Букет
      
  Реєстрація або вхід Головна    
Букет
Головна
Новини
Статті
Опитування
Анекдоти
Галерея
Погода на тиждень
Свята на тиждень
Святковий довідник
Файли
Друзі та партнери
Звязок з нами
Рекомендуємо
Гумор

До зубного лікаря прийшов пацієнт з проханням вирвати хворий зуб.
Довідавшись, скільки це коштуватиме, він вигукнув:
— Двадцять гривень за п'ять хвилин?!!!
— Якщо хочете, я можу тягнути зуб довше?

Google рекомендує
Стосунки в сім'ї

Він і вона = дружня сім'я?


 Чому ми приваблюємо до себе людей того самого типу, і робимо ті самі помилки у відносинах з ними? Багато в чому це залежить від стилю нашого спілкування в любовних відносинах...



Коли ваш стиль поведінки збігається зі стилем спілкування партнера, швидше за все, у вас будуть із ним гарні відносини. Якщо ж ні, може бути, що час від часу у вас виникатимуть проблеми й ви відчуватимете одвічний тягар: "Мене не розуміють!".

Існує п'ять найпоширеніших типів спілкування у відносинах між закоханими. Читаючи про них далі, намагайтеся задати собі наступні питання:

- Який стиль спілкування властивий вам, і який вам найбільш зручний?

- Який стиль спілкування присутній у ваших відносинах з партнером?

- Який стиль спілкування був би найбільш зручним для вашого партнера?

1. Мовчазна пара

У таких відносинах партнери можуть розмовляти про погоду, всі події, що відбуваються, й на інші поверхневі теми, але вони рідко говорять про особисте й інтимне. Як правило, вони не діляться один з одним своїми переживаннями, думками, надіями та бажаннями. Вони лише здогадуються, що думає або почуває інший партнер. Їм подобається, що поруч із ними хтось є, але іноді вони можуть почувати, що живуть паралельними, непересічними життями.

Емоційне тло в такій родині не можна назвати досить теплим, що може призвести до виникнення проблем. Чоловік і жінка практично не мають спільних інтересів і цілей, крім побуту й дітей. Їм може бути просто не цікаво в компанії один одного, кожний зайнятий своєю кар'єрою, вони зустрічаються тільки в ліжку і на дитячих ранках. У цьому випадку подружжю слід налагодити один з одним більш тісний емоційний зв'язок, більше цікавитися справами й переживаннями один одного. Якщо цього не виходить, то, звичайно, люди розлучаються.

2. Коли уникають сварок

При таких відносинах партнери намагаються ухилятися від конфліктів. Як тільки виникають проблеми, партнери фізично й емоційно віддаляються, і можуть навіть не розмовляти один з одним досить тривалий період часу. Це тип відносин, при якому один партнер може погоджуватися з іншим або говорить те, що партнерові хочеться чути, тільки для того, щоб не виникла сварка.

Хоча такий тип родини досить стабільний, емоційний зв'язок між закоханими буває недостатньо глибоким. У такому випадку парі потрібно переглянути свої цінності, розширити коло інтересів і шукати більше точок дотику, якусь творчу діяльність, захоплення, із приводу яких вони могли б спілкуватися.

3. Пара борців

Спілкування у такій парі відбувається в основному навколо того, що не так зробив партнер, і які в нього недоліки. Всі спроби просто поговорити звичайно зводяться до сварок. Причому партнери споконвічно цього не хочуть, і, може, навіть намагаються змінити свої відносини. Але це виходить у них погано. Чоловік і жінка практично не мають спільних інтересів і цілей, і навіть діти найчастіше не можуть врятувати ситуацію. У таких родинах звичайно високий відсоток зрад. Взагалі ж, це типові кризові відносини, які, якщо тривають досить довго, майже завжди закінчуються розлученням.

4. Пара друзів

При такому типі відносин пара спілкується вільно й чесно на будь-які теми. Така пара легко вживається й ладить один з одним як удома, так і в обставинах сімейного бізнесу. Партнери є друзями і дуже люблять та поважають один одного. З іншого боку, один з партнерів, або й обоє, можуть уникати глибокої емоційної чи фізичної близькості, аж до відмови від сексуальних відносин. Якщо така пара створює родину, то як правило зберігає шлюбні відносини дуже довгий час, навіть все життя.

5. Інтимна пара

У цій парі практично не існує секретів один від одного, партнери діляться буквально всім - від спогадів про дитинство до розповідей про минулі любовні відносини. Партнери не бояться повної емоційної й фізичної близькості. Багато з людей не хочуть такого роду відносин, бо почувають себе в них некомфортно. І дійсно, такі відносини підтримувати дуже нелегко, занадто багато зусиль для цього треба прикладати.

Таким партнерам необхідно диференціюватися один від одного, зрозуміти, що вони окремі особистості, кожна зі своїм характером й інтересами. Тільки далеко не всі пари можуть підтримувати такі відносини довгий час. Звичайно, незабаром одному з партнерів такі відносини набридають, і якщо обом партнерам не вдається перейти на більш роз'єднаний стиль спілкування, то пара розпадається.

Спільний перехід


Визначте найбільш зручний для вас стиль спілкування, з таким рівнем емоційної й духовної близькості, котрий найбільше вам підходить. Поступово намагайтеся перевести партнера на ваш стиль спілкування. Якщо ж ви поки одинокі, намагайтеся зустрічатися з людьми, яким властивий той самий стиль спілкування, що й вам.

Час від часу пари можуть переходити від одного типу спілкування до іншого. І це зовсім нормально, за умови, що закохані щораз повертається на рівень спілкування, зручний для обох партнерів.

Деякі люди недостатньо гнучкі, і не можуть перейти від одного типу спілкування до іншого. Це те, чого варто остерігатися при побудові відносин. Якщо тип спілкування такого партнера не збігається з вашим, у вас можуть виникнути серйозні проблеми в сімейних відносинах. Тому вирішуйте, чи зможете ви самі постійно спілкуватися на рівні вашого партнера.

http://20minut.ua

Дата публікації: 23.05.2008
Прочитано: 2618 раз



Додатково на дану тему
Вчимося ладнати зі свекрухоюВчимося ладнати зі свекрухою
Якщо мама на роботіЯкщо мама на роботі
Сімейні відносини. Випробування на міцністьСімейні відносини. Випробування на міцність
Розмовляйте зі своїми дітьмиРозмовляйте зі своїми дітьми
Батько або вітчим?Батько або вітчим?
Сладкий пальчик, или почему дети сосут пальцы.Сладкий пальчик, или почему дети сосут пальцы.
Кар'єра чи домогосподарство?Кар'єра чи домогосподарство?
Час народжувати, або радощі і небезпеки пізніх пологівЧас народжувати, або радощі і небезпеки пізніх пологів
Косметичка для малюкаКосметичка для малюка
Мужчинам тоже тяжелоМужчинам тоже тяжело
[ Назад | Початок | Наверх ]
Немає коментарів. Чому б Вам не залишити свій комертар?
Ви не можете відправити коментар анонімно, будь ласка зареєструйтесь.
Останні статті
Halloween
10 ідей для ідеального Хеловіну
Подарунки на День Валентина за знаком зодіаку
Ідеї для валентинок та святкування дня свято...
Як День Святого Валентина відзначають у різни...
Де краще зустрічати Новий рік?
У чому зустрічати новий рік 2010
Тіло - це годинник
Як запобігти курортних пасток
Здорове чи дешеве: як правильно обирати дитяч...
Новини партнерів
Завантаження ...
Галерея
Картинка з галереї

Картинка з галереї

Картинка з галереї

Посміхніться

Кіт Рижик бігав по заметах і репетував:
- Ну і де? Де, я вас питаю, весна? Де дівчата, підсніжники, цвірінчання горобців? Суцільний обман!
А люди чули крик кота і посміхались:
- Як кричить! Весну чує, котів не обманеш!

Реклама
Опитування
Торт на своє свято Ви як правило:

печу сам(а)
замовляю досвідченим знайомим
купую перший-ліпший в найближчому магазині
купую але шукаю саме такий як хочу
замовляю в магазині
інше



Результати
Інші опитування

Всього голосів: 298
Коментарів: 1
Головна |  Вверх
статистика  користувачів онлайн: 173 | користувачів сьогодні: 366 | переглянуто сторінок сьогодні: 8667 | всього сторінок переглянуто: 109088050




Використання матеріалів цього сайту тільки за умови вказання прямого гіперпосилання на першоджерело та сайти, що виконали суттєві допрацювання матеріалів (переклад, доповнення довідковими даними, тощо).
Якщо першоджерело не вказано - важати першоджерелом і вказувати пряме гіперпосилання на сайт https://buket.ck.ua



© 2006-2008 студія GVM
рекламна підтримка: черкаська рекламна мережа

Генерація сторінки: 0.046 сек. і 19 запитів до бази даних за 0.026 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.