Букет
      
  Реєстрація або вхід Головна    
Букет
Головна
Новини
Статті
Опитування
Анекдоти
Галерея
Погода на тиждень
Свята на тиждень
Святковий довідник
Файли
Друзі та партнери
Звязок з нами
Рекомендуємо
Гумор

Йде заєць по лісу – читає книгу, тут підходить до нього Вовк і говорить:
В - Заєць ти що гониш, йдеш по лісу і читаєш книгу, ти що заучка чи що ?
З - Цікава книга, логіка називається
В- Ну і про що вона?
З - У тебе є сірники?
В - Так
З - Значить палиш, логічно?
В - Логічно
З - Раз палиш значить у тебе є гроші і на інше, ну наприклад на дівчаток, логічно?
В - Логічно
З - Раз є гроші на дівчаток значить не імпотент, логічно?
В - Логічно, класна книга Заєць дай почитаю!
Дав йому заєць книгу, йде Вовк по лісу читає книгу, тут підходить Ведмідь і говорить:
М - Вовк ти гониш чи що - ходиш по лісу і книгу читаєш?
В- Цікава книга, логіка називається
М - Ну і про що вона?
В - У тебе є сірники?
М - Ні
В - Значить імпотент

Google рекомендує
Астрологія та психологія

Хмільний гороскоп: який зв’язок між вашими знаком Зодіаку та вашими алкогольними пристрастями


 Ніколи не допивай чарку до тієї краплини гіркоти, яка завжди лежить на дні. Ця, ще антична, істина актуальна для кожного з нас у перенасичені алкоголем новорічні дні. Астрологи навіть склали спеціальний «алгокольний» гороскоп, за яким, зваживши на певну частку жарту, ви зможете вийти з новорічного хмільного піке без втрат.ОВЕН
(21 березня — 20 квітня)


Овни дуже люблять вечірки, але часто не вміють сказати собі «досить». Якщо хтось хоче дізнатися про таємниці Овна, то досить підпоїти його — і він викладе про себе більше, ніж грішниця на сповіді. Інколи такі люди «під градусом» стають занадто прямолінійним, надокучливим у спробах розважити вас або переходять межу невинного флірту з особою, яка йому сподобалася. Подеколи це настільки брутально, що каяття гризе Овна цілими тижнями. Тому в новорічну річ їм краще обмежитися одним–двома келихами шампанського і не змішувати алкогольні напої. Слід наголосити: чоловіки, народжені під цим знаком, схильні до алкоголізму.

ТІЛЕЦЬ
(21 квітня — 20 травня)


Тільці люблять пити з насолодою, не поспішаючи. Але коли переберуть — перетворюються на ураган, на слона в порцеляновій лавці: здатні вилити червоне вино на білий килим чи видати надміру непристойний анекдот у присутності дам. Все це не означає, що Тілець не може бути забавним у товаристві. Може. Але трохи на свій, «бичачий», лад. Тож Тільцям краще відвідувати вечірки, де їх добре знають і не дивуватимуться деяким «коникам». Особи цього знаку постійні в своїх смаках, це стосується і алкоголю. Щоправда, це шкодить їхньому гаманцю, бо Тільці зупиняють свій вибір переважно на дорогих та престижних марках.

БЛИЗНЮКИ
(21 травня — 20 червня)


Характерна риса Близнюків — вони можуть пити багато. Природно балакучі, можуть вразити вас у розмові красивими порівняннями та алюзіями, але також і неочікуваними, навіть бридкими вчинками, коли перебувають у стані надмірної інтоксикації. Близнюки володіють магічним даром вдало фліртувати з кількома особами відразу. Якщо вони замовляють коктейлі, то кожного разу — інші. Бо повторювання видається нудним. Близнюки володіють такими безцінними якостями, як швидкий і гострий розум, блискуче почуття гумору, вміння будувати фрази. Вони відчувають, що весь світ і так біля їхніх ніг, тому не надають особливого значення випивці, оскільки допінг їм не потрібен. Зважте, Близнюки, що вам не варто шукати пригод у нетверезому стані, бо це закінчується дуже погано, можливо, й нещасними випадками.

РАК
(21 червня — 22 липня)


Ракові завжди мало. В обід він може перехилити зайву чарочку, а ввечері — шість зайвих пляшок пива. Раки ніколи не бувають насправді п’яними, вони стають «стомленими та емоційними», жінки — навіть сльозливими. Але немає нічого кращого, ніж вечір із вашим Раком, коли він у міру напідпитку: він розповідає чудові історії і стає розслабленим та чуттєвим. Через свою делікатну душевну організацію та непрогнозовану психіку Рак повинен ставитися до алкоголю з обережністю, навіть до пива. Алкоголь розхитує його життєвий імунітет. До того ж люди, народжені під цим знаком Зодіака, зазвичай мають ніжний шлунок, тому надмір спиртного викликає нудоту та хвороби травлення. Раки більше за представників усіх інших знаків схильні до алкоголізму.

ЛЕВ
(23 липня — 23 серпня)


Лев любить випити й потанцювати. І в першому, і в другому він — майстер. Під впливом алкоголю Леви позбуваються своєї владної природи, ховають кігті і перетворюються на «милих котиків». Проте, це лише напозір. Ці люди загалом знають свою межу і не переступають її, оскільки бояться втратити самоконтроль. Лев напідпитку стає хвалькуватим та дурнуватим в очах оточуючих, що шкодить його авторитету, яким він так дорожить. Якщо вони все ж перебирають, то стають відчайдушними залицяльниками. Леви щедрі й люблять витрачати гроші не лише на себе, а й на друзів–приятелів.

ДІВА
(24 серпня — 23 вересня)


Діви люблять бездоганний порядок. Це ж стосується і їхніх алкогольних звичок. Вважається, що Діви п’ють менше з усіх знаків Зодіаку. Але коли вже Діва перебере, то ви неодмінно згадаєте прислів’я про «тихе болото, в якому чорти водяться». Діви контролюють себе завдяки інтелекту, але якщо алкоголь приспить мізки, то в них просинається звір. І в поведінці з оточуючими, і в сексі. Один із відомих представників цього знаку якось сказав: «Увечері я маю намір напитися до найнижчого рівня моєї інтелігентності».

ТЕРЕЗИ
(24 вересня — 23 жовтня)


Гасло Терезів — «Я п’яничка з потреби товариського спілкування». Терези над усе люблять вечірки, порожні балачки будь з ким, тому рідко п’ють на самоті. Та й чаркують не стільки для задоволення, як для можливості спілкування. Оскільки справжні Терези мають дві чаші, то й представники цього знаку виходять назовні, коли «вживають зайве». Зазвичай чарівні в тверезому стані, Терези можуть стати нестерпними та відразливими під впливом алкоголю, до того ж Терези дуже швидко п’яніють.

СКОРПІОН
(24 жовтня — 23 листопада)


Ніколи не кажіть Скорпіону, що йому «вже досить», бо він зробить навпаки — і набереться ще швидше. Скорпіони просто люблять напиватися і зазвичай збиткуються з тих, хто має відразу до алкоголю. Часто стають агресивними. Хоча загалом Скорпіони є душею товариства, де не бракує випивки. Вони блискучі в пустопорожніх балачках та безневинному флірті. На відміну від представників інших знаків Зодіаку, Скорпіон не «відключається» і завжди у подробицях пам’ятає, «що було того вечора». Скорпіона під шафе можуть «занести» емоції, отож застілля з ним може обернутися масою серйозних неприємностей.

СТРІЛЕЦЬ
(24 листопада — 22 грудня)


Стрілець напідпитку викладе вам усі свої таємниці, а іншим — усі ваші. Якщо, звісно, знає їх. З іншого боку, в товаристві зі Стрільцями дуже весело, бо вони люблять гуляти «на всі сто» і в розпалі можуть видавати такі ідеї, п’яна реалізація яких наступного дня викликає як сміх, так і сором. Перевірте самі, адже під знаком Стрільця народилися співак Френк Сінатра, гітарист групи «Роллінг Стоунз» Кейт Річардз, скандальні доньки–близнючки президента США Джорджа Буша. Але коли Стрілець перебере, то часто впадає в похмурий настрій. Стрілець віддає перевагу міцним напоям і, з огляду на брак відповідальності, може сісти за кермо добряче напідпитку і наробити біди.

КОЗЕРІГ
(23 грудня — 20 січня)


Козерогів зображають практичними, жадібними до грошей та посад. Тобто з такими не дуже хочеться розважатися на вечірках. Утім під знаком Козерога народилися Елвіс Преслі, Енні Леннокс та Девід Боуї. Можливо, Козерогів недолюблюють за те, що вони занадто незалежні, впливові, харизматичні, тобто не такі, як більшість з нас. Козероги — самітники. У товариствах вони помірковані у випивці, намагаються триматися в тіні та спостерігати за тим, що відбувається. Алкоголь не дає Козерогам розслаблення чи забуття, а лише загострює напади песимізму. При такому «тверезому» ставленні Козерогів до алкоголю у них майже немає небезпеки спитися.

ВОДОЛІЙ
(21 січня — 19 лютого)


Водолій і алкоголь — ворожі поняття. У тих виняткових випадках, коли Водолій усе–таки впивається, він стає неприступним і впертим, немов віслюк. Водоліїв завжди варто кликати в товариство, бо вони виконують роль няньок для дорослих людей, які під впливом «градусу» перетворюються на нерозсудливих дітей. Врешті–решт, хтось повинен залишатися тверезим і розвозити решту по домівках. Тим більше що Водолію також подобається бути в компанії, але лише для того, щоб спостерігати за змінами, які відбуваються в людях під впливом спиртного.

РИБИ
(20 лютого — 20 березня)


Риби є великими мрійниками та дуже толерантними, м’якими особами. Вони досконалі партнери в будь–чому: благодійності, злочині чи застіллі. З ними можна почати з одного коктейлю, а закінчити кількома днями в ліжку. «Віддані особистості» в усіх значеннях цього поняття. Риби знають, що їм не варто захоплюватися алкоголем, бо вони швидко потрапляють у залежність. Їм варто обережно приймати запрошення на вечірку, бо ніколи не відомо, чим вона може для них закінчитися. Риби люблять дегустувати різні напої, змішувати їх, що також не завжди добре закінчується.

ДО РЕЧІ

Спільне для всіх знаків Зодіаку — похмілля. Воно для всіх однакове — важке, огидне, непотрібне.

http://umoloda.kiev.ua

Дата публікації: 28.12.2007
Прочитано: 9687 разДодатково на дану тему
Гороскоп подарковГороскоп подарков
Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Козерог. Часть 1Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Козерог. Часть 1
Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Козерог. Часть 2Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Козерог. Часть 2
Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Водолей Часть 1Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Водолей Часть 1
Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Рыбы. Часть 1Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Рыбы. Часть 1
Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Рыбы. Часть 2Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Рыбы. Часть 2
Твоє і'мяТвоє і'мя
Знаки Зодіаку та сімейні конфліктиЗнаки Зодіаку та сімейні конфлікти
Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Овен. Часть 1Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Овен. Часть 1
Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Овен. Часть 2Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Овен. Часть 2
[ Назад | Початок | Наверх ]
Немає коментарів. Чому б Вам не залишити свій комертар?
Ви не можете відправити коментар анонімно, будь ласка зареєструйтесь.
Останні статті
Halloween
10 ідей для ідеального Хеловіну
Подарунки на День Валентина за знаком зодіаку
Ідеї для валентинок та святкування дня свято...
Як День Святого Валентина відзначають у різни...
Де краще зустрічати Новий рік?
У чому зустрічати новий рік 2010
Тіло - це годинник
Як запобігти курортних пасток
Здорове чи дешеве: як правильно обирати дитяч...
Новини партнерів
Завантаження ...
Галерея
Картинка з галереї

Картинка з галереї

Картинка з галереї

Посміхніться

Коли сусідський хлопчисько почав кидати в тебе камені, чому ти, замість того, щоб сказати мені, став кидати в нього? - запитала мама Вовочку.
- Мамо, а чого тобі говорити?! Ти навіть до гаража докинути не можеш...

Реклама
Опитування
Коли краще робити весілля?

Зимою
Весною
Літом
Восени
Краще взагалі не робити, а віддати гроші молодимРезультати
Інші опитування

Всього голосів: 2436
Коментарів: 3
Головна |  Вверх
статистика  користувачів онлайн: 19 | користувачів сьогодні: 260 | переглянуто сторінок сьогодні: 2535 | всього сторінок переглянуто: 106026256
Використання матеріалів цього сайту тільки за умови вказання прямого гіперпосилання на першоджерело та сайти, що виконали суттєві допрацювання матеріалів (переклад, доповнення довідковими даними, тощо).
Якщо першоджерело не вказано - важати першоджерелом і вказувати пряме гіперпосилання на сайт http://buket.ck.ua© 2006-2008 студія GVM
рекламна підтримка: черкаська рекламна мережа

Генерація сторінки: 0.042 сек. і 19 запитів до бази даних за 0.037 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.