Букет
      
  Реєстрація або вхід Головна    
Букет
Головна
Новини
Статті
Опитування
Анекдоти
Галерея
Погода на тиждень
Свята на тиждень
Святковий довідник
Файли
Друзі та партнери
Звязок з нами
Рекомендуємо
Гумор

У магазині:
- Дайте мені щурячої приправи.
- Може, щурячої отрути?
- Ні, приправи - труїти щурів в цю голодну зиму надто марнотратно.

Google рекомендує
Секрети материнства

Місс чи містер


 Маленький круглий животик. Я дивлюся на себе в дзеркало і з неприхованим задоволенням мрію про те, який він буде, мій крихітний малюк, який вже через декілька місяців з’явиться на світ. Сьогодні нам сім місяців. Дехто навіть не вірить, адже я й далі подорожую на великі відстані, хвилини не сиджу на місці, а ще останнім часом віддаю перевагу м’ясним стравам. "У тебе буде хлопчик", - зі знанням справи констатують усі, хто знає хоч якісь прикмети про вагітних. Я здивовано зводжу брови - апарат УЗД та й сам лікар двічі підтвердила, що доведеться запастися бантиками та спідничками.Суперечки навколо статі моєї майбутньої дитини ведуться з того самого дня, як мій животик почав мало-помалу викривати справжній стан речей. Прогнози я чую майже щодня. "Чекаєте дівчинку", - каже мені літня жінка у черзі до лікаря. "Та де там, дівчинку", - заперечує бабуся, що стоїть поруч - погляньте на її вигляд. Вона ж просто цвіте, а дівчинка зазвичай забирає у мами красу." "Але ж животик за формою круглий, як м‘ячик" - не зупиняються мої сусідки. Я тихенько відходжу. Сама себе ловлю на думці, що точно знаю, що народжу доньку народжу доньку. Однак вранішня нудота та активні вечірні підскакування живота просто перекреслюють цю впевненість. Ну хіба може дівчинка бути такою непосидючою? А якщо хлопчик? Намагаюся налаштувати власні думки на те, що стать це не головне, адже моє першочергове завдання народити дитину здоровою. Однак мрії про бантики та лаковані черевички беруть верх. Хм, а можна ще ж і іншими способами прогнозувати стать?

Бажання заглянути у майбутнє виникає у кожних жінки та чоловіка, як тільки на тесті на вагітність з‘являються дві довгождані полоски. Від сьогодні призначається спеціальне меню, а Інтернет стає цікавим тільки завдяки матеріалам про вагітність та визначення статі дитини. Коли б зібрати в один гурт усіх вагітних мам, переконана власні способи визначення статі дитини є у кожної з них. Далі - гірше - деякі майбутні мами взагалі позитивно вирішують питання жити чи не жити дитині тільки тоді, коли лікар називає певну стать. "Ми спокійно жили і навіть ніколи не передбачали того, що у нас зявиться друга дитина", - розповідає мені одна з моїх подружок під час прогулянки з дітьми. Софійці незабаром 12, які діти?" Але природа іноді дарує нас сюрпризи. "Коли дізналася, що вагітна, розгубилася. Не знала радіти чи плакати. Чоловік теж нічого не міг порадити. Дитина не входила у наші плани. Однак завдяки тому, що чоловік за національністю грузин, для якого спадкоємець - найголовніший у житті, вирішили визначитися зі статтю. Лікар дав 80% того, що буде хлопчик. Тепер я просто не уявляю яким би було наше життя, якби у ньому не було цього цікавого створіння, якому сьогодні вже майже 2 роки.

Мамо, а звідки я взявся?


Відразу ж запевню, складати дітям казки про лелек та капусту сьогодні а) не модно, б) не правдиво. Отож, раджу самим спробувати віднайти істину. А вже потім розповісти про це дитині в біль-менш казковій формі.

Стать дитини формується не раптово. Відбувається це так: яйцеклітина завжди несе в собі тільки Х-хромосоми, чоловіча ж клітина може мати як Х- так і У. Ось чому, якщо в яйцеклітину попадає сперматозоїд, що несе хромосому Х, на світ з’являється дівчинка (ХХ) , якщо хромосому У - хлопчик (ХУ) .

Виходячи з цього, можна зробити висновок, що стать майбутньої дитини залежить виключно від чоловіка і усі звинувачення в адрес жінки на рахунок того, що вона не спроможна народити спадкоємця просто не мають сенсу. Однак зовсім нещодавно вчені висунули припущення, що є в природі жінки, запрограмовані народжувати тільки немовлят певної статі. Тобто їх яйцеклітину може запліднити тільки сперматозоїд з хромосомою Х, а У буде або просто відторгнений нею, або загине на початку процесу зачаття. Тому, якщо у вашій родині постійно з’являються немовлята однієї статі, можливо, це просто доля.

Ситуація загострюється, якщо в вже вагітні. У такому випадку ви можете тільки спробувати передбачити якого кольору речі купуватимете у майбутньому. Якщо ж ви тільки плануєте народження дитини, ситуацію можна намагатися контролювати. Для цього існує декілька способів. Одні з них не мають ніякого медичного підґрунтя, інші медики все ж таки намагаються пояснити. Яким з них скористатися і кому вірити більше - народу чи медицині, вирішувати тільки вам.

Запитайте у лікаря

Метод 1. "Овуляції". Згідно з цим методом, до зачаття хлопчика може призвести статевий акт в момент овуляції або за 2-24 години до неї. Якщо ж він відбувається за 2-3 дні "до" - на світ з’являється дівчинка. Пояснюється це тим, що у-сперматозоїди більш активні, а тому досягають яйцеклітини швидше, ніж їх товариші, проте вони не такі живучі і, якщо яйцеклітина запізнюється, можуть загинути, так і не зустрівши її. Х-сперматозоїди можуть проіснувати в жіночому організмі декілька днів, чекаючи на яйцеклітину для запліднення. Однак дані дослідів, проведених при штучному заплідненні саме в день овуляції свідчать про те, що в кінці-кінців кількість народжених після цього дівчаток та хлопчиків була приблизно однаковою. Хоча якщо вам справді дуже хочеться дитину визначеної статі, для досягнення мети слід випробувати усі існуючі методи.

Метод 2. "Стримування". Численні дослідження сімей моряків дають привід зробити ще один цікавий висновок - низька сексуальна активність чоловіка призводить до народження дівчаток. Йдучи в плавання на 3-4 місяці чоловік "поститься" і під час такого посту в його організмі виробляються антитіла, які в більшій мірі блокують хромосому Y більше, ніж хромосому Х. Отож. Якщо вам ніяк не вдається народити дівчинку, спробуйте "відпочити" один від одного 1-1,5 місяці. Однак затямте, що в цей період не допустимі не лише статеві контакти, але й ласки, поцілунки, обійми і навіть думки про "це". Якщо такий стан речей вас не нервує, у вас є усі шанси зачати та народити дівчинку. Однак, якщо таке стримування псує настрій на напружує нерви - варто вдатися до іншого, більш легкого способу.

Метод 3. "Оновлення крові". Саме цей метод можна перевірити на практиці своїх знайомих, у яких є діти. Метод оснований на певній циклічності. Вся справа в тому, що людському організму властиво періодично оновлювати кров. У жінок та чоловіків це відбувається у різні проміжки часу - жіноча кров оновлюється кожні три роки. Чоловіча - кожні чотири. Теорія стверджує - чия кров на момент зачаття виявиться "молодшою", представник тієї статі і з‘явиться на світ. При цьому варто врахувати, що якщо у вас були втрати крові, операції, у жінок пологи, відлік слід починати саме з цього року.

Дехто стверджує, що в природі існує ще й залежність жіночого віку та статі майбутньої дитини. Зачаття дівчинки для парних вікових показників (20, 24 роки) можливо в парні місяці (лютий, квітень, червень), а для непарних - в усі інші. З хлопчиками усе навпаки - мамі з непарним роком народження варто намагатися завагітніти в парний місяць.

Хочете дівчинку - їжте солодощі. Потрібен хлопчик - поповнюйте організм солоними огірками та м‘ясом. Вірити чи ні - справа ваша, але чому б не спробувати, якщо стать майбутньої дитини вам настільки важлива. Лікарі стверджують, якщо за 2,5 місяці до зачаття почати притримуватися певної дієти, успіх гарантовано на 70%.

Якщо ви надумаєте запитати лікарів як вони ставляться до планування статі дитини, навряд чи відчуєте захоплення в голосі. Цілителька Джуна взагалі стверджує, що коли пара намагається зачати дитину певного типу, тим самим вона втручається в сокровенний закон природи і порушує звичний хід дій. "В кожній людині закладений генетичний код і це нікуди не зникне. Всі намагання щось змінити, передбачити чи обійти нічим добрим не закінчуються", - коментує вона.

Народні звичаї.

Не вірите у сучасну медицину? Тоді гайда в народ. Якщо маєте бабусю, запевняю вас, вона буде просто щаслива, якщо ви запитаєтеся її думки щодо статі майбутньої онучки чи онука. У народі вважають, що широкий та круглий живіт віщує дівчинку, а продовгуватий животик "огірочком" обов’язково за хлопчика. Кажуть, на практиці працює погано, але багато хто вірить та заспокоюється.

Мамина краса. За народними повір’ями хлопчиків "носити" легше, вагітність протікає без токсикозів, а майбутня мама виглядає навіть краще, аніж до вагітності. Дівчинка "потребує" нудоти, депресії та "випитої" краси. Насправді ж лікарі констатують. Що самопочуття та зовнішній вигляд мами більше залежить від стилю її харчування та відношення до себе, аніж від того, хто на даний момент проживає в її животику.

Одна з найсмішніших народних прикмет говорить про те, що, якщо майбутні батьки не одружені, скоріш за все народиться хлопчик, аби мамі потім було на кого спертися. Виходячи з популярності громадянський шлюбів, сьогодні ці забобони просто втрачають свою актуальність.

Якщо ж чоловік любить дружину більше, ніж вона його - чекати хлопчика. Народили дівчинку - запитайте чоловіка чому він ставиться до вас з меншою ніжністю, аніж ви до нього.

Я зустріла її на зупинці декілька тижнів тому. Наші діти мають різницю у віці всього-на-всього 20 днів. Я вже півроку як працюю. Яким же було моє здивування, коли я зустріла Оленку знову у "цікавому" стані. "Все-таки надіємося на дівчинку, - констатувала вона. Я хочу помічнику. Ну що мені два сини?" І це при тому, що житлова площа цієї сім‘ї складає всього 13 квадратних метрів, а меншому синові ось-ось виповниться півтора року. Можна дивуватися, а можна просто по-доброму заздрити. Діти, - то квіти нашого життя. Нехай ваша нива буде квітучою, і квіти, що зійдуть на ній завжди посміхаються. І зовсім не важливо до якої статі вони належатимуть. Головне аби вони завжди залишалися вашими дітьми.

http://www.greenmama.ua

Дата публікації: 06.02.2008
Прочитано: 3202 разДодатково на дану тему
Цікаво про взуттяЦікаво про взуття
Одяг для вагітнихОдяг для вагітних
Як навчити дитину вирішувати задачіЯк навчити дитину вирішувати задачі
Маме на заметку. Пустышка: «за» и «против»Маме на заметку. Пустышка: «за» и «против»
Вагітність: стригтися чи ні?Вагітність: стригтися чи ні?
Готуємося до пологівГотуємося до пологів
У чому плюси і мінуси присутності тата при пологах?У чому плюси і мінуси присутності тата при пологах?
Календар вагітностіКалендар вагітності
Яким повинен бути для малюка перший день життя?Яким повинен бути для малюка перший день життя?
Якою повинна бути іграшкаЯкою повинна бути іграшка
[ Назад | Початок | Наверх ]
Немає коментарів. Чому б Вам не залишити свій комертар?
Ви не можете відправити коментар анонімно, будь ласка зареєструйтесь.
Останні статті
Halloween
10 ідей для ідеального Хеловіну
Подарунки на День Валентина за знаком зодіаку
Ідеї для валентинок та святкування дня свято...
Як День Святого Валентина відзначають у різни...
Де краще зустрічати Новий рік?
У чому зустрічати новий рік 2010
Тіло - це годинник
Як запобігти курортних пасток
Здорове чи дешеве: як правильно обирати дитяч...
Новини партнерів
Завантаження ...
Галерея
Картинка з галереї

Картинка з галереї

Картинка з галереї

Посміхніться

Бізнесмен у книжковому магазині просить продавця:
- Дайте мені таку книгу, ну, про дистрофіків.
Продавець (здивовано):
- Яку книгу?
- Ну цю, "Віднесені вітром".

Реклама
Опитування
Чи говорите ви українською? Якщо так, то де її вживаєте?

В усіх сферах свого життя
Лише з родиною
Лише на роботі (в учбовому закладі)
Тільки в україномовному середовищі
Знаю мову і хотів би говорити нею, але соромлюся
Я її не знаю, але хотів би вивчити
Не говорю, не знаю і знати не хочуРезультати
Інші опитування

Всього голосів: 2861
Коментарів: 2
Головна |  Вверх
статистика  користувачів онлайн: 19 | користувачів сьогодні: 236 | переглянуто сторінок сьогодні: 6887 | всього сторінок переглянуто: 105814840
Використання матеріалів цього сайту тільки за умови вказання прямого гіперпосилання на першоджерело та сайти, що виконали суттєві допрацювання матеріалів (переклад, доповнення довідковими даними, тощо).
Якщо першоджерело не вказано - важати першоджерелом і вказувати пряме гіперпосилання на сайт http://buket.ck.ua© 2006-2008 студія GVM
рекламна підтримка: черкаська рекламна мережа

Генерація сторінки: 0.039 сек. і 19 запитів до бази даних за 0.034 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.