Букет
      
  Реєстрація або вхід Головна    
Букет
Головна
Новини
Статті
Опитування
Анекдоти
Галерея
Погода на тиждень
Свята на тиждень
Святковий довідник
Файли
Друзі та партнери
Звязок з нами
Рекомендуємо
Гумор

Європейський експеримент: хто найшвидше вивчить китайську мову!
Приїжджають в Англію. Гарвард, стоїть студент і щось вчить. Підходять до нього і питають : “За скільки часу вивчиш?” Той подивився, погортав матеріал, і сказав, що за три роки !. Всі кажуть “О, та ти крутий!!”
Приїжджають в Париж, бачуть студента, який стоїть і курить. Підходять до нього и питають те саме... Той полистав, і сказав що за півтора року!!. Всі: “О, чувак, та ти ще крутіший!”
.....
Нарешті приїжджають в Україну в київський політех...Знайшли студента, який ледве на ногах тримається, стоїть з страшного бодуна, курить... Вони йому задають те саме питання :”За скільки часу вивчиш китайську мову...?”
Студент – Конспекти є ?
Делегація – Звичайно що є !!!
Студент – Ща, докурю і підемо здавати !!!

Google рекомендує

Техніка та автомобілі

До чого приведе соціалізація Інтернету


 Напевно, лише ледачий не роздумував на тему майбутнього Інтернету і нашого з вами життя в умовах соціальності глобальної мережі, що активно розвивається. Напевно, просто констатувати факти і написати пару висновків буде недостатньо для хорошої статті, тому спробуємо ненадовго включити ту частину мозку, яка відповідає за аналіз, і ту, яка відповідає за фантазію, тобто синтез. Отже…

Дата публікації: 12.03.2009
Прочитано: 5265 раз

Переваги великого монітору


 Недавні дослідження показали, що після використання людьми моніторів великих розмірів (до 24-х дюймів) їх продуктивність при виконанні певних завдань збільшилася удвічі. Але це при правильному використанні. Загалом же ситуація не змінилася, і багато в чому тому, що багато хто так і не зміг залишити давні звички і продовжують користуватися великими моніторами як маленькими, ігноруючи їх нові можливості.

Дата публікації: 05.02.2009
Прочитано: 3591 раз

Як збільшити термін служби акумулятора ноутбука


 В процесі експлуатації ноутбука відбувається природний процес зменшення тривалості періоду автономної роботи акумуляторної батареї до її наступного заряджання. Далі приведені деякі рекомендації, що дозволяють збільшити час життя як до чергової зарядки, так і загальний час використання окремо взятого акумулятора.

Дата публікації: 15.01.2009
Прочитано: 6341 раз

Чого боїться твоя машина


 Може, ти цього і не знав, але є дехто полохливіший, ніж лань плямиста і першокурсниця філфаку. Цей "дехто" - твій автомобіль. Якби машини вміли говорити і ходити на прийоми до психоаналітика, ти почув би багато нового. Але поки доводиться діяти наосліп…

Дата публікації: 05.01.2009
Прочитано: 3474 раз

Побороти свої страхи


 Кожен, хто вперше сідає за кермо, переживає почуття страху, що він не впорається з управлінням, неправильно оцінить дорожню ситуацію і потрапить в ДТП або просто буде виглядати безглуздо, заглухнувши на перехресті. Впевненість приходить з часом, після надбання і закріплення навиків водіння, але отримати їх можна тільки шляхом самостійного водіння. Перший раз завжди страшно, тож давайте роздивимось дану проблему з психологічної точки зору, це буде корисно водіям-початківцям. Страх завжди можна подолати, головне - знати як. 

Дата публікації: 18.11.2008
Прочитано: 4247 раз

Високі технології: комфорт чи небезпека


 Ми звикли згадувати хіба що про екологію будівельних матеріалів і про те, наскільки недоступні дітям розетки і електроприлади. Ми точно знаємо, що надмірна присутність ПВХ в квартирі – це зло. А ось такі новинки, як Wi-Fi або радіоняня, для нас безперечне благо. Але коли за справу беруться учені, раптом з'ясовується, що комфорт, який створюється технологічними новинками, не завжди співставний з тією шкодою, яку вони наносять нашому здоров'ю.

Дата публікації: 08.11.2008
Прочитано: 4727 раз

Двоколісний друг - велосипед


 Поїздка в громадському транспорті у всі пори року зв'язана з деякою долею героїзму, а вже влітку тим більше. Добровільно загнати себе в розжарену душогубку автобуса або тролейбуса здатні тільки приречені роботяги; ті ж, хто можуть дозволити собі розкіш не задихатися від нестачі кисню в череві залізного "Ікаруса" або іншої техніки, як правило, не тільки щасливі, але і досить заможні люди, раз мають власне авто.

Дата публікації: 26.10.2008
Прочитано: 5063 раз

Давати чи не давати автоінспекторові


 Таке складне і суперечливе питання, давати хабар чи ні. Воно не виникає на порожньому місці, завжди є причина, від якої необхідно відкупитися – порушення правил дорожнього руху. Хабар - це компроміс між водієм і інспектором, за якого виникає конфлікт особистих інтересів. Інспектор заради особистого збагачення готовий відступитися від закону і «закрити очі» на порушення водія, водій же готовий заплатити меншу суму ніж штраф за його лояльність. Роздивимось цей процес детальніше з усіх боків і з точки зору психології. 

Дата публікації: 22.10.2008
Прочитано: 2992 раз

Що таке аерографія, або автомобіль єдиний і неповторний


 Аерографія на автомобілі - як шикарна жінка з вищого суспільства: багато хто думає про володіння нею, але небагато можуть це собі дозволити. Ті, хто все ж зважився, викликають у оточуючих захоплену увагу. Завжди! Не важливо, кому на очі попадеться розфарбований автомобіль: тінейджерові, якому до першої машини належить відсидіти ще пару шкільних класів, пенсіонерові-бібліофілові, що пройшов по життю стороною від автомобілів, або проїжджому олігархові. Окинуть поглядом, оцінять всі без виключення. Якісний малюнок на автомобілі - одночасно демонстрація власного смаку і візитна картка успішної людини. Від поганого життя малюнки на свій автомобіль не замовляють.

Дата публікації: 19.10.2008
Прочитано: 9826 раз

Як вибрати мотоцикл


 Мотоцикл (від латинського слова motor - той, що рухає і грецького kyklos — круг, колесо), двоколісний транспортний засіб, оснащений двигуном внутрішнього згорання. Перші мотоцикли з'явилися в кінці XIX століття в Західній Європі.
Всі існуючі моделі мотоциклів можна розділити на наступні умовні групи: класика, туристичні, чоппери, спортивні мотоцикли, кросові, ендуро та інші моделі.Дата публікації: 18.10.2008
Прочитано: 27846 раз

Зимові автомобільні міфи


 Хоч за вікном ще більш-менш тепло, та не за горами вже і перший сніг. Водіям помітно додасться клопоту. Засніжені шляхи можуть бути дуже небезпечними. Для того, щоб допомогти автолюбителям, варто розвіяти декілька міфів про зимову їзду. 

Дата публікації: 10.10.2008
Прочитано: 3802 раз

Роль дзеркала в авто


 Який прилад в автомобілі є найголовнішим? Спідометр? Тахометр? Зовсім ні. Це – дзеркало. Правила говорять: автомобіль має бути обладнаний як мінімум двома. Хочеш – ліпи додаткове дзеркало справа, а не хочеш – можна обійтись внутрішнім. Мешканцям великого міста штатних дзеркал часто не вистачає, тому доводиться купувати дзеркало-накладку. Тут важливо не помилитись у виборі…

Дата публікації: 02.10.2008
Прочитано: 7290 раз

Вибір ноутбука


 Ноутбук вже давно не є показником розкоші. Сьогодні це в першу чергу необхідний для роботи переносний пристрій, який дозволяє виходити в Інтернет, набирати і редагувати тексти, проглядати відео і вести переговори. Що не дивно, технології все більше удосконалюються, випускаючи все нові і нові платформи і моделі ноутбуків. Вже зараз на прилавках спеціальних магазинів можна побачити величезну кількість моделей, в перевагах яких деколи не так просто розібратися звичайному, не досвідченому в техніці споживачеві. Отже, на що ж потрібно звернути увагу, якщо ви купуєте ноутбук?

Дата публікації: 02.10.2008
Прочитано: 4902 раз

Як правильно підготувати автомобіль до зими


 Зима – найскладніший період експлуатації автомобіля. Саме в цю холодну пору року «вилазять» назовні всі слабкі місця машини, від кузова до різноманітних систем двигуна, тому правильна підготовка допоможе уникнути багатьох неприємностей і пережити зиму спокійно. А готувати автомобіль до сезону слід починати вже зараз.

Дата публікації: 29.09.2008
Прочитано: 4640 раз

Дорожній етикет


 На дорозі, як і в житті, є свої правила етикету. Це й не дивно, адже для багатьох автомобілістів дорога – це і є життя. Ці правила ніхто спеціально не видумував, вони народжуються самі по собі і вже стають невід'ємною частиною загальних правил на дорозі.

Дата публікації: 27.09.2008
Прочитано: 4442 раз

Весело, швидко, небезпечно. Випиваємо за кермом…


 В яких одиницях вимірюється ступінь сп'яніння? Що таке проміллє? Скільки проміллє в двох пляшках пива? Чи можна вживати алкоголь за кермом? Про все по порядку.

Дата публікації: 23.09.2008
Прочитано: 6951 раз

Особливості водіння в дощову погоду


 Ви можете уникнути небезпечних нічних поїздок, але від дощу нікуди не дітися. Причому зазвичай він починається саме тоді, коли вам украй необхідно їхати.

Дата публікації: 17.09.2008
Прочитано: 5284 раз

Що обрати: передній привод чи задній?


 Навколо цього питання точиться чимало суперечок серед автолюбителів. Спробуємо трохи прояснити ситуацію

Дата публікації: 13.09.2008
Прочитано: 6915 раз

Правила покупки автомобіля б/в


 Отже, ви вирішили купити авто. Якщо на новеньку машину «з салона» у вас не вистачає, а брати ще один кредит не хочеться – залишається один варіант: покупка «з рук». Що треба знати для того, щоб не купити кота в мішку?

Дата публікації: 08.09.2008
Прочитано: 5308 раз

Поради, які допомагають економити бензин


   Ціни на пальне піднімаються майже безперервно, і, на жаль, ми не маємо ніякого впливу на цей процес. Оскільки абсолютна більшість з нас не є ні нафтовими магнатами, ні власниками мережі автозаправок, то не завадить взяти на озброєння деякі хитрощі, за які нас щедро віддячить наш гаманець. 

Дата публікації: 06.09.2008
Прочитано: 4706 раз

Уся правда про дефекти люксових авто


 У спеціальному дослідженні, де оцінювалися проблеми найбільш просунутих і дорогих люксових автомобілів, брали участь 81 500 власників найновіших моделей. Оцінювалися автомобілі, які експлуатувалися не менше ніж три місяці. Дослідження стосувалось усіх популярних преміум-моделей.

Дата публікації: 25.06.2008
Прочитано: 3329 раз

10 найпоширеніших помилок за кермом


 За всесвітньою статистикою, яка є зовсім не втішною, практично всі водії роблять одні й ті ж помилки, унаслідок чого потрапляють в аварії.

Дата публікації: 25.06.2008
Прочитано: 5013 раз
[ Назад | Початок | Наверх ]
Останні статті
Halloween
10 ідей для ідеального Хеловіну
Подарунки на День Валентина за знаком зодіаку
Ідеї для валентинок та святкування дня свято...
Як День Святого Валентина відзначають у різни...
Де краще зустрічати Новий рік?
У чому зустрічати новий рік 2010
Тіло - це годинник
Як запобігти курортних пасток
Здорове чи дешеве: як правильно обирати дитяч...
Новини партнерів
Завантаження ...
Галерея
Картинка з галереї

Картинка з галереї

Картинка з галереї

Посміхніться

Маленька Вікторія вже майже прийнялася закопувати ямку під деревом у саду, коли з-за паркану з'явилося привітне обличчя її сусіда, всіми поважного містера Уолтера. Зацікавлений тим, що робила дівчинка, містер Уолтер ввічливо поцікавився:
- А що ти та закопуєшь, маленька? :)
- Мою золоту рибку, сер, - зі схлипуванням відповіла Вікторія, - тепер вона похована... :(
Містер Уолтер дуже розчулився від такої сцени і єдине, що дозволив собі зауважити вголос:
- Одначе яка ж велика могилка для такої маленької бідненької золотої рибки... :(
Вікторія насипала на могилку останній совочок землі і затихла, в журбі поглядаючи на свіжий земляний горбочок. Потім шморгувши носом, вона підняла сповнені сусом очі на сусіда і мовила:
- Це все тому, що вона всередині ВАШОГО ГРЬОБАНОГО КОТА!!!!! :(

Реклама
Опитування
Чи потрібні опитування на сайті?

Так, звичайно. Це корисно
Скоріше так. Але не варто зловживати
Скорше ні. Це - зайва втрата часу
Абсолютно не потрібні.
Набридло - на усіх порталах одне й те саме!
Мені взагалі однаковоРезультати
Інші опитування

Всього голосів: 887
Коментарів: 0
Головна |  Вверх
статистика  користувачів онлайн: 65 | користувачів сьогодні: 283 | переглянуто сторінок сьогодні: 33743 | всього сторінок переглянуто: 98260167
Використання матеріалів цього сайту тільки за умови вказання прямого гіперпосилання на першоджерело та сайти, що виконали суттєві допрацювання матеріалів (переклад, доповнення довідковими даними, тощо).
Якщо першоджерело не вказано - важати першоджерелом і вказувати пряме гіперпосилання на сайт http://buket.ck.ua© 2006-2008 студія GVM
рекламна підтримка: черкаська рекламна мережа

Генерація сторінки: 0.055 сек. і 16 запитів до бази даних за 0.046 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.