Букет
      
  Реєстрація або вхід Головна    
Букет
Головна
Новини
Статті
Опитування
Анекдоти
Галерея
Погода на тиждень
Свята на тиждень
Святковий довідник
Файли
Друзі та партнери
Звязок з нами
Рекомендуємо
Гумор

Переповнений автобус. З центру його лунає жіночий обурений голос:
- Чоловіче, що ви робите?!
Пауза. Той же жіночий голос:
- Що ви робите?!
Пауза. Зацікавлений голос із задньої частини автобуса:
- Мужик, не дери душу, ну ти чого мовчиш?!

Google рекомендує
Секрети материнства

Сказати теленяні «ПРОЩАВАЙ!»


 Дитяча пристарсть до телевізора – проблемка ще та. Ніде правди діти, ми, батьки, часто й самі грішимо: втомившись після роботи, хутчіш вмикаємо мультики, аби в хаті бодай кілька хвилин панував спокій...
А що робити, коли любов до фільмів чи телепередач перетворюється на залежність?





Вам знайома ситуація коли за шкільні канікули дитина просто приростає до телевізора й відтягнути її від екрана неможливо. Вона не реагує на зауваження, стає дратівливою, різкою. Коли ж силоміць вимкнути приймача, вона біжить до комп’ютера, а якщо й цього не дозволити, влаштовує істерики. Про прогулянки чи інші забави навіть слухати не хоче. А тим часом надмірне сидіння перед телевізором може зашкодити здоров'ю дитини. То як же вийти з цієї ситуації?

ЩО РОБИТИ?

1. Встановіть обмеження. Це ліпше зробити, коли дитина ще дошкільного віку. До 18 місяців малюки взагалі можуть обходитися без телевізора, з 18 місяців півгодини на день – цілком достатньо.

2. Плануйте щось цікаве одразу після того, як дитина переглянула передачу, щоб їй було легше відірватися від екрана.

3. Намагайтеся дивитися телевізор разом із дитиною, обговорюйте побачене. Пам’ятайте: залишивши малечу саму біля приймача, ви залишили її наодинці з чужими.

4. Правильно плануйте час перегляду. Дитина не має дивитися телевізор під час сніданку, обіду, вечері, ігор або замість усього цього.

5. Творчо підходьте до перегляду телепередач. Нехай дитина малює героїв мультфільмів, переказує побачене.

6. Телевізор не елемент підкупу чи заохочення. У цьому разі дитина починає сприймати його як заборонений плід.

7. Будьте позитивним прикладом для малюка. Не використовуйте телевізор як тло або засіб розслаблення у присутності дитини. Якщо вам не подобається тиша в домі – увімкніть приємну легку музику.

8. Боріться із негативною інформацією з екрана: поясніть дитині, чому вам щось не подобається в передачі, фільмі чи мультику; дискутуйте, одночасно зазначаючи, як ліпше було б зробити.

simya.com.ua


Дата публікації: 20.01.2008
Прочитано: 1875 раз



Додатково на дану тему
Цікаво про взуттяЦікаво про взуття
Одяг для вагітнихОдяг для вагітних
Як навчити дитину вирішувати задачіЯк навчити дитину вирішувати задачі
Маме на заметку. Пустышка: «за» и «против»Маме на заметку. Пустышка: «за» и «против»
Вагітність: стригтися чи ні?Вагітність: стригтися чи ні?
Готуємося до пологівГотуємося до пологів
У чому плюси і мінуси присутності тата при пологах?У чому плюси і мінуси присутності тата при пологах?
Календар вагітностіКалендар вагітності
Яким повинен бути для малюка перший день життя?Яким повинен бути для малюка перший день життя?
Якою повинна бути іграшкаЯкою повинна бути іграшка
[ Назад | Початок | Наверх ]
Немає коментарів. Чому б Вам не залишити свій комертар?
Ви не можете відправити коментар анонімно, будь ласка зареєструйтесь.
Останні статті
Halloween
10 ідей для ідеального Хеловіну
Подарунки на День Валентина за знаком зодіаку
Ідеї для валентинок та святкування дня свято...
Як День Святого Валентина відзначають у різни...
Де краще зустрічати Новий рік?
У чому зустрічати новий рік 2010
Тіло - це годинник
Як запобігти курортних пасток
Здорове чи дешеве: як правильно обирати дитяч...
Новини партнерів
Завантаження ...
Галерея
Картинка з галереї

Картинка з галереї

Картинка з галереї

Посміхніться

Вчитель пояснює учням правила хорошого тону:
- По сходах чоловік завжди йде перед жінкою. А чи знає
хто-небудь з вас, чому?
Руку піднімає Вовочка:
- Тому що жінка не знає, на якому поверсі він живе.

Реклама
Опитування
Чи говорите ви українською? Якщо так, то де її вживаєте?

В усіх сферах свого життя
Лише з родиною
Лише на роботі (в учбовому закладі)
Тільки в україномовному середовищі
Знаю мову і хотів би говорити нею, але соромлюся
Я її не знаю, але хотів би вивчити
Не говорю, не знаю і знати не хочу



Результати
Інші опитування

Всього голосів: 2862
Коментарів: 2
Головна |  Вверх
статистика  користувачів онлайн: 0 | користувачів сьогодні: 1891 | переглянуто сторінок сьогодні: 21692 | всього сторінок переглянуто: 113850312




Використання матеріалів цього сайту тільки за умови вказання прямого гіперпосилання на першоджерело та сайти, що виконали суттєві допрацювання матеріалів (переклад, доповнення довідковими даними, тощо).
Якщо першоджерело не вказано - важати першоджерелом і вказувати пряме гіперпосилання на сайт https://buket.ck.ua



© 2006-2008 студія GVM
рекламна підтримка: черкаська рекламна мережа

Генерація сторінки: 0.034 сек. і 17 запитів до бази даних за 0.016 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.