Букет
      
  Реєстрація або вхід Головна    
Букет
Головна
Новини
Статті
Опитування
Анекдоти
Галерея
Погода на тиждень
Свята на тиждень
Святковий довідник
Файли
Друзі та партнери
Звязок з нами
Рекомендуємо
Гумор

На батьківських зборах Вовочкин тато обурюється:
- Як можна вигнати мого сина зі школи тільки за те, що він розбив скло і добре, що велике, адже маленьке - у вчительських окулярах!

Google рекомендує

На роботі

Стосунки між співробітниками, корпоративна етика, тощо

Що потрібно враховувати жінці, працюючи в чоловічому колективі


 Потрапляючи на роботу в чоловічий колектив, жінці нерідко доводиться стикатися із проблемами, спричиненими відмінностями жіночої та чоловічої психології.

Дата публікації: 09.02.2009
Прочитано: 4783 раз

Чого не потрібно робити наступного дня після звільнення


 Світова криза, минувши свій не всім близький і зрозумілий «іпотечний» етап і дуже неконкретний етап «фінансовий», впритул підібралася до реального сектору економіки. Вона породила хвилю скорочення штатів, яку відчув на собі багато хто.

Дата публікації: 20.12.2008
Прочитано: 3318 раз

Після відпочинку хочеться звільнитися


 Після гарного відпочинку треба ще й вміти правильно повертатися на робоче місце, аби не впасти у депресію.

Дата публікації: 27.07.2008
Прочитано: 3282 раз

Чому неділя - день важкий?


 Так уже повелося, що в народі «важким» днем заведено вважати понеділок. А ось із неділею начебто все гаразд - вихідний усе-таки. Насправді, серед медиків існує навіть такий термін, як «недільні хвороби». У чому ж справа?

Дата публікації: 21.07.2008
Прочитано: 2967 раз

Жіноча праця: труднощі і напрацювання


 Положення жінки в суспільстві впродовж багатьох століть змінювалося в самих різних напрямах. В період матріархату її значення було домінуючим. У епоху рицарства вона була предметом поклоніння, але вже не грала в політичному житті суспільства істотного значення. Поступово чоловіки все більше витіснили жінок на другий план, обмеживши сферу їх інтересів і впливу вихованням дітей і веденням домашнього господарства. Це, природно, викликало обурення багатьох освічених жінок. Вони почали боротьбу за свої права.

Дата публікації: 23.06.2008
Прочитано: 3535 раз

Які плюси і мінуси має прийом на роботу співробітників без досвіду?


 Багато керівників і менеджерів по персоналу задаються питанням, які плюси і мінуси має прийом на роботу співробітників без досвіду. Одні говорять, що в цьому немає нічого страшного. Інші, навпаки, виступають проти таких дій. Дана стаття допоможе розібратися в позначеному питанні.

Дата публікації: 09.04.2008
Прочитано: 3770 раз

Ви хочете знайти роботу?


 Важко сьогодні людям які лишилися без роботи або молодим спеціалістам, що отримали диплом та роблять перший крок у доросле життя. Напевно, ви зробили вже декілька спроб, але все без результату. Впадати у відчай або чекати манни небесної не слід. Треба діяти активно, наполегливо, терпляче.

Дата публікації: 14.03.2008
Прочитано: 3021 раз

Переговори—ключ до успіху.


 Більшість з нас звикли асоціювати термін “переговори” з політикою або бізнесом , а насправді ми їх постійно ведемо дома, в університеті, в магазині. Згадаймо хоча б фразу: “Тату, дай мені трохи грошей”, чи “Можна я сяду на твоє місце”. Так що ж таке переговори? Це будь-який процес спілкування, при якому ми намагаємося отримати від свого співрозмовника схвалення, мовчазну згоду або домогтися конкретних дій. В будь-якій ситуації, коли ми намагаємося владнати протиріччя, розв’язати конфлікт, вплинути на людей, встановити або розвинути відносини, ми вступаємо в переговори. І саме тому вміння правильно вести переговори вкрай необхідне для кожної людини.

Дата публікації: 16.02.2008
Прочитано: 3938 раз

Працюємо вдома - плюси та мінуси "домашнього офісу"


 Цей вирішальний день настає тоді, коли ви розумієте, що більше не в силах терпіти штовхання в транспорті щоранку і снідати за п’ять хвилин, майже як у армії. До того ж, за біоритмами ви - типова сова і прокинутися о сьомій ранку, щоб вчасно приїхати на роботу в офіс, для вас - справжня кара небесна. Тай користі від вас у першій половині дня небагато - адже хочеться лише спати, але доводиться підбадьорювати себе кавою, проте ближче до вечора в вас з’являються такі цікаві продуктивні ідеї, за які точно можна отримати непогану премію, але чомусь в кабінеті, як і у всій будівлі, вже нікого немає, крім прибиральниці, корту все це точно не хвилює. От якщо б можна було працювати за власним зручним графіком і стати вільним співробітником...Можна, такі люди є і називаються вони фрілансерами.

Дата публікації: 06.12.2007
Прочитано: 3245 раз

Як вибрати найкращий кар’єрний шлях?


 Вагаєтесь із вибором подальшого кар'єрного шляху? Визначитись буде простіше, якщо розкласти всі Ваші вимоги і побажання стосовно майбутнього місця роботи "по поличках". Для цього дайте відповіді на запитання: Які аспекти в роботі найбільш важливі для Вас?

Дата публікації: 19.11.2007
Прочитано: 3539 раз

У пошуках кращих світів, або чому ми шукаємо роботу за кордоном


 Незважаючи на зростання економічних показників країни, українці продовжують виїжджати, обираючи більш перспективні "об'єкти". Активно в процесі бере участь українська молодь. Студенти кидають університети, бо не вірять у кар’єрні перспективи на батьківщині.

Дата публікації: 15.11.2007
Прочитано: 5870 раз

Як одягатися, щоб виглядати гідно на роботі?


 Зустрічають, як відомо, по одягу. Навіть на співбесідах при прийомі на роботу. Це вже потім, продовжуючи знайомство і прощаючись, проводжають по розуму, здібностях і інших параметрах характеру.

Дата публікації: 09.11.2007
Прочитано: 5337 раз

Бабуся на мільйон доларів або як розбагатіти на старості років


 Іноді здається, що в якийсь із моментів, коли у тебе нічого не виходить, ти спотикаєшся на кожному кроці, на роботі від одного доторку спалахує основне знаряддя праці - твій дорогенький комп, вдома з рук летять тарілки і діти ходять навколо тебе навшпиньки, бо розумують, що з мамою щось не так, саме в цей момент тобою починає керувати хтось інший. Ти виходиш на вулицю, вдихаєш жменьку свіжого повітря, тобі усміхається незнайомий перехожий, життя триває, чорт забирай!

Дата публікації: 30.10.2007
Прочитано: 4752 раз

Співбесіда – екзамен на профпридатність


 У вас з’явився шанс отримати добру та високооплачувану роботу, про яку давно мріяли.

Дата публікації: 29.10.2007
Прочитано: 5359 раз

Внутрішній імідж сучасного керівника


 Йти краще раніше інших і непомітно. Хай люди зітхнуть вільно. Адже яким би чудовим не був керівник, все одно всі співробітники розуміють, «хто в домі хазяїн, хто тут платить» і завжди відчувають око начальника.

Дата публікації: 24.09.2007
Прочитано: 7724 раз

Хто такі фрілансери?


 – Ви хто?
Я – добра фея!
А чому з сокирою...?
Ось бачите, як мало ви знаєте про добрих фей!Дата публікації: 21.09.2007
Прочитано: 5419 раз

Скажи мені, що ти хочеш, і я скажу тобі, що ти матимеш...


 Нещодавно було проведено анкетування серед студентів педегогічного університету ім. Б.Д. Грінченка. Їм запропонували з-поміж 7 цінностей (гроші, дружба, здоров’я, кар’єра, кохання, навчання, сім’я) обрати 3 найважливіші. Третє місце посіло кохання (25%), трохи вище піднялося навчання (30%), а перемогла дружба (55%). Якби ми мали змогу провести подібне анкетування закордоном, скажімо в США, то цінності значно б відрізнялися. Для сучасного американця подібний хіт-парад мав би приблизно такий вигляд: кар’єра, гроші, сім’я.

Дата публікації: 18.09.2007
Прочитано: 6584 раз

Хай робота шукає тебе


 Від правильного вибору професії залежить багато що в нашому житті: наші успіхи і невдачі, кар'єра, матеріальне і соціальне становище, наш внутрішній стан і навіть наше здоров'я, яке, як відомо, безпосередньо пов'язано із станом нашої душі. Це доводять реальні приклади з життя, коли людина, змінивши місце (умови, графік) роботи або професію, виліковувалася від важких захворювань.

Дата публікації: 18.09.2007
Прочитано: 3553 раз

Як привітати співробітників?


 Не буде перебільшенням сказати, що виступ керівника перед співробітниками з поздоровленням — це значна подія в житті компанії.
По-перше, тому, що в сучасній реальності бізнесу не так часто керівник виступає перед своїми підлеглими.
По-друге, тому, що радісним приводам для виступів в компаніях часом приділяється не достатньо уваги.
По-третє, тому, що важливість і резонанс такого виступу для корпоративної культури компанії важко переоцінити...Дата публікації: 11.09.2007
Прочитано: 14140 раз

Як встигати жити, або найдефіцитніший ресурс


 Уміння розпоряджатися часом разом з правильним керівництвом і технікою впливу на людей виступає фактором, який зумовлює Ваш успіх або невдачуДата публікації: 11.09.2007
Прочитано: 6588 раз

Золоті правила управління проектами


 Проекти, за визначенням, унікальні. Кожен проект організовується для досягнення своєї специфічної мети. Проте, існують деякі загальні принципи, на підставі яких будується управління успішними проектами. Їх називають «золотими правилами» управління проектами.

Дата публікації: 30.08.2007
Прочитано: 4803 раз

Як створити вашій фірмі позитивний імідж?


 Одного разу, в одному суперкреативному рекламному агентстві, я побачила на стіні лист з фразою: «Директор знає, начальник уміє, референт робить!» Болеслав Пашковський.
Цілком логічно, подумала я. Але чому так часто, після вдало завершеної операції, лаври переможця дістаються саме директорам? Якщо ви, колеги, націлені на успіх вашої загальної справи, працюєте «не покладаючи мізків», щоб придумати щось незвичайне і дуже радієте премії, яка перепала «з панського столу» – то, напевно, вам буде на користь чужий досвід.Дата публікації: 01.08.2007
Прочитано: 3911 раз

Персональний бренд – Успішна кар’єра


 Ви коли-небудь задумувалися, що зробило багато компаній та продуктів успішними на ринку? Чому ми вибираємо Кока-Колу, чому в наших головах крутиться Майкрософт, МакДональдз чи Мерседес?

Дата публікації: 12.07.2007
Прочитано: 3569 раз

Кар’єрні міфи


 Міфи та реальність працевлаштування.

Дата публікації: 11.07.2007
Прочитано: 3255 раз

Що потрібно знати, щоб розпочати свою справу


 Тлумачний словник Даля дає декілька формулювань слова «справа»: предмет вправи, робота, праця, заняття, обов'язок, посада. А що для кожного з нас позначає це слово: слава, страх, гроші, робота, бізнес, турбота, задоволення або, може, щось ще? Для кожного воно має свою асоціацію і яка це асоціація, така і буде справа, відповідно так само розвиватиметься.

Дата публікації: 26.06.2007
Прочитано: 3467 раз

Психологічна підготовка до співбесіди


 З огляду на засоби масової інформації, теми пошуку роботи, працевлаштування і пов'язані з цим проблеми та процедури закономірно стають дедалі більш актуальними і навіть модними. Поряд з цим, дійсно корисна для пошуковця інформація зустрічається не так часто.

Дата публікації: 25.06.2007
Прочитано: 4169 раз

Співбесіда: мовчати чи говорити?


 Співбесіда — завжди відповідальна мить в кар’єрі, адже від кожного слова може залежати її результат. Не достатньо старанно обдумувати кожне слово перед тим, як його вимовити, важливо також знати, коли говорити, а коли краще помовчати. Почуття міри в діалозі, правильні паузи і впевнена мова залишають враження адекватної бесіди і приємного співрозмовника.

Дата публікації: 30.05.2007
Прочитано: 5978 раз

Літо з користю


 Літо. Спека. І багато вільного часу. Чому б його не витратити на корисніші речі, ніж бездумне пролежування на пляжі під сонцем в очікуванні засмаги?
Є кілька варіантів в залежності від твого віку та навичків. Паспорт вирішує багато, повноліття – усе.Дата публікації: 30.05.2007
Прочитано: 10291 раз

Що краще, робота або своя справа?


 Робота «на дядька» може дати Вам все – гроші, владу, статус, знання, досвід, корисні зв'язки, цікаві знайомства і багато що інше. Вона не може дати Вам тільки одного
відчуття Одноосібного і Повновладного Творця!
Геннадій Павленко.Дата публікації: 30.05.2007
Прочитано: 3238 раз

Жіночий колектив : Рекомендації і поради


 "Привіт, дівчатка, а чайник хто-небудь поставив? Ганна, я принесла рецепт торта. Як пройшов день народження? Не питай, втомилася шалено. Марино, ти мені журнал не забула? Ой, Оксанко, яка спідничка! Де купила? Чоловік привіз з Німеччини?.." Ні, це не домашня вечірка. Це типовий початок трудового дня в жіночому колективі - Ірочки - Олічки - Танічки безтурботно щебечуть про своє, про дівоче.

Дата публікації: 29.05.2007
Прочитано: 3962 раз
Всього 40 на 2 сторінках по 30 на кожній сторінці
[ 1 | 2 ] [>>]
[ Назад | Початок | Наверх ]
Останні статті
Halloween
10 ідей для ідеального Хеловіну
Подарунки на День Валентина за знаком зодіаку
Ідеї для валентинок та святкування дня свято...
Як День Святого Валентина відзначають у різни...
Де краще зустрічати Новий рік?
У чому зустрічати новий рік 2010
Тіло - це годинник
Як запобігти курортних пасток
Здорове чи дешеве: як правильно обирати дитяч...
Новини партнерів
Завантаження ...
Галерея
Картинка з галереї

Картинка з галереї

Картинка з галереї

Посміхніться

Повертається чоловік додому.
Бачить, з-під штори біля вікна голі чоловічі ноги. Дивиться на дружину.
Дружина оправдовуючись:
— Ти хіба не пам'ятаєш, хто надав нам цю квартиру, хто допоміг купити меблі,
хто влаштував сина в інститут?
— Так, люба. Але ж чому ти допускаєш, щоб наш годувальник ходив босий?

Реклама
Опитування
Чи потрібні опитування на сайті?

Так, звичайно. Це корисно
Скоріше так. Але не варто зловживати
Скорше ні. Це - зайва втрата часу
Абсолютно не потрібні.
Набридло - на усіх порталах одне й те саме!
Мені взагалі однаковоРезультати
Інші опитування

Всього голосів: 887
Коментарів: 0
Головна |  Вверх
статистика  користувачів онлайн: 59 | користувачів сьогодні: 136 | переглянуто сторінок сьогодні: 5039 | всього сторінок переглянуто: 95494708
Використання матеріалів цього сайту тільки за умови вказання прямого гіперпосилання на першоджерело та сайти, що виконали суттєві допрацювання матеріалів (переклад, доповнення довідковими даними, тощо).
Якщо першоджерело не вказано - важати першоджерелом і вказувати пряме гіперпосилання на сайт http://buket.ck.ua© 2006-2008 студія GVM
рекламна підтримка: черкаська рекламна мережа

Генерація сторінки: 0.028 сек. і 17 запитів до бази даних за 0.022 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.