Букет
      
  Реєстрація або вхід Головна    
Букет
Головна
Новини
Статті
Опитування
Анекдоти
Галерея
Погода на тиждень
Свята на тиждень
Святковий довідник
Файли
Друзі та партнери
Звязок з нами
Рекомендуємо
Гумор

Приходить Вовочка додому з підбитим оком. Мати його запитує:
- Що це з тобою сталось?
- Розумієш мамо, я люблю жарти. Щоночі о третій годині набираю номер кого - небудь із хлопців і запитую: "Догадайтеся, хто дзвонить?"
- Ну і що?
- Сьогодні один здогадався!

Google рекомендує

Астрологія та психологія

Характеристика особистості за гороскопами, зовнішнім виглядом, тести

Східний гороскоп на 2009 рік


 Настає Новий 2009 рік Земного Бика, почнеться він 29 січня. В цілому, роботи в цей рік у всіх буде багато, але завзятість, уміння і терпіння приведуть до того, що справи зрушаться і налагодяться практично для всіх знаків.

Дата публікації: 04.12.2008
Прочитано: 8428 раз

Зодіакальний гороскоп на 2009 рік


 Дізнайтеся, що чекає на Вас у новому році.

Дата публікації: 02.12.2008
Прочитано: 13000 раз

Таємнича мова кольору


 Спробуй на мить уявити, що всі кольори зникли і світ став чорно-білим. Не дуже приємна картина. Колір впливає на наше життя набагато більше, ніж здається.

Дата публікації: 01.07.2008
Прочитано: 8413 раз

Як поліпшити свій характер?


 Запишіть план дій по поліпшенню своїх рис в блокнот і тримайте його постійно під рукою. Як тільки ви відчуєте, що негативні риси можуть виявитися у вашому житті, загляньте в блокнот і скористайтеся власним рецептом протиотрути. Слідуйте своїм інструкціям.

Дата публікації: 30.06.2008
Прочитано: 4016 раз

Що таке стреси і як їх долати


 Немає, напевно, більш відомого і водночас більш спірного наукового терміна, ніж «стрес». Усі говорять про стрес, усі його переживають, усі про нього багато чули... Парадокс, проте, в тому, що коли запитати навмання п’ять чоловік, що таке стрес, напевно дістанеш п’ять різних відповідей. І неспроста. По-перше, цілковитої згоди у визначенні стресу немає й у науковому середовищі, а по-друге, його природа така, що один і той же потенційно стресовий вплив в одних людей викликає сильні негативні реакції, а в інших — або взагалі нічого, або навіть щось приємне. Взяти, приміром, атракціон «американські гірки»: для мене катання на них буде важким (цілком стресовим) випробуванням, а от для моїх дітей це щоразу втіха. Або, скажімо, інтерв’ю під час прийому на роботу. Більшість із нас оцінить цю процедуру як явно стресову, проте є окремі унікуми, для яких вона буде приємним лоскотанням нервів. Реагуємо на стрес ми теж по-різному. У списку з п’ятдесяти характерних реакцій, які викликаються стресами, є прямо протилежні симптоми. Так, хтось у момент гострого стресу червоніє й відчуває приступ нестримного голоду, а хтось блідне й втрачає апетит. Хронічний стрес може викликати як набирання ваги, так і схуднення без жодної дієти. Ну, й так далі...

Дата публікації: 05.04.2008
Прочитано: 6431 раз

Скажімо собі чесно — полярність в емоцій є...


 Яскраві й позитивні дитячі емоції розуміють і приймають усі. Ось тільки далеко не всі хочуть пам’ятати, що в будь-якого явища є два полюси, які практично завжди рівні один одному. Тому сьогодні ми пропонуємо поглянути на дитячу агресію трохи з іншого боку і спробувати побачити в ній не зло, яке слід викорінювати всіма можливими засобами, а просто іншу полярність природи емоцій, які завжди були, є і будуть із двома полюсами.

Дата публікації: 05.04.2008
Прочитано: 5067 раз

Гороскоп кар'єристки 2008


 Чи жарт: п'ятнадцять відсотків працедавців відмовляють в прийомі на роботу з причини… невідповідного знаку Зодіака! На це варто звернути увагу. А особливу увагу на це варто звернути працедавцям, яким набагато простіше буде керувати колективом, якщо вони знатимуть, чого можна чекати від, наприклад, Близнюків або Терези, а чого від них чекати навіть і не варто.

Дата публікації: 03.04.2008
Прочитано: 4759 раз

Найпотаємніше “оживає” в снах


 Бачити страшні сни не так вже й страшно. Головне, щоб жахи не повторювались щоночі. Адже людина у своїх снах, як і у житті, повинна пережити і радість, і смуток, і горе, і навіть еротичні емоції, каже психоаналітик “Психосоматичного центру” Андрій Коваленко

Дата публікації: 28.01.2008
Прочитано: 4541 раз

Гороскоп-2008 для ділових людей від астролога Валерія Заблоцького. Девіз року: «Готуйтеся до змін…»


 Дізнайтеся більше про себе і своє майбутнє. ...

Дата публікації: 11.01.2008
Прочитано: 5512 раз

Як підвищити самооцінку


 Що об'єднує сіру мишку, що завжди відмовчується на виробничих нарадах, і зовні вельми самовпевнену молоду людину, що вічно лізе на рожен? Здавалося б, нічого спільного немає і бути не може. А тим часом, загальне є, і ім'я йому – занижена самооцінка. Це вона примушує відсиджуватися в кутку: мовляв, моя думка нічого не вартує, я людина маленька. Це вона, навпаки, примушує надмірно, до карикатурності, демонструвати свою значущість. Це вона заважає добиватися бажаного, не дає реалізуватися здібностям, отруює життя.

Дата публікації: 10.01.2008
Прочитано: 9659 раз

Хмільний гороскоп: який зв’язок між вашими знаком Зодіаку та вашими алкогольними пристрастями


 Ніколи не допивай чарку до тієї краплини гіркоти, яка завжди лежить на дні. Ця, ще антична, істина актуальна для кожного з нас у перенасичені алкоголем новорічні дні. Астрологи навіть склали спеціальний «алгокольний» гороскоп, за яким, зваживши на певну частку жарту, ви зможете вийти з новорічного хмільного піке без втрат.

Дата публікації: 28.12.2007
Прочитано: 9643 раз

Щур дуже любить... гроші, стверджує тернопільський астролог


 Новий 2008 рік керований в східній астрології космічним елементом "Земля". Окрім того, в зодіакальній астрології він також несе в собі енергію знаків Землі - Тільця, Діви, Козерога. 2008-й обіцяє стати новим початком для всього сущого на нашій планеті, тому він готує чимало приємних і не дуже сюрпризів для кожного з нас і для планети загалом, вважає тернопільський астролог і нумеролог Іван Круп'як.

Дата публікації: 24.12.2007
Прочитано: 5195 раз

Любовний гороскоп на 2008 рік по знаках Зодіаку


 Хто куштував в раю кущів плоди
Хто сіль землі взяв до смаку
Той знає сам, які кохання дотики
Можливі у житті для серця і душі.

І я під небом світло синім
Богам подяку підношу
Не тому, що сам люблю
Тому, що любиш ти мене.
(В.Третьяков)Дата публікації: 19.12.2007
Прочитано: 10455 раз

Східний гороскоп на 2008 рік


 Спочатку невеликий екскурс в етологію - щоб зрозуміти, які риси вдачі можуть виразно виявлятися, набирати силу, цінуватися і давати кращі здібності до адаптації і сприятливих результатів в 2008-му році.

Дата публікації: 19.12.2007
Прочитано: 11605 раз

Кулінарні пристрасті за гороскопом


 А ви знаєте яке меню приготували вам зірки?

Дата публікації: 11.12.2007
Прочитано: 4669 раз

Синдром «божевільного покупця»


 Квартири «шопінголіків» нагадують склади непотрібних речей

Дата публікації: 07.11.2007
Прочитано: 3862 раз

Чи погано бути егоїстом?


 Егоїст – як багато в цьому слові негативу! Перевести це слово можна як «прихильник свого Я» (від лат. – его), і тому егоїстом ми називаємо того, хто піклується тільки про себе, ігноруючи інтереси оточуючих. Прикладів егоїзму багато, кожен представляє, що це таке, і описувати симптоми немає сенсу. А чи не замислювалися Ви, що ВСІ МИ – ЕГОЇСТИ...

Дата публікації: 20.10.2007
Прочитано: 7188 раз

Правила хорошо сну, або діалог твого тіла вночі


 Найкращий відпочинок людини - це, звісно, сон. Але навіть занурюючись у сонні царства, наше тіло продовжує працювати - рухами та діями переповідає, хто ми такі, як поводимо себе на роботі, чи турбує щось у даний час.

Дата публікації: 26.09.2007
Прочитано: 7710 раз

Що таке емоційний інтелект і навіщо він потрібен?


 З 90-х років минулого століття предметом обговорення стало поняття емоційного інтелекту, EQ – це уміння співпереживати іншій людині, уміння спілкуватися з іншими людьми, уміння усвідомити свої емоції і розуміти відчуття інших людей.

Дата публікації: 21.09.2007
Прочитано: 7617 раз

Білий? Синій? Зелений?


 Йдучи по вулиці, іноді мимоволі зазираю у яскраві вікна магазинів і кав’ярень. Деякі з них притягують затишком натуральної деревини, інші вражають яскраво-жовтими кольорами і відтінками охри, якісь поглинають кольором морських глибин, а одного разу я потрапила у приміщення, де усі 5 (!) стін були пофарбовані різними кольорами. Якщо просто посидіти у будь-якій з цих кімнат хоча би півгодинки, щось неодмінно і дуже непомітно зміниться – у вашому настрої, поведінці, самопочутті, оскільки незалежно від того, чи усвідомлюємо ми це, наш мозок по-різному реагує на різні відтінки.

Дата публікації: 23.07.2007
Прочитано: 4469 раз

«ЖАЙВОРОНОК» І «СОВА», або хто головніший?


 Про те, що людина може бути типовим Козерогом, плавати, як Риба у воді або довічно залишитися Скорпіоном, ми давно звикли. Більш того, всі ми ще і Півні, Змії, Коні або Щурі. Одним словом, не людство, а одне суцільне звірине сімейство. Але виявилось, є ще пара характеристик, яка максимально наближає нас до фауни, – це «жайворонки» або «сови». Прихильність до тих або інших – питання далеко не дозвільне і навіть більш життєве, ніж вибір інших «пташиних» пріоритетів: синиці в руці або журавля в небі. Бо якщо Ви – «сова», то жити в світі «жайворонків» Вам, напевно, дуже непросто.

Дата публікації: 10.07.2007
Прочитано: 6459 раз

Аварійні знаки зодіаку


 Компанія по страхуванню автомобілів InsuranceHotline виявила пряму залежність між знаком Зодіаку водія і його шансами потрапити в аварію або порушити правила. Щоб упевнитися в непогрішності своєї теорії, фахівці досліджували 100 тисяч особистих справ своїх клієнтів на предмет попадання їх в аварію.

Дата публікації: 04.07.2007
Прочитано: 5159 раз

Ворожіння по руці


 Ворожіння по руці, також відоме як хіромантія, є чудовим винаходом. У його “фундаменті” закладені “камені” стародавніх цивілізацій всієї Землі. Ваша рука - це ваша індивідуальність. Не всі усвідомлюють, що носять з собою повномасштабну карту свого характеру і можливостей. Будучи захоплюючим дослідженням, ворожіння по руці може допомогти вам в рішенні питань, пов'язаних з вашою професією, здоров'ям, психологією, партнерством, спілкуванням і тому подібним.

Дата публікації: 25.06.2007
Прочитано: 8799 раз

Гороскоп друїдів Частина 1Друга назва гороскопу друїдів -- гороскоп галльський.
Друїди надавали велике значення лісові, деревам, серед яких їм доводилось жити. Звідси, очевидно, і зв'язок людських характерів із деревами, який вони проводили. Вони вважали, що кожна людина, як і дерево, має свої певні риси, гідності і хиби і потребує певних умов життя.
Дуже важливе значення друїди надавали зимовому і літньому протистоянню Сонця, весняному і літньому рівноденню. У ці дні влаштовували урочисті ходи і приносили в жертву білих биків. Взагалі положення Сонця відносно Землі є основою їхнього гороскопа. Відповідно до нього доля людини, його майбутнє, характер і здібності залежать від віддалі Сонця від Землі в день його народження. Тому кожний знак і має два періоди дії.Дата публікації: 19.06.2007
Прочитано: 6432 раз

Ворожіння на майбутнє молодої сім'ї


 Ворожити по часточці ананаса можна декількома способами, який з них вибрати - справа вашого смаку. Можливо, для того, щоб вибрати найбільш відповідний для себе метод ворожіння, вам слід спробувати все, тому прочитайте наші рекомендації і слідуйте їм.

Дата публікації: 18.06.2007
Прочитано: 8026 раз

Нумерологія імені. Частина 4


 А що віщує Вам дата народження?

Дата публікації: 15.06.2007
Прочитано: 7656 раз

Нумерологія імені. Частина 3


 А що віщує Вам дата народження?

Дата публікації: 11.06.2007
Прочитано: 5835 раз

Чи є життя за межами міста? Класифікатор відпочиваючих


 По класифікатору підручника по відпочинкознавстві існують два класи або племена відпускників: Есквайри і Вояджери. Якщо є племена, то є і острів, на якому вони проживають...

Дата публікації: 08.06.2007
Прочитано: 3350 раз

Як впізнати людину по ході


 Відбитки пальців, наша зовнішність, манера одягатися – все це відрізняє нас від інших людей, робить нас несхожими на тих, що оточують. Виявляється, людину можна впізнати і по ході, недаремно співається в одній відомій пісні: «А я милого впізнаю по ході».

Дата публікації: 05.06.2007
Прочитано: 4459 раз

Нумерологія імені. Частина 2


 А що віщує Вам дата народження?

Дата публікації: 04.06.2007
Прочитано: 8392 раз
Всього 46 на 2 сторінках по 30 на кожній сторінці
[ 1 | 2 ] [>>]
[ Назад | Початок | Наверх ]
Останні статті
Halloween
10 ідей для ідеального Хеловіну
Подарунки на День Валентина за знаком зодіаку
Ідеї для валентинок та святкування дня свято...
Як День Святого Валентина відзначають у різни...
Де краще зустрічати Новий рік?
У чому зустрічати новий рік 2010
Тіло - це годинник
Як запобігти курортних пасток
Здорове чи дешеве: як правильно обирати дитяч...
Новини партнерів
Завантаження ...
Галерея
Картинка з галереї

Картинка з галереї

Картинка з галереї

Посміхніться

Кожен йог повинен зробити в житті три речі:
проковтнути дерево, народити сина і посадити слона в позу лотоса.

Реклама
Опитування
Чи говорите ви українською? Якщо так, то де її вживаєте?

В усіх сферах свого життя
Лише з родиною
Лише на роботі (в учбовому закладі)
Тільки в україномовному середовищі
Знаю мову і хотів би говорити нею, але соромлюся
Я її не знаю, але хотів би вивчити
Не говорю, не знаю і знати не хочуРезультати
Інші опитування

Всього голосів: 2860
Коментарів: 2
Головна |  Вверх
статистика  користувачів онлайн: 33 | користувачів сьогодні: 412 | переглянуто сторінок сьогодні: 16847 | всього сторінок переглянуто: 103841620
Використання матеріалів цього сайту тільки за умови вказання прямого гіперпосилання на першоджерело та сайти, що виконали суттєві допрацювання матеріалів (переклад, доповнення довідковими даними, тощо).
Якщо першоджерело не вказано - важати першоджерелом і вказувати пряме гіперпосилання на сайт http://buket.ck.ua© 2006-2008 студія GVM
рекламна підтримка: черкаська рекламна мережа

Генерація сторінки: 0.043 сек. і 17 запитів до бази даних за 0.035 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.