 4614 раз

Гороскоп-2008 для ділових людей від астролога Валерія Заблоцького. Девіз року: «Готуйтеся до змін…»


 Дізнайтеся більше про себе і своє майбутнє. ...

Дата публікації: 11.01.2008
Прочитано: 5583 раз

Як підвищити самооцінку


 Що об'єднує сіру мишку, що завжди відмовчується на виробничих нарадах, і зовні вельми самовпевнену молоду людину, що вічно лізе на рожен? Здавалося б, нічого спільного немає і бути не може. А тим часом, загальне є, і ім'я йому – занижена самооцінка. Це вона примушує відсиджуватися в кутку: мовляв, моя думка нічого не вартує, я людина маленька. Це вона, навпаки, примушує надмірно, до карикатурності, демонструвати свою значущість. Це вона заважає добиватися бажаного, не дає реалізуватися здібностям, отруює життя.

Дата публікації: 10.01.2008
Прочитано: 9741 раз

Хмільний гороскоп: який зв’язок між вашими знаком Зодіаку та вашими алкогольними пристрастями


 Ніколи не допивай чарку до тієї краплини гіркоти, яка завжди лежить на дні. Ця, ще антична, істина актуальна для кожного з нас у перенасичені алкоголем новорічні дні. Астрологи навіть склали спеціальний «алгокольний» гороскоп, за яким, зваживши на певну частку жарту, ви зможете вийти з новорічного хмільного піке без втрат.

Дата публікації: 28.12.2007
Прочитано: 9726 раз

Щур дуже любить... гроші, стверджує тернопільський астролог


 Новий 2008 рік керований в східній астрології космічним елементом "Земля". Окрім того, в зодіакальній астрології він також несе в собі енергію знаків Землі - Тільця, Діви, Козерога. 2008-й обіцяє стати новим початком для всього сущого на нашій планеті, тому він готує чимало приємних і не дуже сюрпризів для кожного з нас і для планети загалом, вважає тернопільський астролог і нумеролог Іван Круп'як.

Дата публікації: 24.12.2007
Прочитано: 5271 раз

Любовний гороскоп на 2008 рік по знаках Зодіаку


 Хто куштував в раю кущів плоди
Хто сіль землі взяв до смаку
Той знає сам, які кохання дотики
Можливі у житті для серця і душі.

І я під небом світло синім
Богам подяку підношу
Не тому, що сам люблю
Тому, що любиш ти мене.
(В.Третьяков)Дата публікації: 19.12.2007
Прочитано: 10539 раз

Східний гороскоп на 2008 рік


 Спочатку невеликий екскурс в етологію - щоб зрозуміти, які риси вдачі можуть виразно виявлятися, набирати силу, цінуватися і давати кращі здібності до адаптації і сприятливих результатів в 2008-му році.

Дата публікації: 19.12.2007
Прочитано: 11694 раз

Кулінарні пристрасті за гороскопом


 А ви знаєте яке меню приготували вам зірки?

Дата публікації: 11.12.2007
Прочитано: 4748 раз

Синдром «божевільного покупця»


 Квартири «шопінголіків» нагадують склади непотрібних речей

Дата публікації: 07.11.2007
Прочитано: 3956 раз

Чи погано бути егоїстом?


 Егоїст – як багато в цьому слові негативу! Перевести це слово можна як «прихильник свого Я» (від лат. – его), і тому егоїстом ми називаємо того, хто піклується тільки про себе, ігноруючи інтереси оточуючих. Прикладів егоїзму багато, кожен представляє, що це таке, і описувати симптоми немає сенсу. А чи не замислювалися Ви, що ВСІ МИ – ЕГОЇСТИ...

Дата публікації: 20.10.2007
Прочитано: 7275 раз

Правила хорошо сну, або діалог твого тіла вночі


 Найкращий відпочинок людини - це, звісно, сон. Але навіть занурюючись у сонні царства, наше тіло продовжує працювати - рухами та діями переповідає, хто ми такі, як поводимо себе на роботі, чи турбує щось у даний час.

Дата публікації: 26.09.2007
Прочитано: 7813 раз

Що таке емоційний інтелект і навіщо він потрібен?


 З 90-х років минулого століття предметом обговорення стало поняття емоційного інтелекту, EQ – це уміння співпереживати іншій людині, уміння спілкуватися з іншими людьми, уміння усвідомити свої емоції і розуміти відчуття інших людей.

Дата публікації: 21.09.2007
Прочитано: 7687 раз

Білий? Синій? Зелений?


 Йдучи по вулиці, іноді мимоволі зазираю у яскраві вікна магазинів і кав’ярень. Деякі з них притягують затишком натуральної деревини, інші вражають яскраво-жовтими кольорами і відтінками охри, якісь поглинають кольором морських глибин, а одного разу я потрапила у приміщення, де усі 5 (!) стін були пофарбовані різними кольорами. Якщо просто посидіти у будь-якій з цих кімнат хоча би півгодинки, щось неодмінно і дуже непомітно зміниться – у вашому настрої, поведінці, самопочутті, оскільки незалежно від того, чи усвідомлюємо ми це, наш мозок по-різному реагує на різні відтінки.

Дата публікації: 23.07.2007
Прочитано: 4569 раз

«ЖАЙВОРОНОК» І «СОВА», або хто головніший?


 Про те, що людина може бути типовим Козерогом, плавати, як Риба у воді або довічно залишитися Скорпіоном, ми давно звикли. Більш того, всі ми ще і Півні, Змії, Коні або Щурі. Одним словом, не людство, а одне суцільне звірине сімейство. Але виявилось, є ще пара характеристик, яка максимально наближає нас до фауни, – це «жайворонки» або «сови». Прихильність до тих або інших – питання далеко не дозвільне і навіть більш життєве, ніж вибір інших «пташиних» пріоритетів: синиці в руці або журавля в небі. Бо якщо Ви – «сова», то жити в світі «жайворонків» Вам, напевно, дуже непросто.

Дата публікації: 10.07.2007
Прочитано: 6548 раз

Аварійні знаки зодіаку


 Компанія по страхуванню автомобілів InsuranceHotline виявила пряму залежність між знаком Зодіаку водія і його шансами потрапити в аварію або порушити правила. Щоб упевнитися в непогрішності своєї теорії, фахівці досліджували 100 тисяч особистих справ своїх клієнтів на предмет попадання їх в аварію.

Дата публікації: 04.07.2007
Прочитано: 5229 раз

Ворожіння по руці


 Ворожіння по руці, також відоме як хіромантія, є чудовим винаходом. У його “фундаменті” закладені “камені” стародавніх цивілізацій всієї Землі. Ваша рука - це ваша індивідуальність. Не всі усвідомлюють, що носять з собою повномасштабну карту свого характеру і можливостей. Будучи захоплюючим дослідженням, ворожіння по руці може допомогти вам в рішенні питань, пов'язаних з вашою професією, здоров'ям, психологією, партнерством, спілкуванням і тому подібним.

Дата публікації: 25.06.2007
Прочитано: 8872 раз

Гороскоп друїдів Частина 1Друга назва гороскопу друїдів -- гороскоп галльський.
Друїди надавали велике значення лісові, деревам, серед яких їм доводилось жити. Звідси, очевидно, і зв'язок людських характерів із деревами, який вони проводили. Вони вважали, що кожна людина, як і дерево, має свої певні риси, гідності і хиби і потребує певних умов життя.
Дуже важливе значення друїди надавали зимовому і літньому протистоянню Сонця, весняному і літньому рівноденню. У ці дні влаштовували урочисті ходи і приносили в жертву білих биків. Взагалі положення Сонця відносно Землі є основою їхнього гороскопа. Відповідно до нього доля людини, його майбутнє, характер і здібності залежать від віддалі Сонця від Землі в день його народження. Тому кожний знак і має два періоди дії.Дата публікації: 19.06.2007
Прочитано: 6524 раз

Ворожіння на майбутнє молодої сім'ї


 Ворожити по часточці ананаса можна декількома способами, який з них вибрати - справа вашого смаку. Можливо, для того, щоб вибрати найбільш відповідний для себе метод ворожіння, вам слід спробувати все, тому прочитайте наші рекомендації і слідуйте їм.

Дата публікації: 18.06.2007
Прочитано: 8098 раз

Нумерологія імені. Частина 4


 А що віщує Вам дата народження?

Дата публікації: 15.06.2007
Прочитано: 7741 раз

Нумерологія імені. Частина 3


 А що віщує Вам дата народження?

Дата публікації: 11.06.2007
Прочитано: 5904 раз

Чи є життя за межами міста? Класифікатор відпочиваючих


 По класифікатору підручника по відпочинкознавстві існують два класи або племена відпускників: Есквайри і Вояджери. Якщо є племена, то є і острів, на якому вони проживають...

Дата публікації: 08.06.2007
Прочитано: 3420 раз

Як впізнати людину по ході


 Відбитки пальців, наша зовнішність, манера одягатися – все це відрізняє нас від інших людей, робить нас несхожими на тих, що оточують. Виявляється, людину можна впізнати і по ході, недаремно співається в одній відомій пісні: «А я милого впізнаю по ході».

Дата публікації: 05.06.2007
Прочитано: 4528 раз

Нумерологія імені. Частина 2


 А що віщує Вам дата народження?

Дата публікації: 04.06.2007
Прочитано: 8468 раз
Всього 46 на 2 сторінках по 30 на кожній сторінці
[ 1 | 2 ] [>>]
[ Назад | Початок | Наверх ]
Останні статті
Halloween
10 ідей для ідеального Хеловіну
Подарунки на День Валентина за знаком зодіаку
Ідеї для валентинок та святкування дня свято...
Як День Святого Валентина відзначають у різни...
Де краще зустрічати Новий рік?
У чому зустрічати новий рік 2010
Тіло - це годинник
Як запобігти курортних пасток
Здорове чи дешеве: як правильно обирати дитяч...
Новини партнерів
Завантаження ...
Галерея
Картинка з галереї

Картинка з галереї

Картинка з галереї

Посміхніться

Американські програмісти довгий час не могли зрозуміти, чому їхні російські колеги при зависанні Windows весь час повторюють "твій кролик написав" (Your Bunny Wrote)

Реклама
Опитування
Чи подобаються вам зміни на сайті?

Так, дуже подобаються
Які зміни? Нічого не помітив
Ні, раніше було краще
Ваш варіант (описати в коментарі)Результати
Інші опитування

Всього голосів: 76
Коментарів: 0
Головна |  Вверх
статистика  користувачів онлайн: 114 | користувачів сьогодні: 414 | переглянуто сторінок сьогодні: 27728 | всього сторінок переглянуто: 107224499
Використання матеріалів цього сайту тільки за умови вказання прямого гіперпосилання на першоджерело та сайти, що виконали суттєві допрацювання матеріалів (переклад, доповнення довідковими даними, тощо).
Якщо першоджерело не вказано - важати першоджерелом і вказувати пряме гіперпосилання на сайт https://buket.ck.ua© 2006-2008 студія GVM
рекламна підтримка: черкаська рекламна мережа

Генерація сторінки: 0.037 сек. і 16 запитів до бази даних за 0.020 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.