Букет
      
  Реєстрація або вхід Головна    
Букет
Головна
Новини
Статті
Опитування
Анекдоти
Галерея
Погода на тиждень
Свята на тиждень
Святковий довідник
Файли
Друзі та партнери
Звязок з нами
Рекомендуємо
Гумор

Кілер в бюро ритуальних послуг замовляє вінок другу. Його запитують, що написати на стрічці.
- "Вибач, друже, помилився".

Google рекомендує
Секрети материнства

Готуємося до пологів


 Пологи - це фізіологічний процес, під час якого відбувається вигнання з матки плоду, плаценти з оболонками і навколоплідних вод через родові шляхи. Фізіологічно пологи (наступають в середньому через 280 днів (або 40 тижнів) після настання вагітності, коли плід стає зрілим і цілком здібним до самостійного існування.



Плід надійно захищений організмом матері від небезпек навколишнього середовища. Він знаходиться в умовах постійної температури, вологості, достатнього і рівномірного надходження поживних речовин. Все це дозволяє повністю завершити його розвиток в організмі матері. Чим більше породілля боїться майбутніх пологів, тим важче їй буде узяти себе в руки в найкритичніший момент. Учені довели, що родові болі нерідко є наслідком саме подібних роздумів.

 Вагітній необхідно навчитися розслабляти м'язи свого тіла за допомогою спеціальних вправ. Але не кожній жінці це під силу. Деякі володіють подібним умінням від природи. Існує тенденція: чим вище статус жінки і чим більше розхитана її психіка, тим складніше проходитимуть пологи. Саме тому дуже важливо, щоб вагітність проходила в максимально спокійній обстановці.

Вагітні жінки в основному стурбовані двома проблемами: «Чи боляче це?» і «Звідки ви знаєте, коли це почнеться?» На перше питання можна відповісти ствердно. Так, буде боляче, особливо в перші декілька годин, але все таки терпимо. Друге питання важливіше, але як відповісти на нього, коли ви або вже зібралися в пологовий будинок, або знаходитеся там?!

Існує декілька ознак пологів, що наближаються. Наприклад, за два дні до пологів жінка може відчути непереборне бажання прибрати свій будинок або розморозити холодильник. Як ні смішно, але таким чином природа дає їй зрозуміти, що вона готова до появи дитини на світ. Іншим показником того, що леді наближається до заповітної дати, може служити постійний стан деякого хвилювання. Але це цілком обгрунтовано:
вона спить небагато і не дуже добре;
їй набридло бути об'єктом біологічного експерименту;
вона відчуває себе пригнічено, знає, що зараз немає виходу з цього стану, і починає усвідомлювати, набагато краще, коли дитина знаходиться усередині, чим коли вона вже народилася.

Попередником пологів, є відхід вод. Як тільки це відбулося, варто негайно дзвонити в лікарню. Тим, хто самостійно вирішив дістатися до лікарні, ніколи не слід намагатися сидіти за кермом по дорозі в пологовий будинок. Якщо здається, що сутички не такі сильні і жінка зможе управляти машиною, їй все одно не варто сідати за кермо, тому що ситуація при пологах міняється дуже швидко. Жінки в цьому стані нагадують п'яних: їм здається, що вони все роблять правильно і цілком відповідають за свої дії, проте насправді рідко володіють ситуацією.

Головна порада, яку можна дати жінкам, що збираються народжувати, - це спробувати постояти під душем перед відправкою, тому що пройде немало часу, поки знову представиться така можливість. Не можна приймати ванну, якщо леді упевнена, що води вже відійшли: можна занести інфекцію в матку.

Перш ніж відправитися в лікарню, варто поклопотатися про те, що узяти з собою.

По-перше, одяг повинен бути зручним: що-небудь просторе. Блуза або плаття повинні «дихати» і поглинати вологу. Взутися слід в туфлі на низькому каблуці, тим самим жінці вдасться уберегти себе і свого малюка від непередбачених травм. По-друге, свої прикраси краще залишити вдома. По-третє, потрібно узяти з собою домашні тапочки. Тапочки повинні бути такими, що миються і зручними. Краще, щоб вони були пласкими, тому що після пологів жінки не скоро знаходять рівновагу, і їх ногам потрібний відпочинок.

Іноді після пологів страшно пересихають губи. Організм буде сильно зневоднений у зв'язку з великою втратою рідини, а крім того, лікарі не дають пити під час пологів, щоб не викликати нудоту. Варто узяти з собою бальзам для губ. Він запобіжить пересиханню губ і не дасть їм порепатися. Можна узяти з собою також гребінець і необхідну косметику. Обов'язкова наявність паспорта, страхового поліса і облікової карти вагітної. Окрім своїх речей, потрібно узяти ще придане для дитини. Малюкові неодмінно знадобляться сорочка, пелюшки, пінетки і ковдра.
Тепер сміливо можна відправлятися в пологовий будинок.

Пологи, як правило, проводяться в стаціонарі, де створюються всі умови для надання кваліфікованої допомоги. Акушерська допомога опиняється в пологових відділеннях міських і сільських лікарень.

Пологи веде лікар. Тільки у невеликих установах ведення нормальних пологів доручається акушерці, яка викликає лікаря при виникненні яких-небудь ускладнень.

Важливо вибрати клініку, лікарям якої можна повністю довіряти, а медперсонал якої не викликає нарікань. У деяких медичних установах зараз допускається присутність чоловіка при пологах. Це прекрасна можливість для жінки відчути себе упевненою, та і чоловік, побачивши, що доводиться перенести дружині, починає відноситися до неї і до майбутньої дитини з більшою теплотою, розумінням, ніжністю і прихильністю. Породіллі зазвичай поступають в пологовий будинок на початку періоду розкриття шийки матки з обліковою картою на руках, в яку лікарем консультації внесені необхідні дані про перебіг вагітності.

У передпологовій кімнаті уточнюють анамнестичні дані, проводять додатковий огляд породіллі (оцінюються статура, конституція, форма живота, крижового ромба і т. д.) і детальне акушерське обстеження. Обов'язково визначають групу крові, резус-чинник, проводять дослідження сечі і морфологічної картини крові. На підставі цих даних складається акушерський діагноз.

Породіллю укладають в ліжко. Вставати дозволяється тільки при водах, що не відійшли, не дуже сильних і не дуже частих схватках і за умови фіксації головки до входу в таз. У разі відсутності якого-небудь з цих явищ породілля лежить в ліжку на спині або на боці в найбільш зручному для неї положенні. Це сприяє згинанню головки і опущенню її в таз. На спині рекомендується лежати в положенні, близькому до сидячого.

За станом породіллі ретельно стежить лікар. Він довідується про її самопочуття (ступінь больових відчуттів, втома, запаморочення, головний біль, розлади зору і ін.), перевіряє серцеві тони плоду. Систематично досліджується пульс породіллі. Температуру тіла вимірюють 2-3 рази на добу. Рекомендується рахувати схватки.

В період розкриття проводяться зовнішнє акушерське і вагінальне дослідження. Зовнішні статеві органи породіллі обмивають дезинфікуючим розчином не рідше за 1 раз за 5-б годин, а також кожного разу після сечовипускання і дефекації.
Пологи супроводжуються великою витратою енергії, тому породілля потребує повноцінного харчування. Легко засвоювану їжу (киселі, бульйон з яйцем, манна каша, булка, молочні продукти, солодкий чай і ін.) дають невеликими порціями. Нерідко породіллі відмовляються від їжі. У таких випадках необхідно роз'яснити шкоду голодування і важливість своєчасного прийому їжі. Дуже важливо для породіллі зберігати спокій, бадьорість і упевненість в благополучному результаті пологів.

У період розкриття застосовується знеболення пологів. Всі сучасні методи знеболення пологів можна розділити на дві групи: 1) психопрофілактична підготовка до пологів; 2) методи знеболення за допомогою фармакологічних засобів. До першої групи примикає метод словесної дії навіюванням (гіпноз). Друга група включає застосування аналгезуючих, психотропних засобів, регіонарної і провідникової анестезії. Знеболюючі засоби вводять всередину, через легені (інгаляція), пряму кишку, підшкірно, внутрішньовенно і так далі

Знеболення за допомогою фармакологічних засобів вимагає особливо ретельного спостереження за станом породіллі, серцебиттям плоду і характером пологової діяльності. З метою знеболення пологів застосовуються текодін, лідол, ізопромедол, баралгін і ін.

В період вигнання породіллю укладають на спеціальне ліжко. Пологові ліжка мають більш менш складну конструкцію: вони вище звичайних, причому висота регулюється по потребі. Породілля лежить на пологовому ліжку в зручному для неї положенні на спині. До кінця періоду вигнання породілля лежить на спині, ноги зігнуті в тазостегнових і колінних суглобах. Головний кінець ліжка підводять; високе положення верхнього відділу тулуба полегшує потуги, що сприяє легшому проходженню передлежачої частини плоду через родовий канал.

Якщо пологи ведуться не на пологовому ліжку, під голову і плечі породіллі слід підкласти додаткову подушку. Під час потуги породілля повинна ступнями ніг, зігнутих в колінах, упиратися в ліжко, руками тримаючись за краї ліжка.
Зовсім недавно в медицині з'явилася нова методика народження дитини - сидячи. Це дуже зручно для самої дитини, а так само для породіллі, оскільки в такому положенні вона відчуває значно менше болю.

Чим зручний цей метод? Учені довели, що в положенні лежачи матка породіллі недостатньо розкрита для появи дитини на світло. А в сидячому положенні це відбувається набагато швидше. На жаль, цей метод не використовується в наший країні широко Не всьому новому в наший медицині, на жаль, можна довіряти. Існує суперечлива думка щодо пологів у воді.

Вважається, що це сприятливо позначається на стані породіль у момент пологів, але небезпека велика. По-перше, склад води і плодової рідини різні. По-друге, дуже складно дотримати всі заходи дезинфекції. І по-третє, не завжди швидко вдається витягувати дитину з води, що приводить до несприятливих наслідків.

Наступна сторінка (2/2)

Дата публікації: 20.04.2007
Прочитано: 14846 раз



Додатково на дану тему
Цікаво про взуттяЦікаво про взуття
Одяг для вагітнихОдяг для вагітних
Як навчити дитину вирішувати задачіЯк навчити дитину вирішувати задачі
Маме на заметку. Пустышка: «за» и «против»Маме на заметку. Пустышка: «за» и «против»
Вагітність: стригтися чи ні?Вагітність: стригтися чи ні?
У чому плюси і мінуси присутності тата при пологах?У чому плюси і мінуси присутності тата при пологах?
Календар вагітностіКалендар вагітності
Яким повинен бути для малюка перший день життя?Яким повинен бути для малюка перший день життя?
Якою повинна бути іграшкаЯкою повинна бути іграшка
Коли діти брешуть, батьки плачутьКоли діти брешуть, батьки плачуть
[ Назад | Початок | Наверх ]
Немає коментарів. Чому б Вам не залишити свій комертар?
Ви не можете відправити коментар анонімно, будь ласка зареєструйтесь.
Останні статті
Halloween
10 ідей для ідеального Хеловіну
Подарунки на День Валентина за знаком зодіаку
Ідеї для валентинок та святкування дня свято...
Як День Святого Валентина відзначають у різни...
Де краще зустрічати Новий рік?
У чому зустрічати новий рік 2010
Тіло - це годинник
Як запобігти курортних пасток
Здорове чи дешеве: як правильно обирати дитяч...
Новини партнерів
Завантаження ...
Галерея
Картинка з галереї

Картинка з галереї

Картинка з галереї

Посміхніться

- Стефко! - кричить сусідка. - Ти чим своїх свиней годуєш?
- А тобі шо до того?
- Та я також хочу так схуднути!...

Реклама
Опитування
Якому весільному салону Ви віддасте перевагу?

Ассоль
"L`Amour"
Марьяж
Ксенія
Валерія
Наталі
Леррос
Мрія
Мадемуазель
Подіум
Міледі
салони м. Києва



Результати
Інші опитування

Всього голосів: 771
Коментарів: 0
Головна |  Вверх
статистика  користувачів онлайн: 59 | користувачів сьогодні: 130 | переглянуто сторінок сьогодні: 990 | всього сторінок переглянуто: 109952902




Використання матеріалів цього сайту тільки за умови вказання прямого гіперпосилання на першоджерело та сайти, що виконали суттєві допрацювання матеріалів (переклад, доповнення довідковими даними, тощо).
Якщо першоджерело не вказано - важати першоджерелом і вказувати пряме гіперпосилання на сайт https://buket.ck.ua



© 2006-2008 студія GVM
рекламна підтримка: черкаська рекламна мережа

Генерація сторінки: 0.038 сек. і 19 запитів до бази даних за 0.020 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.