Букет
      
  Реєстрація або вхід Головна    
Букет
Головна
Новини
Статті
Опитування
Анекдоти
Галерея
Погода на тиждень
Свята на тиждень
Святковий довідник
Файли
Друзі та партнери
Звязок з нами
Рекомендуємо
Гумор

Зарплатня як менструація - місяць чекаєш, а за тиждень її вже нема

Google рекомендує
Астрологія та психологія

Гороскоп друїдів Частина 1Друга назва гороскопу друїдів -- гороскоп галльський.
Друїди надавали велике значення лісові, деревам, серед яких їм доводилось жити. Звідси, очевидно, і зв'язок людських характерів із деревами, який вони проводили. Вони вважали, що кожна людина, як і дерево, має свої певні риси, гідності і хиби і потребує певних умов життя.
Дуже важливе значення друїди надавали зимовому і літньому протистоянню Сонця, весняному і літньому рівноденню. У ці дні влаштовували урочисті ходи і приносили в жертву білих биків. Взагалі положення Сонця відносно Землі є основою їхнього гороскопа. Відповідно до нього доля людини, його майбутнє, характер і здібності залежать від віддалі Сонця від Землі в день його народження. Тому кожний знак і має два періоди дії.

ЯЛИЦЯ  2 січня - 11 січня; 5 липня - 14 липня

Красива скоріше холодною, суворою красою, любить стародавні прикраси, а також напівморок, тонкі запахи духів, старі і повні величі свята. Примхлива і не завжди легка у спілкуванні і спільному житті. Розвинуте почуття відособленості, тому часто себе відчуває самотньою навіть у великому колективі. Мало піддається сторонньому впливу, проте рідко висловлює свою думку, не відрізняється великою говіркістю і веселістю. Дуже горда, наполеглива в досягненні поставленої мети.
У коханні рідко задоволена. Вимоглива і незговірлива. Завжди хоче багато одержувати від життя, тому що знає про свої гідності, і їй зазвичай це вдається. Трапляється їй також закохуватися без пам'яті, і тоді весь світ зазнає краху. Її любов може бути безмежною.
Винятково розумна, має аналітичні здібності, схильність до науки, але не завжди досягає успіху. Трапляється, що працює в галузі, яка не має нічого спільного з її здібностями і фахом.
До роботи ставиться серйозно і досягає деяких висот сумлінністю і скрупульозністю.
Поставлена перед вибором серед різноманітних рішень обирає зазвичай найважче. Створення важких ситуацій для себе й інших -- ось, власне, її покликання.
Шляхетна, що б не трапилося -- можна покластися на неї повністю. У будь-якій ситуації вміє не втрачати цілковите самовладання, надію і віру. Ялиця не спускається до дрібниць. Вона перебірлива і віддає перевагу задоволенню у великому, ніж дрібним задоволенням.
Риси народжених під знаком Ялиці: інтелектуальний склад розуму, здібність до аналізу, міркувань, логіка, аскетизм.
Під знаком Ялиці народилися: Жанна Д'Арк, Наполеон Бонапарт, О. Толстой, Дж. Голсуорсі, Мопассан.

ТОПОЛЯ 4 лютого - 8 лютого; 5 серпня - 13 серпня

Декоративність, стрункість і краса з ранньої молодості. Проте з роками сама створює собі проблеми. Дуже чутлива до перебігу часу, занадто рано починає боятися старості, від цього страху ще більше старіє. Тільки гарний вплив оточуючих може надати допомогу, тому необхідно уважно вибирати людей, з якими доводиться спілкуватися.
Необхідно виявляти обережність при зміні місця перебування: не всяке середовище сприяє розвитку Тополі. Вона почуває потребу в товаришах, але мучається від оточення, не обраного ним самим. Дуже чутлива до обмеження свободи і легко впадає в песимізм.
Її любов чутлива до найменших прикростей і навіть дрібниці можуть вивести її з рівноваги. Часом розчулюється сама собою, але частіше вдається їй це сховати, і в цьому умовчуванні знаходить своєрідне задоволення.
Відвага і гордість допомагають їй здолати найскладніші завдання, і на її обличчі рідко можна зауважити занепокоєння. Ті, хто знає її мало, приймають часто за особистість веселу і спокійну.
Вона не є матеріалістом, має схильність до альтруїзму. При цьому чудово організована і не забуває про майбутнє. У шлюбі -- важке щастя, занадто буває чутлива і незалежна. Її зброєю в подружніх сутичках є байдужність, доповнена посмішкою і жартом. Якщо не може повестися інакше, має схильність триматися по відношенню до партнера неприязно.
Має тонкий уроджений розум, що взагалі не старіє. Її проникливість і критичний склад розуму можуть навіть іноді впливати на її амбіцію. Багато Тополь зустрічається серед медиків.
Риси народжених під знаком Тополі: потреба в незалежності, схильність до неврастенії, мрійності і синтезу, інтуїції і фантазії, окрилений розум.
Під знаком Тополі народилися: Менделєєв, Жюль Верн, А. Хічкок, Сальвадор Далі.

КИПАРИС 25 січня - 3 лютого; 26 липня - 4 серпня

Стрункий, міцний, із сильним силуетом і простими правильними рисами. Є в ньому щось суворе, щось від людини природи, не зіпсованої цивілізацією. Проте не позбавлений вишуканості. Задовольняється найменшим і пристосовується до ситуації. Може жити за будь-яких умов і бути при цьому щасливим. Швидко досягає зрілості і самостійності.
Не надає значення успіху в житті, не женеться за славою, за грошима. Єдине, чого він бажає,-- бути щасливим. Уникає всього, що ставило б перед ним проблеми. Любить літні прогулянки, тварин і полювання. Це його можна побачити в човні, що задумався над вудкою. І незважаючи на це, він не любить самотності. Намагається влаштувати своє життя так, щоб знаходитися серед численної сім'ї або (змолоду) у постійному товаристві приятелів. Не сентиментальний. Частіше всього дещо грубувата, але не позбавлена щиросердечного тепла людина; сувора, але одночасно і спокійна. Приємний у товаристві. Його присутність діє заспокійливо.
Кипарис любить мріяти і не так організує життя, як дає себе нести його плином. Занурений у мрії, подумки завжди десь в іншому місці. Уникає гострих дискусій незалежно від предмета суперечки. Власне, еластичність його характеру -- те, що шукають у ньому. Неперевершений у своїй вірності. Буває вірним своєму коханню, дружбі, спогадам.
Його інтеліґентність носить умоглядний характер. Улюблене заняття -- міркування на будь-яку тему.
Життя його частіше усього протікає спокійно і рівно серед тих, кого він любить.
Риси народжених під знаком Кипариса: сталість почуття, лояльність, рефлективність, інтеліґентність, аналітичний розум, логіка.
Під знаком Кипариса народилися: Шуберт, Моцарт, Ромен Роллан, Рузвельт, Луї Армстронґ.

КАРТАС 9 лютого - 18 лютого; 14 серпня - 23 серпня

Розкидистий, потужний і хоча не дуже стрункий, справляє враження солідної і гарної рослини. Чудово пристосовується до будь-яких умов. Щоправда, він теж мріє про зручності, але в разі потреби може переночувати під відкритим небом. Має гарне здоров'я. Усюди почуває себе як вдома і не знає, що таке боязкість. Динамічний, упевнений, змушує рахуватися з собою, одночасно дуже дошкульний до жартів із приводу своєї особи і не дуже розуміє їх.
Любить вразити, бути центром загальної уваги, готовий на будь-які пожертви, щоб цього досягти. Вважає, що саме він повинен приймати рішення і вимовляти останнє слово. Блискуче вирішує найскладніші питання. Не знає небезпеки, непередбачливий і володіє даром вплутуватися в непередбачені ситуації. Проте, на щастя, оптиміст, що призводить найчастіше до необережних учинків як у діловому, так і в особистому житті. Має натуру, схильну до ексцесів. При видимій самостійності схильний піддаватися сторонньому впливу. Спрямований досвідченою рукою, може стати зброєю чужої волі. Душею і тілом віддається справі, що сам вибрав, тому серед Картасів є багато героїв, але багато і мучеників.
Схильний до чужого впливу, сам також має здібність впливати на інших. Дуже наполегливий і належить до числа тих, хто завжди правий.
Чутливий, сприйнятливий і сентиментальний -- може прив'язатися назавжди і цю любов сприймає з великої літери. Інше сприймає як приємний і позбавлений великого значення засіб проведення часу. Інтеліґентний і має здібність до синтезованого сприйняття проблем. Обмірковує і приймає рішення з разючою швидкістю. Часто виявляє схильність до артистизму, переважно у галузі музики. У всякому разі, його відрізняє велике почуття ритму. Народжений для пригод, часто веде рухливе і різноманітне трудове життя.
Риси народжених під знаком Картаса: імпульсивність, оптимізм, інтеліґентність, спроможність до дедукції.
Під знаком Картаса народилися: Ґалілей, Дарвін, Костюшко, Ґьоте, Брехт.

СОСНА 19 лютого - 28/29 лютого; 24 серпня - 2 вересня

Вишуканий силует, гарна, декоративна. Вміє підкреслити свої гідності. Любить будинок, цінні предмети, гарний інтер'єр. Часто той милий будинок, без якого вона не могла б розвиватися, створює сама собі. Кажуть, що вона знає, чого хоче, але не дає себе нести за волею хвиль. Немає в ній нічого покірного, спроможна планувати і підкоряти умови своїм потребам.
Відважна, опір зустрічає з піднятою головою і не дозволяє невдачі здолати себе. Завдяки сміливості й умінню ризикувати завжди йде вперед. У роботі спроможна мати успіх, незалежно від роду діяльності, що обирає.
Сосну відрізняє завзятість, із якою вона йде по обраному шляху і з якого її важко збити. Вміє вийти із найскладнішої ситуації. Дуже швидка і точна в діях.
Незважаючи на приязність у поводженні й уміння бути милим приятелем, у ній не буває зайвої щедрості. Власний добробут і зручності -- насамперед. Невдача інших не проганяють сон із її вік, хоча трапляється, вона згадує про них зі співчуттям у товариських бесідах. Тільки в однім виявляє слабкість -- у коханні. Почуттєва й імпульсивна -- легко захоплюється, а потім буває вже пізно.
При усім цьому має проникливий розум і упорядковане мислення, буває гарним організатором. Вміє прикласти необхідні зусилля для досягнення поставленої мети і, як правило, досягає їх. З будь-яких, навіть із любовних, прикростей уміє вийти з честю. Знак Сосни надзвичайно сприятливий для жінок.
Риси народжених під знаком Сосни: естетичний розум, організаторські здібності, схильність до аналізу.
Під знаком Сосни народилися: Конфуцій, Коперник, Вашінґтон, Шопен, Шопенґауер, Карузо, Елізабет Тейлор.

ВЕРБА 1 березня - 10 березня; 3 вересня - 12 вересня

Зі своєю пісенною меланхолійною красою Верба дуже приваблива і своєрідна. Навіть коли тільки видимість визначає основу її чарівності (особливо, якщо Верба - жінка), відчуваєш у ній щось таємниче. Вона повна неясних думок, необдуманих бажань, що часом і сама не може визначити.
Дуже чутлива, любить сонячне тепло, перебування коло води. Реагує на всі запахи і смаки. Як ніхто інший, може використовувати хвилинні радості і не відмовляти собі в жодній з них. Не варто вірити зовнішній покірливості Верби. Всупереч їй, вона діловита і рішуча, добре знає, чого хоче. Ніколи нікому нічого не нав'язує, оскільки в ній розвинене почуття поваги і немає бажання командувати.
Є в ній щось від поета. Її меланхолійні сентенції з приводу осені, що наближається, і швидкоплинного життя не варто приймати занадто серйозно і вважати проявом песимізму. Верба буває дуже важким партнером, бо не має здібності до швидкої адаптації і не любить поступок.
Її беззахисність і безпомічність найчастіше тільки тактика. Часом для розваги, а іноді і для особистої вигоди вона блискуче вміє розіграти із себе слабку істоту. Взагалі ж у житті вміє чудово захиститися.
У почуттях скоріше романтична, аніж сентиментальна. Любить почуттєві задоволення, вносить у них поетичне зафарблення. Верба не любить почуттів буденних, безбарвних. Вона має артистичні здібності, інтуїцію і багату уяву. Іноді буває непоганим психологом, що при певній проникливості дозволяє їй угадувати чужі думки і бажання. Її життя могло б протікати цілком спокійно, якби не надмірний потяг до любовних страждань. Проте не варто приймати всерйоз її скарги: почуття, неприкрашені стражданнями, не цінуються нею.
Риси народжених під знаком Верби: інтуїція, багата уява.
Під знаком Верби народилися: Єлизавета I (англійська), Сметанна, Моріс Шевал'є.


www.horoskope.8m.com


Дата публікації: 19.06.2007
Прочитано: 6530 разДодатково на дану тему
Гороскоп подарковГороскоп подарков
Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Козерог. Часть 1Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Козерог. Часть 1
Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Козерог. Часть 2Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Козерог. Часть 2
Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Водолей Часть 1Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Водолей Часть 1
Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Рыбы. Часть 1Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Рыбы. Часть 1
Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Рыбы. Часть 2Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Рыбы. Часть 2
Твоє і'мяТвоє і'мя
Знаки Зодіаку та сімейні конфліктиЗнаки Зодіаку та сімейні конфлікти
Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Овен. Часть 1Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Овен. Часть 1
Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Овен. Часть 2Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Овен. Часть 2
[ Назад | Початок | Наверх ]
Немає коментарів. Чому б Вам не залишити свій комертар?
Ви не можете відправити коментар анонімно, будь ласка зареєструйтесь.
Останні статті
Halloween
10 ідей для ідеального Хеловіну
Подарунки на День Валентина за знаком зодіаку
Ідеї для валентинок та святкування дня свято...
Як День Святого Валентина відзначають у різни...
Де краще зустрічати Новий рік?
У чому зустрічати новий рік 2010
Тіло - це годинник
Як запобігти курортних пасток
Здорове чи дешеве: як правильно обирати дитяч...
Новини партнерів
Завантаження ...
Галерея
Картинка з галереї

Картинка з галереї

Картинка з галереї

Посміхніться

- Хочу стати змією.
- Чому?
- Щоб на роботу лежачи ходити...

Реклама
Опитування
Де Ви плануєте жити після весілля?

у власній квартирі
у батьків нареченої
у батьків нареченого
знімати помешканняРезультати
Інші опитування

Всього голосів: 211
Коментарів: 0
Головна |  Вверх
статистика  користувачів онлайн: 64 | користувачів сьогодні: 424 | переглянуто сторінок сьогодні: 9669 | всього сторінок переглянуто: 107516692
Використання матеріалів цього сайту тільки за умови вказання прямого гіперпосилання на першоджерело та сайти, що виконали суттєві допрацювання матеріалів (переклад, доповнення довідковими даними, тощо).
Якщо першоджерело не вказано - важати першоджерелом і вказувати пряме гіперпосилання на сайт https://buket.ck.ua© 2006-2008 студія GVM
рекламна підтримка: черкаська рекламна мережа

Генерація сторінки: 0.033 сек. і 19 запитів до бази даних за 0.017 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.