Букет
      
  Реєстрація або вхід Головна    
Букет
Головна
Новини
Статті
Опитування
Анекдоти
Галерея
Погода на тиждень
Свята на тиждень
Святковий довідник
Файли
Друзі та партнери
Звязок з нами
Рекомендуємо
Гумор

Дружина будить чоловіка посеред ночі:
– А... що? Що трапилося?
– Як ти можеш спокійно спати, одержуючи таку маленьку зарплату?

Google рекомендує
Ваш дім

Вітальня, спальня та кабінет – в одній кімнаті


 На жаль, більшості з нас доводиться обходитися мінімумом житлової площі. Як зробити так, щоб в одній кімнаті було комфортно кільком членам сім’ї?



Вазони, ширма, жалюзі…

В окремій однокімнатній квартирі має бути і затишне спальне місце, і простір вітальні, - бо ж хочеться зустрічатися з друзями. Потрібне й робоче місце з комп’ютером. Як тут не відзонуватися?

Саме так називається поділ кімнати стіною чи іншими підручними засобами на кілька окремих зон. Є багато різних способів зонування. Найпростіший – домашніми рослинами. Дизайнери радять вибирати для цього рослини з широкими листками. Інший варіант – ширма. Якщо підібрати цікаві декоративні тканини, то нею можна вдало доповнити інтер’єр. Сьогодні популярні тканини з фотовідбитками. До легких способів зонування відносять також жалюзі та екран. Екран має й функціональне значення, якщо ви, наприклад, любитель слайдів.

Розсувні стіни і перегородки

Якщо виникає потреба відзонуватися серйозніше, то ні вазонок, ні ширма, ні екран не допоможуть. Щонайменше, в хід підуть меблі – корпусні або шафи-купе. Дизайнери пішли далі і пропонують меблі, які їздять на рейках або на роликах. Таку стіну можна регулювати кількістю подвійних шаф-полиць. За бажання закритися можна так, що й отвору не залишиться.

Традиційним способом відмежування вважають декоративні перегородки, розсувні двері та дзеркала. Останні ще й створюють додатковий об’єм. Перегородки можуть бути як на висоту кімнати, так і до половини чи третини висоти. Такий варіант підходить у тому випадку, коли треба створювати робочі зони школярам чи студентам. З обох боків навпроти перегородки ставимо робочі столи, і діти майже не бачать одне одного. Це такий собі офісний варіант. У кімнаті з одним вікном для зонування підійдуть прозорі книжкові стелажі, які не закривають світла.

Між кухнею і кімнатою – барна стійка

Якщо простору бракує, то доведеться викидати стіни (якщо вони не несучі). Отож геть стіни між кухнею і кімнатою та між передпокоєм і кімнатою. Простору побільшає. Якщо не вдасться викинути геть усі стіни, то можна зробити в них входи-арки. Між кухнею і кімнатною стіною буде барна стійка. Вона ж служитиме кухонним і гостьовим столом.

Ще кілька метрів площі можна відвоювати, якщо прибрати стіну між кімнатою і лоджією. Лоджію слід додатково утеплити й туди перенести батареї. Це додасть шарму інтер’єру, адже залишиться своєрідна арка, яку можна оббити деревом, прикрасити квітами.

Для малої квартири важливо вдало підібрати меблі. Найкраще підійдуть меблі-трансформери. Шафа для одягу може служити водночас і перегородкою. Нескладно виготовити ліжко, яке ховається в шафу.

Цегла, бетон і гіпсокартон

Якщо кімнату треба перегородити всерйоз і надовго, то варто застосувати класичні стіни – з цегли, бетону чи інших сучасних будівельних матеріалів. Вони дають кращу звукоізоляцію. Найміцніші стіни – з цегли. Але є у них і певні недоліки. Це дорогий спосіб зонування – як матеріал, так і робота. Таку стіну треба ретельно вигладжувати, штукатурити, а це – додаткові витрати. Альтернатива цеглі – газосилікатні блоки (цементно-піщана суміш). Їх можна покласти значно швидше, вони ріжуться підручними засобами, для їх кріплення можна використовувати полімерцементний плитковий клей.

Для внутрішніх перегородок використовують також газо- і пінобетонні блоки, склоблоки, гіпсокартонні і гіпсоволокнисті плити. Гіпсові плити повністю позбавляють вас будівельного сміття. Таку стіну через 30-40 хвилин після встановлення можна ґрунтувати. Для внутрішніх перегородок використовують і різноманітні деревостружкові плити. Їх просто і швидко монтувати, і такі стіни підійдуть фантазерам, бо з цього матеріалу можна робити ламані стіни криволінійної форми. А вхід у кімнату “вирізати” у вигляді тюльпана або зірки. Недолік такої стіни – не витримає важких підвісних конструкцій.

Склоблоки також мають ряд переваг: вони міцні, вогнестійкі, пропускають світло, можуть бути прозорі чи матові, різних кольорів і різної форми. Окрім традиційних квадратиків, склоблоки можуть бути трикутними, кутовими і навіть круглими. Вдале їх поєднання, добре підібрана кольорова гама не тільки перегородять кімнату, а й прикрасять її інтер’єр.

Поради дизайнерів

Перед тим, як прибрати чи встановити в квартирі стіну, треба усе спробувати на макеті. Його виготовляють із картону чи пінопласту, обов’язково білого кольору, бо так краще відчувається простір. Одному метрові нехай відповідає 3-5 сантиметрів. Робимо макет по периметру стіни, тоді одну з них прибираємо чи доставляємо. Гра потрібна для того, аби потім не рвати на голові волосся і не казати: “А краще було зробити так”.

За допомогою вдало спроектованого інтер’єру людей з підвищеною емоційністю можна трохи заспокоїти, а замкнутих і тихих зробити більш емоційними. Для цього в пригоді стануть кольори. Заспокійливими кольорами вважаються зелений та голубий, а от жовтий та помаранчевий – кольори підбадьорювальні, такі, що додають людині активності. Ці барви найчастіше використовують на кухні.

При роботі з кольором слід пам’ятати, що для невеликих квартир більше підходять світлі тони, які візуально збільшують площу. Темні кольори “затискують” простір.


http://www.wz.lviv.ua

Дата публікації: 08.11.2007
Прочитано: 7608 раз



Додатково на дану тему
Кімнатні рослини, що приносять коханняКімнатні рослини, що приносять кохання
Фен-Шуй по-слов’янськомуФен-Шуй по-слов’янському
Як обрати нові вікнаЯк обрати нові вікна
Як зняти домашнє відео, щоб його було цікаво дивитисьЯк зняти домашнє відео, щоб його було цікаво дивитись
Ремонт. Корисні порадиРемонт. Корисні поради
Які жалюзі краще купити?Які жалюзі краще купити?
Розміщення рослин в кімнатіРозміщення рослин в кімнаті
Що потрібно знати про фарфор?Що потрібно знати про фарфор?
Як вибрати штори?Як вибрати штори?
Купити кухню і не прогорітиКупити кухню і не прогоріти
[ Назад | Початок | Наверх ]
Немає коментарів. Чому б Вам не залишити свій комертар?
Ви не можете відправити коментар анонімно, будь ласка зареєструйтесь.
Останні статті
Halloween
10 ідей для ідеального Хеловіну
Подарунки на День Валентина за знаком зодіаку
Ідеї для валентинок та святкування дня свято...
Як День Святого Валентина відзначають у різни...
Де краще зустрічати Новий рік?
У чому зустрічати новий рік 2010
Тіло - це годинник
Як запобігти курортних пасток
Здорове чи дешеве: як правильно обирати дитяч...
Новини партнерів
Завантаження ...
Галерея
Картинка з галереї

Картинка з галереї

Картинка з галереї

Посміхніться

Ну й лікарня! Коли я сюди прийшов, один лікар сказав, що у мене апендицит, другий — камені в нирках, третій — вада серця.
— І чим усе це закінчилось?
— Вони вирізали в мене гланди.

Реклама
Опитування
Чи потрібні опитування на сайті?

Так, звичайно. Це корисно
Скоріше так. Але не варто зловживати
Скорше ні. Це - зайва втрата часу
Абсолютно не потрібні.
Набридло - на усіх порталах одне й те саме!
Мені взагалі однаково



Результати
Інші опитування

Всього голосів: 887
Коментарів: 0
Головна |  Вверх
статистика  користувачів онлайн: 228 | користувачів сьогодні: 994 | переглянуто сторінок сьогодні: 13671 | всього сторінок переглянуто: 110928624




Використання матеріалів цього сайту тільки за умови вказання прямого гіперпосилання на першоджерело та сайти, що виконали суттєві допрацювання матеріалів (переклад, доповнення довідковими даними, тощо).
Якщо першоджерело не вказано - важати першоджерелом і вказувати пряме гіперпосилання на сайт https://buket.ck.ua



© 2006-2008 студія GVM
рекламна підтримка: черкаська рекламна мережа

Генерація сторінки: 0.062 сек. і 20 запитів до бази даних за 0.034 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.