Букет
      
  Реєстрація або вхід Головна    
Букет
Головна
Новини
Статті
Опитування
Анекдоти
Галерея
Погода на тиждень
Свята на тиждень
Святковий довідник
Файли
Друзі та партнери
Звязок з нами
Рекомендуємо
Гумор

Командир піднімає роту в атаку, і солдати з криком: "Ура"
спрямовуються вперед. А один біжить назад і теж кричить "Ура".
- Стій! - кричить йому командир роти, - ти куди, шкура,
біжиш?
- Товариш командир, я не боягуз. У мене тактичний маневр - оббіжу
земну кулю і вийду їм в тил!

Google рекомендує
Астрологія та психологія

Правила хорошо сну, або діалог твого тіла вночі


 Найкращий відпочинок людини - це, звісно, сон. Але навіть занурюючись у сонні царства, наше тіло продовжує працювати - рухами та діями переповідає, хто ми такі, як поводимо себе на роботі, чи турбує щось у даний час.Чи на південь, чи на захід - сонні премудрості

Згадаймо як в дитинстві мама настирливо просила вас спати на правому боці, поклавши руки під голову? Кажуть, що така поза захищає від потрапляння до шлунку жовчі, а складені руки знімають збудження. Хоча такі норми вважають радше європейськими, в нас вони стали в якійсь мірі традицією. А от у Тібеті ще здавна монахи-наглядачі контролювали сон своїх учнів - хлопчикам суворо заборонялося спати на правій стороні, бо, за їхніми повір’ями, той, хто спить на лівій, продовжує собі життя. Це пов’язано з філософією про енергетику Сонця та Місяця, де Сонце відповідає за праву частину тіла, а Місяць - за ліву. Тому за словами древніх мудреців потрібно балансувати між двома стихіями - вночі спати на лівому боці, активізуючи праву сторону Сонця, а вдень вдаватися до експериментів - притінювати праве око чи ж затикати праву ніздрю чи вухо.

Відомо, що добова норма сну становить 8 годин, однак якщо у вас є можливість розділити сон на денний та нічний, то вночі вам доведеться спати менше. В країнах, де затверджена сієста (денний відпочинок), серцево-судинних захворювань трапляється менше. Лікарі радять спати на жорсткій поверхні, а в ідеальному варіанті взагалі без подушок. Не бажано на ніч одягати на себе щось обтягуюче, наприклад, пояси чи резинки, вони здавлюють судини та ускладнюють кровообіг. Інша річ - чепчик чи захисна шапочка. Саме вночі ми найбільш незахищені, а тому дуже схильні до підхоплення якоїсь застуди чи нежиті, - легкі головні убори уві сні дуже до нагоди.

В якому положенні найкраще відновлюється внутрішня енергія? Російські дослідники провели експеримент. Вечором піддослідних попросили довільно вибрати положення свого тіла у ліжку, а вранці проаналізували результати. Виявилось, що той, хто спить головою на схід, зазвичай, мега-перевтомлений, а збуджені люди віддають перевагу півночі. В Китаї прийнято лягати спати головою до сходу сонця, а в США - головою на північ. Єдиного правила чи застереження стосовно того, куди класти вашу голову - немає. Досліди засвідчують, що найкраще, коли тіло саме знайде потрібний йому напрям. Ліжка-"аеродроми", на яких можна спати і вздовж, і впоперек, можуть в цьому неабияк допомогти.

Де впало, там і сіло - що каже твоя поза

Якщо ви спите на спині, це зовсім не означає, що ви точно відповідаєте психологічним характеристикам цієї пози, а судження про те, що ви невдоволені своєю професією, якщо спите на животі, теж навряд чи вірне. По-перше, тому що за ніч тіло здатне декілька разів змінювати свої уподобання з розташування. По-друге, окрім основного положення тіла, треба враховувати як розташовані руки, чи, скажімо, права нога налягає на ліву.

Найоптимальнішою для розслаблення американські лікарі вважають "позу дитини" - на животі, хоча вітчизняні мануальні терапевти стверджують, що вона не дає розслабитися міжхребцевим м’язам. Наші лікарі-гастроентерологи підтримують своїх заокеанських колег і радять спати на животі, однак тільки тоді, коли шлунок пустий.

Якщо ви спите на боці, завернуті в калачик, коліна підтягнуті під підборіддя, руки обгортають або коліна, або подушку - ви знаходитесь у позі "зародка". Зазвичай, прихильники такого сну розташовуються в кутах ліжка, їхнє обличчя відвернуте від стіни. Закритий центр тіла говорить про те, що передовсім, ви - не готові до повноцінного життя, наповненого радістю та активними подіями. Ви боїтесь розгорнутись і кинути себе "напризволяще" у щоденну рутину, а тому шукаєте захист - друга, партнера, навкруги якого зможете почати жити повноцінно. Лінія поведінки - залежність від сильнішого. Хоча найшвидше ви - надійний друг і людина, котра завжди готова вислухати. Таку позу також можуть обирати люди, яким холодно під час сну, які страждають від болі у шлунку, печінки, підшлункової залози, а також від високої температури.

Ви впевнена в собі людина, якщо руки простягнуті вздовж тіла на невеликій відстані, ноги лежать прямо, але не розкидані по боках. Це "королівська поза" і її представники найчастіше - прямолінійні, чесні, порядні, хоча порою й грубі. Наймовірніше, що ви - лідер сім’ї, бо з дитинства знаходитеся в центрі уваги, ви вмієте досягати поставлених цілей, якщо впадаєте у суперечку з супротивником, вас важко переконати у своїй неправоті. Бажання спати посередині чи ж з задертим догори обличчям свідчить про наявність у вас бажання до порядку, акуратності та раціоналізму, а коли кінцівки безпорадно розкидані - ви - егоцетричні та імпульсивні. В "морській зірці" (різновид королівської пози) людина любить "розкинутися" на ліжку, а це означає не що інше як перехід від лідерства до самозвеличення та потреби контролювати ситуацію. Якщо жодна з перелічених характеристик вам не підходить, вам слід пройти курс обстеження у кардіолога.

Поза "солдат" найбільш характерна для людей, занадто сконцентрованих на досягненні своїх цілей, схильних пред’являти собі низку високих вимог. Уві сні їхнє тіло пряме, руки та ноги "по швах". В житті - акуратні та відповідальні.

Звичайна поза є найбільш популярною. В ній людина спить на боці, ноги та руки дещо зігнуті, одна рука може бути закинута за голову, або ж лежати під подушкою чи на грудях. В процесі сну можуть спостерігатися "перевороти" з боку на бік. Люди, котрі сплять у цій позі - відкриті, надійні, врівноважені, легко пристосовуються до змін, а головне - вони завжди до них готові. Окрім того, вони - комунікабельні, користуються авторитетом у своєму оточенні, а якщо в такій позі людина спить посередині ліжка, значить її місце в житті знайдене, вона усим задоволена.

В позі "цапля" руки сплячого знаходяться під головою, одна нога витягнута, інша - навпаки зігнута в коліні. Витягнута нога свідчить про активне сприйняття світу, зігнута - про пасивне і про присутність лінощів.

Такі люди є непередбачуваними, примхливими, дуже багато чого в їхньому житті важить настрій та емоційне налаштування. Якщо верхня нога прикриває геніталії - у людини спостерігаються нелади в сексуальному житті, якщо зігнута ліва - навпаки, людина настроєна на сексуальний діалог.

Позу на животі приймають відкриті та ініціативні - вони сплять з випрямленими ногами, руки можуть витягуватися над головою, інколи згинатися. Такі люди люблять порядок на роботі, в сімейних відносинах, відгороджують власні інтереси від професіних та любовних. Інколи маніакальна здатність до порядку замінюється страшним педантизмом та занудливістю. Вони самостійні у власних рішеннях, планують життя, досить напористі у досягненні цілей. Якщо під час сну людина перевертається з боку на бік, це може свідчити про її боротьбу з певною проблемою в реальному світі та намаганнями її вирішити. Прикриваючи руками обличчя і зануруючись під простирадло з головою, сплячий намагається сховатися від стресів, потребуючи надійності та стабільності в житті.

Христоподібна поза, або поза застиглого бігуна притаманна для дуже незібраних людей, в яких вада непунктуальності товаришує з ненадійністю та недисциплінованістю. Такі люди здатні використовувати нечесні способи конкуренції серед колег, ходити по головах задля досягнення особливого ставлення до себе. Найчастіше вони не завершують почате, кидають напівдорозі справу і беруться за нову.

"Паук" та "жаба" - дуже схожі між собою пози: кінцівки зігнуті в ліктях і майже симетрично розведені в сторони, ноги зігнуті в колінах і стегнах. "Пауки" сплять на спині, "жаби" - на животі. Найчастіше "пауки" - добродушні й сприймають життя таким, яким воно є. "Жаби" відрізняються більшою пасивністю. Обох представників дуже легко обманути, вони непрактичні, нездатні до самостійного життя, потребують опіки.

"Філософи" уві сні відпочивають на спині із зігнутими в ліктях руками та перехрещеними в області гомілки ногами, голова при цьому покоїться на долонях в "задумливому" стані. Зазвичай, такі люди є розсудливими, але порою занадто повільними. Часто вони мають складнощі у спілкуванні з протилежною статтю, а схрещення ніг свідчить про здатність ускладнювати прості ситуації.

Зміна положень рук та ніг можуть по-новому трактувати зміст пози. Положення ніг уві сні говорить про те, як людина йде по життю. Наприклад, якщо людина захвачує пальцями ніг простирадло, або ж підсовує ноги під матрац, як правило такі люди - консервативні та з обережністю відносяться до чогось нового. Відмова підкорятися загальноприйнятим нормам або чинити "так, як усі" проявиться у звішуванні ніг з ліжка. Бажання віднайти комфорт може проявлятися у бутербродному положенні ніг, коли одна нога з точністю розміщена на іншій. Якщо ноги витягнуті, це може свідчити про постійну готовність пізнати реальній світ, а схрещені щиколотки найбільш прийнятні для нездатної до організації особистості.

Якщо людина уві сні тримається за подушку чи за простирадло, вона потребує захисту, а якщо ж одна рука звисає, а інша сціплена - такій людині характерна риса роздвоєності. Стиснуті в кулаки руки на грудях в людини, котра спить на спині, говорять про її агресивно-настроєний стан.

http://www.greenmama.ua/

Дата публікації: 26.09.2007
Прочитано: 7843 разДодатково на дану тему
Гороскоп подарковГороскоп подарков
Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Козерог. Часть 1Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Козерог. Часть 1
Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Козерог. Часть 2Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Козерог. Часть 2
Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Водолей Часть 1Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Водолей Часть 1
Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Рыбы. Часть 1Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Рыбы. Часть 1
Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Рыбы. Часть 2Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Рыбы. Часть 2
Твоє і'мяТвоє і'мя
Знаки Зодіаку та сімейні конфліктиЗнаки Зодіаку та сімейні конфлікти
Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Овен. Часть 1Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Овен. Часть 1
Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Овен. Часть 2Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Овен. Часть 2
[ Назад | Початок | Наверх ]
Немає коментарів. Чому б Вам не залишити свій комертар?
Ви не можете відправити коментар анонімно, будь ласка зареєструйтесь.
Останні статті
Halloween
10 ідей для ідеального Хеловіну
Подарунки на День Валентина за знаком зодіаку
Ідеї для валентинок та святкування дня свято...
Як День Святого Валентина відзначають у різни...
Де краще зустрічати Новий рік?
У чому зустрічати новий рік 2010
Тіло - це годинник
Як запобігти курортних пасток
Здорове чи дешеве: як правильно обирати дитяч...
Новини партнерів
Завантаження ...
Галерея
Картинка з галереї

Картинка з галереї

Картинка з галереї

Посміхніться

...Винайшли учені прилад, який читає думки, ну і треба випробувати. Запросили американця і говорять йому:
- Он бачиш дівчина стоїть? Удар її! У американця відразу думки в голові: "Ну, як же я її ударю? А раптом це дочка президента?". Не став бити. Запросили француза і теж саме йому сказали. У француза відразу думки пішли: "Ну, як же я її ударю? Жінка ніби, не солідно якось". Не став бити. Запросили росіянина і говорять:
- Он бачиш дівчина стоїть? Удар її! Дивляться прилад нічого не показує. Раптом росіянин підійшов до неї і як дав їй по голові. На приладі думка: "Може ще з ноги додати?"

Реклама
Опитування
Звідки Ви до нас завітали?

Черкаси та область
Київ та область
Львівська область
Закарпатська область
Донецька область
Сумська область
Харківська область
Інші міста України
США
Канада
РосіяРезультати
Інші опитування

Всього голосів: 2933
Коментарів: 1
Головна |  Вверх
статистика  користувачів онлайн: 65 | користувачів сьогодні: 193 | переглянуто сторінок сьогодні: 5463 | всього сторінок переглянуто: 108974965
Використання матеріалів цього сайту тільки за умови вказання прямого гіперпосилання на першоджерело та сайти, що виконали суттєві допрацювання матеріалів (переклад, доповнення довідковими даними, тощо).
Якщо першоджерело не вказано - важати першоджерелом і вказувати пряме гіперпосилання на сайт https://buket.ck.ua© 2006-2008 студія GVM
рекламна підтримка: черкаська рекламна мережа

Генерація сторінки: 0.035 сек. і 19 запитів до бази даних за 0.018 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.