http://www.greenmama.uaДосвідчені люди стверджують, що один ремонт дорівнює трьом пожежам. Проте не все так страшно, як здається на перший погляд. Щоб не зазнати зайвих витрат нервів і фінансів, не плануйте капітальних перетворень за один раз. Краще розділіть помешкання на зони та почніть ремонт в кожній по черзі. А ось саме ті приміщення, вдосконалити інтер’єр яких найпростіше.
Балкон
Вам дійсно так вже потрібні ці короби від побутової техніки, якої вже можливо і немає? Чи ці скляні банки, які можна використати для консервування (хоча ви навіть і не знаєте, як це робиться)? Винесіть на смітник все те, що заважає вам.
А тепер почніть фантазувати. Може, у вас давно було бажання сидіти літніми вечорами на балконі на пити чай? Тоді відкладіть кошти на столик та зручні стільці для відпочинку. Або втілить в життя свою давню мрію – зробіть там квітник.
Кухня
Навіщо вам численні банки та пластикові коробки, які займають місце і перетворюють вашу кухню на склад? Сьогодні епоха дефіциту давно минула, тож зберігати таке „про всяк випадок” немає ніякого сенсу. До того ж, габарити сучасних квартир переважно такі, що кухня служить ще й їдальньою для всієї родини. Тож позбудьтеся мотлоху та поставте на робочий кухонний стіл красивий вазон чи статуетку, яка буде покращувати вам настрій.
Ванна
Багато господинь саме в ванній кімнаті зберігають швабру та ганчірки. Не псуйте видовище! Насправді, ванна повинна стати для вас тим місцем, де можна розслабитися та відпочити після тяжкого робочого дня або зарядитися енергією вранці. Тож знайдіть інше місце для господарчих приладів. Також переберіть всі банки з хімічними засобами та залиште лише ті, що вам дійсно потрібні для прибирання. І, наостанок, придбайте нові килимки, які будуть гармоніювати за кольором з кахлем.
Не секрет, що від дрібниць залежить багато. Проте, для того, щоб полегшити процес ремонту, зверніть увагу на деякі моменти:
- В першу чергу, позбудьтеся зайвого мотлоху у шафах та на антресолях – навіщо ж вам перекладати речі, якими ви все одно не користуєтеся? До того ж, пакувати багато речей – це дуже велика робота. Полегшіть її собі таким чином.
- А тепер зберіть та сховайте всі речі, які є хорошими „пилезбірниками”. Особливо це стосується штор, килимів та килимків і, звичайно, м’яких іграшок.
- Якщо ви вирішили робити квартирні вдосконалення самостійно, потурбуйтеся про своїх близьких, для яких, це може бути стресом. Відправте дітей та домашніх тварин до бабусі, якщо є така можливість, щоб вони не дихали пилом та не заважали при роботі.
- Розрахуйте потрібну суму, необхідну для ремонту. Але не забувайте – як би ви не намагалися бути точними та визначити скільки саме вам потрібно, фінансовий бар’єр буде все одно вищим. Тож зробіть додатковий запас заздалегідь.
- Не намагайтеся зекономити на будматеріалах. Адже ви не збираєтеся робити ремонт кожні пів року, тож змиріться з думкою, що отриманий результат – це надовго. Позичте гроші, візьміть невеликий кредит, але придбайте саме такий кахель та такі обої, які ви хотіли.
- Найкраща реклама – це усні рекомендації. Питайте, питайте і ще раз питайте друзів та родичів, чи немає в них знайомих ремонтників, які вже зробили якісний ремонт їм.
- Одна з найважливіших проблем щодо ремонту – це відносини з вашими сусідами. Саме так, адже саме вони можуть ой як сильно попсувати вам життя! Заздалегідь попередьте сусідів про термін майбутнього ремонту, якщо він буде „гучним”. Стосунки псувати не слід, до того ж, що ви будете робити, якщо квартирні перетворення за допомогою перфоратора вирішать розпочати вони? Набагато простіше бути людьми та домовитися, коли треба не шуміти (можуть спати маленькі діти або відпочивати хворі люди).
Вдалих вам перетворень!
http://www.greenmama.ua