Букет
      
  Реєстрація або вхід Головна    
Букет
Головна
Новини
Статті
Опитування
Анекдоти
Галерея
Погода на тиждень
Свята на тиждень
Святковий довідник
Файли
Друзі та партнери
Звязок з нами
Рекомендуємо
Гумор

Дружина підходить до чоловіка: - Дорогий, у мене машина зламалася, в карбюратор вода потрапила.
- Та що ти розумієш! Ти взагалі знаєш, що таке карбюратор??? Де твоя машина?
- У озері...

Google рекомендує
Стосунки в сім'ї

Як боротися з "бракованою" пристрастю


 Дивні речі з нами відбуваються: кохає жінка чоловіка, але ніякої радості від своєї любові не відчуває, тільки мучиться. Проте затято й запекло продовжує за своє почуття чіплятися. Будемо вирішувати, звідки виникає така "бракована" пристрасть, і як з нею можна боротисяТяга до невизнаних геніїв

Софія п'ять років живе з художником Артуром, і доля в неї не із солодких. Її чоловік перебивається випадковими заробітками, нехтує всіма, хто не талановитий, і ненавидить всіх, хто талановитіший за нього. Софія гарує за двох, слухає викривальні промови чоловіка на адресу "споживацького суспільства" і колючості на свою власну - мовляв, ні смаку в неї, ні почуття такту, ні делікатності стосовно "художника з пораненою душею". Вона змушує себе вірити в геній чоловіка й намагається підтримати його на шляху до слави. Але ніякої слави йому не бачити через повну відсутність як таланту, так і працьовитості. Він це прекрасно розуміє й тому шпиняє бідну дружину ще сильніше й болючіше.

Звідки пристрасть? Виростає із властивого всім жінкам материнського бажання опікуватися й підтримувати. Базується на невмінні розбиратися в людях у сполученні з низькою самооцінкою: "З мене однаково нічого не вийде, зате з нього я зроблю генія". Ця особливість характеру змушує жінок вишукувати невизнаних геніїв з наміром випестити з них другого Достоєвського або Фелліні.

Як боротися? За невизнаних геніїв заміж виходити не треба. Краще в них навіть і не закохуватися. Хочете прилучитися до слави - не губіться, сміливо йдіть на штурм вершин і вибирайте геніїв визнаних. Коли Ганна Сніткіна полюбила Достоєвського, він уже був відомим літератором. Вона опікувалася нехай нещасним чоловіком, але письменником, що відбувся. Немає під рукою чоловіка великого - допоможіть досягти своєї мети будь-кому іншому, хто сподобався. Може, з нього вийде процвітаючий фінансист, програміст або розумний водопровідник, але в кожному разі ви будете із ним щасливою й вашу пристрасть бракованою ніхто не назве. Якщо у вас вже завівся вдома хтось "невизнаний", як не прикро, але краще з ним розлучитися, поки ви не встигли перетворитися на засмикану робочу конячку.

... до алкоголіків і наркоманів

Перший чоловік 26-річної Інги сильно пив, тому вона з ним розвелася. Її нинішній парубок частенько приходить на побачення аж надто веселим. Він говорить, що випиває для сміливості, тому що настільки чудова і яскрава жінка вселяє йому боязкість. Інга збирається за нього заміж, сподіваючись, що, ставши її чоловіком, він до яскравості дружини звикне і перестане випивати. Але сама не дуже-то у світле сімейне майбутнє вірить, бо в її районі "всі хлопці п'ють".

Звідки пристрасть? Деякі дівчата спостерігають за хлопцями зі свого маленького містечка або району й приходять до сумного висновку: всі чоловіки п'ють або курять травичку. Тільки в одних голова слабка й вони швидко спиваються або дуріють і переходять на важкі наркотики, а в інших - міцна, тому вони вживають все життя, але зберігають розумові здібності й потенцію. Вони не шукають нікого більш гідного й закохуються в алкоголіка або в наркомана.

Як боротися? Треба змінити середовище перебування: виїхати в столицю, за кордон або в інший район, зустріти нових друзів і переконатися в тому, що у світі повно цікавих молодих чоловіків, які не прикладаються щохвилинно до пляшки.

... до психопатів

Наталі 33 роки. У її коханця запальна, злісна й неприборкана вдача. Іноді він б'є подругу, а потім говорить, що це вона вивела його із рівноваги своєю неслухняністю. Вимагає у всьому йому потурати й не перетворювати його "своїми безглуздими запереченнями в чудовисько". Наталя на його настійну вимогу залишила роботу, переїхала до нього. Два роки займається ненависним садівництвом і плачеться, як він її тиранить, і як їй неможливо від нього піти, адже після 30 так важко знайти собі іншого чоловіка.

Звідки пристрасть? Деякі жінки зовсім не переносять самотності, вважаючи, що без чоловіка вони неповноцінні. І готові жити з ким завгодно, тому що зовсім несамостійні. Вік тут ні до чого - вони й у 20, і в 40, і в 60 умудряються знайти когось, хто буде ними помикати.

Як боротися? Перший крок - досить зрозуміти, що це не пристрасть і не кохання, а примітивний страх залишитися нікому не потрібною. Другий крок - піти від психопата. Третій крок - знайти цікаву роботу й постаратися бути корисною рідному колективу. У вас з'являться гроші, самоповага, добрі приятельки, а згодом, можливо, і добрий друг.

... до "цікавих особистостей" і диваків

Високоосвічена власниця двох дипломів 25-річна Марина вічно закохується в якихось дивнуватих хлопців. У свій останній роман вона влипла, як муха в банку з медом: чоловік спочатку вразив її розповідями про загадковий Тибет і тонкі астральні світи, а тепер не відпускає в гості до мами й до подруг. Говорить, що вони приречені вічно бути разом, і обіцяє помститися їй за можливу духовну зраду шляхом астрального впливу. А коли астрал не спрацює, то прийдеться підключити до справи рослинні отрути.

Звідки пристрасть? Деякі розумні жінки цінують в партнерові цікавого співрозмовника, але вважають себе сексуально непривабливими. І побачивши будь-якого розумного, але при тому гарного й процвітаючого хлопця відразу думають: "Він занадто гарний для мене, а от цього, дивакуватого, погано підстриженого й недоглянутого філософа я легко прив'яжу до себе своїм інтелектом і людськими достоїнствами". Оскільки такі дівчата насправді й розумні, і привабливі, диваки й "шизики" у них намертво закохуються. Створити з диваками звичайну родину й звичайні теплі стосунки неможливо, от бідні дівчата й мучаться роками від бракованої пристрасті.

Як боротися? У кожної людини вистачає "пунктиків", але існують ознаки, за якими можна визначити, коли чудності нового друга переходять грань розумного. Одна ознака, звичайно, ні про що не говорить, але дві-три - уже сигнал: "Придивіться, дорогенька, з ким маєте справу!"

1. Він безупинно щось смикає, крутить, рве на клаптики або вертить.

2. Він гризе нігті.

3. Увесь час судорожно ковтає, немов у нього грудка в горлі.

4. Говорить про себе в третій особі.

5. Часто буває дуже релігійний.

6. Затято проповідує сироїдіння або суворе вегетаріанство, ходить босоніж по снігу й розпечених вугіллях, обливається холодною водою на морозі або спить на голих дошках.

7. Пише книги про нові релігії, філософські плини, інопланетян, свої минулі народження або свій приголомшливий містичний досвід. Його книги ніхто ніколи не друкує, а в нього самого немає грошей, щоб оплатити їхнє видання.

8. Він піддається частим безпричинним змінам настрою.

9. Він постійно хихикає або заливається нервовим і незаразливим сміхом.

10. У нього скляні, нерухомі очі й звичка дивитися повз співрозмовника або постійно ж навпаки - погляд весь час бігає.

11. Він страждає спалахами непоясненої дратівливості й підозрілості.

...безмовна

24-річна Ганна рік осаджувала відданою любов'ю Мішу із сусіднього відділу. Нарешті він розлучився зі своєю черговою подружкою й звернув на неї увагу. Вони провели разом кілька вікендів, але в його душі нічого не відгукнулося, і стосунки припинилися. Минув рік. Ганна говорить, що буде любити Михайла вічно. Вона розставила по всій квартирі його фотографії й щодня шле йому ніжні СМС-ки з мобільників подруг, тому що її повідомлення він знищує, не читаючи.

Звідки береться? Причин у безмовної пристрасті багато. Деякі жінки живуть нудним, порожнім і монотонним життям і видумують собі нерозділене кохання, щоб відчути хоч якісь сильні почуття. Дехто, поринувши в наполовину вигадану пристрасть, намагається додати собі значущість в очах подруг: "Я справжня героїня трагедії, а не просто незаміжня вчителька молодших класів!" Інші обзаводяться коханням без взаємності, щоб до них ніхто не чіплявся з питаннями, чому в них нікого немає ("Відчепіться, у мене безмовне почуття, моє серце зайняте!"), і в такий спосіб маскують свою боязкість і нездатність із кимсь познайомитися.

Як боротися? Треба твердо засвоїти неромантичну, але дуже практичну істину: нерозділене жагуче кохання - завжди ознака вашого неблагополуччя й невдоволення життям, роботою й долею. Будь-яке безмовне почуття здатне заподіяти великої шкоди. Те, що іноді починається як гра, поступово перетворюється в спосіб існування й може довести до спроби самогубства, незапланованої вагітності, конфліктів з подругами й колегами. Позбуваються від кохання без взаємності старим добрим способом - подорожжю, екскурсійними поїздками й усякими новими враженнями.

Як розпізнати, що ваша пристрасть бракована

1. Ви не знаєте, як сьогодні вас зустріне коханий, у якому настрої він буде перебувати, і сильно через це нервуєте.

2. Вам приємніше згадувати, як ви проводили час удвох, ніж смакувати майбутні побачення.

3. Без нього вам погано, разом з ним теж погано.

4. Ви вважаєте, що до деяких його звичок неможливо звикнути, деякі пороки неможливо пробачити.

5. Ви сподіваєтеся, що стерпиться - злюбиться.

6. Ви зітхаєте і думаєте, що "всі вони такі", або "однаково нічого кращого в мене не буде!", або "треба радіти тому, що маєш!".

http://20minut.ua

Дата публікації: 20.02.2008
Прочитано: 3141 разДодатково на дану тему
Вчимося ладнати зі свекрухоюВчимося ладнати зі свекрухою
Якщо мама на роботіЯкщо мама на роботі
Сімейні відносини. Випробування на міцністьСімейні відносини. Випробування на міцність
Розмовляйте зі своїми дітьмиРозмовляйте зі своїми дітьми
Батько або вітчим?Батько або вітчим?
Сладкий пальчик, или почему дети сосут пальцы.Сладкий пальчик, или почему дети сосут пальцы.
Кар'єра чи домогосподарство?Кар'єра чи домогосподарство?
Час народжувати, або радощі і небезпеки пізніх пологівЧас народжувати, або радощі і небезпеки пізніх пологів
Косметичка для малюкаКосметичка для малюка
Мужчинам тоже тяжелоМужчинам тоже тяжело
[ Назад | Початок | Наверх ]
Немає коментарів. Чому б Вам не залишити свій комертар?
Ви не можете відправити коментар анонімно, будь ласка зареєструйтесь.
Останні статті
Halloween
10 ідей для ідеального Хеловіну
Подарунки на День Валентина за знаком зодіаку
Ідеї для валентинок та святкування дня свято...
Як День Святого Валентина відзначають у різни...
Де краще зустрічати Новий рік?
У чому зустрічати новий рік 2010
Тіло - це годинник
Як запобігти курортних пасток
Здорове чи дешеве: як правильно обирати дитяч...
Новини партнерів
Завантаження ...
Галерея
Картинка з галереї

Картинка з галереї

Картинка з галереї

Посміхніться

Після весілля:
– Коханий, я хочу жити з тобою довго і щасливо!
– Кохана, якщо ти будеш жити щасливо – я довго не протягну

Реклама
Опитування
Якому весільному салону Ви віддасте перевагу?

Ассоль
"L`Amour"
Марьяж
Ксенія
Валерія
Наталі
Леррос
Мрія
Мадемуазель
Подіум
Міледі
салони м. КиєваРезультати
Інші опитування

Всього голосів: 771
Коментарів: 0
Головна |  Вверх
статистика  користувачів онлайн: 39 | користувачів сьогодні: 76 | переглянуто сторінок сьогодні: 855 | всього сторінок переглянуто: 108893578
Використання матеріалів цього сайту тільки за умови вказання прямого гіперпосилання на першоджерело та сайти, що виконали суттєві допрацювання матеріалів (переклад, доповнення довідковими даними, тощо).
Якщо першоджерело не вказано - важати першоджерелом і вказувати пряме гіперпосилання на сайт https://buket.ck.ua© 2006-2008 студія GVM
рекламна підтримка: черкаська рекламна мережа

Генерація сторінки: 0.032 сек. і 19 запитів до бази даних за 0.016 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.