Букет
      
  Реєстрація або вхід Головна    
Букет
Головна
Новини
Статті
Опитування
Анекдоти
Галерея
Погода на тиждень
Свята на тиждень
Святковий довідник
Файли
Друзі та партнери
Звязок з нами
Рекомендуємо
Гумор

Зупиняє Даїшник машину, з машини вивалюється сильно п'яний водій. Даїшник питає:
- Ваші права?!
Водій відповідає (насилу плентає язиком):
- Адміністратор!

Google рекомендує
Астрологія та психологія

Східний гороскоп на 2008 рік


 Спочатку невеликий екскурс в етологію - щоб зрозуміти, які риси вдачі можуть виразно виявлятися, набирати силу, цінуватися і давати кращі здібності до адаптації і сприятливих результатів в 2008-му році.Щур - розумний, запасливий і живучий звір. Він жвава і недовірлива істота.

В нього гострі зуби, якими він постійно щось гризе і лапки з пальчиками, які набагато функціональніші, ніж лапи більшої частини ссавців. Щури оригінальні та кмітливі - вони можуть використовувати навіть свій хвіст. Вони вмочують його в глек із сметаною або медом, і дають потім його облизувати іншим своїм родичам. Відомий і науковий дослід, коли щур одержував корм, натискаючи на важіль. Дослід ускладнили - і під час натиснення на важіль, щур завдавав болю іншому щуру, і чув його писк. Більшість щурів після цього відмовлялася одержувати корм у такий спосіб.

А ось цікавий опис, який теж може стати своєрідним ключем до настрою року, його особливих прикмет і схильностей:

«Наскільки я міг зрозуміти, інтерес різних груп залу крутився біля підозрілих операцій. Деякі фрази нагадували іржання, інші - жорстокий виск; важкий діловий регіт перемішувався з шипінням. Голоси жінок звучали напруженим і похмурим тембром, переходячи час від часу до спокушаючої грайливості з розпусними інтонаціями камелій. Іноді чиєсь урочисте зауваження переводило розмову до назв цін золота і коштовних каменів; інші слова примушували здригнутися, натякаючи вбивство або інший злочин не менш рішучих контурів. Жаргон в'язниці, безсоромство нічної вулиці, зовнішній блиск азартної інтриги і жвава багатослівність душі, що нервово озирається, змішувалося із звуками іншого оркестру, якому перший подавав тоненькі грайливі репліки».

Це рядки з «Щуролова» А.Гріна, майстра психологічної розповіді і метафор, що завжди вражають своєю фантастичною оригінальністю і точністю.

Тип людини Щура в східній астрології означає спритність, честолюбство, самовпевненість в поєднанні з чарівливістю і дбайливістю. Щур перебуває в стані постійної напруги і заклопотаності тим, наскільки у нього в житті все «схоплено». Він ухитряється тримати під наглядом і контролем відразу декілька важливих життєвих напрямів - турботу про свої «засіки» (Щур - великий гурман і схильний до накопичення запасів), зовнішній вигляд (можна чекати нового повороту інтересів до дорогоцінних металів і каменів), кар'єру (свою і не в меншій мірі - інших членів сім'ї), романтичні відносини (все життя Щура побудоване на пристрастях і грі).

Щур схильний до інтриг і таємниць, маніпулювання, нещирості - і все це на користь власної вигоди.

У рік Щура добре займатися заготовками, запасами (консервацією, виноробством), брати позики, кредити, робити вкладення.

Щур дуже цінує своє житло (нору) і навіть не прагне далеко йти з відкритої клітки, якщо живе поряд з людиною. Тому, і рік Щури припускає підвищений інтерес до домашнього будівництва, забезпечення міцних тилів. Відпочивати і набиратися сил теж краще всього удома, в спокійній і затишній обстановці.

Гороскоп на 2008 рік для знаків Східного Зодіаку

Щур в свій рік процвітатиме. Йому потрібно розробити стратегію у фінансових питаннях на тривалий період, зробити внески, запаси. Справи швидко підуть на лад, з'являться нові можливості. Цей рік може ознаменуватися просуванням по службі, високими доходами. У будинку цей сприятливий час для реконструкцій, ремонтів, поліпшення Фен-Шуй.

Для Бика цей рік один з найкращих. Нові проекти будуть успішними, допоможуть закласти міцний фінансовий фундамент, принесуть процвітання. Його праця буде добре сплачена, а доходи і витрати вдало збалансовані. Хороший рік для великих матеріальних надбань, але зайва обережність або лінь можуть зменшити успіх. Іноді корисно нагадувати собі: «Хто не ризикує - той не п'є шампанське».

Тигру цей рік може видатись нецікавим. Для нього це період, який потрібно перечекати, поки знову почнеться активна динаміка і можливість розширення його впливу. Проте можна відпочити і «підтягти» поточні справи. Щоб уникнути проблем з бюджетом Тигру буде потрібно такі якості, як терпіння, розсудливість і обачність. Цей не кращий час для істотних змін в житловому просторі і для переїзду.

Кролику цей рік принесе неквапливий розвиток тих тем, які його цікавлять. Доходи будуть стабільними, в сім'ї спокій і достаток. Можна насолоджуватися розміреним і передбачуваним ходом життя, але обережність не перешкодить. Хтось може заздрити вашому успіху і плести інтриги. Можливо, доведеться вчасно зробити перегрупування сил, змінити оточення. Це сприятливий рік для використання Фен-Шуй в гармонізації дому і офісу.

Дракона супроводжуватиме успіх в справах і в коханні. Вас чекають хвилюючі моменти, приємні повороти подій, нові пропозиції. Особливо вдалими будуть контакти і сумісні проекти з Щурами - це подвоїть сприятливі можливості. Потрібно дбати про майбутнє, зробити заощадження, грамотно розпорядитися грошовими надходженнями. Використання Фен-Шуй сприятиме відновленню гармонії.

Змії цей рік не обіцяє стабільності. Можливі зльоти і падіння, успіхи і прорахунки. Напруга і невизначеність можуть приводити до необачних вчинків через відсутність продуманої стратегії. До другої половини року Змія вже адаптується, справи підуть успішніше. Слід довіряти своїй інтуїції у виборі ділових і особистих партнерів, а в сімейному житті цей рік вимагатиме особливої мудрості, якої Змії не позичати.

Коням за деяких обставинах цього року може відмовити почуття гумору. Дуже багато рутинної роботи, нових обов'язків. Тому потрібно більше заважати на терпіння і завзятість, а не на звичний спосіб досягати всього на льоту і з натхненням, інакше можуть виграти ті, хто обачніший. Матеріальні інтереси повинні переважати над емоціями. Тільки тоді вдасться не тільки уникнути втрат, але і збільшити свої маєтки..

Коза може розраховувати на успіх в азартних заходах, і її ризик, як правило, буде виправданий. Найкраще витрачати свої сили на такі галузі як реклама, дизайн, торгівля. Кохання само по собі буде захоплюючою пригодою і створить масу стимулів для вдалого подолання конкуренції і реалізації всіх творчих резервів. Самооцінка Кози зросте, і вона буде цілком задоволена тими перспективами, які перед нею відкриються, як і заощадженнями, які до кінця року помітно збільшаться.

Мавпа зможе вдало поєднати хитрість і спритність з прагматизмом. Чуття вигоди підкаже їй, на які проекти і взаємини краще зробити ставку цього року. Ще краще, якщо їй вдасться поєднати декілька напрямів, якими вона займалася раніше, і тепер їх розвинути і розширити. У особистому житті це сприятливий рік для початку нових стосунків і приємних змін в стосунках, що вже склалися. Дуже добре мати справу з Щуром.

Півень повинен перебувати в бойовій готовності і розраховувати, в основному, на свої сили. Йому доведеться пройти випробування на вміння зосереджено працювати в несприятливих умовах. Доведеться мати справу з гідними конкурентами. Але якщо буде знайдений правильний хід і сили зосереджені на тому, де Півень відчуває себе найупевненіше, то всі проблеми тільки сприятимуть зміцненню становища. І до кінця року прийде заслужена винагорода.

У Собаки з'явиться багато планів, пов'язаних з витратами. Її проекти приноситимуть стабільний заробіток, але на всі задуми все одно засобів вистачати не буде. Це змусить ще більше часу працювати; можуть появитися і вигідні варіанти партнерства. Друга половина року принесе заслужений успіх. Важливо не розслаблятися, але встигнути почати ті справи, які в майбутньому допоможуть зайняти гідне місце і нарешті реалізувати свої мрії.

Кабан може зробити вдалі інвестиції в проекти, які почнуть приносити дохід з наступного року. Для нього, як ніколи, важливо заручитися надійним партнерством і справедливо ділити обов'язки і дивіденди. У 2008 році однаково можливі успіхи і прорахунки, і потрібно вміти поступатися і втрачати в дрібницях, щоб зберегти свої основні позиції. Кінець року буде вдалішим, особливо, в коханні, де є можливість щасливо влаштувати свою долю.

Автор: Ірина Звягіна

blog.smeha.net

Дата публікації: 19.12.2007
Прочитано: 11706 разДодатково на дану тему
Гороскоп подарковГороскоп подарков
Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Козерог. Часть 1Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Козерог. Часть 1
Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Козерог. Часть 2Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Козерог. Часть 2
Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Водолей Часть 1Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Водолей Часть 1
Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Рыбы. Часть 1Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Рыбы. Часть 1
Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Рыбы. Часть 2Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Рыбы. Часть 2
Твоє і'мяТвоє і'мя
Знаки Зодіаку та сімейні конфліктиЗнаки Зодіаку та сімейні конфлікти
Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Овен. Часть 1Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Овен. Часть 1
Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Овен. Часть 2Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Овен. Часть 2
[ Назад | Початок | Наверх ]
Немає коментарів. Чому б Вам не залишити свій комертар?
Ви не можете відправити коментар анонімно, будь ласка зареєструйтесь.
Останні статті
Halloween
10 ідей для ідеального Хеловіну
Подарунки на День Валентина за знаком зодіаку
Ідеї для валентинок та святкування дня свято...
Як День Святого Валентина відзначають у різни...
Де краще зустрічати Новий рік?
У чому зустрічати новий рік 2010
Тіло - це годинник
Як запобігти курортних пасток
Здорове чи дешеве: як правильно обирати дитяч...
Новини партнерів
Завантаження ...
Галерея
Картинка з галереї

Картинка з галереї

Картинка з галереї

Посміхніться

Критичні дні принесуть вам більше радості, коли вони почнуться якраз під час проведення тесту на вагітність.

Реклама
Опитування
Коли краще робити весілля?

Зимою
Весною
Літом
Восени
Краще взагалі не робити, а віддати гроші молодимРезультати
Інші опитування

Всього голосів: 2436
Коментарів: 3
Головна |  Вверх
статистика  користувачів онлайн: 138 | користувачів сьогодні: 439 | переглянуто сторінок сьогодні: 23927 | всього сторінок переглянуто: 108088108
Використання матеріалів цього сайту тільки за умови вказання прямого гіперпосилання на першоджерело та сайти, що виконали суттєві допрацювання матеріалів (переклад, доповнення довідковими даними, тощо).
Якщо першоджерело не вказано - важати першоджерелом і вказувати пряме гіперпосилання на сайт https://buket.ck.ua© 2006-2008 студія GVM
рекламна підтримка: черкаська рекламна мережа

Генерація сторінки: 0.051 сек. і 18 запитів до бази даних за 0.024 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.