Букет
      
  Реєстрація або вхід Головна    
Букет
Головна
Новини
Статті
Опитування
Анекдоти
Галерея
Погода на тиждень
Свята на тиждень
Святковий довідник
Файли
Друзі та партнери
Звязок з нами
Рекомендуємо
Гумор

Я розплющую очі і бачу тебе. Ти стоїш, високо підійнявши голову, переді мною в гордому очікуванні і я відчуваю, як починаю тремтіти від нетерпіння... Я протягую до тебе руки. Ніжно гладжу твої вигини. Упевнено обхвачую тебе руками і наближаю до себе... Ти спокійно чекаєш і лише краплі стікають по твоєму вологому тілу. Я знімаю з тебе все, що може нам перешкодити і припадаю до тебе губами... Нарешті! Пиво я люблю тебе!!!

Google рекомендує
Астрологія та психологія

Ворожіння на майбутнє молодої сім'ї


 Ворожити по часточці ананаса можна декількома способами, який з них вибрати - справа вашого смаку. Можливо, для того, щоб вибрати найбільш відповідний для себе метод ворожіння, вам слід спробувати все, тому прочитайте наші рекомендації і слідуйте їм.Спосіб перший. Скропіть ананас водою, поставте його перед собою на стіл, неодмінно на білу скатертину. Візьміть ніж з білою ручкою і очистьте ананас. Для того, щоб це вийшло легко і природно, зрозуміло, потрібна деяка практика, але якщо її у вас немає, не турбуйтеся - головне, щоб було бажання, врешті-решт, якщо ви самі не можете справитися з шкіркою ананаса, попросіть кого-нибудь вам допомогти.

Коли очищений ананас опиниться у вас в руках, покладіть його на дощечку і швидко нарізуйте на часточки. У цьому і полягає ворожіння: по-перше, часточки повинні бути рівними і однаковими по товщині, у такому разі прекрасне майбутнє вам забезпечене. По-друге, цих часточок повинно бути парне число, якщо ж вийшло число непарне, то це не дуже хороший знак, це говорить про егоїзм одного з подружжя (того, хто різав). Проте, гадання це носить швидше перевірочний характер, не варто надавати йому дуже велике значення.

Спосіб другий. Якщо ви хочете дізнатися майбутнє своєї сім'ї, то можете зробити таким чином. Попросіть друзів встати навколо столу, поставте перед собою ананас, візьміть в руки ніж з білою ручкою і починайте знімати з фрукта шкірку. Ваші помічники в цей час повинні хором виконувати яку-небудь пісню, краще, якщо це буде ваша улюблена пісня або весільний наспів, тобто якось слід пов'язати пісню з вашою сім'єю.
Вам належить повністю позбавити ананас від шкірки і розрізати його на часточки. Проте в даному випадку розмір і форма часточок не важливі, зверніть увагу на те слово або фразу, які супроводжуватимуть вашу останню дію. Це слово і буде відповіддю на питання, що в майбутньому чекає вашу сім'ю.
Це ворожіння нагадує святочне, але брати менш екзотичний фрукт не рекомендується, оскільки навряд чи ви щодня очищаєте ананаси - тобто ця дія вам не знайома і ви не можете розрахувати, на якому слові пісні вам слід закінчити процедуру. Тому і ворожіння буде вірним. "

Спосіб третій. Замість цілого ананаса можна взяти наперед нарізані часточки, вірніше, одну. Це гадання розраховане на двох, на подружжя, яке хоче дізнатися майбутнє своєї сім'ї. Вам слід узяти два ножі, один ніж з білою ручкою, інший - з чорною, встати з двох сторін столу, посередині покласти приготовану часточку ананаса. Як і в описаних вище ворожіннях, молодому подружжю потрібно зав'язати очі шарфом; тільки білим зав'язуються очі тому, у кого ніж з чорною ручкою, і навпаки. Обов'язково виконаєте всі наші рекомендації, інакше яке-небудь порушення умови спричинить за собою цілий ряд деформацій у вашій сумісній аурі, і ворожіння просто втратить всякий сенс.

Отже, заручені стоять один навпроти одного із зав'язаними очима, у них у кожного в руках знаходиться ніж. Ваше завдання полягає в тому, щоб, не бачивши, відрізувати від часточки ананаса по однаковому шматочку, відрізувати рівно, без дефектів. Не обмовляється наперед, але все таки краще для даного виду ворожіння вибрати найкращу часточку ананаса, інакше такою неприємною дрібницею, як гнилизна або червивість, можна все зіпсувати.

У сімейному житті складеться все успішно, якщо ви змогли відрізувати абсолютно однакові шматочки або, принаймні, майже однакові. Вам доведеться пережити немало труднощів і ударів долі, якщо ваша скибочка і скибочка вашого чоловіка або дружини виявилися різними по величині, але не виключено, що ви з своїм чоловіком або дружиною справитеся зі всім, що б не послала вам доля, - все залежить від вас.

Якщо хтось один з вас взагалі не зміг доторкнутися до часточки ананаса, то справи зовсім погані. У сумісному житті вам важко розуміти один одного, і всі перемир'я приводитимуть до нової сварки. Вам варто задуматися, а чи потрібно починати все це"?

Цікава ситуація, коли обидва з подружжя не можуть ні відрізувати, ні навіть доторкнутися ножем до часточки ананаса Це означає, що ви зможете досить довго жити разом, вас об'єднуватиме те загальне, що є між вами, ви дещо егоїстичні, тому кожен турбуватиметься більше про себе, чим про свого супутника життя. Але в деякій мірі це і допоможе вам, всі життєві знегоди ви зустрінете з посмішкою.

Спосіб четвертий. Цей спосіб ворожіння також розрахований на подружжя, яке хоче визначити, чи вдало складеться їх сумісне життя. Потрібно, щоб один з них знаходився в одній кімнаті, а другий - в іншій, так, щоб вони не могли бачити один одного. Якщо ви ворожите тільки удвох і ніхто не стежить за вами, то будьте терплячі і не підглядайте один за одним. А якщо ви ворожите разом з своїми друзями, то попросіть їх про те ж.

Кімнати для ворожби повинні бути спеціально підготовлені: скрізь повинно бути чисто і на столі, де лежать очищені половинки ананаса, повинна лежати скатертина, на одному з них біла, а на другом - чорна. Вам знадобляться обробні дошки, зверніть увагу на те, щоб вони були новими і чистими. Старі речі, у тому числі і обробні дошки, несуть в собі інформацію, позитивну або негативну, але в даному випадку це не має значення, тому що нам потрібен "чистий лист".

Як і в попередньому ворожінні, візьміть ножі з різним кольором ручки, тільки тут вам потрібна ручка того ж кольору, що і ваша скатертина.

Отже, приготування закінчені, приступаємо безпосередньо до ворожіння. Ви повинні сісти в одній кімнаті, в другій - ваш чоловік. Завдання полягає в тому, щоб чоловік і дружина свої половинки ананасів порізали на шматочки, тільки не дуже великі. Наперед, природно, не можна домовлятися про розмір і величину, так пропадає весь сенс ворожіння.

Коли ви закінчите роботу, часточки потрібно буде порівняти між собою, чи однакові вони по величині, рівні чи ні. Природно, що в тому випадку, якщо шматочки практично не відрізняються один від одного, то все складеться в сім'ї щасливо, ви довіряєте своєму партнеру і ніщо не перешкодить вам насолоджуватися товариством один одного. Багато ваших знайомих заздритимуть вашій сімейній злагоді.

Той, у кого шматочки вийшли менші і акуратніші, управлятиме своїм партнером і, можливо, навіть пригнічуватимуть його. Отже, подумайте, перш ніж приступите безпосередньо до процесу ворожіння. А раптом ви розчаруєтеся в сімейному житті?

Спосіб п'ятий. Це останній спосіб ворожіння по часточках ананаса, по якому можна визначити майбутнє молодої сім'ї. Його можна провести без чоловіка, якщо ви віддаєте перевагу робити це наодинці.

Приготуйте ананас, як запропоновано вище, і рано вранці, поки всі ваші домашні ще сплять, поворожіть. Відріжте від ананаса три різні шматочки: один повинен бути більше за інших, другий трохи менше, а третій - зовсім маленький. Не забувайте про те, що стіл, на якому вони лежатимуть, повинен бути покритий білою скатертиною, саме цей колір найбільш сприятливий для ворожіння за допомогою ананаса на майбутнє молодого подружжя.

Окрім цього, ви наперед повинні приготувати вітку яблуні, вона теж вам знадобиться. Важливо, що її потрібно зірвати, а не зрізати ножем, оскільки ви, доторкаючись до неї, передаєте їй свої біоструми, тільки тоді вона говоритиме вам правду.

Коли всі приготування закінчені, можете приступати до самого процесу ворожби. Для цього покладіть на стіл в ряд шматочки ананасів, помістіть поряд з ними вітку яблуні і зав'яжіть собі очі білим шарфом. Тепер візьміть із столу вітку і покладете її, не дивлячись, до одного з шматочків на ваш розсуд. А зараз розплющте очі і подивіться, де опинилася гілочка.

Найкрупніший шматок символізує все хороше, що може чекати вас в майбутньому житті. Середній - спокійне життя, що проходить без жодних потрясінь. І, нарешті, найменший. Він говорить про те, що стільки ж щастя ви можете чекати у вашому сумісному житті з людиною, на яку ворожили.

Як ми вже говорили вище, всі ці способи призначені для того, щоб ви змогли визначити, як складеться ваше сімейне життя в майбутньому. Ви із запропонованих п'яти способів можете вибрати найбільш прийнятні для вас.ualady.net


Дата публікації: 18.06.2007
Прочитано: 8081 разДодатково на дану тему
Гороскоп подарковГороскоп подарков
Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Козерог. Часть 1Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Козерог. Часть 1
Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Козерог. Часть 2Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Козерог. Часть 2
Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Водолей Часть 1Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Водолей Часть 1
Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Рыбы. Часть 1Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Рыбы. Часть 1
Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Рыбы. Часть 2Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Рыбы. Часть 2
Твоє і'мяТвоє і'мя
Знаки Зодіаку та сімейні конфліктиЗнаки Зодіаку та сімейні конфлікти
Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Овен. Часть 1Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Овен. Часть 1
Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Овен. Часть 2Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Овен. Часть 2
[ Назад | Початок | Наверх ]
Немає коментарів. Чому б Вам не залишити свій комертар?
Ви не можете відправити коментар анонімно, будь ласка зареєструйтесь.
Останні статті
Halloween
10 ідей для ідеального Хеловіну
Подарунки на День Валентина за знаком зодіаку
Ідеї для валентинок та святкування дня свято...
Як День Святого Валентина відзначають у різни...
Де краще зустрічати Новий рік?
У чому зустрічати новий рік 2010
Тіло - це годинник
Як запобігти курортних пасток
Здорове чи дешеве: як правильно обирати дитяч...
Новини партнерів
Завантаження ...
Галерея
Картинка з галереї

Картинка з галереї

Картинка з галереї

Посміхніться

Один новий українець - іншому:
- Купив дружині на день народження яйця Фаберже. Обидва.

Реклама
Опитування
Як Ви відноситесь до вінчання?

На мою думку вінчання має бути обов'язковим
Перед вінчанням потрібно деякий час прожити разом
Мені подобається обряд, але вінчатись не хочу
Мені не подобається обряд вінчання
Мені байдужеРезультати
Інші опитування

Всього голосів: 1881
Коментарів: 2
Головна |  Вверх
статистика  користувачів онлайн: 57 | користувачів сьогодні: 1365 | переглянуто сторінок сьогодні: 8333 | всього сторінок переглянуто: 106679119
Використання матеріалів цього сайту тільки за умови вказання прямого гіперпосилання на першоджерело та сайти, що виконали суттєві допрацювання матеріалів (переклад, доповнення довідковими даними, тощо).
Якщо першоджерело не вказано - важати першоджерелом і вказувати пряме гіперпосилання на сайт http://buket.ck.ua© 2006-2008 студія GVM
рекламна підтримка: черкаська рекламна мережа

Генерація сторінки: 0.052 сек. і 19 запитів до бази даних за 0.045 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.