Букет
      
  Реєстрація або вхід Головна    
Букет
Головна
Новини
Статті
Опитування
Анекдоти
Галерея
Погода на тиждень
Свята на тиждень
Святковий довідник
Файли
Друзі та партнери
Звязок з нами
Рекомендуємо
Гумор

Рекламний ролик по телевізору:"Він створює занадто багато шуму? Він почав займати занадто багато місця? Ви не знаєте, куди його подіти? Віддайте сина в армію".

Google рекомендує
Астрологія та психологія

Нумерологія імені. Частина 4


 А що віщує Вам дата народження?Люди народжені 22 числа

Ці люди - втілення жіночності, ніжності і зворушливості. Вони не здатні на незалежні дії, розум і високі душевні якості. Рідко удачливі в життя, часты розчарування. Це розтратники: гроші приходять і йдуть швидко. Части фінансові утруднення.

Емоційно вони слабкі, їм важко полюбити. Полюбивши, будуть найнадійнішими і вірнішими. Ревниві і підозрілі. Через це вони втрачають друзів і коханих. У статевих відносинах середні. Щонайменша перешкода (навіть невдале слово) позбавляє їх бажання.

Подружжя повинне бути їм підтримкою, приділяти багато часу і сил, відклавши свої труднощі і жаль.

Схильні бачити негативні сторони життя, що поєднується з їх невпевненістю. Пропускають вдалі шанси в житті, не бажають діяти.

У них часті головні болі.

Люди народжені 23 числа

Хочуть, щоб все було по їх бажанню, але їм не вистачає сили характеру наполягти на цьому, вони діють грубою силою, справляючись лише із слабкішими. Хитрі. Якщо вони оточені сильнішими людьми, то пригнічені. Чутливі і горді, не люблять нікому бути зобов'язаними. Хочуть бути у всьому "квити". Намагаються здаватися вище за умовності, але будь-яке відхилення від норм у них пов'язане з амбіціями, а не з мужністю.

Прагнуть до домінування. Власники по відношенню до друзів, але не люблять такого ж відношення до себе. Хороші шлюби з людьми такого ж темпераменту, але охочими підкорятися їм. У шлюбі хочуть бути ліберальними, але насправді власники. Сексуально сильні, бажають сильного партнера, але при його відсутності не переживають. В цілому, вони не вимогливі коханці.

Рахують себе у всьому правими. З ними важко. За наявності терпіння можна навчити їх і примусити приймати інші точки зору. Вони не продадуться за гроші, але побачивши грошей погляд їх затуманиться.

Можуть бути душевні розлади, болі суглобів.

Люди народжені 24 числа

Песимістичні і меркантильні. Романтичні. Не мають рис лідера. Не здатні нагрубіянити. Розумні. Рідко досягають висот. Часто упускають можливості. Не люблять ризикувати і часто відстають від однолітків. Багата уява, схильність до ідеалізації. Часто винять долю.

У дружбі вірні і зраджені, важко сходяться з людьми, але залишаються надійними друзями і партнерами на все життя. У них часто не вистачає сил завести друзів і порвати відносини з колишніми, навіть якщо ті нестерпні.

Соромливі, що заважає їм користуватися успіхом у протилежної підлоги. Сексуально не сильні. Всіляко ідеалізують об'єкт обожнювання, люблять глибоко.

Їм не можна залишати чорну роботу по добуванню прожитку. Про них потрібно поклопотатися, залишити їх в світі марень.

Запальні, але слабка воля гасить спалахи. Їх часто зраджують друзі. Не можуть управляти долею, надії на покровителя.

Їм слід звернути увагу на легені, горло, ніс.

Люди народжені 25 числа

Люди, народжені 25-го числа, поєднують в собі такі риси, як м'якість, мінливість і жадність. Вони легко йдуть на незаконні дії. У них прекрасно розвинені ділові якості, але гра і спекуляція притягає їх. Вони романтичні і розумні, шукають духовного спілкування. Їх тягне як магнітом до ділових людей, особливо до тих, хто добре забезпечений, таких людей вони ідеалізують.

У збудженому стані їх енергія велика, але в сексі вони среднячки. Вони щасливі з діловими і одночасно духовно-багатими людьми.

Їх девіз: "Зміни кращі, ніж спокій".

Вони легко гарячаться, запальні, нетерплячі. Часом можуть потрапити в погану компанію із-за любові до легких грошей.

Їх слабкі місця - шкіра, травлення.

Люди народжені 26 числа

Люди, народжені 26-го числа, гостинні, люблять розваги. Їх будинок постійно повний людьми. Вони чутливі і здатні на глибокі відчуття. У деяких ситуаціях виступають як ідеалісти. Не можуть збудитися, якщо об'єкт не оточений ореолом романтики.

Ці люди благодіють що оточують. Здатні великі жертви. Для друзів і коханих - м'які; їх часто експлуатують, але до певної межі: вони не так нешкідливі, як здаються.

Соціальний баланс завжди в їх користь.

Оточують треба навчитися поважати їх індивідуальність.

Цим людям слід звернути увагу на печінку і травлення.

Люди народжені 27 числа

Ці люди вельми оригінальні, матеріалістичні за вдачею. Вони шукають упевненості в житті, розумних людей для духовного спілкування. Володіють хорошою уявою і гострим розумом. Люблять подорожувати і багато знають. Вони стимулюються швидше силою розуму, чим фізичними потребами.

Вони тягнуться до тих, хто може дати їм моральну підтримку, м'який, але непередбачуваний. Якщо людина зрозуміла, то він їм нецікавий. Можуть ужитися з багатьма.

Їм не можна домінувати, це відштовхує людей.

Тягнуться до протилежної підлоги швидше з "любові до мистецтва", а не за бажанням.

Можуть бути хвороби шкіри, душевні розлади, лихоманки.

Люди народжені 28 числа

Дуже цікаві, розумні і чутливі. Реагують на оточення. Володіють хорошою уявою. Можуть стати хорошими діячами мистецтв.

У серцевих справах і дружбі зраджені і скромні: люблять глибоко і щиро, зважають на відчуття інших. Вони не нав'язують себе нікому, не домінують.

Добре знають, чого хочуть; їм легко переконати інших.

Відносини з ними в рівній мірі духовні і фізичні, в протилежному випадку партнери їм швидко набридають. Секс для них також важливий, як і духовна і емоційна сторона, а надлишок одного не може замінити іншого.

Звичайно популярні і володіють впливом на інших, не будучи тиранами, добиваються свого. Щирі і зраджені. Зберігають старих друзів, постійно розширюють круг нових. Хороший брак з розумними людьми.

Цих людей можуть не розуміти і не визнавати. Тоді вони втрачають упевненість і впадають в смуток. При протидії стають песимістами.

Їм слід виховувати терпіння перед труднощами і нерозумінням: не битися, а терпляче перечекати, і все утворюється. Не слід старатися всім пояснювати свої дії, це нічого не дасть.

Можуть бути виразки, гіпертонія.

Люди народжені 29 числа

Народжені цього числа поєднують м'якість і песимістична. При цьому для них характерний бунтарство і сильна амбітність. Проводять плани в життя до кінця. Якщо ж терплять поразку, то розсипаються як картковий будиночок. Розумні, швидко роблять академічну кар'єру. Їх здібності до організації і адміністрування феноменальні. Удачливі в житті. Рішуче йдуть на все для задоволення амбіцій і не задовольняються другим місцем. Мають глибокі і тривалі емоційні прихильності, але їх партнерам і друзям дуже важко переносити їх непостійність, оскільки вони то домінують, то податливі і пригнічені.

Вони мрійливі і романтичні, якщо об'єкт їх обожнювання не ідеалізується ними, то вони не одержують задоволення. Сексуальні, але вираз бажання вважають непристойним. З ними легко не проживеш.

Вони рідко популярні, якщо навіть їх поважають за силу характеру, через схильність нав'язувати свою волю іншим, відмітаючи всіх незгодних. Одного разу вони опиняються в ізоляції, і будучи нездатними сприйняти поразку, стають невпевненими, растерянны і бояться.

Їм слід старатися не домінувати при успіху і не піддаватися долі при невдачах, контролювати амбіції. При їх енергії і ініціативі можуть досягти бажаних цілей.

Можуть бути душевні хвороби, гіпертонія.

Люди народжені 30 числа


Ці люди сміливі, агресивні, властолюбні, не люблять підкорятися. Повинні управляти діями інших людей, без влади переживають почуття розчарування. Самі вони строго підкоряються дисципліні і вимагають того ж від підлеглих, але домінуючи, не дуже вважаються з думкою інших, тверді, не відмовляються від реалізації своїх планів. Сильні і витривалі, хоча жінки хочуть здаватися слабкими.

Партнер повинен бути м'яким і слабким, і хоча б зовні задовольнятися другим місцем. Мисливці з природженим чуттям: ті, ким вони зацікавляться, мають мало шансів на втечу. Володіють привабливою зовнішністю і величезним сексуальним закликом, вони притягають осіб протилежної підлоги всупереч бажанню і волі останніх. В сексі сильні і агресивні, користуються випадком.

З ними можуть ужитися ті, хто в змозі їм підкорятися. Друзі і партнери повинні їх доповнювати, але не робити замах на їх свободу, не намагатися порівнятися з ними.

Слід звернути увагу на шкіру і суглоби.

Люди народжені 31 числа

Люди этого числа практичны, энергично идут к цели, не любят никому быть обязанными. Прирожденные пессимисты, живущие в состоянии уныния, хотя и тверды, не сдаются до последнего. Желание успеха и карьеры; но в то же время сильная неуверенность.

Медленно реагируют на эмоции, но искренние и преданные друзья на всю жизнь. Нелегко влюбляются, но любят глубоко. Сверхсексуальны, их привлекает чисто физическая сторона. Если они не удовлетворяют жажду впечатлений, то становятся раздражительными и нервными. Счастливы лишь с сильными, многогранными натурами. Их супруги и друзья должны почувствовать и разогнать их мрачные настроения и мысли.

Им следует преодолеть пессимизм, ревность, разочарования. Пусть они научаться довольствоваться тем, что имеют. Необходимо развивать силу воли.

Могут быть болезни сердца.
http://horoskop.iv-fr.net

Дата публікації: 15.06.2007
Прочитано: 7722 разДодатково на дану тему
Гороскоп подарковГороскоп подарков
Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Козерог. Часть 1Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Козерог. Часть 1
Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Козерог. Часть 2Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Козерог. Часть 2
Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Водолей Часть 1Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Водолей Часть 1
Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Рыбы. Часть 1Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Рыбы. Часть 1
Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Рыбы. Часть 2Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Рыбы. Часть 2
Твоє і'мяТвоє і'мя
Знаки Зодіаку та сімейні конфліктиЗнаки Зодіаку та сімейні конфлікти
Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Овен. Часть 1Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Овен. Часть 1
Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Овен. Часть 2Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Овен. Часть 2
[ Назад | Початок | Наверх ]
Немає коментарів. Чому б Вам не залишити свій комертар?
Ви не можете відправити коментар анонімно, будь ласка зареєструйтесь.
Останні статті
Halloween
10 ідей для ідеального Хеловіну
Подарунки на День Валентина за знаком зодіаку
Ідеї для валентинок та святкування дня свято...
Як День Святого Валентина відзначають у різни...
Де краще зустрічати Новий рік?
У чому зустрічати новий рік 2010
Тіло - це годинник
Як запобігти курортних пасток
Здорове чи дешеве: як правильно обирати дитяч...
Новини партнерів
Завантаження ...
Галерея
Картинка з галереї

Картинка з галереї

Картинка з галереї

Посміхніться

...Дочка знайомить батька зі своїм женихом. Коли той пішов, батько запитав:
- А скільки заробляє твій майбутній чоловік?
- Ви, чоловіки, всі однакові! Коли я з ним познайомилася, він відразу запитав:
"- А скільки заробляє твій батько?"

Реклама
Опитування
Якому весільному салону Ви віддасте перевагу?

Ассоль
"L`Amour"
Марьяж
Ксенія
Валерія
Наталі
Леррос
Мрія
Мадемуазель
Подіум
Міледі
салони м. КиєваРезультати
Інші опитування

Всього голосів: 770
Коментарів: 0
Головна |  Вверх
статистика  користувачів онлайн: 106 | користувачів сьогодні: 1491 | переглянуто сторінок сьогодні: 9247 | всього сторінок переглянуто: 106667204
Використання матеріалів цього сайту тільки за умови вказання прямого гіперпосилання на першоджерело та сайти, що виконали суттєві допрацювання матеріалів (переклад, доповнення довідковими даними, тощо).
Якщо першоджерело не вказано - важати першоджерелом і вказувати пряме гіперпосилання на сайт http://buket.ck.ua© 2006-2008 студія GVM
рекламна підтримка: черкаська рекламна мережа

Генерація сторінки: 0.035 сек. і 18 запитів до бази даних за 0.031 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.