Букет
      
  Реєстрація або вхід Головна    
Букет
Головна
Новини
Статті
Опитування
Анекдоти
Галерея
Погода на тиждень
Свята на тиждень
Святковий довідник
Файли
Друзі та партнери
Звязок з нами
Рекомендуємо
Гумор

- Любий, лікар порекомендував поїхати нам відпочити на Багами чи Канари! Куди ми поїдемо?
- До іншого лікаря!

Google рекомендує
Астрологія та психологія

Гороскоп-2008 для ділових людей від астролога Валерія Заблоцького. Девіз року: «Готуйтеся до змін…»


 Дізнайтеся більше про себе і своє майбутнє. ...ОВЕН


— Валерію! Девізом року, що минає, для бізнесменів, які народилися під цим знаком, було «На Бога надійся, а сам до роботи берися»… Цього року вже можна розслабитися?

— Гадаю, розслаблятися зарано. Настає епоха змін. Удача Овнів залежатиме від правил, а вони почнуть змінюватися. Відповідно, звичні підходи й налагоджені схеми доведеться змінювати. Удача буде весь рік ховатися по сановних кабінетах. А ті щасливчики, яким вона усміхнеться, знайдуть її ослаблою. За цих умов краще не ризикувати й не замахуватися на великі обсяги. Успіх очікує на того, хто діятиме обережно та обачно. Девіз року: «Терпінням і працею всього добудеш».

ТЕЛЕЦЬ


— У році, що минає, Тельцям-бізнесменам довелося багато ризикувати і займатися добродійністю, щоб залишитися «на коні». Девізом року було: «Той збагатиться, хто вміє ділитися». Що кажуть зірки Тільцям у 2008-му? Може, час дати команду: «Розпрягайте, хлопці, коні... »?

— Для Тельців у новому році настає час сприятливих жнив. А хазяїн, у якого в жнива гуляють робочі коні, вигляд матиме дещо дивний. Адже в такий час повинні «пахати» всі, хто може пересуватися. При цьому прибуток одержать і ті з Тельців, хто на коні, і ті, хто поруч із конем, і ті, хто під конем. Гроші самі шукатимуть Тельців-бізнесменів, головне не уникати їх і не ховатися по кутах. Навіть ледачий не буде обділений. Цікаво, що прийдешні зміни не зменшать, а наповнять засіки Тельців. Удача ж наполегливо потягнеться до тих, хто відважний і щедрий з партнерами. У ризикованих ситуаціях і у великому бізнесі варто покладатися на сановних друзів. Девіз року: «Над друга старого нема нікого».

БЛИЗНЮКИ


— Близнюкам у 2007-му закордонний бізнес не рекомендувався. Недаремно девіз року був: «Немає миліше за рідний край». Скільки ще триватиме період плекання власної справи?

— Близнюкам варто вдатися до фінансових вливань, перша половина року буде сприятливою для кредитів. Водночас можна успішно позбутися боргів і відновити контроль над бізнесом. Удача цього року шукатиме вольових і проникливих бізнесменів. Завдяки участі Близнюків можна буде порадіти за їхніх партнерів. Їхні накопичення та фінансові можливості примножаться. Протягом майже всього року бізнес із нерухомістю й агропродукцією буде виправданий. Проте у жовтні-листопаді 2008 року буде корисно зробити паузу й зберегти статус-кво. Більше уваги варто приділяти політичним колізіям. Девіз року: «Чекай удачі від партнерів Близнюків».

РАК


— Народженим під цим знаком підприємцям у році, що минає, ви рекомендували не гнатися за журавлем у небі. Може, настав час змінити девіз «З миру по нитці...» на щось більш масштабне?

— Бізнесменам-Ракам для розширення справи потрібно залучити достатні інвестиції і знайти хороших партнерів. Цей час не можна прогаяти. Удача буде по черзі приходити то до Раків, то до їхніх партнерів. Добре також брати кредити й розраховуватися з кредиторами. Можна скористатися фінансовою допомогою партнерів і розраховувати на успіх у судових справах. Проте наприкінці року удача пригальмує через надмірну увагу бізнесменів-Раків до чужих грошей. Партнерські або спільні гроші стануть тягарем для їхнього бізнесу і можуть бути запущені небезпечні сценарії. Для їхньої нейтралізації слід керуватися твердими моральними принципами і дотримуватися своїх ідеалів. Девіз року: «Бережи честь у бізнесі не тільки змолоду…»

ЛЕВ


— У році, що минає, ви напророкували Левам везіння. Цікаво, їм довго ще таланитиме? Невже й у високосному 2008-му їхній бізнес знаходитиме удачу серед розваг і надмірностей?

— Свято не може тривати нескінченно довго. Настає час змивання гриму, прибирання. Для Левів 2008 рік — час пошуку, аналізу та виправлення помилок. Чимало дрібних, рутинних справ приноситиме не менший прибуток, ніж яскраві та ризиковані угоди минулих років. Фінанси чекатимуть переобліку, який дозволить скоротити витрати та збільшити накопичення. Для Левів-снобів настануть важкі часи, тому що час вимагає від них кропіткої, а іноді й брудної роботи. У трьох перших кварталах року слід очікувати успіху в бізнесі, пов’язаному з предметами мистецтва та сферою послуг. В останньому кварталі відсутність належного контролю в спільних капіталах може призвести до невиправданих витрат. Девіз року: «Гроші лічбу люблять».

ДІВА


— Рік тому ви закликали Дів не віддалитися від домашнього вогнища. Адже девізом 2007-го було: «Вдома і стіни допомагають». Може, час змінити патріархальні тези? І наскільки міцні стіни дому в 2008 році?

— Вони стануть ще міцнішими. Бізнесмени-Діви можуть ризикувати як усередині дому, так і поза ним. Як і раніше, будуть корисними творчий підхід і вміння працювати. Тому конкурентам важко буде утримати свої ринки закритими від Дів. Відкриються хороші можливості для нових починань. Ініціатива та самостійність дозволять упіймати кураж, на гребені якого Діви здолають багато перешкод. Проте не слід розраховувати на постійне везіння. Наприкінці року, якщо Діви не нададуть належної підтримки та уваги своїм бізнес-партнерам чи не діятимуть по справедливості, можливі гострі ситуації, які вимагатимуть «хірургічного» втручання. Успіх очікує Дів у справах, пов’язаних із розвагами, іграми та предметами розкоші. Девіз року: «Ризик — благородна справа».

ТЕРЕЗИ


— «Ты только к сердцу никого не допускай» — так ви сказали про Терези на початку року. Чи будуть сердечні захоплення в 2008 році небезпечні для їхнього бізнесу?

— Ні, тому що в наступаючому році зросте сила сім’ї. Вона стане не тільки тихої гаванню, а й справжньою фортецею в бурхливому морі бізнесу. Прибуток слід очікувати від нерухомості, від сільськогосподарського бізнесу та від торгівлі продуктами харчування. Можна ризикувати в справах, пов’язаних із медичними препаратами, рідкими і газоподібними матеріалами. Проте наприкінці року можлива непевна, оманна ситуація, яка спроможна призвести до ізоляції. Будьте пильні, не майте ілюзій, не давайте себе обдурити. Успіх цього року шукає турботливих і розважливих Терезів. Девіз року: «Ласкаве теля дві матки ссе».

СКОРПІОН


— У 2007 році удача йшла за ласкавими Скорпіонами. Та, може, час і попрацювати?

— Якщо порівняти бізнес Скорпіонів із птахом, то в році, що минає, він перебував у безпечному гнізді й під опікою батьків. У 2008-му батьки вигодовують інших пташенят, тому в пошуках прибутку слід виходити з дому. Успіх у наступаючому році прийде до тих Скорпіонів, які працюють у кількох напрямах, чиї доходи диверсифіковані. Зірки допомагають у бізнесі, який включає інтелектуальну працю, транспорт, засоби зв’язку та навчання. Проте наприкінці року можуть виникнути несподівані ситуації, які вимагають невиправданих витрат. Щоб нейтралізувати можливий конфлікт, сміливо йдіть на ризик, не покладайтеся на слово друзів і покровителів. Удачу притягують товариські та різнобічні бізнесмени. Девіз року: «Знання—сила».

CТРІЛЕЦЬ


— «Хто рано встає, тому Бог дає» — цей девіз року, що минає, закликав Стрільців не відставати й намагатися бути лідером. А заради чого було поспішати і витрачати сили? Чи окупляться витрати в новому році?

— Окупляться, але тільки для тих Стрільців, які не лінувалися відкривати нові напрями в попередній період. Зірки сприяють тим, хто займається фінансами, вкладає власні гроші в бізнес чи робить накопичення. Плідною буде робота з чиновниками, тому що органи влади сприятимуть бізнесу Стрільців. Удача все ще сприятлива до бійців, але частіше схиляється до практичних, послідовних і надійних бізнесменів. Усе ще можливі державні замовлення. Правда, наприкінці року можна втратити почуття необхідної безпеки. Будьте уважні до жінок, щоб уникнути труднощів у справах. Родичі та приятелі не завжди будуть корисні для бізнесу. Девіз року: «Копійка гривню береже».

КОЗЕРІГ


— Козерогам ви рекомендували діяти «тихою сапою». Може, у 2008-му час продемонструвати командирський голос?

— Дороговказною зіркою для Козерогів стануть прискорений розвиток і прагнення випередити конкурентів. Тут можна не тільки голос показати, потрібно виявити сміливість. В астрології символом Козерога є камінь, діамант. Якщо він лежатиме на печі, то швидко перетвориться на дешевий кругляк. Удачі будуть милі фінансово зухвалі, рішучі та сміливі Козероги. Їхня сталість і традиційність цього року будуть «не в моді» і можуть заважати. Прибуток буде прив’язаний до нових схем і свіжих, іноді авантюрних рішень. Непогано заявить про себе бізнес за кордоном і з іноземними колегами. Щоб зберегти наприкінці року гроші, перемкніть свою увагу з грандіозних планів і далеких цілей на вирішення злободенних питань. Фінансові потоки слід різноманітити не стільки для безпеки, скільки для підвищення прибутку. Девіз цього року: «Під лежачий камінь вода не тече».

ВОДОЛІЙ


— Водоліїв у 2007 році ви спрямовували по прибуток до друзів і покровителів. Невже й у новому, 2008-му, їхні гроші все ще там?

— Гроші, що йдуть від друзів і покровителів, потягне в глибину банківських сейфів, а також у тихі та заховані від сторонніх очей справи. Інтуїція все ще буде надійною опорою Водоліїв. Зміцниться віра та розшириться довіра. Удача сприятиме доходам у справах, пов’язаних із газоподібним і рідким паливом, медичним обслуговуванням і лікарськими препаратами. Крім того, гроші слід шукати там, де все робиться швидко, а прибуток одержують у стислий термін. Проте захоплення кредитами або прибутком партнерів на шкоду власним справам може призвести до боргів і небезпек наприкінці року. Для нейтралізації цієї проблеми треба пам’ятати про власну вигоду. Девіз року: «Своя сорочка ближча до тіла».

РИБИ


— Попри те, що в 2007 році чиновники були прихильні до Риб, а виправлення помилок потребувало небагато сил, ви радили: «Довіряй, але перевіряй». У високосному році перевірки так само актуальні?

— Ні, їхня актуальність знизиться. Цей рік буде хорошим для зростання прибутку. Сприятлива купівля-продаж товарів, що містять новітні високі технології. Велику підтримку можна дістати від друзів і покровителів. Вдалими будуть операції, договори й угоди. Союзи та об’єднання стануть більш гармонічними й корисними для ваших справ. Можна покластися на партнерів і друзів у бізнесі. Служителі Феміди схилятимуть шальки терезів правосуддя на ваш бік. Проте наприкінці року можуть виникнути утруднення через зайву увагу до союзників, партнерів або опонентів. Такий стан може призвести до обманів, самообманів, ілюзій і зрештою навіть до ізоляції. Щоб уникнути сумних наслідків, Риби мають концентруватися на своїх особистих справах і питаннях. Девіз року: «Більше думай про себе, тоді й іншим більше дістанеться».


dt.ua

Дата публікації: 11.01.2008
Прочитано: 5131 разДодатково на дану тему
Гороскоп подарковГороскоп подарков
Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Козерог. Часть 1Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Козерог. Часть 1
Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Козерог. Часть 2Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Козерог. Часть 2
Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Водолей Часть 1Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Водолей Часть 1
Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Рыбы. Часть 1Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Рыбы. Часть 1
Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Рыбы. Часть 2Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Рыбы. Часть 2
Твоє і'мяТвоє і'мя
Знаки Зодіаку та сімейні конфліктиЗнаки Зодіаку та сімейні конфлікти
Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Овен. Часть 1Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Овен. Часть 1
Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Овен. Часть 2Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Овен. Часть 2
[ Назад | Початок | Наверх ]
Немає коментарів. Чому б Вам не залишити свій комертар?
Ви не можете відправити коментар анонімно, будь ласка зареєструйтесь.
Останні статті
Halloween
10 ідей для ідеального Хеловіну
Подарунки на День Валентина за знаком зодіаку
Ідеї для валентинок та святкування дня свято...
Як День Святого Валентина відзначають у різни...
Де краще зустрічати Новий рік?
У чому зустрічати новий рік 2010
Тіло - це годинник
Як запобігти курортних пасток
Здорове чи дешеве: як правильно обирати дитяч...
Новини партнерів
Завантаження ...
Галерея
Картинка з галереї

Картинка з галереї

Картинка з галереї

Посміхніться

Помер мужик і потрапив в пекло. Дивиться він на всі боки і бачить - справа стоїть шинок, в ньому народ гуляє, п'є ПИВО, розважається з панянками і все на халяву! А зліва скеля і в ній дверці. Він туди заглянув - там справжнє пекло: казани, біси і т.д. Мужик заходить в шинок і питає у бармена:
- А чого це там пекло, а тут навпаки як в раю ?
- Де ?
- Там, у скелі...
- Де-де ?!!
- Hу за дверцями...
- Ааааа... А там для віруючих.

Реклама
Опитування
Яким шпалерам для робочого столу Ви надаєте перевагу?

Природні пейзажі
Світ тварин
Автомобілі, техніка
Абстракції
Відомі фотомоделі
Комп`ютерна тематика
Космічна тематика
Фентезі
Цікаві малюнки
Діти
Інше
Робочий стіл повинен бути без шпалерРезультати
Інші опитування

Всього голосів: 1666
Коментарів: 0
Головна |  Вверх
статистика  користувачів онлайн: 60 | користувачів сьогодні: 14 | переглянуто сторінок сьогодні: 16 | всього сторінок переглянуто: 87881689
Використання матеріалів цього сайту тільки за умови вказання прямого гіперпосилання на першоджерело та сайти, що виконали суттєві допрацювання матеріалів (переклад, доповнення довідковими даними, тощо).
Якщо першоджерело не вказано - важати першоджерелом і вказувати пряме гіперпосилання на сайт http://buket.ck.ua© 2006-2008 студія GVM
рекламна підтримка: черкаська рекламна мережа

Генерація сторінки: 0.022 сек. і 19 запитів до бази даних за 0.018 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.