Букет
      
  Реєстрація або вхід Головна    
Букет
Головна
Новини
Статті
Опитування
Анекдоти
Галерея
Погода на тиждень
Свята на тиждень
Святковий довідник
Файли
Друзі та партнери
Звязок з нами
Рекомендуємо
Гумор

У стаpого бандеpівця питають:
— Діду у тебе патpони є?
— Hема, хлопці.
— Діду, а пістолет є?
— Hема, хлопці.
— А кулемет є?
— От чого нема, того нема!

Google рекомендує

Стосунки в сім'ї

Все що стосується сімейних відносин

Майстер-клас із вуличних знайомств


 Більшість чоловіків шукають якийсь чарівний гарантований на успіх підхід. Далі - мудрі підказки, які допоможуть вам завжди знайти, що сказати, причарувавши милу незнайомку...

Дата публікації: 23.05.2008
Прочитано: 1556 раз

Він і вона = дружня сім'я?


 Чому ми приваблюємо до себе людей того самого типу, і робимо ті самі помилки у відносинах з ними? Багато в чому це залежить від стилю нашого спілкування в любовних відносинах...

Дата публікації: 23.05.2008
Прочитано: 2020 раз

Як привчити чоловіка допомагати в господарстві


 Щоб уникнути різночитань слід зазначити, що під домашньою роботою в даній статті мається на увазі наступне: прибирання, приготування їжі, прання, миття посуду і т.п. До народження дітей в багатьох сім'ях проблема домашніх обов'язків не стоїть так гостро, як після появи дітей. Із збільшенням сім'ї домашньої роботи стає значно більше, і основна її частина лягає на жіночі плечі. Все б нічого, якби жінка займалася тільки будинком, але більшість жінок суміщають роботу і будинок. В середньому працююча жінка виконує по будинку в 2 рази більше роботи, ніж чоловік, така жінка схильна до тривожності, безпричинного неспокою, перепадів настрою.Дата публікації: 21.05.2008
Прочитано: 1730 раз

Спілкування з жінкою у стилі Джеймса Бонда


 Поглянь в очі жінки та переконайся, що вона думає. А про що? Тут вже складніше… Пані не звертають уваги на нудних, лінивих і абсолютно байдужих чоловіків. Жінки люблять нападати і отримувати приємну атаку у відповідь. Вони шаленіють від пригод, подорожей і цікавих знайомств. Пані цінують живі та яскраві стосунки.

Дата публікації: 16.05.2008
Прочитано: 1632 раз

У ліжку легше вибачатись


 Безкінечні сварки виснажують наш організм. Подружжя в стресовому стані перебуває на роботі, потім вистава продовжується вдома. А як буде далі? Інколи молоді пари витають серед двох вогнів: кинути чи ні роботу, кохану людину та відпочити від усього? Дрібні проблеми сучасні пари важко переживають, немає витримки, яка притаманна старшим поколінням. Досвідчені подружжя знають, що зламати легше, аніж наново збудувати нову родину. Тільки молоді люди не чують цих простих, але правдивих слів. Подружжя знає, що сексуальні стосунки завжди згладжують конфлікти вдома, в ті моменти вже не важливо, чи чоловік провинився чи жінка не приготувала вечерю. Все забувається, якась прогалина в пам’яті. Та чи на довго…

Дата публікації: 16.05.2008
Прочитано: 1573 раз

Вади шлюбу: Топ жіночих помилок у шлюбі


 Всі щасливі чоловіки схожі один на одного. Всі нещасні чоловіки нещасні по-своєму. І про цю різноманітність, зрозуміло, піклуєтеся ви, милі пані. Ангелоподібна істота без кільця на безіменному пальці і Улюблена Офіційна Дружина – це дві разних людини. Причинами таких змін, звичайно, стають чоловіки – грубі, неромантичні, неуважні – це загальновідомо. І сперечатися з цим ніхто не збирається. Але іноді помилки допускають і принцеси. Ось топ головних жіночих помилок, який мені вдалося визначити, опитуючи знайомих, вивчаючи статистику і звіряючи все з власним досвідом.

Дата публікації: 16.05.2008
Прочитано: 3323 раз

Вічне: Я кохаю одруженого!


 Є теми, на які можна говорити нескінченно. Це – одна з них. Навряд чи знайдеться на світі жінка, яка хоч раз в житті не звертає уваги на чужого чоловіка. Але звернути увагу і закохатися, а тим більше, завести роман – речі різні. Ймовірно, є якась особлива сума якостей, що змушує нас страждати за тими, чиє серце вже зайняте іншою. Що це за якості і які причини їхнього походження - ось в чому питання?

Дата публікації: 02.05.2008
Прочитано: 3110 раз

10 особливо важливих деталей чоловіків для жінки


 А ви знаєте, на що потрібно звернути увагу?

Дата публікації: 28.04.2008
Прочитано: 1966 раз

Чому одних люблять, а на інших одружуються?


 Одружуються дурні. Розумні виходять заміж. Доводилося таке чути? Всі ми дуже високо оцінюємо свою незалежність, але навіть вона може стати в тягар. І коли таке відбувається, мимоволі замислюєшся про шлюб. Але питання - чому чоловіки люблять одних жінок, а одружуються на інших?

Дата публікації: 16.04.2008
Прочитано: 2670 раз

Зробити перший крок


 Він вам подобається. Здається, ви йому теж небайдужі, але підійти і заговорити він все не наважується... Не варто боятися зробити перший крок самій, адже кожний з нас коваль власного щастя.

Дата публікації: 15.04.2008
Прочитано: 1546 раз

Зрада. Чи варто відразу розлучатися?


 Взаємини чоловіка і жінки в сім'ї – це ціла наука, яку потрібно весь час осягати, починаючи з раннього дитинства. Якщо діти бачать люблячих і дбайливих батьків, якщо їх дитинство не затьмарюють сварки і скандали, з'ясування відносин між подружжям, то діти в таких сім'ях відкриті, доброзичливі, життєрадісні, добре йдуть на контакт, в школі у них все складається добре, навіть якщо навчання не на вищому рівні.

Дата публікації: 11.04.2008
Прочитано: 1800 раз

Любовний тайм-аут: за і проти


 Коли коханий ні з того ні з сього заявляє: "Зробимо перерву у стосунках", мотивує рішення, як правило, втомою і потребою трішки подумати. Будемо розбиратися: що насправді для чоловіка означає любовний тайм-аут і що він робить під час нього

Дата публікації: 11.04.2008
Прочитано: 2766 раз

Фатальна жінка і домогосподарка - два в одному


 Домогосподарка і сексуальна красуня, як поєднувати ці два абсолютно протилежних образи? Насправді, це не так важко, як здається!

Дата публікації: 07.04.2008
Прочитано: 1993 раз

Омріяна зрада


 Є одна народна правда: «зраджують там, де погано стоїть, або погано лежить». Звісно, це утрирувано, але сенс вислову вірний - на порожньому місці нічого не буває. Якщо відкинути хворе бажання пригод, коли якість замінюється кількістю, то причина зрад завжди одна - незадоволеність чим-небудь.

Дата публікації: 02.04.2008
Прочитано: 1702 раз

Маленьке божевілля для жонатиків зі стажем


 Добре молодятам - їх відносини тільки починаються, на очах у обох «рожеві окуляри», серця наповнені коханням і ніжністю, а ночі дуже короткі для втілення усіх ідей. А що робити тим, хто вже пройшов через квітково-шоколадний період, чиї відчуття стали стабільнішими, але, на жаль, менш яскравими?

Дата публікації: 30.03.2008
Прочитано: 1877 раз

SOS: заміжня леді бажає познайомитися


 Марш Мендельсона відзвучав, напутливі побажання сказані, медовий місяць далеко позаду, а попереду - одноманітні, насичені побутовими проблемами будні. Так тільки романтики, серцевих переживань і любові хочеться незалежно від статусу.

Дата публікації: 29.03.2008
Прочитано: 1850 раз

5 ознак несерйозного відношення чоловіка


 Несерйозні відносини — немов слабо заварений чай: ні смаку, ні задоволення. Кожна жінка час від часу починає прокручувати в голові варіанти весільного плаття, можливі імена дітей, плани облаштування будинку і багато інших моментів спільного життя з своєю другою половинкою. І прокручує все це до тих пір, поки не задається питанням: а наскільки серйозні її відносини і чи зайдуть вони так далеко?

Дата публікації: 29.03.2008
Прочитано: 2281 раз

Доля жінки: стара діва або заміжня квочка


 Як часто в жіночій душі уживаються абсолютно протилежні особи! То ми гарячі прихильниці фемінізму і із словами "Я сучасна жінка!" фліртуємо на очах чоловіка з незнайомцем, то в цілком патріархальному стилі смажимо для коханого пиріжки з капустою і готові влаштувати скандал із-за надмірної, на наш погляд, уваги з його боку в адресу подруги. Як же ми так ухитряємося? Для чоловіків це загадка. Для нас - ні.

Дата публікації: 29.03.2008
Прочитано: 3873 раз

Звідки беруться жонатики з голодними очима?


 Вам ніколи не доводилося спостерігати таку картину: чоловік, за всіма прямими і непрямими ознаками - одружений, причому одружений на досить молодій жінці, дивиться на інших жінок, як недавно демобілізований солдат, що відмотав свій термін служби в такому гарнізоні, де не було не тільки живих жінок, але навіть їх фотографій? Ви зустрічали? Ой, у вас навіть чоловік такий? Що? Мало не слина з рота капає, як красиву дівчину в міні-спідниці побачить? Ай-я-яй. Як весна починається, боїтеся одного на вулицю випускати? Тільки давайте обійдемося без епітетів. Тим більше нецензурних. В тому числі і в адресу тих, на кого чоловік вирячився! Що? Цікавитеся, звідки такі екземпляри беруться і що їм, гадам, потрібно?

Дата публікації: 29.03.2008
Прочитано: 2190 раз

Його гаманець - твоя ерогенна зона?


 Ви ніколи не замислювалися над походженням пристрасті? Учені, пояснюючи ту або іншу пристрасть, прихильність зсилаються на гормони, які старанно, нас про це не питаючи, виробляє наш мозок. І не важливо - чи стоїте ви в магазині і випробовуєте палку пристрасть до кольє, що вам сподобалось, або відчуваєте тремтіння і слабкість побачивши чоловіка, що змусив ваше серце битися частіше.Дата публікації: 28.03.2008
Прочитано: 1375 раз

Перший ворог розуміння в сім’ї


 Досить часто трапляється таке, що взаєморозуміння в сім’ї незрозуміло чому зникає. Починаються сварки, взаємні образи… Звідки, звідки це береться?

Дата публікації: 22.03.2008
Прочитано: 1839 раз

Пожити разом... Як відноситися до цивільного шлюбу?


 На Заході цивільний шлюб практикується давно. Останнім часом такі відносини стали популярні і у нас. Все більше пар вважає, що перед Загсом необхідно пожити разом, придивитися у майбутньому чоловіку. Такі відносини, з одного боку, мають багато плюсів. Свобода - психологічна і документальна, продовження романтичного періоду, можливість легко розлучитися. З іншого боку, цивільний шлюб має під собою гострі підводні камені. І стосуються вони зовсім не романтики. Оскільки такий шлюб не визнається законом, у разі «розлучення» співмешканці не мають законних прав на сумісне майно. «З чим прийшов - з тим і пішов» - девіз цивільного шлюбу.

Дата публікації: 18.03.2008
Прочитано: 1768 раз

Почати з чистого листа?..


 Ви були разом, любили один одного, але потім розлучилися. Пройшов час. Біль трохи утихнув, але надія на щастя не померла. І ви вирішуєте спробувати відродити любов. Чи можливо почати відносини знову, переписати їх з чистого листа?

Дата публікації: 18.03.2008
Прочитано: 1977 раз

Жінка очима чоловіка


 Більшість жінок, виходячи заміж, вважають себе єдиною і неповторною для свого чоловіка. Але це не завжди саме так. Деколи, через якийсь час дружина дізнається (зазвичай, це відбувається у момент сварки), що в голові у чоловіка присутній ще один, і як виявляється, ідеальний образ. Що це за персона? Як до неї відноситися? Спробуємо зараз розібратися.

Дата публікації: 14.03.2008
Прочитано: 2197 раз

Чи знаєте Ви про чоловіків те, що...


 Іноді здається, що чоловіки з іншої планети: ви йому говорите одне – він чує інше. Згодом втрачається взаєморозуміння, і згасають почуття. Як із цим можна боротися? Можливо, ви ще не прочитали «Інструкцію зі спілкування з чоловіками» і не знаєте секретів чоловічої бездонної душі...

Дата публікації: 10.03.2008
Прочитано: 2045 раз

Щоб вечір життя був ясним


 Побудова щасливої гармонійної сім’ї неможлива без здорових стосунків між поколіннями. На жаль, саме проблеми з людьми похилого віку нерідко призводять до нестабільності, конфліктів і навіть розпаду сім’ї...

Дата публікації: 10.03.2008
Прочитано: 1987 раз

Душа в душу чи тіло в тіло?


 Одружуючись, молодята впевнені, що в любові та злагоді проживуть до золотого весілля. Але вже наприкінці медового місяця новоспечене подружжя починає «прозрівати»: людоньки, з ким я пов’язав (пов’язала) долю? І цей тип, який лінується помити після себе тарілку, клявся мені у вічному коханні? Невже ця завше незадоволена мегера буде жити зі мною під одним дахом? Стоп! Не поспішайте...

Дата публікації: 28.02.2008
Прочитано: 1566 раз

Як боротися з "бракованою" пристрастю


 Дивні речі з нами відбуваються: кохає жінка чоловіка, але ніякої радості від своєї любові не відчуває, тільки мучиться. Проте затято й запекло продовжує за своє почуття чіплятися. Будемо вирішувати, звідки виникає така "бракована" пристрасть, і як з нею можна боротися

Дата публікації: 20.02.2008
Прочитано: 2510 раз

Дозвольте собі відчути «ЦЕ»


 Сексуальні стосунки – це основа природного гармонійного зв’язку між двома дорослими: чоловіком і жінкою, – які кохають і поважають один одного, мають взаємний статевий потяг і постійні статеві стосунки. Секс – це свято для відчуттів, оскільки сексуальна поведінка може передавати і несамовите бажання, і пристрасть, і близькість душ, і ніжність, і кохання, та багато чого ще.

Дата публікації: 19.02.2008
Прочитано: 5526 раз

Щоб медовий місяць не закінчувався ніколи


 Хочете, щоб після весілля у вашій сім’ї настала ідилія?

Дата публікації: 15.02.2008
Прочитано: 1356 раз
Всього 145 на 5 сторінках по 30 на кожній сторінці
[<<] [ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] [>>]
[ Назад | Початок | Наверх ]
Останні статті
Halloween
10 ідей для ідеального Хеловіну
Подарунки на День Валентина за знаком зодіаку
Ідеї для валентинок та святкування дня свято...
Як День Святого Валентина відзначають у різни...
Де краще зустрічати Новий рік?
У чому зустрічати новий рік 2010
Тіло - це годинник
Як запобігти курортних пасток
Здорове чи дешеве: як правильно обирати дитяч...
Новини партнерів
Завантаження ...
Галерея
Картинка з галереї

Картинка з галереї

Картинка з галереї

Посміхніться

– Тату, можна тебе на пару слів?
– Тільки швидко і коротко!
– 100 баксів.

Реклама
Опитування
Звідки Ви до нас завітали?

Черкаси та область
Київ та область
Львівська область
Закарпатська область
Донецька область
Сумська область
Харківська область
Інші міста України
США
Канада
РосіяРезультати
Інші опитування

Всього голосів: 2930
Коментарів: 1
Головна |  Вверх
статистика  користувачів онлайн: 101 | користувачів сьогодні: 835 | переглянуто сторінок сьогодні: 17097 | всього сторінок переглянуто: 73475075
Використання матеріалів цього сайту тільки за умови вказання прямого гіперпосилання на першоджерело та сайти, що виконали суттєві допрацювання матеріалів (переклад, доповнення довідковими даними, тощо).
Якщо першоджерело не вказано - важати першоджерелом і вказувати пряме гіперпосилання на сайт http://buket.ck.ua© 2006-2008 студія GVM
рекламна підтримка: черкаська рекламна мережа

Генерація сторінки: 0.030 сек. і 17 запитів до бази даних за 0.019 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.