Букет
      
  Реєстрація або вхід Головна    
Букет
Головна
Новини
Статті
Опитування
Анекдоти
Галерея
Погода на тиждень
Свята на тиждень
Святковий довідник
Файли
Друзі та партнери
Звязок з нами
Рекомендуємо
Гумор

— Що сьогодні п'ємо?
— Сухе вино.
— Ну, тоді насипай!

Google рекомендує

Ваш дім

Перетворіть ваш будинок у дім вашої мрії


Комп'ютер в будинку


 Сьогодні вже мало сімей, які обходяться без цього дива техніки - комп'ютера, незалежно від того, який середній сімейний рівень доходу. Але із-за великої кількості функцій, які виконує комп'ютер, в будинку він зазвичай стає центром тяжіння. Від нього не відриваються годинами і цілими днями, а це, на жаль, не кращим чином позначається на нашому здоров'ї. При цьому всі чули, що постійне перебування на робочому місці біля комп'ютера шкідливо, але коли місце не робоче, а домашнє, про це правило немов би забувають.

Дата публікації: 02.10.2008
Прочитано: 3619 раз

Квартирні зміни – зробіть свій інтер`ер досконалішим


 Якщо у вас відпустка, а поїхати у подорож не вдалося, чому б не присвятити вільний час та гроші вдосконаленню власної квартири? Дійсно, для отримання нових вражені нам необхідні зміни, тож треба рухатися вперед. Ви вже схудли, пройшлися по магазинах, а тепер подивіться на свою оселю по-іншому. Не надихає та не подобається? Чи не прийшов час оновити і її інтер’єр? І тут на перший план виходить таке хвилююче слово як „ремонт”.

Дата публікації: 23.07.2008
Прочитано: 4777 раз

«Пере ідеально, економить оптимально!» – вірити чи ні?


 Що треба знати господині про засоби гігієни та побутову хімію

Дата публікації: 13.07.2008
Прочитано: 4024 раз

Пахучі палички


 Найпоширеніший і найпростіший спосіб наповнити власне житло пахощами – ароматичні палички. Вони заслужили на популярність, оскільки зручні в застосуванні, дешеві й гармонійно вписуються в будь-який інтер’єр – чи то квартири, чи офісу. Що про них треба знати?

Дата публікації: 13.07.2008
Прочитано: 5829 раз

Доглядаємо за вазонами навесні


 У березні для кімнатних рослин настає справжня весна. Дні стають довшими, ночі коротшими, і, нарешті, приходить рівнодення. Сонячного світла вже достатньо, у світлолюбних рослин після обрізання слабеньких зимових пагонів починається відновлення і бурхливий ріст. Для формування нових гілочок рослини мають потребу у великій кількості мінеральних солей і води, тому в березні проводяться пересадки, поновлюється підгодівля, посилюються поливання.

Дата публікації: 29.03.2008
Прочитано: 9121 раз

Фітодизайн оселі


 Інтер'єр оселі без кімнатних рослин часто здається нудним і одноманітним, позбавленим живої уяви і індивідуальності. Кімнатні рослини, їх зелень і свіжість, завжди додають тепло і затишок будинку, підкреслюють гостинність господарів і привносять яскраву вишукану живу ноту в будь-який інтер'єр.

Дата публікації: 25.03.2008
Прочитано: 10550 раз

Облаштування дитячої кімнати


 Дитяча кімната - це особистий простір, де дитина проводить основну частину часу, знаходячись удома. Це невід'ємна частина її маленького світу. Головне, щоб ця кімната була пристосована як для сну, так і для навчання або гри.

Дата публікації: 23.01.2008
Прочитано: 7776 раз

Щоб у квартирі було затишно


 Квартира – це місце, де ви, нарешті, можете розслабитися, відпочити після роботи або навчання, побути в співзвучності з собою. Важливо, щоб квартира була місцем, куди ви приходите із задоволенням, а не з подивом.

Дата публікації: 19.01.2008
Прочитано: 5422 раз

Як за два дні оновити помешкання


 Навряд чи хтось береться за ремонт, коли до Нового року залишається два тижні. Проте наші бабці білили хати майже перед кожними святами, а добрі господині робили це навіть двічі на рік.

Дата публікації: 14.12.2007
Прочитано: 6549 раз

Вітальня, спальня та кабінет – в одній кімнаті


 На жаль, більшості з нас доводиться обходитися мінімумом житлової площі. Як зробити так, щоб в одній кімнаті було комфортно кільком членам сім’ї?

Дата публікації: 08.11.2007
Прочитано: 7566 раз

Як утеплити квартиру


 Зимового вечора, коли за вікном падає сніг і тріщить мороз, нема нічого кращого, як сидіти в теплій оселі з горнятком гарячого чаю.

Дата публікації: 29.10.2007
Прочитано: 4927 раз

Економія на лампочках – це реально?


 Чим ближче до зими – тим коротші і темніші дні. А значить – більше використовуємо штучне освітлення.

Дата публікації: 24.10.2007
Прочитано: 4207 раз

Як зберегти тепло без зайвих витрат


 Централізоване опалення включили, у наших будинках стає тепліше. Але без серйозної підготовки до зими марно говорити про тепло у домі. Що необхідно зробити у першу чергу, щоб у прямому значенні дороге тепло не втікало через щілини?

Дата публікації: 19.10.2007
Прочитано: 4886 раз

Шафа-купе на замовлення: що потрібно знати


 Шафа-купе – це не тільки модна, але і дуже зручна деталь інтер'єру. У наших тісних квартирах чудово прижилися шафи з дверцями, що роз'їжджаються, адже вони займають набагато менше місця. У шафі-купе дуже добре вміщається комп'ютерний стіл і зникає, як тільки ви засуватимете дверцята шафи... Так, такі шафи просто знахідка, адже їх виготовляють по індивідуальних замовленнях і втілюють практично будь-яке наше бажання. Але коли ми тільки збираємося купити шафу-купе, виникає маса питань.

Дата публікації: 29.09.2007
Прочитано: 21077 раз

Як зробити квартиру затишною?


 Квартира – це місце, де ви, нарешті, можете розслабитися, відпочити після роботи або навчання, побути в співзвучності з собою. Неймовірно важливо, щоб квартира була місцем, куди ви приходите із задоволенням, а не з подивом.

Дата публікації: 03.09.2007
Прочитано: 5410 раз

Щоб стеля була добротною, її треба натягнути


 Прототипом сучасних натяжних стель можна вважати один зі способів оздоблення, який застосовувався ще в античні часи в Єгипті, Греції та Римі. Різноманітні тканини натягували периметром кімнати в одній площині зі стелею. Іноді тканину насичували вапняним розчином і під час висихання вона сама розтягувалась, створюючи рівну поверхню та приховуючи всі нерівності й тріщини основної стелі.

Дата публікації: 03.08.2007
Прочитано: 4691 раз

Як обрати душову кабіну


 Люди віддають перевагу комфорту. Однією з ознак комфортного життя є можливість швидко помитися, змити з себе піт і втома, позбавитися стресу, відчути себе омолодженим.

Ванна забезпечує певне розслаблення, зніженість, займає відносно багато часу. Душ, навпаки, мобілізує, наповнює активністю, помитися під душем можна в лічені хвилини.


Дата публікації: 16.07.2007
Прочитано: 9258 раз

Оформлення столу


 Мабуть, кожна господиня знає, що на святковому столі повинні бути квіти. Але не всі уявляють собі, як вибрати букет або квіткову композицію, щоб вони стали дійсно прикрасою.

Дата публікації: 16.07.2007
Прочитано: 14281 раз

Як обрати побутовий водонагрівач?


 Нагрянула жара, а разом з нею і періоди відключення гарячої води. Як би ми не відносилися до проблем ЖКГ, вибір у більшості простий – купити собі водонагрівач або задовольнятися лише холодною водою цілий місяць.

Дата публікації: 09.07.2007
Прочитано: 8269 раз

Щоб стіни дихали, правильно підберіть матеріал для штукатурки


 Літо — традиційна пора відпусток та ремонтів. Мимоволі починаєш задумуватись: який вид матеріалів обрати, що краще використати для ремонту?

Дата публікації: 03.07.2007
Прочитано: 12338 раз

Як обрати нові вікна


 Люди сьогодні масово ремонтують квартири. Особливим шиком вважається так званий євроремонт із заміною старих вікон. Послуга ця досить дорога. І виконати її пропонують нині дуже багато фірм.

Замовити можна практично будь-яке вікно, яке забажає споживач. Не даючи конкретних рекомендацій в індивідуальному виборі вікна, ми спробуємо пояснити читачу, яким чином він зможе зупинитись на тій чи іншій пропозиції з боку постачальників.Дата публікації: 12.06.2007
Прочитано: 8285 раз

Ремонт. Корисні поради


 Щоб уникнути деяких помилок-візьміть до уваги декілька порад. Припустимо, що з певних причин ви не змогли займатися ремонтом самостійно і маєте намір найняти досвідчених майстрів(можна нас).Це чи не найекономічніший варіант, тому що в цьому випадку Ви спілкуєтеся з безпосередніми виконавцями. Ремонт починається з попереднього спілкування з майстром.

Дата публікації: 12.06.2007
Прочитано: 10357 раз

ПРИРУЧЕНИЙ вогонь..


 Так історично склалося, що у вітальнях заміських будинків та замків ще в середні століття неабияку роль відігравав камін. І тепер, у наш час, у сучасних оселях, навіть у деяких квартирах, вітальню прикрашає камін, який додає приміщенню затишку і легкого аристократичного шарму.

Дата публікації: 12.06.2007
Прочитано: 6238 раз

Догляд за ювелірними прикрасами


 При чищенні золота і срібла (як відомо, це дуже м'які метали) ніколи не застосовуйте наждачного паперу, піску і інших абразивів! Інакше ви назавжди зіпсуєте їх поверхню. Не забувайте один важливий момент: золото і срібло можна чистити ще і крейдою, а позолоту і сріблення - ніколи: крейда зітре їх якнайтонший шар.

Дата публікації: 04.06.2007
Прочитано: 11540 раз

Купити кухню і не прогоріти


 Коли рішення «купувати - і швидше» дозріло, ми обійшли немало магазинів. Нарешті наткнулися на відповідний по співвідношенню «ціна - якість» варіант: 350 євро за погонний метр - та зате які стильні кухоньки! Біля виставлених стендів менеджери малювали в комп'ютерах майбутні ящики і холодильники. Треба тільки розміри кухні знати, так пригадати, де труби, а де розетка під плиту. Але виявилось, що сім'я журналістів просто не в змозі узяти в руки сантиметр і з'ясувати всі потрібні для замовлення розміри і відстані. Та і в смаках у нас з чоловіком виявилися неспівпадання. А тому було вирішено викликати додому дизайнера в компанії з тим, хто заміряє. За 200 гривень.

Дата публікації: 29.05.2007
Прочитано: 7895 раз

Як вибрати штори?


 У облаштуванні вашого будинку дуже важливо правильно підібрати штори, які не тільки приховають всі недоліки обробки, але і буквально перетворять Ваше вікно і квартиру в цілому. І тут необхідно врахувати все: висоту стелі, розміри і розташування вікон, і, звичайно ж, інтер'єр самих кімнат. І ще Вам варто відразу визначитися, яку роль гратимуть штори. Адже необхідність захисту від яскравого світла і пилу, а взимку і від холоду безперечна, але іноді ради цього доводиться жертвувати дизайном.

Дата публікації: 29.05.2007
Прочитано: 32443 раз

Що потрібно знати про фарфор?


 Захоплення святковими застіллями – характерна межа багатьох національних культур. Всі ми прагнемо гідно прийняти гостей. Смачно нагодувати і напоїти, здивувати сервіровкою столу, красою і цінністю посуду. Поговоримо про останню.
Кожен вибирає те, що найбільш відповідає його уявленням про прекрасне і фінансовим можливостям. Проте, як і у всьому, існують загальні тенденції. У «посудній галузі» найбільш престижними і дорогими залишаються фарфорові сервізи, особливо з кістяного фарфору. Мода на кістяний фарфор зберігається в Європі вже декілька століть.Дата публікації: 29.05.2007
Прочитано: 7007 раз

Розміщення рослин в кімнаті


 Відповідно до того, наскільки освітлена кімната, куди виходять її вікна, яка в ній температура, слід підбирати світлолюбні або тіньовитривалі рослини, теплолюбиві або рослини, витривалі до прохолодних приміщень.

Дата публікації: 29.05.2007
Прочитано: 14910 раз

Які жалюзі краще купити?


 Ну ось, ремонт добігає кінця, стеля готова, на стінах нові шпалери, нові вікна радують око. Але чогось не вистачає. Ах так, весняне сонечко розійшлося не на жарт, залило всю кімнату світлом. Мабуть, навіть дуже світло... Чим би завісити вікно? Старі завіски не годяться, вони вже вийшли з моди, та і просто не підходять до нового інтер'єру. Що ж робити? Йдемо купувати жалюзі!

Дата публікації: 29.05.2007
Прочитано: 12643 раз

Як зняти домашнє відео, щоб його було цікаво дивитись


 Бажаєте знімати цікаве і якісне відео?

Дата публікації: 16.03.2007
Прочитано: 9914 раз
Всього 32 на 2 сторінках по 30 на кожній сторінці
[ 1 | 2 ] [>>]
[ Назад | Початок | Наверх ]
Останні статті
Halloween
10 ідей для ідеального Хеловіну
Подарунки на День Валентина за знаком зодіаку
Ідеї для валентинок та святкування дня свято...
Як День Святого Валентина відзначають у різни...
Де краще зустрічати Новий рік?
У чому зустрічати новий рік 2010
Тіло - це годинник
Як запобігти курортних пасток
Здорове чи дешеве: як правильно обирати дитяч...
Новини партнерів
Завантаження ...
Галерея
Картинка з галереї

Картинка з галереї

Картинка з галереї

Посміхніться

- Петрович, ти куди це на тракторі їдеш?
- У солярій.
- А навіщо?
- За соляркою.

Реклама
Опитування
Як Ви відноситесь до організації свят "під ключ"?

Позитивно, маю бажання скористатися цією послугою
Ще не визначився, але скоріш позитивно
Звик(-ла) все робити сам(-а), так надійніше
Негативно, такі фірми приречені на провалРезультати
Інші опитування

Всього голосів: 319
Коментарів: 0
Головна |  Вверх
статистика  користувачів онлайн: 59 | користувачів сьогодні: 254 | переглянуто сторінок сьогодні: 7556 | всього сторінок переглянуто: 108900282
Використання матеріалів цього сайту тільки за умови вказання прямого гіперпосилання на першоджерело та сайти, що виконали суттєві допрацювання матеріалів (переклад, доповнення довідковими даними, тощо).
Якщо першоджерело не вказано - важати першоджерелом і вказувати пряме гіперпосилання на сайт https://buket.ck.ua© 2006-2008 студія GVM
рекламна підтримка: черкаська рекламна мережа

Генерація сторінки: 0.056 сек. і 18 запитів до бази даних за 0.031 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.