Букет
      
  Реєстрація або вхід Головна    
Букет
Головна
Новини
Статті
Опитування
Анекдоти
Галерея
Погода на тиждень
Свята на тиждень
Святковий довідник
Файли
Друзі та партнери
Звязок з нами
Рекомендуємо
Гумор

Студент пише оголошення:
"Міняю коврик 2x3 на аналогічний кусок сала".

Google рекомендує
На роботі

Жіночий колектив : Рекомендації і поради


 "Привіт, дівчатка, а чайник хто-небудь поставив? Ганна, я принесла рецепт торта. Як пройшов день народження? Не питай, втомилася шалено. Марино, ти мені журнал не забула? Ой, Оксанко, яка спідничка! Де купила? Чоловік привіз з Німеччини?.." Ні, це не домашня вечірка. Це типовий початок трудового дня в жіночому колективі - Ірочки - Олічки - Танічки безтурботно щебечуть про своє, про дівоче.Суцільна ідилія і повне взаєморозуміння. Всі щасливі і задоволені.

Проте саме в таких дамських заповідниках, на фоні дружнього чаювання, нескінченних розмов на "животрепетні" і далекі від виробничих потреб теми звичайно виростають отруйні втечі пліток і інтриг. І якщо обстановка в жіночому колективі складається сприятлива, розгораються справжні битви характерів і амбіцій. Виживає сильний, і хай невдаха плаче, клянучи свою долю!

Тому, якщо доля занесла вас в жіночу компанію, і ви маєте намір і в кар'єрі досягти успіху, і душевний спокій зберегти - насамперед слід придивитися до основних фігур, що визначають хід гри. А які фігури - такі і правила. Рекомендації і поради прості.

Почнемо з голови фірми, бо керівні кадри, а особливо леді - керівники визначають все.

Самодурка.


Якщо на чолі жіночого колективу стоїть навіжена персона з істеричним характером, там затіваються особливо жорстокі ігри без правил. Рішення про призначення, преміальні і інших благах вона приймає, керуючись виключно сьогохвилинним настроєм. Її відрізняє безглузда вдача і божевільна пихатість. Вона користується своєю владою над беззахисними "пташками" і самостверджується, принижуючи підлеглих. Вона обожнює компліменти, завжди претендує на підвищену увагу і не терпить, щоб хтось, окрім неї, був в центрі подій. Любить підносити банальності як якесь одкровення і страшно здивована, якщо хтось думає інакше.

Головне - вивчити її слабкі місця і не стосуватися їх ні словом, ні справою. Рекомендація і порада: робити компліменти її новій зачісці, новим туфлям і кольору обличчя. Запроваджувати свої задуми в життя можна, лише переконавши її, що все задумала вона, а ви лише озвучуєте її геніальні ідеї. Вона у всьому повинна відчувати себе "супер". Їй у жодному випадку не можна демонструвати свою незадоволеність. Правда, час від часу можна попхикати і поскаржитися, щоб добитися підвищення зарплати. Тим самим у неї з'явиться зайвий привід самостверджуватися і відчути себе добродійником.

Комісар.


Завзятий начальник, як правило, запекла феміністка, що знає справу і правляча в жіночому колективі залізною рукою. Не терпить стороннього втручання, категорична і дуже жорстка, особливо з тими, хто хоч якось відхиляється від її вимог. Штрафи, догани - її улюблені способи управління. Рідкісний тип начальника, який майже не надає значення відносинам. Отже дочекатися від неї поблажливість з приводу своєї відсутності на роботі із-за хвороби родича - порожнє заняття. Вона - справжній трудоголік, днює і ночує на роботі, яка для неї є сенсом життя.

Прагніть вдавати, що робота для вас - все. Демонструйте своє залізне здоров'я, відсутність побутових і сімейних проблем, відданість компанії і віру в стратегічну лінію, що проводиться начальством. З нею можна радитися, але сперечатися - у жодному випадку. Рекомендація: проявляйте ініціативу, але нічого їй не нав'язуйте. Вона цінує професіоналізм, і в першу чергу заохочує саме хороших фахівців. Тому підвищуйте свою компетентність, відвідуйте різні курси і використовуйте будь-яку слушну нагоду для демонстрації своїх умінь. Тоді мир з шефиней, кар'єрою, і, до речі, заступництво з її сторони вам забезпечені.

Милий потуральник.


Принцип її керівництва - повне невтручання в справи фірми. Вона, можливо, справедливо вважає, що бурхливою діяльністю справі не допоможеш, можна тільки все зіпсувати. Підлеглі мудрі, самі все знають. А якщо не знають - їх можна спокійно звільнити. Саме при ній активно розгортається боротьба за владу і доходи, суперництво "угрупувань" за неформальне лідерство. У справах і відносинах - повний хаос, тому що нікому в жіночому колективі займатися залагоджуванням конфліктів, контролювати дотримання дисципліни - все вирішують обставини і активно претендуючі на владу суперниці.

У принципі, можна взагалі особливо нічого не робити, хіба що постійно зображати бурхливу діяльність. Принаймні, психологічний клімат від цього не постраждає. У жодному випадку не треба насідати на начальника, дошкуляючи їй проханнями. Вся відповідальність цілком лежить на вас, вам і вирішувати. В кращому разі ви швидко підете на підвищення (якщо не будете дуже активні), в гіршому - на підвищення піде вона. Головне - не стань в жіночому колективі жертвою тих, що плентаються навколо інтриг. Тому за всяку ціну утримаєтеся від участі в змовах і інших акціях, інспірованих особливо активними співробітницями.

Секретар.


Дуже важлива персона - від неї багато в чому залежить те, наскільки глибоко зараза інтриг може уразити колектив. Якщо секретар - юна, самовпевнена дівчина, що допускає по п'ять орфографічних помилок в одному рядку і що наполегливо твердить по телефону: "Вам звОнят..." - зорієнтуватися не так вже складно. На вишукані хитрощі і інтриги у неї не вистачить ні освіти, ні звивини, ні винахідливості. Їй би відбитися від настирливих співробітників, що пристають з проханнями набрати текст, зробити ксерокопію, відіслати факс і т.д. Зате, управившись з ними (не з дорученнями, а з товаришами по службі), вона весь день безперервно базікає по телефону. Спілкування з нею вимагає великого терпіння і мужності.

Постарайтеся не виявляти роздратування навіть у відповідь на відверті дурощі, потоки яких час від часу валяться на вас. Інакше вона може образитися, і тоді ви матимете справу з керівництвом, оскільки ця "забавна дівчинка" обов'язково є дочкою або внучкою кого-небудь з президентів компанії. Якщо ж секретарка - яскравий представник племені кадрових працівників радянського типу, то від неї краще взагалі триматися подалі. Ця злобна Фурія, що чудово справляється з своїми обов'язками, вважає своїм боргом збирати компромат на всіх співробітників. Підозріла і недовірлива, вона може угледіти кримінал навіть у виразі вашого обличчя, незалежно від того, серйозні ви або посміхаєтеся.

Рекомендації і поради: поводитися з нею слід ідеально ввічливо - розкланюватися і називати по імені-по батькові. Але при цьому дотримувати дистанцію - краще за метр 3-4. Найнебезпечніший тип секретарок - співчутливий пліткар, що має від природи схильність до плетіння таємних мереж. Вона привітна, дбайлива, завжди розпитує про сім'ю і особисті проблеми і прагне встановити довірчий тон. Але будьте пильні! Ваша відвертість назавтра цілком може обернутися якщо не звільненням, то неабиякою напругою відносин з товаришами по службі. І всі подробиці вашого особистого життя - з деякими спотвореннями, природно - стануть надбанням всього жіночого колективу. Тримайтеся з нею привітно, але говоріть тільки на нейтральні теми. Ніякої інформації про себе або про кого-небудь іншого.

Одна з головних тем, що обговорюються в жіночому колективі, - зовнішність і "прикид".

І тут надзвичайно важливо витримати потрібний тон. Не варто привертати до себе зайвої увага підкреслено дорогими туалетами і аксесуарами. Офіс - не місце для дефіле. Але і вдаватися до іншої крайності теж не слідує. Заношений костюмчик, колготи в зачіпках і джинси з розтягнутими колінами краще пожертвуйте на користь бідних.

Улюблений сюжет і одночасно привід для жіночої заздрості - любовні перипетії. Якщо у вас все йде благополучно на даному фронті, розповіді про щасливі миті в обіймах партнера можуть викликати непередбачувану реакцію у товаришок по службі, обділених чоловічою увагою. Тому не варто одаровувати колег подробицями вашого запаморочливого роману з суперменом або картинами сімейного щастя з дбайливим і зрадженим чоловіком. Прагніть щадити відчуття тих, кому не так повезло в житті, як вам.

Дуже небезпечна тема, але досить поширена в жіночому колективі - "на чиїй ти стороні" і "проти кого дружимо". Якщо вас намагаються спровокувати або заплутати, нав'язати роль, яку ви не хочете грати, уточніть деталі і обставини. Хто попереджений - озброєний. І головне - тримаєтеся в стороні від будь-яких підступів.

Небезпечно також поява чоловіка в жіночому колективі - це може стати серйозним приводом для розбратів. Хоча іноді присутність окремих представників сильної підлоги йде тільки на користь пані, що занудьгували в своєму тісному і задушливому співтоваристві. Якщо, наприклад, чоловік галантний і уважний, при цьому тримає дистанцію і нікому не виявляє переваги - він прекрасно освіжає виробничу атмосферу. Але це майже нереальний персонаж.

Чоловік, що опинився в "квітнику", або прагне триматися в стороньці, тужливо сподіваючись на появу однополчанина, або він вільно або мимоволі починає поводитися як ловелас. Відчувши свою затребуваність повною мірою, він фліртує поперемінно зі всіма дієздатними пані. Якщо ж він при цьому не одружений і зовні привабливий, навколо нього розгораються неабиякі пристрасті.

Співробітниці, що однозначно оволоділа його увагою, доводиться несолодко. Її починають піддавати остракізму, в її роботі знаходять немислиму кількість "ляпів", і керівниця цілком може звільнити її унаслідок профнепридатності. У будь-якому випадку, якщо ви і зважилися завести роман на роботі, в оточенні "палких доброзичників", то будьте готові мужньо зносити численні причіпки і нападки.

Майте на увазі, що заздрість і ревнощі приховати і стримати украй важко. А ці відчуття - саме благодатне середовище для розвитку інтриг і склок. Тому навіть якщо вас "вибрали" на роль улюбленої дівчини на очах рідного жіночого колективу, перенесіть основні сцени за куліси. Приємно, звичайно, утерти їм всім ніс - хай знають, хто тут самая-самая! Але мир і спокій в стінах офісу, де ви проводите велику частину життя, повірте, дорого коштують.

ROXY.kiev.ua


Дата публікації: 29.05.2007
Прочитано: 4055 разДодатково на дану тему
Скажи мені, що ти хочеш, і я скажу тобі, що ти матимеш...Скажи мені, що ти хочеш, і я скажу тобі, що ти матимеш...
Робота в новому колективіРобота в новому колективі
Коли і як потрібно говорити з роботодавцемКоли і як потрібно говорити з роботодавцем
Одяг для співбесіди: 15 помилокОдяг для співбесіди: 15 помилок
Умійте починатиУмійте починати
Як приємно і з користю пройти співбесідуЯк приємно і з користю пройти співбесіду
Як знайти роботу?Як знайти роботу?
Все про візиткиВсе про візитки
Рекомендаційний листРекомендаційний лист
Резюме. Правила складанняРезюме. Правила складання
[ Назад | Початок | Наверх ]
Немає коментарів. Чому б Вам не залишити свій комертар?
Ви не можете відправити коментар анонімно, будь ласка зареєструйтесь.
Останні статті
Halloween
10 ідей для ідеального Хеловіну
Подарунки на День Валентина за знаком зодіаку
Ідеї для валентинок та святкування дня свято...
Як День Святого Валентина відзначають у різни...
Де краще зустрічати Новий рік?
У чому зустрічати новий рік 2010
Тіло - це годинник
Як запобігти курортних пасток
Здорове чи дешеве: як правильно обирати дитяч...
Новини партнерів
Завантаження ...
Галерея
Картинка з галереї

Картинка з галереї

Картинка з галереї

Посміхніться

У психлікарні один пацієнт пропонує іншому:
- Давай втечемо? Я розробив план: коли стемніє, виходимо в двір, у мене буде ліхтарик. Я направлю промінь ліхтарика на верх огорожі, ти по променю заберешся на огорожу і зістрибнеш з другого боку.
- Ага, знайшов дурня! Коли я дістануся до середини променя, ти вимкнеш світло.

Реклама
Опитування
Де Ви постійно проживаєте?

Черкаси (ПЗР)
Черкаси (центр)
Черкаси (хімселище)
Черкаси (район Д, Сєдова, 700-річчя, річпорт)
Черкаси (митниця)
Черкаси (інші райони)
Черкаський район
Умань та район
Сміла та район
Інші райони області
Київ та областьРезультати
Інші опитування

Всього голосів: 382
Коментарів: 2
Головна |  Вверх
статистика  користувачів онлайн: 54 | користувачів сьогодні: 147 | переглянуто сторінок сьогодні: 6002 | всього сторінок переглянуто: 99802359
Використання матеріалів цього сайту тільки за умови вказання прямого гіперпосилання на першоджерело та сайти, що виконали суттєві допрацювання матеріалів (переклад, доповнення довідковими даними, тощо).
Якщо першоджерело не вказано - важати першоджерелом і вказувати пряме гіперпосилання на сайт http://buket.ck.ua© 2006-2008 студія GVM
рекламна підтримка: черкаська рекламна мережа

Генерація сторінки: 0.039 сек. і 19 запитів до бази даних за 0.034 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.