Букет
      
  Реєстрація або вхід Головна    
Букет
Головна
Новини
Статті
Опитування
Анекдоти
Галерея
Погода на тиждень
Свята на тиждень
Святковий довідник
Файли
Друзі та партнери
Звязок з нами
Рекомендуємо
Гумор

Алло, Вася, це ти? - Так, я.
- Вася, я вагітна...
- Неправильно набраний номер...

Google рекомендує
Астрологія та психологія

Нумерологія імені. Частина 3


 А що віщує Вам дата народження?Люди народжені 11 числа

Суперечливі, їх дії непередбачувані, їх важко зрозуміти. Високо амбітні, не можуть задовольнитися другим місцем. Енергійні, ініціативні, незалежні. Ухвалюють тверді рішення, швидко реагують, сміливі. При цьому чутливі і делікатні. Але якщо вони поколивалися, то пропали, їх задуми повисають в повітрі із-за браку мужність утілити їх. При перших же ознаках невдачі вони надломлюються і впадають в смуток, песимізм.

Соромливі, щирі, зраджені, не в силах винести зради. Не терплять втручання в свої амурні справи. Шукають самостійності, але не здатні на неї.

У них постійно йде боротьба амбіцій і невпевненості, вони - клубок суперечностей і пристрастей. Головне для них - не будувати повітряних замків, утілювати свої ідеї в життя, діяти.

Всім оточують потрібно бути втіленням розуму, терпіння і такту. Якщо подружжя розходиться, то зробити це потрібно м'яко, щоб не дійшло до фатальних наслідків.

Їм потрібно остерігатися бездіяльності, дурних ваблень, смутку. Вони повинні розвивати упевненість в собі і своїх звершеннях.

Можуть бути проблеми з тиском, нервові розлади.

Люди народжені 12 числа
 
Народжені 12-го числа - люди сміливі, повні ініціативи, мужності, амбіцій. Вони володіють позитивними якостями керівника, але при цьому ніжні мрійники. Вимагають постійної підтримки, схвалення. Іноді вяловатые. Дісциплінірованни, методичні, прагнуть володарювати за згодою підлеглих, яких можна умовити, але не примушувати силою.

З ними легко жити. У своїх привязанностях постійні, бажають мати рівних собі партнерів. Як правило, у них щасливі браки з інтелектуальними людьми. Дуже ніжні коханці, не мають заборон, є експериментаторами.

Тактовні, хоча при необхідності можуть висловити все, що думають. Популярні, хороші компаньйони. Відомо, що від них можна чекати. Їх чутливість може бути гіпертрофованою, довго не можуть пробачити образи, вона розбурхує їх розум; вони стають запальними і дратівливими, якщо їм намагаються давати поради. При зіткненні з труднощами часто випробовують невпевненість в собі.

Їм слід подолати мрійливість, невпевненість, розвинути терпіння, боротися з перешкодами при реалізації планів.

Їм слід стежити за своїм тиском.

Люди народжені 13 числа
 
Ці люди володіють яскраво висловленим бажанням успіху, підйому по службових сходах. Практичні, уміють чудово планувати, мають гострий розум, гордість, незалежність, твердість, стійкість. Швидко платять борги. Але з іншого боку, песимістичні, неуверенны, можуть бути розчарованими, втрачають багато можливостей.

Чіпкий розум, здатність все схоплювати нальоту допомагають їм швидко навчатися, вельми ефективно виконувати свою роботу. Але якщо не триматимуть себе в руках, то приречені на невдачу. Рідко задовольняються таким, що є, хочуть більшого.

Їх сексуальне життя складне і важке: під зовнішньою самовпевненістю ховається внутрішня скутість. Нелегко набувають друзів і поклонників, але прив'язані до них все життя. Надзвичайно сильний сексуальний апетит.

Їм необхідна підтримка. Ревниві, але не склочні. Їх песимізм дратує інших, ця єдина перешкода до їх успіху в житті.

Можуть бути проблеми з печінкою, болі спини і голови.

Люди народжені 14 числа

Люди, народжені 14-го числа, лідери за вдачею, запальні, амбітні, але одночасно і песимісти. Меркантильні, але одночасно і розтратники. Успішні в матеріальних справах.

Як правило вони одружуються або виходять заміж за багатих, багатими повинні бути і їх друзі, інакше їх подружжя і друзі не можуть розраховувати на хороше до себе відношення.

Ввічливі і дипломатичні. Нікого не відновлюють проти себе. З вигляду у них багато друзів, але насправді це не так. Їм не потрібні люди, яких не цікавлять гроші.

Використавши людей, відкидають їх за непотрібністю, але, як правило, не відновлюють їх проти себе. Але можуть кидатися і в крайності, набуваючи ворогів. Замкнутість на матеріальній стороні життя.

Їм треба з'ясувати, що гроші - це ще не все, і тоді ці люди можуть добитися багато чого.

Їм слід звернути увагу на суглоби.

Люди народжені 15 числа

Як правило, ці люди - природжені лідери, меркантильні.

Володіють діловими якостями, але одночасно і романтичні. Наполегливі при ухваленні і проведенні рішення, яке б воно, правильне або неправильне, не було. Не кидають справу недоробленим. Рідко продовжують справу, що дісталася в спадок, як правило, доручають його іншим. Починають власну справу. Вони люблять гроші, але їх відсутність не дуже їх турбує.

Дуже збудливі, їх легко розсердити. Остигають швидко. Оточують не слід ображатися на них.

Як правило, браки вдалі, але їх подружжя повинне володіти не тільки багатством, але і привабливістю, відповідати на їх романтизм і не руйнувати їх ілюзій.

Їм слід перш, ніж що-небудь зробити, все добре обдумати, оскільки легко йдуть убік, захоплюються романтичними мареннями. Їм слід навчитися терпінню.

Їм слабкі місця - вухо, горло, ніс.

Люди народжені 16 числа

Хороші художники і письменники, дослідники-практики. Розумні і романтичні, сентиментальні і чутливі. Мандрівники. Вони цікаві і привабливі особам протилежної підлоги, у жінок багато поклонників. У них глибокі емоції. Незалежні.

Здатні на сильну прихильність, але не можуть довго бути з однією людиною, їм потрібні зміни, при цьому постійна прихильність не слабіє, особливо у відчуттях.

Сексуально вони сильні і агресивні: чоловіки наполегливо облягають предмет обожнювання з силою, якій важко чинити опір. Вони ніжні, хороші коханці. Об'єкти їх пристрастей щасливі.

Романтичні схильності вимагають для них подружжя, яке може бути сентиментальними, не впадаючи в мелодраму. Партнери повинні бути чуйними до їх настрою, активними в сексі, без заборон. У дружбі зраджені, мають багато друзів. Дипломатичні і великодушні, що робить їх душею суспільства. Вони щасливі лише з тими, хто поважає їх незалежність, не намагається втручатися і обмежувати їх.

Мають схильність до блукання, бояться опинитися наодинці, ізоляції, починають кидатися від однієї людини до іншої, з місця на місце.

Їм потрібно виховувати в собі стійкість. Цим людям не слід дорікати в непостійності і легковажності, такі якості розвиваються у них унаслідок нерозуміння їх що оточують.

Потрібно звернути увагу на легені, травний тракт.

Люди народжені 17 числа
 
Ці люди амбітні, енергійні, мінливі, володіють художніми якостями і розумом. Логічність при підході до проблем. Оточують можуть насилу розуміти їх.

Вони зраджені, в своїх постійних зв'язках вірні, не дивлячись на легкі зради. Їх близькі повинні розуміти і прощати їх. Якщо партнери стараються в чомусь обмежувати або перешкоджати їм, то вони можуть повністю порвати з ними. Можуть вступати не в один брак, причому подальші браки кращі за попередні.

У сексі шукають сильних партнерів, люблять експериментувати і не мають заборон, сильні і могутні. Мінливість їх натури, що робить їх цікавими, часто приносить їм нещастя. Вони постійні тільки в подорожах і змінах. От чому їх кар'єра рідко вдала, не дивлячись на прекрасні можливості. Їм краще всього мати справу, що дає свободу пересування. Вони щасливі з тими людьми, які дають їм можливість бути самими собою і не втручаються в їх мінливу натуру.

Їх не можна обмежити ззовні. Вони повинні самі виховувати в собі стійкість і пригнічувати гіпертрофовану тягу до змін.

Слід звернути увагу на печінку, травний тракт.

Люди народжені 18 числа

Ці люди поєднують амбітність і силу, талант, артистизм і чуйність. Оточують можуть не розуміти їх. Сверхсексуальни, але часто не можуть висловлювати свої бажання, і тому терплять розчарування. Чуйні і ніжні коханці, вони люблять по-справжньому, нічого не приховують від тих, кого люблять. Партнер повинен бути м'яким і податливим. У дружбі вони зраджені, але з ними нелегко ужитися. Їх близькі повинні знати, де і коли бути такими, що лідирують.

Друзі повинні бути сильними, не слабаками, але на користь дружби не суперечити.

Їм не слід бути безцеремонними, інакше вони втрачають всю свою популярність, бути м'якше з тими, що оточують. Не багато хто розуміє їх, не всі можуть стати їх близькими друзями.

Части душевні розлади, лихоманки.

Люди народжені 19 числа

Вони ніколи нікому не підкоряються, самовпевнені, пихаті, рахують себе у всьому першими, не можуть уявити собі, що їх роботу хтось може зробити краще за них. Весь світ обертається навколо них. Вони - пуп Всесвіту. Ніколи не задоволені тим, що мають, їм завжди потрібне більшого. Жадають власті. Можуть примусити працювати чужа думка на себе. Можуть зруйнувати все, що завгодно, при цьому не соромлячись в засобах.

У сексі прагнуть домінувати. Що оточують - інструменти задоволення їх цілей. Егоїстичні і можуть відштовхнути, коли їм хтось не потрібен. Емоції виявляються ними лише в ранній молодості і старості. Які б прихильності у них не виникли, вони завжди будуть самотніми і сексуально незадоволеними.

Коли вони чого-небудь хочуть, їх слід побоюватися. Гармонійні лише з собі подібними, або з тими, кому вони дійсно дороги. Їх подружжя - або рівні їм, або раби.

Ці люди пробивають собі дорогу, змітаючи опір, відмітаючи і друзів, і ворогів, поки не втратять останнього друга.

Навряд чи їм можна щось порекомендувати: вони не слідують ніяким рекомендаціям. По можливості їм слід стримувати лють, жадання влади, оскільки досягнувши висоти, вони скидаються тими, над ким вони володарювали.

Їм слід звернути увагу на кров, тиск. Велика вірогідність віспи.

Люди народжені 20 числа

Розумні і творчі люди, володіють живою і багатою уявою, схильні більш до духовного, ніж до матеріального, фізично не сильні. Мрійники, що витають в хмарах. Не можуть дивитися в очі реальним фактам, ховаються в придуманому ними світі від труднощів життя. Якщо зможуть знайти покровителя-супутника, то зможуть стати великими художниками або поетами. М'яка і прощаюча натура, не можуть влаштувати своє життя, обставини сильніше за них.

Без постійної духовної спільності з близькими вони просто пропадуть. Фізичне задоволення повторно в порівнянні з духовним, випадково. Секс - кульмінація відчуттів. У браку вони шукають людей, що володіють духовними якостями, інакше - розчарування і пригніченість.

Вони втрачаються при протидії. Якщо їм не везе, то вважають, що з ними погано поводяться. Пихаті і дивляться звисока на тих, хто живе практичними інтересами.

Їм потрібно знайти людей, вселяющих віру в себе, які могли б бути їм опорою, зосередитися на улюбленій роботі.

Їм слід звернути увагу на печінку, травний тракт.

Люди народжені 21 числа

З одного боку - мрійники з багатою уявою, чуйністю, артистизмом. З іншою - лідери, сильні особи. В усіх відношеннях це хороше поєднання. Можуть бути успішні в житті, запроваджувати в життя свої плани. Їх емоційне життя повне.

У сексуальному відношенні - середні люди з тенденцією до романтики. Можуть бути прекрасними коханцями. Добре уживаються з більшістю людей. Їх партнери повинні бути опорою. Подружжя повинне відчувати їх настрій, не вимагати багато чого в сексі.

Часто запальні, набувають ворогів. Їх романтизм і схильність до мріяння часто приводить на розчарування і смуток. Їм слід розвивати упевненість і волю.

Слабке місце - шлунок.

http://horoskop.iv-fr.net


Дата публікації: 11.06.2007
Прочитано: 5701 разДодатково на дану тему
Гороскоп подарковГороскоп подарков
Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Козерог. Часть 1Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Козерог. Часть 1
Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Козерог. Часть 2Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Козерог. Часть 2
Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Водолей Часть 1Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Водолей Часть 1
Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Рыбы. Часть 1Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Рыбы. Часть 1
Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Рыбы. Часть 2Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Рыбы. Часть 2
Твоє і'мяТвоє і'мя
Знаки Зодіаку та сімейні конфліктиЗнаки Зодіаку та сімейні конфлікти
Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Овен. Часть 1Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Овен. Часть 1
Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Овен. Часть 2Гороскоп совместимости партнеров по знакам зодиака. Он Овен. Часть 2
[ Назад | Початок | Наверх ]
Немає коментарів. Чому б Вам не залишити свій комертар?
Ви не можете відправити коментар анонімно, будь ласка зареєструйтесь.
Останні статті
Halloween
10 ідей для ідеального Хеловіну
Подарунки на День Валентина за знаком зодіаку
Ідеї для валентинок та святкування дня свято...
Як День Святого Валентина відзначають у різни...
Де краще зустрічати Новий рік?
У чому зустрічати новий рік 2010
Тіло - це годинник
Як запобігти курортних пасток
Здорове чи дешеве: як правильно обирати дитяч...
Новини партнерів
Завантаження ...
Галерея
Картинка з галереї

Картинка з галереї

Картинка з галереї

Посміхніться

Сергійко квапить маму:
- Вдягай мене скоріше!
- Куди ж ти квапишся?
- У садок. Там мене друзі чекають.
- І що ви робите з друзями?
- Б'ємося!

Реклама
Опитування
Як Ви відноситесь до організації свят "під ключ"?

Позитивно, маю бажання скористатися цією послугою
Ще не визначився, але скоріш позитивно
Звик(-ла) все робити сам(-а), так надійніше
Негативно, такі фірми приречені на провалРезультати
Інші опитування

Всього голосів: 318
Коментарів: 0
Головна |  Вверх
статистика  користувачів онлайн: 65 | користувачів сьогодні: 170 | переглянуто сторінок сьогодні: 10269 | всього сторінок переглянуто: 96734384
Використання матеріалів цього сайту тільки за умови вказання прямого гіперпосилання на першоджерело та сайти, що виконали суттєві допрацювання матеріалів (переклад, доповнення довідковими даними, тощо).
Якщо першоджерело не вказано - важати першоджерелом і вказувати пряме гіперпосилання на сайт http://buket.ck.ua© 2006-2008 студія GVM
рекламна підтримка: черкаська рекламна мережа

Генерація сторінки: 0.028 сек. і 19 запитів до бази даних за 0.023 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.