Букет
      
  Реєстрація або вхід Головна    
Букет
Головна
Новини
Статті
Опитування
Анекдоти
Галерея
Погода на тиждень
Свята на тиждень
Святковий довідник
Файли
Друзі та партнери
Звязок з нами
Рекомендуємо
Гумор

Оголошення:
Адміністрація інформує, що на виході з кладовища працює фонтан.
Охочі можуть кинути монету

Google рекомендує
Астрологія та психологія

Нумерологія імені. Частина 2


 А що віщує Вам дата народження?Люди народжені 6 числа

Магнетична особистість і величезна сексуальна привабливість. Можуть бути фізично недосконалими, але при цьому відрізнятися яскравою зовнішністю і володіти феноменальною чарівливістю. Своїми манерами і поводженням вони привертають до себе осіб протилежної статі, як полум'я привертає метеликів. Романтики і ідеалісти. Стають майже рабами своїх коханих. Дуже чутливі до атмосфери, оточують себе красивими речами, якщо у них є досить на це засобів. Багаті можуть стати меценатами.

Всі ці люди живуть багатим емоційним життям. Їх сексуальне життя ретельно збалансоване, в рівній мірі вони люблять і тілом, і душею. Палкі і пристрасні коханці. Люблять все красиве, естети. Щирі в своїх симпатіях, на зраджують своїх прихильників. Зітхають по ідеалу, але люблять реальних людей. Ясно мислять, рішучі і тверді в здійсненні своїх планів. Їх ідеалізм і романтизм органічно поєднується з практичністю і працьовитістю в будь-якій справі. Вони близькі до ідеалу. Можуть вдаватися до крайності: їх ненависть до зрадників велика. При цьому їх мстивість і ворожість може посилитися з часом до крайності.

Їм слід виробити здатність контролювати свій темперамент. Ці люди хороші як друзі, але їх треба остерігатися як ворогів . Якщо розсердяться, то можуть втратити контроль над собою. Подолавши цей недолік, можуть стати найприємнішими в спілкуванні і діяльності людьми.

Слід звернути увагу на вухо, горло, ніс.

Люди народжені 7 числа 

Незалежні за вдачею, індивідуалісти по характеру, оригінали по розуму. Вони не матеріалісти, але частіше, ніж інші, користуються багатством і матеріальними благами; не прагнучи особливо робити гроші, набувають їх завдяки своєму розуму і винахідливості. Можуть стати відомими письменниками, поетами, художниками, вченими. Йдуть власними шляхами у всіх справах, замість продовження справ і підприємств, що дісталися їм по спадку.

Звичайно зазнають багато змін в житті: їх привертає часта зміна обстановки, місця роботи і проживання. Вони непосиди і філантропи. Присвячують себе без залишку суспільним справам і добродійності. Гуманні у всьому. Володіють прекрасною інтуїцією. Уловлюють настрій близьких, передбачають реакцію наперед.

При цьому вони мінливі і неспокійні, часто коливаються і рідко прив'язані довгий час до однієї людини в юності і ранній молодості. Постійно шукають безпеку, безупинно замислюються про майбутнє. Нерідко неодноразово одружуються у пошуках потрібного і надійного супутника життя.

Цікаві в сексуальному плані - несподівані реакції, ніжність з партнерами. Люблять час від часу міняти об'єкти сексуальної пристрасті, що не впливає на їх постійні зв'язки і прихильності. Ті, хто перебувають з ними в шлюбі, повинні терпеливіше відноситися до всіляких дрібних зрад.

Їх мінливість і непостійність може заподіяти великі неприємності, якщо через їх життя червоною ниткою не проходить постійна мета. Їм необхідний міцний якір. Вони його шукають в близьких, які можуть запобігти їх безперервним коливанням, направивши в одне русло.

Таким людям слід стримувати себе в безрозсудних зрадах, які нічого, окрім шкоди, принести не можуть. Головне: розумність і мета.

Можуть бути проблеми з травними органами, шкірою, нервові розлади.

Люди народжені 8 числа

Люди, що народилися 8-го числа, в повсякденному житті проявляють роздвоєння особистості залежно від ситуації. Їх вчинки рідко зрозумілі оточуючим. Вони не мають задушевних друзів, дуже самотні. Часто мають репутацію, яку не заслуговують. Однаковою мірою мають матеріальні і духовні схильності. Вони - максималісти. Якщо на першому плані у них матеріалістична сторона натури, то їх чекає величезний успіх, оскільки вони розумні і працелюбні. Із-за роздвоєності і нерозуміння стають жертвами гонінь і переслідувань, що перетворюють їх життя на тортури і що вимушують їх на бунт. Не знайшовши кого покарати, карають себе. В результаті, у них найбільший відсоток самогубств. Якщо вони не карають себе, то зганяють зло на інших, стають соціально небезпечними.

Дуже сильний характер, здатні на глибоку емоційну прихильність і відданість, що доходить до раболіпства. Їх важко обожнювати і розуміти, але вони володіють магнетизмом і привабливі особам протилежної статі. Вони сердечні і палкі, хоча зовні можуть бути холодні. Вони не можуть виражати свої відчуття поза дією, що часто невірно трактується оточуючими. Їх здатність на великі жертви обертається для них експлуатацією із сторони близьких. Сексуальні партнери повинні бути сильними і духовно багатими. Їм важко знайти собі партнера, оскільки рідкісна людина може бути в гармонії з ними. Ті, хто проживають з ними повинні постійно духовно і фізично спілкуватися, на зачіпаючи їх самолюбності.

Їм необхідно виробити рівновагу і стійкість. Оточують повинні орієнтуватися на їх внутрішні якості. Їм потрібно утримуватися від крайнощів, у власних інтересах відмовитися від очікування з боку інших, навчитися володарювати над собою, направляти свої здібності до єдиної і високої мети, не розпилюватися по дрібницях, навчитися приймати те, що йде їм в руки без битви зі всім світом, виробити терплячість і завзятість, врівноваженість.

Можуть бути проблеми з печінкою, шлунком, болі голови.

Люди народжені 9 числа

Бійці за вдачею, тверді і не падають духом перед найважчим опором, спокійні, доводять до кінця будь-яку справу, далекоглядні, володіють домінуючим характером і інстинктом до керівництва, не люблять підкорятися, щасливі, коли командують, можуть бути часом грубі з підлеглими і глухі до відчуттів інших. У армії доходять до вищих чинів. Їх поважають за силу волі і здатності.

Дуже сексуальні, але не здатні висловлювати свої бажання, вважаючи їх образливими, тому часто терплять невдачі. Доводять самі себе до глибокого відчаю, замість задоволення бажання. Вони лідери в будь-якій справі, окрім сексу. Їх партнерам не потрібно ображатися на зовнішню бездушність, оскільки внутрішньо вони випробовують спалюючу пристрасть. Вони важко закохуються, але якщо це відбулося, то на все життя. Часто фізичне ваблення вони приймають за любов, що приводить до розірвання першого шлюбу. Двічі помилок не повторюють.

Уживаються лише з рівними по духу: скигліїв терпіти не можуть. Володіють сильним аналітичним мисленням, шукають людей з таким же гострим розумом. Оточують себе людьми з бездоганною репутацією. Нікого і ніщо не приймають на віру без посвідчення в справжніх якостях.

Їм слід бути більш стриманими і терпиливими у відносинах з людьми. Чоловікам слід побоюватися захопленням негідними жінками.

Може бути лихоманка, віспа.

Люди народжені 10 числа

Лідери, амбітні, мислителі. Не втрачають часу на реалізацію своїх планів, не терплять втручання, уперті і тверді у виконанні задуманого, мужні. Розвинена уява і творчі здібності. Можуть робити великі ставки для досягнення успіху і не страшаться втрат, успіх звичайно приходить до них.

Будучи лідерами, вимагають наявність партнерів, що приймають їх дії без зайвих питань. Поки їх не водять за ніс, вони добре ладнають з оточуючими. У всьому вимагають взаємності: у сексі, любові, дружбі, роботі. Вони незалежні. Їх головний девіз: "Живи сам і давай жити іншим". Не люблять втручання і сліпого підпорядкування. Їм потрібне, щоб ними захоплювалися і визнавали їх лідерство. Будучи розумними, енергійними, ініціативними, вони легко досягають успіхів в житті і діяльності. З ними не важко ужитися.

Вони можуть бути нечутливими до підлеглих, запальними і не зважаючими на думки інших, не виносять інерції і нездатності оточуючих. Якщо ними не управляти, вони все зметуть на своєму шляху. Їм необхідно виховувати в собі терпиливість і стриманість від надлишків в амбіціях, у фізичній діяльності, емоційно-тілесному міжособовому спілкуванні з оточуючими, а також працювати до повної знемоги.

Зверніть увагу на серце, очі, тиск.

http://horoskop.iv-fr.net

Дата публікації: 04.06.2007
Прочитано: 8240 разДодатково на дану тему
Гороскоп подарковГороскоп подарков
Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Козерог. Часть 1Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Козерог. Часть 1
Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Козерог. Часть 2Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Козерог. Часть 2
Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Водолей Часть 1Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Водолей Часть 1
Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Рыбы. Часть 1Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Рыбы. Часть 1
Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Рыбы. Часть 2Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Рыбы. Часть 2
Твоє і'мяТвоє і'мя
Знаки Зодіаку та сімейні конфліктиЗнаки Зодіаку та сімейні конфлікти
Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Овен. Часть 1Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Овен. Часть 1
Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Овен. Часть 2Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Овен. Часть 2
[ Назад | Початок | Наверх ]
Немає коментарів. Чому б Вам не залишити свій комертар?
Ви не можете відправити коментар анонімно, будь ласка зареєструйтесь.
Останні статті
Halloween
10 ідей для ідеального Хеловіну
Подарунки на День Валентина за знаком зодіаку
Ідеї для валентинок та святкування дня свято...
Як День Святого Валентина відзначають у різни...
Де краще зустрічати Новий рік?
У чому зустрічати новий рік 2010
Тіло - це годинник
Як запобігти курортних пасток
Здорове чи дешеве: як правильно обирати дитяч...
Новини партнерів
Завантаження ...
Галерея
Картинка з галереї

Картинка з галереї

Картинка з галереї

Посміхніться

Учені винайшли протизаплідні таблетки для чоловіків. На 99% вони складаються зі снодійного.

Реклама
Опитування
Коли краще робити весілля?

Зимою
Весною
Літом
Восени
Краще взагалі не робити, а віддати гроші молодимРезультати
Інші опитування

Всього голосів: 2435
Коментарів: 3
Головна |  Вверх
статистика  користувачів онлайн: 62 | користувачів сьогодні: 374 | переглянуто сторінок сьогодні: 16416 | всього сторінок переглянуто: 95538312
Використання матеріалів цього сайту тільки за умови вказання прямого гіперпосилання на першоджерело та сайти, що виконали суттєві допрацювання матеріалів (переклад, доповнення довідковими даними, тощо).
Якщо першоджерело не вказано - важати першоджерелом і вказувати пряме гіперпосилання на сайт http://buket.ck.ua© 2006-2008 студія GVM
рекламна підтримка: черкаська рекламна мережа

Генерація сторінки: 0.030 сек. і 19 запитів до бази даних за 0.026 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.