Букет
      
  Реєстрація або вхід Головна    
Букет
Головна
Новини
Статті
Опитування
Анекдоти
Галерея
Погода на тиждень
Свята на тиждень
Святковий довідник
Файли
Друзі та партнери
Звязок з нами
Рекомендуємо
Гумор

Брюнетка й блондинка дивляться “Формулу 1″. Блондинка запитує:
– А які тут правила?
– Тут хто перший приїде, тому величезний приз.
– Ну ясно, перший їде за призом, а решта куди?..

Google рекомендує

Народні та державні свята

рекомендації, довідки, поради

Halloween


Хеловін - карнавальне свято нечистої  сили,це свято зовсім нещодавно широко святкували  лише в США і Канаді, а тепер воном стає більш популярним в Європі та Росії. В Америці Хеловін вважається  самим масовим після Різдва. Щорічно американці витрачають на Хеловін приблизно 2,5 мілярда доларів.
Дата публікації: 25.10.2010
Прочитано: 9503 раз

10 ідей для ідеального Хеловіну


Свято вже в суботу, а ви хочете приготуватися і провести його якось цікаво, неординарно і най-най-най? Чудово, ця підбірка саме для вас. Отже 10 ідей для ідеального Хеловіну.

Дата публікації: 25.10.2010
Прочитано: 30824 раз

Свята таїна хрещення


 ...Ще якихось 25–30 років тому багато хто був змушений хрестити немовлят потай, щоб, крий Боже, не дізналися на роботі... Нині все не так. Однак молоді батьки часто не знають, що робити перед тим, як нести дитя до хреста, як поводитися під час обряду

Дата публікації: 13.07.2008
Прочитано: 9312 раз

Нехристиянські православні


 Останнім часом фахівці почали спостерігати цікаву тенденцію: багато людей повертаються до старовинних віросповідань, в тому числі й до рідновірства.

Дата публікації: 26.01.2008
Прочитано: 5709 раз

Щедрий вечір добрим людям!


 Старий новий рік зустрічають пирогами, ритуальним засіванням і щедрівками

Дата публікації: 12.01.2008
Прочитано: 6506 раз

Українскі свята й обряди календарного циклу


 Календарні свята й обряди — складний фольклорний комплекс, в якому поєднуються раціональний досвід і релігійно-магічні вірування, високоестетичні традиції та пережиткові звичаї.

Дата публікації: 09.10.2007
Прочитано: 25759 раз

На Маковiя українці святять мак і воду та починають поститися


 14 серпня з глибин українського народного світогляду виринає багато народних звичаїв, вірувань, прикмет. День цей називають Спасом першим, медовим, Маковієм або Макотрусом (народна назва походить від церковного свята, пов'язаного з днем пам'яті братів Маккавеїв). З цього дня розпочинається «спасівка» — суворий піст, який прирівнюється до Великоднього. За народними переказами, колись великий піст тривав дев'ять тижнів, але Господь Бог змилувався над людьми і поділив його на 7 тижнів великого посту і 2 — спасівського. Цього дня готували пісний борщ із грибами та намагалися зранку нічого не їсти, аж поки не вип'ють свяченої води.

Дата публікації: 13.08.2007
Прочитано: 15755 раз

Свято Великдень на Західній Україні


 На Великдень мешканці Українських Карпат та Прикарпаття не лише славлять воскреслого Христа, а й влаштовують ігри й забави, сенс яких криється в язичницьких віруваннях. Танком та співом наші предки прощалися із зимою, вітали весну, у формі ігор спілкувалися з силами природи, просячи в них доброго врожаю, щасливої долі, здоров'я на увесь рік. Поливаний, волочільний понеділок, гра в «Жука», «Коструба», гаївки — подекуди ці ознаки язичницького свята весни можна спостерігати й нині.

Дата публікації: 08.04.2007
Прочитано: 5842 раз

Не спати, не


 Традиції, їжа, ритуали: усе про те, як правильно відсвяткувати Великдень

Дата публікації: 08.04.2007
Прочитано: 4797 раз

Прикмети весняних свят


 На весну припадає багато свят і всі вони являються народним прогностиком. По них передбачають погоду та урожай.

Дата публікації: 07.04.2007
Прочитано: 9107 раз

Великдень по-буковинські: Пасха, Песах, Вєльканоц


 У Чернівцях, загалом на Буковині, як і по всій Україні, Великдень, чи Пасха, традиційно є одним із найзначніших і найочікуваніших свят календарного року. Але буковинці різних національностей і віросповідань відзначали це свято по-різному і здебільшого в різний час.

Дата публікації: 07.04.2007
Прочитано: 8191 раз

Обряд розговіння


 Обряд розговіння у різних місцевостях України відбувається по-різному. Найстарішою формою цього обряду, на наш погляд, є такий. Господар обходить тричі навколо столу, з мискою, наповненою «свяченим».

Дата публікації: 07.04.2007
Прочитано: 6866 раз

Магічні обряди Великодня


 Великдень – магічне свято, пов’язане з обрядовістю і вірою. І хоча нині ми сприймаємо ці обряди спрощено і подекуди збаналізовано, проте так чи інакше пам’ятаємо про традиції наших прабабусь і прадідів, які святили свічечку у Чистий четвер, аби обійти з нею обійстя, а на сам Великдень обов’язково вдягали обновки, що символізували очищення... Дівчата писали найбарвистіші писанки для тих хлопців, які їм подобалися, а ті своєю чергою співали риндзівки – спеціальні великодні колядки під дівочими вікнами... Дзвони та трембіти у Великодню неділю грали не змовкаючи – відганяли злі сили і прикликали добрі...

Дата публікації: 07.04.2007
Прочитано: 6979 раз

Ніч під ВеликденьКолись у селах України парубоцтво мало звичай в ніч під Великдень разпалювати вогонь. Вогонь розпалювали десь на горбі за селом або на майдані під церквою, щоб вогнище було видно на все село, а ще краще — щоб його можна було бачити і в сусідніх селах. Для цього вогню вважалося добрим зрізати в лісі або в леваді сухий дуб чи суху вербу — «бо в сухому дереві нечиста сила ховається».

Дата публікації: 07.04.2007
Прочитано: 6208 раз

Народні звичаї святкування Великодня


 В українського народу побутують чудові звичаї та традиції, які передаються з покоління до покоління.

Дата публікації: 07.04.2007
Прочитано: 13115 раз

Пасхальные тосты


 Прекрасен праздник Пасхи, прекрасны ее обычаи - крестный ход,
христосование, куличи и крашеные яйца,
но более всего прекрасен завет этого дня - возлюбить ближнего.
Так будем любить друг друга, и за Светлое Христово воскресение!Дата публікації: 06.04.2007
Прочитано: 7382 раз

Великодні привітання


 Щиро вітаємо усіх Вас з Світлими Великодніми Святами. Нехай з Великоднем до Вашої оселі прийде здоров'я, любов, щастя, добробут, душа нехай світлішою стає, серце пламеніє любов'ю, а помисли стануть щирими та добрими. Всіх Вам земних благ!

Дата публікації: 06.04.2007
Прочитано: 34446 раз

Чому святкування Пасхи Христової (Великодня) має різні дати


 У визначенні дня, щоб святкувати Пасху Христову (Великодень), перші християни постали перед ділемою. Було відомо, що Христос був замучений після Пасхи Христової (Великодня) і тому дата Великодня має випадати після Пасхи Христової (Великодня).

Дата публікації: 06.04.2007
Прочитано: 13443 раз

Великоднiй стiл


 Свiтле свято Великодня. Всеношна служба, малиновий передзвiн дзвонiв, барвистi писанки, паски, i, звичайно ж, рiзноманiтна їжа, якою можна розговiтися пiсля суворого посту. А великоднiй стiл повинен бути смачним, багатим i по-справжньому святковим. Тому ми й пiдiбрали для вас "найсмачнiшi рецепти". I нехай разом iз запахом рум'яних пасок у вашу господу увiйдуть спокiй i радiсть. Зi святом! Смачного!

Дата публікації: 06.04.2007
Прочитано: 4504 раз

Писанки пишуть з чистими помислами


 Як навчитися писати писанки та що зображали на них наші предки.

Дата публікації: 06.04.2007
Прочитано: 7969 раз

Збираємо великодній кошик


 Великдень – велике християнське свято. Попри те, що напередодні Великодня розіп’яли Христа, свято це сповнене радістю, бо Христос Воскрес, щирими побажаннями смачної паски, добра і злагоди у кожній родині.

Дата публікації: 06.04.2007
Прочитано: 7321 раз

Тісто для паски треба виплекати


 На великодньому столі обов’язково має бути освячена у церкві паска.

Дата публікації: 06.04.2007
Прочитано: 6083 раз

Скажи: "Христос Воскрес" різними мовами
Дата публікації: 06.04.2007
Прочитано: 5567 раз

Пасха - Воскресіння Христове


 Слово "Пасха" означає в перекладі з єврейської "пройшов мимо, визволення". Євреї, святкуючи старозавітну Пасху, згадували про визволення предків своїх від рабства єгипетського. Християни ж, святкуючи Пасху новозавітну, радіють визволенню через Христа усього людства від рабства диявола і даруванню нам життя та вічного блаженства. За важливістю благодіянь, одержаних нами через Воскресіння Христове, Пасха є свято свят і торжество з торжеств, тому й богослужіння цього свята відрізняється від інших величністю та незвичайною урочистістю.

Дата публікації: 04.04.2007
Прочитано: 11455 раз

Коляд-коляд-колядницяРіздвяні колядки


Дата публікації: 03.04.2007
Прочитано: 12331 раз

Що ж то за свято — Великдень?


 Сьогодні воно має й іншу назву — Пасха. З'явилася ця назва в кінці 1-го тисячоліття, коли на українську землю прийшло християнство. Цей день вважається днем воскресіння Ісуса Христа. Та саме свято народилося
набагато раніше. Про це розповідає міф.Дата публікації: 02.04.2007
Прочитано: 4380 раз

1 квітня - свято серця та сміху


 Усе-таки здорово, що є раз на рік день, у який можна безбоязно пожартувати над власною половиною чи начальником. Щоправда, за умови їхньої незлопам'ятності - інакше ваш жарт вже другого може відгукнутися. Але що примушує людей, навіть позбавлених почуття гумору, неодмінно жартувати саме 1 квітня? Коли зародилася ця традиція?

Дата публікації: 31.03.2007
Прочитано: 19665 раз

Американці склали Топ-10 найкращих першоквітневих розіграшів у ЗМІ


 Музей Museum of Hoaxes у Сан-Дієго напередодні 1 квітня склав список десяти кращих розіграшів за останні 50 років, які з’являлися в ЗМІ в День сміху.

Дата публікації: 31.03.2007
Прочитано: 4429 раз

1 апреля


 Смех намного продлевает жизнь - этот факт давно научно доказан. Значит, 1 апреля он продлевает человеческую жизнь на очень-очень много лет. Или десятилетий. Или даже веков. Потому необходимо использовать этот уникальнейший шанс обретения вечной молодости, отмечая День смеха с особым размахом. Ведь именно так поступают во всем мире.
И хотя 1 апреля никогда не вносился в реестр знаменательных дат местного масштаба и не причислялся к списку международных праздников, его с одинаковым успехом отмечают и в Беларуси, и в Германии, и во Франции, и даже на востоке. Разница лишь в том, что в одних странах 1 апреля традиционно именуют Днем смеха, а в других - Днем дурака.Дата публікації: 28.03.2007
Прочитано: 4428 раз

Вірші до Вербної неділі та Великoдня


 Підбірка віршів

Дата публікації: 24.03.2007
Прочитано: 25548 раз
Всього 52 на 2 сторінках по 30 на кожній сторінці
[ 1 | 2 ] [>>]
[ Назад | Початок | Наверх ]
Останні статті
Halloween
10 ідей для ідеального Хеловіну
Подарунки на День Валентина за знаком зодіаку
Ідеї для валентинок та святкування дня свято...
Як День Святого Валентина відзначають у різни...
Де краще зустрічати Новий рік?
У чому зустрічати новий рік 2010
Тіло - це годинник
Як запобігти курортних пасток
Здорове чи дешеве: як правильно обирати дитяч...
Новини партнерів
Завантаження ...
Галерея
Картинка з галереї

Картинка з галереї

Картинка з галереї

Посміхніться

Ніч перед іспитом. У квартирі професора лунає телефонний дзвоник. Роздратований заспаний голос:
- Так!
- Що, спиш, зараза?
- ?!?!?!
- А ми вчимо.

Реклама
Опитування
Чи потрібні опитування на сайті?

Так, звичайно. Це корисно
Скоріше так. Але не варто зловживати
Скорше ні. Це - зайва втрата часу
Абсолютно не потрібні.
Набридло - на усіх порталах одне й те саме!
Мені взагалі однаковоРезультати
Інші опитування

Всього голосів: 887
Коментарів: 0
Головна |  Вверх
статистика  користувачів онлайн: 55 | користувачів сьогодні: 235 | переглянуто сторінок сьогодні: 13059 | всього сторінок переглянуто: 98118417
Використання матеріалів цього сайту тільки за умови вказання прямого гіперпосилання на першоджерело та сайти, що виконали суттєві допрацювання матеріалів (переклад, доповнення довідковими даними, тощо).
Якщо першоджерело не вказано - важати першоджерелом і вказувати пряме гіперпосилання на сайт http://buket.ck.ua© 2006-2008 студія GVM
рекламна підтримка: черкаська рекламна мережа

Генерація сторінки: 0.033 сек. і 17 запитів до бази даних за 0.027 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.