Букет
      
  Реєстрація або вхід Головна    
Букет
Головна
Новини
Статті
Опитування
Анекдоти
Галерея
Погода на тиждень
Свята на тиждень
Святковий довідник
Файли
Друзі та партнери
Звязок з нами
Рекомендуємо
Гумор

Офіціант Йосип Манів обслуговує клієнтів спокійно, швидко, чітко. Як автомат. Для цього треба тільки опустити монетку.

Google рекомендує

Стосунки в сім'ї

Все що стосується сімейних відносин

Йду до тебе на ніч


 Жінка, яка шукає романтичних стосунків, часом скидається на сапера. Тобто перша помилка може стати останньою... Після приголомшливого фіаско дівчину, бува, виставляють за двері о третій ночі, і цілком імовірно, що туфлі, сумочка та інші жіночі штучки летітимуть з балкона. Такий розвиток подій не входить до твоїх планів? Що ж, якщо перспектива стати сапером-початківцем тебе не лякає – уперед! Та будь обачною, щоб не зіпсувати ні собі репутації, ні комусь настрою...Дата публікації: 11.02.2008
Прочитано: 1584 раз

Я забула що таке «…з нової колекції» або сімейний бюджет-привид


 «Люба, що мені вдягти?», «Сонечко, а де мої шкарпетки?», «Кохана, а де ти? А… В магазині, а чого так довго не береш слухавку, я турбуюся», «Зайчику, я розумію, що ти давно не бачила подруг, але шоста вечора – це пізно…» – і ви потихеньку божеволієте, сидячи вдома, прасуючи шкарпетки і бігаючи навколо нього, як біля писаної торби. Бувай свобода! А чого ж так сталося?... Все занадто просто – гроші!

Дата публікації: 30.01.2008
Прочитано: 1964 раз

Мій чужий коханий


 Кохання – це, насамперед, спілкування, взаємне тяжіння партнерів один до одного, непереборне бажання бути разом із коханою людиною. Якщо ви кохаєте й кохані, то ви найщасливіша людина на планеті Земля. Вашому емоційному стану можна позаздрити, адже вам дуже добре й нарізно, і разом. Ви щасливі. На те воно й кохання, що захоплені ним люди відразу забувають багато про що. Не хочеться розчаровувати, але чи в того чоловіка ви закохалися?

Дата публікації: 29.01.2008
Прочитано: 2941 раз

Чи варта «шкурка вичинки» або що робити, якщо вас зрадили?


 Чи часто ми запитуємо в себе: «А чи можу я зрадити свою близьку людину?» Як правило, це відбувається після великих сварок між закоханими або після того, як ви з’ясовуєте, що ваша половина зовсім не потребує вас і уже протягом певного часу зовсім не звертає на вас уваги.

Дата публікації: 28.01.2008
Прочитано: 2144 раз

10 способів додати перчинку у ваші взаємини


 Кохання - це не лише те, що допомагає двом пристосуватися жити на одній території. Кохання - це не просто відчуття, коли серце переливається через край. Кохання - це, напевно, наші сильнодіючі емоції, які надихають нас на благородні справи, мотивують, надихають...Бути коханим та кохати це найбільша і найжаданіша з усіх людських потреб. Адже якими б скептичними ми не були, а все одно з милим рай і в шалаші. Почуття кохання зближує не лише двох людей, між якими й пролетів пан Амур, воно нахиляє над нами увесь великий світ. Коли серце переповнене любов‘ю людина стає терплячішою, добрішою, чутливою до проблем інших.

Дата публікації: 27.01.2008
Прочитано: 1928 раз

Від зустрічі до весілля


 Ви зустрілися. Познайомилися і полюбили один одного. І здається, назавжди? на все життя. Ви вирішили одружитися і, природно, мрієте, щоб шлюб був щасливим. Але перш ніж зробити цей відповідальний крок, вам належить вирішити масу різних питань...

Дата публікації: 25.01.2008
Прочитано: 2197 раз

Яка вона, ідеальна дружина?


 Чоловіки кажуть, що ідеальна дружина 1,2 м. зросту і голова квадратна, щоб пиво було зручніше ставити. Та чи це насправді так?

Дата публікації: 24.01.2008
Прочитано: 4351 раз

Хочу змінити свою другу половину. Чи варто?


 Іноді так хочеться бачити чоловіка чи дружину хоч трошки іншим. Ну трошечки. Можливо, спробувати наштовхнути його (її) на шлях істинний?

Дата публікації: 22.01.2008
Прочитано: 1435 раз

Шлюб як творчість


 Що таке шлюб - для вас? Шлюб дійсно нагадує творчість, у якій твориться сім'я. Проте і тут, як в будь-якому іншому виді творчості, зустрічаються люди більш та менш талановиті. Та не в таланті справа.

Дата публікації: 21.01.2008
Прочитано: 1608 раз

Яка я дружина? Який я чоловік?


 Ця стаття - цікавий тест для подружньої пари.

Дата публікації: 21.01.2008
Прочитано: 2056 раз

Як боротися з сірістю й одноманітністю в шлюбі?


 Сірість й одноманітність зазвичай підкрадаються повільно, тихенько, але цих незваних гостей досить складно спекатися. Та не неможливо. Вам, напевно, знайоме відчуття радісного збудження, яке охоплює людину, коли вона збирається прийняти у себе гостей або сам відправляється в гості. Сіра повсякденність як вогню боїться порушення звичного ходу подій.Дата публікації: 21.01.2008
Прочитано: 1465 раз

Що ж відбувається у відносинах після весілля?


 Учені дійшли висновку, що одружені, вороже настроєні один до одного у разі хвороби або травми, ризикують більше під час відновного процесу із-за постійного стресового напруження в їх відносинах.

Дата публікації: 19.01.2008
Прочитано: 1463 раз

Перший рік подружнього життя


 Весільна корзина, ще вчора повна запашних троянд і ніжних лілій, отримує нове застосування - в ній тепер зберігаються овочі. Він із здивуванням виявляє, що ліжко - не єдиний вівтар в храмі любові. Є ще кухонний стіл, пральна машина і горезвісна тумбочка - та сама, в якій повинні лежати гроші. Вона у свою чергу робить відкриття: він, має бридку звичку запихати під диван брудні шкарпетки. Бог мій, які це дурниці порівняно з коханням! Але... з іскри займеться полум'я. І зовсім не факт, що ці двоє разом кинуться його гасити. Можливо, вони почнуть сперечатися, що краще використовувати для цієї мети: пісок, воду або все-таки вогнегасник. І неминуче опиняться на попелищі.

Дата публікації: 09.01.2008
Прочитано: 2909 раз

Як зберегти романтику у відносинах?


 Всі відносини починаються як романтичні. Ми не можемо дочекатися зустрічі, сподіваємося, що саме ця людина любитиме нас все життя, пишемо любовні послання, оточуємо нашого партнера любов'ю і увагою... Але час йде, і романтика починає поступово зникати з відносин. Це трапляється так часто, що вже вважається закономірністю. Але чи правильно це? Чи подобається нам, що ми вже не з таким нетерпінням чекаємо зустрічі з коханим? Що ми вже не так уважні один до одного і перестаємо робити приємне, що пропадає сексуальне ваблення?

Дата публікації: 09.01.2008
Прочитано: 5726 раз

8 кроків по перетворенню «моєї» спальні на «нашу»


 Як довго ти мріяла засинати і прокидатися поряд з Ним! І ось здійснилося: Він натякнув, що не проти переїхати до тебе і почати спільне життя. Оглянувши власну спальню, ти розумієш: у такому вигляді, як зараз, місця для другої людини просто немає. Особливо для чоловіка. Що робити? Всього вісім простих кроків і спальня з твоєї легко стане вашою!

Дата публікації: 08.01.2008
Прочитано: 1723 раз

Поцілунок - це те, що чоловік випрошує до весілля, а жінка - після


 Спочатку ви мріяли про перший поцілунок. Потім цілувалися пристрасно і до нестями. Невдовзі робили це вже у ліжку. А потім лише вранці та ввечері ви дарували один одному легкі „чмоки”. Поцілунок, раніше здавався вам найпрекраснішим у світі, став першою жертвою звички.

Дата публікації: 06.12.2007
Прочитано: 3665 раз

Які жіночі фрази і безневинні питання вбивають любов?


 «Люди зустрічаються, люди закохуються, одружуються». Чоловік і жінка прагнуть один до одного, часто готові на все, лише б предмет обожнювання був поряд якомога більше. Всі розуміють, що любовні відносини - найстабільніші. Але, не дивлячись на нестабільність, життя без любові - не життя...

Дата публікації: 19.11.2007
Прочитано: 4361 раз

Любий, кохай мене або 10 способів додати перчику у ваші відносини


 Кохання - це не лише те, що допомагає двом пристосуватися жити на одній території. Кохання - це не просто відчуття, коли серце переливається через край. Кохання - це, напевно, наші сильнодіючі емоції, які сподвигають нас на благородні справи, мотивують, надихають...Бути коханим та кохати це найбільша і найжаданіша з усіх людських потреб. Адже якими б скептичними ми не були, а все одно з милим рай і в шалаші. Почуття кохання зближує не лише двох людей, між якими й пролетів пан Амур, воно нахиляє над нами увесь великий світ. Коли серце переповнене любов‘ю людина стає терплячішою, добрішою, чутливою до проблем інших.

Дата публікації: 14.11.2007
Прочитано: 2192 раз

Романтика в повсякденному житті


 Як часто ми, жінки, дорікаємо чоловікам у відсутності уваги і приємних дрібниць! А може варто іноді побалувати коханого маленькими романтичними сюрпризами? Жіноча фантазія безмежна, їй не заважає творити результат футбольного матчу або курс валюти. Жінка завжди наповнює цей жорсткий світ затишком і теплом свого серця. Давайте спробуємо застосувати деякі хитрощі для внесення свіжості і новизни у відносини.

Дата публікації: 31.10.2007
Прочитано: 2383 раз

Службовий роман шкодить стосункам, а не роботі


 Службовий роман завжди був притчею во язицех. Про нього складаються пісні, знімається кіно. А про чоловіка та жінку, у яких зароджувались певні стосунки на робочому місці, поза очі завжди пліткували колеги

Дата публікації: 20.10.2007
Прочитано: 4057 раз

Якщо поруч не талант, а талантище!


 Усі творчі люди - це створіння унікальні й неповторні, часто горді, амбіційні і, головне, володіють нескінченною кількістю "тарганів у голові". Творчі особистості частіше задумуються над питаннями світобудови, буття людського і змісту всього сущого на землі. Чому?Дата публікації: 15.10.2007
Прочитано: 1953 раз

Життя з Отелло


 Ревнує - значить любить? Досить сумнівна істина! Часто ревнощі не мають відношення до кохання. Зате завжди пов'язані із сексом. Ревнощі - почуття еротичне. І багатоколірне, як заздрість. До яких меж ревнощі здатні пошматувати душу? Чи є від них ліки? Адже, як показує практика, від ревнощів страждають не тільки ті, кого ревнують, але й самі ревнивці.Дата публікації: 09.10.2007
Прочитано: 1750 раз

“Домовляйтеся про все до шлюбу...”


 Шлюб з мусульманином не можна називати приреченим на розвал. Якщо є кохання і терпимість одне до одного і членів родин з обох сторін, то такий шлюб має майбутнє

Дата публікації: 09.10.2007
Прочитано: 5073 раз

Громадянський шлюб: за і проти


 Для людей, які перебувають у громадянському шлюбі, існують деякі особливості, які насамперед пов'язані з народженням дитини, зі спадщиною і розподілом майна

Дата публікації: 09.10.2007
Прочитано: 3904 раз

Стосунки на стороні. Як бути?


 Не завжди, на жаль, стосунки складаються саме так, як нам того хотілося б. Часом із якихось причин у них влазять абсолютно чужі люди, і вони сходять нанівець. Безсумнівно, стосунки на стороні - це завжди неприємно і завжди розцінюється як зрада

Дата публікації: 09.10.2007
Прочитано: 1771 раз

Свінгерство - новий спосіб повернути гостроту відносин


 Спеціалісти стверджують, що кожного року число свінгерів у світі зростає на 1%, а близько 15% пар пробували секс утрьох. В Росії у великих містах, таких як Санкт-Петербург, Москва, Новосибірськ кожна двадцята пара - свінгери, а кожна дванадцята пара хоча б один раз практикувала такі сексуальні відносини. В Україні поки що офіційних свінгер-клубів не відкрили, але вітчизняний інтернет пашіє оголошеннями тих, хто зважується на такого роду сексуальні експерименти.

Дата публікації: 05.10.2007
Прочитано: 6348 раз

Як правильно покинути чоловіка


 Напевно, кожна жінка хоч раз в житті відчувала, що немає більше ні сил, ні бажання тягнути на собі цю важку ношу під назвою відносини», що не «склалися, і настав момент нарешті її скинути. І як же важко буває не тільки на це зважитися, але і практично здійснити. Як же кинути чоловіка, щоб не тільки позбутися тяжкості на совісті і плечах, але і знайти спокій і можливо навіть щось ще? Отже...

Дата публікації: 29.09.2007
Прочитано: 2202 раз

Як справити враження на першому побаченні?


 Як відомо, перше враження буває вирішальним для розвитку подальших відносин. Як зробити так, щоб перше побачення не стало останнім, а закінчилося тривалим романом?

Дата публікації: 24.09.2007
Прочитано: 2076 раз

Психологія зради


 Зрада – дивовижне явище. З одного боку, зради вельми поширені, і деякі з нас стикалися в житті з цим явищем навіть не один раз; з іншого боку – всякий раз відчуваєш сильний душевний біль, виникає відчуття, ніби світ розвалюється на дрібні частини і немає вже ніякої можливості що-небудь склеїти і налагодити.

Дата публікації: 24.09.2007
Прочитано: 2862 раз

Назви сімейних зв'язків або хто є хто з родичів


 Колись у східних слов'ян термінів спорідненості і властивості було більше. Існували спеціальні слова для позначення "дядько по батькові" - строй і "дядько по матері" - уй (вуй, вой), витиснені згодом загальним дядько. Замість сестрініч, сестрінець, сестріч "племінник по сестрі", синовиця "племінниця по братові" в літературній мові стали уживатися племінник і племінниця...

Дата публікації: 18.09.2007
Прочитано: 2742 раз
Всього 145 на 5 сторінках по 30 на кожній сторінці
[<<] [ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] [>>]
[ Назад | Початок | Наверх ]
Останні статті
Halloween
10 ідей для ідеального Хеловіну
Подарунки на День Валентина за знаком зодіаку
Ідеї для валентинок та святкування дня свято...
Як День Святого Валентина відзначають у різни...
Де краще зустрічати Новий рік?
У чому зустрічати новий рік 2010
Тіло - це годинник
Як запобігти курортних пасток
Здорове чи дешеве: як правильно обирати дитяч...
Новини партнерів
Завантаження ...
Галерея
Картинка з галереї

Картинка з галереї

Картинка з галереї

Посміхніться

- Що вас найбільше вражає у сучасній науці?
- А те, що пасту для зубів чомусь випробовують на яйцях.

Реклама
Опитування
Як Ви реагуєте на нахабність?

в душі злюсь, але поводжу себе стримано
зроблю зауваження
не звертаю уваги
нахабнію у відповідь
лаюсь, сварюсь
такі люди слів не розуміють, пускаю в хід кулаки
свій варіантРезультати
Інші опитування

Всього голосів: 215
Коментарів: 1
Головна |  Вверх
статистика  користувачів онлайн: 90 | користувачів сьогодні: 821 | переглянуто сторінок сьогодні: 16780 | всього сторінок переглянуто: 73474756
Використання матеріалів цього сайту тільки за умови вказання прямого гіперпосилання на першоджерело та сайти, що виконали суттєві допрацювання матеріалів (переклад, доповнення довідковими даними, тощо).
Якщо першоджерело не вказано - важати першоджерелом і вказувати пряме гіперпосилання на сайт http://buket.ck.ua© 2006-2008 студія GVM
рекламна підтримка: черкаська рекламна мережа

Генерація сторінки: 0.027 сек. і 17 запитів до бази даних за 0.020 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.