Букет
      
  Реєстрація або вхід Головна   пїЅ
Букет
Головна
Новини
Статті
Опитування
Анекдоти
Галерея
Погода на тиждень
Свята на тиждень
Святковий довідник
Файли
Друзі та партнери
Звязок з нами
Рекомендуємо
Гумор

Чоловік із дружиною на прийомі у сексопатолога:
— Лікарю, у нас проблема! Секс став якийсь буденний, в'ялий і нецікавий!
— Ну що ж! Слід його якось урізноманітнити! Наприклад, почати займатися ним у різних екзотичних місцях!
— А можна прямо зараз у вас у кабінеті?
— Можна! Нехай поки чоловік погуляє!

Google рекомендує
Секрети материнства

Одягайся теплесенько! Вибираємо верхній зимовий одяг


 Якім матеріалам надати перевагу, і на які конструктивні особливості одягу звернути увагу, щоб збори на зимову прогулянку займали лічені хвилини, а малятам не доводилося б щораз терпіти вкутування в "сто одежинок", адже діти так не люблять одягатися? Яким повинен бути дитячий одяг, щоб, не дивлячись на мінусові показання термометру, у конверті було тепло й затишно спати, а в комбінезоні - легко й зручно бігати, грати, кататися з гірки? А до речі, що краще - комбінезон або куртка зі штанями? Приблизно на такі питання мають відповісти батьки, які відправилися на пошуки зимового екіпірування для свого дитятка.



Конверти крихіткам

Для першої в житті дитини зими, тим більше, якщо вона припала на період новонародженості, теплий конверт для прогулянок у візочку стає предметом першої необхідності. У конверт, зроблений у вигляді спального мішку, малюка можна покласти як загорненого в ковдру, так і одягненого в комбінезон. Якщо конверт, за рахунок блискавок, кнопок, липучок, шнурівок повністю розкладається або навіть розділяється на частини, то збори на вулицю вдасться мінімізувати за часом, а сам конверт можна використовувати ще і як теплий килимок, ковдру, дорожній пеленальний матрацик. Більшість моделей служить досить довго: край грудки, який відгинається, дозволяє регулювати конверт під зріст маляти, надалі конверти "переїжджають" зі спального візочка в прогулянковий або в санчата (зазвичай на задньому боці в них передбачені отвори для ременів безпеки візочка, петлі або/і зав'язки для кріплення до спинки санчат). Якщо активно використовується автокрісло, то краще пошукати конверт із прорізом для утримуючих автоременів (тут важливо, що б проріз був закритий, коли в ньому немає необхідності). У конверті, верх якого можна затягти так, щоб вийшов каптур, маляті будь-який мороз і вітер буде не страшний.

Ще один різновид конвертів - моделі з каптуром і рукавами (відкритими або зашитими). Цей варіант для малят, які не звикли лежати сумирно. Ну а що б і маленьким ніжкам не було тісно, низ таких конвертів робиться ширше плечей і призбирається попереду.

Конверти часто йдуть у комплекті із візочком, але їх можна придбати й окремо. Вітчизняні конверти на синтепоні, підбиті штучним хутром або овечою вовною на трикотажній основі й навіть пухові цілком доступні – більшість можна купити в межах 200 – 300 грв. Брендові моделі від провідних виробників візків Bebe Confort, Maxi-cosi, Hauck, Jane і ін. коштують у середньому від 400-600 грв. до 1000 грв. Продумані до дріб'язків рішення є в Bebe Confort. Це утеплені комфортабельні конверти (560 грв.) і спальні мішки для візочків (900 грв.) з затяжкою головної частини в "каптур", конверти з "ручками, які відстібаються," і каптуром (820 грв.), а також універсальна накидка (600 грв.), з якої, застебнувши відповідні кнопки можна сформувати конверт, якій регулюється по ширині. Відмінна риса всіх цих аксесуарів - можливість використання в автомобільному кріслі, завдяки наявності прорізів для пропущення ременів безпеки.

З урахуванням нашої суворої зими актуальними будуть конверти з натурального хутра. Найбільш доступний і розповсюджений варіант - з овчини. Але зустрічаються моделі й з більш довгим хутром, наприклад, з лами. Часто такі конверти мають блискавку по периметру, що дозволяє відділити верхню частину від нижньої та використовувати окремо. Є також моделі з однією блискавкою посередині, які повністю «розкриваються», перетворюючись в абсолютно плоску підстилку. Моделі німецьких фірм Kaiser і CHRIST обійдуться приблизно в 1500 грв.

Хутряні конверти зі шкурки ягняти турецької фірми Medisa залежно від моделі обійдуться в 900-1300 грв. Особлива обробка овечого хутра дозволяє прати конверт, як вручну, так і в пральній машині. Багатофункціональний конверт, зроблений під торговельною маркою Voksi (Норвегія) коштує близько 2400 грв. Завдяки багаторівневій системі застібок і затяжок, конверт можна застебнути в спальний мішок для зимових прогулянок у візочку або санчатах будь-якого розміру. А можна навпаки розстебнути повністю й використовувати вдома в якості теплого й м'якого ігрового килимку або підстилки для літнього пікніку. В Voksi є тверде дно, тому, пристебнувши регульовані по довжині ручки, конверт перетворюється в колиску для перенесення маляти. І на цьому можливості конверту не закінчуються, адже його ще можна стелити в ліжечко, використовувати як ковдру, плед вдома й на прогулянці.

Анатомія комбінезона

Вибираючи комбінезон, варто враховувати вік дитини, а так само деякі конструктивні моменти самого виробу. Здавалося б, незначні на перший погляд деталі зимового дитячого одягу саме й роблять його особливо теплим й зручним як для самого маляти, так і для його мами. Адже поки дитина не навчиться одягатися сама, саме мама буде щодня збирати її на прогулянку й роздягати після неї, регулярно прати й чистити комбінезон. Іноді батькам доводиться навіть відмовитися від гарного фірмового комбінезону тільки через те, що в нього, наприклад, занадто малий "вхід" або занадто високий комір, який впирається в підборіддя, або... Втім про все по черзі.

Комбінезон для малят до року повинен легко й швидко надіватися й зніматися. Зручні моделі із двома блискавками, що йдуть в "ніжки", або як варіант із однією, але косою блискавкою, вшитою від плеча долілиць протилежної штанини. Завдяки такому крою, комбінезон можна розкрити практично повністю, і щоб одягти малюка, залишиться лише покласти його усередину, надягти рукави, всунути ніжки в штанки й застебнути блискавки. При цьому його не довелося перевертати, піднімати й тривожити. Якщо малюк повернувся з прогулянки сплячим, така конструкція дозволить його роздягнути й перекласти в ліжечко не розбудивши. От чому для найменших важливо вибрати ще й "найбеззвучнішу" модель - таку, щоб її тканина голосно не шаруділа й не хрумтіла від найменших рухів, з мінімумом липучок і блискавками, які мають м'який тихий хід.

До речі блискавка, будучи дуже важливим елементом одягу, заслуговує на окрему увагу. Вона повинна бути якісною, заїдання й деформація ланок неприпустимі. Тугий хід блискавки, так само як і занадто легкий, говорить про те, що прослужить вона найскоріше не довго (або буде заїдати, або мимовільно розстібатися). Щоб крізь блискавку не проникав вітер, зовні вона закривається захисною планкою, внутрішній клапан охороняє від влучення в зубчики блискавки нижнього одягу або підкладки (важливо, щоб і сам клапан не заважав руху замочка блискавки). Щоб при застібанні комбінезону, блискавка не "вкусила" маля за підборіддя, в "правильних" моделях вона має захист від прищеплення - вшитий у комір тканинний куточок, який закриває замочок. Якщо на замку блискавки є досить великі брелоки або хлястики, то її буде зручніше розстібати-застібати навіть у рукавичках. Пластикові блискавки тракторного типу вже самі по собі є стильною прикрасою одягу й на відміну від металевих вони набагато краще працюють на морозі. УВАГА! Купуючи комбінезон потрібно обов'язково кілька разів застебнути-розстебнути всі блискавки, оцінюючи їхню роботу й зовнішній вигляд.

Спинка комбезиків для малят повинна бути ідеально рівною - паски на гумці, які вічно збиваються "хибні" жилетки й пелеринки, об'ємні нашивки, бантики, бусини й інші прикраси краще залишити для дітей більш старших, які більше не сплять на вулиці.

"Ніжки" комбінезону найчастіше закінчуються манжетою на гумці, яка щільно охоплює ногу, не пропускаючи усередину вітер і холод. Щоб штанці не задирались, і під них не попадав сніг, передбачені гумки-штрипки, які пристібаються ґудзичками до штанин і регулюються по довжині так, щоб їх можна було зачепити за будь-які черевики. Часто буває, що маля, якого везуть на санчатах або в прогулянковому візочку губить по дорозі валянки або чоботи, штрипки пригодяться й тут, вони утримають взуття на ногах. Для дітей першого року життя комбінезони, як правило, з «ніжками» (цільнокройні) або мають додаткові пінетки, які кріпляться в більшості випадків кнопками.ПОРАДА: Якщо в комбінезона немає штрипок, зробіть їх самостійно, пришивши до штанців широкі й щільні гумки.

Купуючи комбінезон для дитини, яка вчиться або вже вміє ходити, не варто вибирати моделі із занадто об'ємними й дутими штанинами - вони будуть тільки ускладнювати й без того ще не впевнені дитячі рухи (це стосується й рукавів). Якщо ж про самостійне пересування поки не йдеться, то, як варіант, можна розглянути покупку комбінезона-трансформера. Усього лише перестебнувши блискавку й кнопки між ніг, штанці комбінезону перетворюються в спальний мішок. Трансформер особливо зручний, якщо дитина однаково часто переміщається у візочку (використовуємо режим "конверту") і автокріслі або "кенгуру" (переходимо в режим "комбінезону"). Ну а якщо вдало розрахувати розмір, то на наступну зиму в такому комбезі маля вже піде на своїх двох - вагомий аргумент для практичних батьків.

Щоб рукави комбінезону щільно прилягали до рук, виробники не тільки збирають їх на гумку (головне, щоб вона була не занадто тугою), але й часто постачають їх внутрішніми трикотажними манжетами. Для теплозбереження важливі будь-які нюанси, тому широкі одвороти на рукавах - це не тільки запас на виріст, якщо стане занадто холодно, то в них можна сховати кулачки малечі. Дітям старше року не завадять тримачі рукавиць - це спеціальні петельки, до яких можна пристібати рукавиці або рукавички, щоб ті не загубилися. Для самих маленьких актуальні будуть комбінезони з «зашитими» ручками або моделі з рукавичками, які пристібаються.

Приміряючи на дитину комбінезон, потрібно загострити увагу й на каптурі. Він повинен бути не занадто малим (необхідний запас на шапку), але й не занадто великим - інакше він втрачає всяке значення. Внутрішня вшита гумка по лицьовому вирізу або куліска з фіксатором, яка затягається, забезпечують щільне, але регульоване прилягання каптура до голови й служать додатковим захистом від вітру. У ясну сонячну погоду не зайвим виявиться козирок, який відкладається, а "ведмежі вушка" на каптурі наддадуть маляті милий і забавний вигляд.

Горловина комбінезону не повинна залишати шию відкритою, тому невисокий комір-стійка найбільш оптимальний варіант. Однак, приміривши комбінезон, потрібно переконатися, що комір не впирається, не коле, не давить на підборіддя й не закриває рот (інакше маля буде постійно обсмоктувати комір, і в підсумку мерзнути й отримувати роздратування шкіри).

Для активних дітей на комбінезонах передбачаються посилені зносостійкі вставки в області колін, ліктів і сідниць. А в кишеньку завжди можна покласти носову хустку, таку необхідну на зимовій прогулянці.

Серед корисних доповнень до комбінезону - внутрішня ідентифікаційна нашивка, у поля якої батьки можуть вписати ім'я й вік дитини, свою адресу й контактний телефон (як говориться на всякий "пожежний"). За петельку комбінезон можна повісити на вішалку. Петелька особливо необхідна, якщо дитина ходить у дитячий садок. У деяких комбінезонів є флісова або хутряна підстьожка. По-перше, такий комбез можна носити з ранньої осені до пізньої весни, по-друге, без хутра його легше прати, він швидше сохне, а по-третє, у деяких моделей підстьожка цілком може використовуватися як окремий предмет - тепла жилетка на блискавці або ґудзиках у гардеробі маляти ніколи не завадить.

Час надягати куртки

Безумовно, комбінезон дуже практична й зручна річ. На відміну від куртки зі штанями, його не треба постійно поправляти й обсмикувати. Дитину можна спокійно брати на руки, саджати в санчата або вкладати в візок - комбінезон не задирається й маляті ніде не піддуває. Саме в комбінезон простіше "упакувати" зовсім малюсіньких створінь - адже одягати доводиться одну річ, а не дві.

І все-таки, приблизно в 2, 5-3 роки малята, як правило, міняють комбінезон на роздільний комплект. Саме в цьому віці діти зазвичай прощаються з памперсами, а куртка зі штанями роблять відвідування туалету набагато зручнішим. Перебуваючи в магазині, у транспорті, у поліклініці, куртку можна зняти, щоб дитині не було спекото, а комбінезон такої можливості не дає, його можна лише розстебнути. Комплект просто необхідний підрослим вертухам, які вертаються із прогулянки "чорнішими за сажотруса". Звичайно найбільше брудняться штани, і в роздільному комплекті в мами є можливість випрати тільки їх, а не комбінезон повністю. До речі, для цього випадку можна докупити ще одні штани на зміну, які підходять по кольору. Мабуть, найголовніший плюс комплекту це те, що він використовується довше - два, а те й три сезони. Завдяки одворотам на рукавах і штанинах, регульованим бретелям, цей зимовий одяг має запас на виріст, у той час як комбінезону звичайно вистачає всього лише на один сезон.

Критерії вибору зимового комплекту багато в чому схожі з рекомендаціями з вибору комбінезону, хоча є тут і свої нюанси. Куртка не повинна бути короткою, її оптимальна довжина - приблизно до середини стегна. Однак, якщо, приміряючи куртку, раптом виявиться, що при ідеальній посадці на плечах спинка довша за поличку, не потрібно переживати, що попалася річ із дефектом крою. Завбачливі виробники роблять це навмисно - так куртка буде менше задиратися, і сіднички завжди будуть в теплі, навіть якщо маля присяде на ослін або захоче скотиться з гори. Зимова куртка не повинна бути впритул, необхідний запас на теплий светр і вільну циркуляцію повітря. Щоб тепло не йшло з-під куртки, а мороз не проникав усередину, повинна бути присутня нижня затяжка, що у багатьох моделях ще дублюється регульованою куліскою по талії. На куртці для "великих" хлопчиків і дівчаток обов'язкові місткі кишеньки - у цьому віці малята не тільки здатні самостійно дістати хусточку, витерти ніс і прибрати хустку назад, їм ще необхідно, носити із собою всі свої дорогоцінні "скарби". Дуже цікаві й практичні двосторонні моделі - вивернувши куртку "навиворіт", дитина отримує обновку зовсім іншого кольору.

Штанці краще вибирати у вигляді напівкомбінезону (це штани з грудкою, спинкою й регульованими по довжині лямками). Напівкомбінезон з передньою блискавкою дітям простіше надягати самостійно. Досить усього лише один раз відрегулювати довжину лямок і в наслідку одягати-знімати штани можна буде застебнувши-розстебнувши блискавку. Хлопчикам краще вибрати саме такий фасон (із глибокою блискавкою попереду), щоб всі свої хлоп'ячі "справи" вони змогли робити стоячи, не роздягаючись.

З 5-6 років дітям повністю можна обійтися штанями на гумці в поєднанні з подовженою курткою. Дівчаткам з 4-5 років багато хто з батьків вже купують стильне стьобане пальто або напівпальто (на пусі або штучних наповнювачах), з каптуром, обробленим хутряною опушкою. Дівчачі моделі курток, пальто й спідниць виробники люблять прикрашати блискітками й стразами - переливаючись на зимовому сонці, таке вбрання навряд чи залишить байдужою хоч одну дівчинку. Але мами повинні знати, що вся блискуча краса може зникнути вже після першого прання, засмутивши маленьку модницю.

Купуємо тепло

Визначившись із речами для дитячого зимового гардеробу, необхідно познайомитися із чого ж вони шиються. Зовнішня тканина комбінезонів, курток і напівкомбінезонів повинна бути м'якою, по можливості вологонепроникною, брудовідштовхуючою і непродувною. Для найменших малят, які гуляють у візочку, цілком підійде комбінезон з бавовняних тканин з додаванням полієстру або поліаміду (ПАМ), покритих тефлоновим шаром - такий матеріал не шарудить, він м'який і приємний на дотик. Для активних і допитливих "ходунків" і "бігунків" краще вибрати комбінезони й куртки із сучасних матеріалів, до яких практично не пристає бруд, а у випадку глобальних забруднень річ можна було б легко почистити (наприклад, протерти вологою губкою або обполоскати під душем). Дуже важливо щоб зовнішня тканина була повітропроникною, інакше дитина буде сильно потіти, що взимку чревате наслідками. Мембранні матеріали ( Gore-tex, Simpa-tex і т.п.) передових технологій із зовнішньої сторони неприступні для дощу й снігу, із внутрішньої ж навпаки - здатні відводити зайве тепло й вологу від тіла. А це значить, що дітям у такому одязі на вулиці буде завжди тепло й сухо, а в приміщенні (у магазині, у транспорті) не спекотно й не задушливо. В умовах міських прогулянок на комбінезонах і куртках не будуть зайвими вставки й окантовки зі світловідбивних матеріалів - узимку темнішає рано і такі сяючі у світлі ліхтарів і фар елементи одягу зроблять дитину "видимою" у темряві.

Добре зшита підкладка - показник якості виробу в цілому. Для дитячого зимового одягу, звичайно ж, краще вибрати підкладку з бавовняного трикотажу, фланелі, флісу, фуле. Всі ці матеріали збережуть тепло тіла, вони м'які, приємні на дотик, добре вбирають вологу. А от синтетичні шовковисті підкладки, якщо змокнуть від поту, можуть холодити.

Утеплювач. Дитячий зимовий одяг повинен бути легким, не занадто об'ємним й не повинен сковувати рухи маляти, але при цьому теплим. Саме тому визначальним у його виборі є наповнення. Для пошиття дитячих пуховиків (комбінезонів, курток, конвертів) звичайно використовується пух з додаванням меленого пір'я гусака. Процентне співвідношення пуху й пір'я вказується на ярлику й найчастіше виглядає в такий спосіб: 60/40, 70/30, /20, набагато рідше 90/10, 95/5 і дуже рідко можна зустріти напис "down 100%". Якщо в ярлик запаяна прозора капсула зі зразком пуху, то зі "складом" наповнювача можна ознайомитися навіч.

Безумовно, пуховики це дуже теплий і легкий одяг, у якому малюкові буде комфортно навіть у люті морози, незалежно від того чи спить він ще в колясці або вже бігає й катається з гірки. Якісні пуховики "не лізуть", тому що шиються зі спеціальних пухоутримуючих матеріалів. Сировина проходить всебічну обробку, у тому числі термічну, а так само антибактеріальними й антикліщовими пропитками, тому виникнення алергійних реакцій у процесі носіння пуховику зводяться до мінімуму. І все-таки не можна скидати з рахунків ту обставину, що пуховики дуже вимогливі до догляду. Порушення рекомендацій із прання, сушіння, зберігання можуть призвести до втрати зовнішнього вигляду й споживчих якостей пухової речі. Щоб цього не відбулося, потрібно строго дотримуватися вказівок, написаних на ярлику. Пуховики рекомендується прати вручну в холодній воді (не вище 30°C), з використанням рідких миючих засобів. А через те, що пух сильно їх всмоктує, після прання виріб необхідно ретельно й неодноразово полоскати, щоб не з'явилися мильні плями й розводи. Випраний пуховик досить довго сохне, і, якщо у вологому стані він перебуває більше ніж дві доби, то здобуває неприємний запах, пух звалюється, губляться його теплозберігаючі властивості. Сушити пуховики потрібно в розправленому вигляді, горизонтально (але не на рушнику!) і періодично струшуючи. Прибирати на зберігання можна тільки чистий і сухий пуховик, подалі від специфічних запахів.

Китайські пуховики коштують від 130-160 грв. Пухові комбінезони й комплекти є в асортименті російських торгівельних марок Hippo Hoppo ( 340-420 грв.) і "Акс Арт" ( 260-300 грв. за комбінезони й 500-560 грв. за комплекти). Канадські пуховики O'HARA можна купити за 560-0 грв. (синтепонові комбінезони й куртки тієї ж марки значно дешевше - 300-500 грв.)

На противагу пуховикам, куртки й комбінезони з високотехнологічних синтетичних наповнювачів не тільки легкі, теплі, м'які й гіпоалергенні, але й відмінно переносять прання - забруднений на прогулянці одяг після повернення додому потрібно просто попрасувати у машинці, а ранком його можна надягати знову чистий й сухий. Після прання "начинка" не звалюється й не втрачає свого об'єму. Такі матеріали як ISOSOFT (одяг від ШАLУNЫ й Hippo Hoppo), Hollow fiber ("Dіоли"), файбертек ("Арктилайн"), файбердаун і інші представники із сімейства утеплювачів нового покоління мають високі теплозберігаючі якості, не поступаючись за цим показником натуральному пухові (тому їх часто й називають синтетичним пухом). Секрет цих утеплювачів полягає в особливій структурі їхніх найтонших мікроволокон, у повітряних порожнечах яких і втримується тепло. Головна особливість штучних пуховиків у тому, що вони дуже тонкі. Причому, чим технологичніше матеріал, тим тонше готовий виріб. Завдяки чому, по-перше, під комбінезон можна надягати всього лише один шар одягу, що значно полегшує процес зборів на вулицю, а по-друге, у тонкому й легкому екіпіруванні малятам набагато зручніше рухатися. І підтвердженням цьому є супертонкий і суперлегкий фінський одяг марки Reima. Верхня тканина Reimatec у поєднанні з утеплювачем Reimaloft робить комбінезони не тільки морозотривкими, непродувними вітром, але ще непромокальними й зносостійкими. Здатність матеріалів виводити вологу, не дає дитині потіти, залишаючи його завжди сухим і втримуючи усередині одягу тепло його тіла. Reima практично не брудниться – забруднення можна ліквідувати прямо на прогулянці, почистивши забруднене місце снігом, а засохлі краплі бруду можна просто стряхнути. Ну а при необхідності комбез легко переться й сохне буквально за кілька годин. От чому одяг цієї марки можна сміливо купувати яскравих світлих тонів навіть для самих непосидющих відчайдухів. У той час як пуховики (якщо не передбачається придбання одягу на зміну) для них краще вибирати більш темних немазких кольорів. Ціни на Reima виглядають приблизно в такий спосіб: комбінезони лінії Reima коштують у середньому 500-760 грв. (цей одяг призначений для активних дітей, які багато рухаються й грають на прогулянці, а малятам, які ще не вміють ходити краще підійде ще один шар одягу або термобілизна Reima), лінії Reimatec – від 700 до 1000 грв., комбінезони Reimatec+ із вставками, виконаними з матеріалу Cordura, які встоять навіть перед сильним зношуванням, але й заплатити за них доведеться від 1040 до 1340 грв., адже Hi-Tech розробки завжди коштують дорого. Незважаючи на те, що комбінезони Reimatec здаються досить тонкими насправді дуже теплі (навіть у мороз -25°С досить однієї вовняної кофти).

Канадські комбінезони GUSTI ( 700-900 грв.) продаються відразу в комплекті із шапочкою, шарфиком і рукавицями, тому дитину можна одягти на зиму буквально однією покупкою. Одяг GUSTI (наповнювач синтепон) ошатний, легкий, зручний й розрахований зберігати тепло навіть в 35-градусні морози.

Одяг на основі хутра (часто в сполученні із синтепоном) теж в основній своїй масі - теплий, особливо якщо це не штучне хутро, а "овчинка" на трикотажній основі, сформована з натуральної овечої вовни. Наприклад, російські комбінезони Arctica розраховані на використання при температурі від 0 до -45°С.

Але, на жаль, куртки й комбінезони на хутрі найчастіше досить важкі й об'ємні. Тому такий одяг найчастіше вибирають для дітей, до року, які поки не навчилися ходити. Ще один мінус хутра - його проблематично чистити.

2mm.ru
Переклад: malecha.org.ua


Дата публікації: 16.11.2007
Прочитано: 12460 раз



Додатково на дану тему
Цікаво про взуттяЦікаво про взуття
Одяг для вагітнихОдяг для вагітних
Як навчити дитину вирішувати задачіЯк навчити дитину вирішувати задачі
Маме на заметку. Пустышка: «за» и «против»Маме на заметку. Пустышка: «за» и «против»
Вагітність: стригтися чи ні?Вагітність: стригтися чи ні?
Готуємося до пологівГотуємося до пологів
У чому плюси і мінуси присутності тата при пологах?У чому плюси і мінуси присутності тата при пологах?
Календар вагітностіКалендар вагітності
Яким повинен бути для малюка перший день життя?Яким повинен бути для малюка перший день життя?
Якою повинна бути іграшкаЯкою повинна бути іграшка
[ Назад | Початок | Наверх ]
Немає коментарів. Чому б Вам не залишити свій комертар?
Ви не можете відправити коментар анонімно, будь ласка зареєструйтесь.
Останні статті
Halloween
10 ідей для ідеального Хеловіну
Подарунки на День Валентина за знаком зодіаку
Ідеї для валентинок та святкування дня свято...
Як День Святого Валентина відзначають у різни...
Де краще зустрічати Новий рік?
У чому зустрічати новий рік 2010
Тіло - це годинник
Як запобігти курортних пасток
Здорове чи дешеве: як правильно обирати дитяч...
Новини партнерів
Завантаження ...
Галерея
Картинка з галереї

Картинка з галереї

Картинка з галереї

Посміхніться

- От ви заперечуєте біополе. А чим пояснити, що японська дівчинка розбивала рукою цеглу?
- Тим, що дівчинка японська, а цегла - вітчизняна.

Реклама
Опитування
Звідки Ви до нас завітали?

Черкаси та область
Київ та область
Львівська область
Закарпатська область
Донецька область
Сумська область
Харківська область
Інші міста України
США
Канада
Росія



Результати
Інші опитування

Всього голосів: 2933
Коментарів: 1
Головна |  пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ
статистика  користувачів онлайн: 77 | користувачів сьогодні: 747 | переглянуто сторінок сьогодні: 10929 | всього сторінок переглянуто: 107065409




пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ, пїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ (пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ, пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ, пїЅпїЅпїЅпїЅ).
пїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ - пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅ http://buket.ck.ua



пїЅ 2006-2008 пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ GVM
пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ: пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ

Генерація сторінки: 0.061 сек. і 20 запитів до бази даних за 0.039 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.