Букет
      
  Реєстрація або вхід Головна    
Букет
Головна
Новини
Статті
Опитування
Анекдоти
Галерея
Погода на тиждень
Свята на тиждень
Святковий довідник
Файли
Друзі та партнери
Звязок з нами
Рекомендуємо
Гумор

Шлунок кошенятка менше наперстка, тому той літр молока, який ця сволота випиває за день, знаходиться там під таким тиском, який виникає в епіцентрі вибуху атомної бомби.

Google рекомендує
Стосунки в сім'ї

Майстер-клас із вуличних знайомств


 Більшість чоловіків шукають якийсь чарівний гарантований на успіх підхід. Далі - мудрі підказки, які допоможуть вам завжди знайти, що сказати, причарувавши милу незнайомку...1. Гумор

Це один з найбільш старих і ефективних способів розташовувати до спілкування незнайомих людей. Давайте, відразу на прикладах.

- Дівчина, у вас ноги не втомилися?

- Ні, а що?

- Справа в тому, що ви увесь час не виходите в мене з голови.

Або:

- Дівчина, у вас який розмір взуття?

(- А навіщо вам?)

(- Справа в тому, що я недавно знайшов кришталеву туфельку й тепер шукаю її власницю.)

- 35.

- А в мене 45. Ну, от і познайомилися.

З веселих методів не можна не згадати так званий "Конвеєр привітів". Незалежно від того, у яку сторону йде жінка, наздоженіть її й пройдіть паралельно їй кілька десятків метрів. Потім поверніть голову в її сторону, щиро посміхніться й скажіть "Привіт!". Далі, якою б не була її відповідь, пройдіть з нею мовчки ще кілька десятків метрів. І знову поверніть голову, знову посміхніться й скажіть "Привіт!". Так проробіть кілька разів доти, поки вона не посміхнеться чи не обуриться. Поки вона повністю не перемкне свою увагу на вас, продовжуйте гнути свою наполегливу привітну лінію. Коли вона прийме вас за гумориста, божевільного або головного подразника дня, швидше за все, спробує з'ясувати, чи знаєте ви якісь інші слова, крім "привіт". На це, як завжди, посміхаючись і випромінюючи холоднокровність, відповідайте: "Добрий день!". Завдяки цьому методу у дев'яти жінок з десяти ви викличете посмішку. А це вже чимало.

2. Заінтригувати!

Викликати цікавість у жінки - один із найкращих варіантів почати знайомство.

- Я хочу задати вам незвичайне питання. Ви коли-небудь займалися медитацією?

Словосполучення "незвичайне питання" неодмінно викличе жіночу цікавість, а використання таких "розмитих", мало кому зрозумілих, слів, як "медитація", надихає жінку на відшукання власних трактувань. У нашій країні, де чимало жінок самотні й зайняті вивченням чого-небудь "духовного", наприклад, йоги, лікування травами, гадання на картах й кавовій гущі, шанси того, що феміна буде заінтригована й вражена проникливістю й чуттєвістю чоловіка, що задає це питання, зростають у кілька разів. А от не менш ефективна фраза:

- Хочете, я скажу вам таку річ, яку ніхто ніколи вам не говорив?..

Зрозуміло, після цього потрібно сказати те, що для неї буде повною несподіванкою. Це може бути й монолог про її "другу" особистість, що ховається за маскою стерви, а може бути відзначання чогось дуже незвичайного й цікавого в її зовнішності або поводженні, наприклад: "Ви найбільш творча особистість, котру я коли-небудь, зустрічав. Ви знаєте, що маєте безмежний талант? Це точно, тому що я вас бачу". Також це може бути якась цікава філософська думка, наприклад: "Я десь прочитав, що близько 80% людей у світі здаються: перестають рости, перестають мріяти й до 22 років заспокоюються. Тоді вони стають окулістами (педагогами, юристами й т.д. на вибір), щоб їхні матінки почували себе добре", або з не меншим успіхом: "Недавно я почув, що двоє людей починають нудьгувати не тоді, коли вони довго перебувають фізично в одному місці. Вони нудьгують, якщо далекі один від одного ментально й духовно. Ви згодні?"

Виклик жіночої цікавості - дуже дієвий спосіб зав'язувати знайомства, але він вимагає вміння підтримувати бесіду в тому ж руслі, у якому ви її почали. Якщо, наприклад, ви сказали: "Дівчина, ви коли-небудь бачили квітку за назвою "едельвейс", можете бути впевненим, що взяли в полон увагу незнайомки, але після цього вкрай бажано розповісти їй що-небудь про цю квітку. Цим ви зацікавите її ще більше. А якщо ще й прочитаєте напам'ять вірш Едуарда Асадова "Едельвейс", вважайте, що купили квиток на рейс до її серця.

3. Розриваємо шаблони

Те, що ви підійшли до незнайомої жінки на вулиці вже саме по собі можна віднести до неординарного поводження, бо далеко не всі чоловіки можуть похвалитися навичками в цьому мистецтві. А ваше незвичайне поводження здатне повністю перемкнути її увагу на вас. Навіть такий, здавалося б, простий підхід, містить у собі розрив шаблону:

- Дівчино! (пильно подивися на її ноги) А правду говорять іміджмейкери, що в дівчат, що носять короткі спідниці, ліва нога (погляд на її ліву ногу) повинна бути в півтора рази коротшою за праву ногу її хлопця (погляд на свою праву ногу)?

4. Розіграти роль

Суть у тому, що ви видаєте себе за когось, ким не є, але хто має чимало шансів жінку зацікавити. Наприклад, за психолога, журналіста, астролога, мандрівника, поета, парфумера, каскадера, мандрівника, тощо. Тобто, за людину, що професійно займається тими речами, які жінкам страшно цікаві. До цих речей, насамперед, відносяться: міжособистісні стосунки, духовні й таємничі захоплення, пригоди, мода й мистецтво.

Звичайно, одразу виникає питання: "Як же потім поводитися з жінкою, коли вже зустрічаєшся з нею?" Якщо у вас серйозні плани на чарівну незнайомку, то кращим рецептом буде буквально на перших зустрічах зізнатися їй: "Чесно кажучи, я займаюся зовсім не тим, про що тобі говорив. Але мені настільки схотілося із тобою познайомитися, що я пішов на це, щоб зацікавити тебе й побачити тебе знову". Запевняємо, від цього ваші взаємини не постраждають.

5. Задовольнити її унікальністю

Цей спосіб укладається, насамперед, у компліментах. Починати знайомство з компліментів дуже ефективно, якщо вони небанальні, тобто, якщо жінка не чує їх день у день. Замилування її шкірою, шиєю, руками цілком підійде. Отже, виберіть жінку, підійдіть до неї збоку, оберіть у ній щось те, що можете щиро похвалити, і скажіть:

- У вас дуже гарні руки.

- Спасибі.

- Мені подобається ваш капелюшок.

- Спасибі.

- Та й колір нігтів у вас дуже привабливий.

- Спасибі.

- Взагалі ж, якщо подумати, то мені все у вас подобається.

- ...(посмішка)

- Мене звуть Віктор (Олексій, Андрій). А як звати вас, блискучий зразок природної досконалості?

- ...(сміх)

- А особливо мені приємний ваш сміх. Із задоволенням записав би його у свій будильник і просипався б під нього щоранку.

- ...(сміх)

- Та й взагалі, мені здається у вас дуже гарний смак. А знаєте, чому? Тому що ви смієтеся з моїх жартів.

6. Прикиньтеся знайомим

У наших американських колег давно існує, так зване, правило трьох секунд. Його суть в тому, що, якщо ви підійдете до жінки протягом трьох секунд після того, як її побачили, ймовірність того, що ваша з нею бесіда зав'яжеться, підвищується вдвічі. Правило ґрунтується на тому, що жінка не встигає проаналізувати, що відбувається, не встигає подумати, і тому її легше "повести за собою".

Одним із кращих способів знайомства відповідно до цього правила є ситуація, коли чоловік непідроблено "впізнає" в красуні, що чимчикує повз, свою стару знайому. Зрозуміло, для цього зовсім не обов'язково її знати. Такі фрази, як "Привіт, сьогодні нам везе..." або "Привіт, ти де пропадаєш?" мимоволі втягують жінку в розмову. Кращі результати цей спосіб принесе, якщо ви дійсно щиро повірите у те, що знаєте її, наприклад, асоціювавши з кимсь, схожим на неї. Тоді знайомство відбудеться просто тому, що воно має вигляд зовсім не як знайомство, а як спілкування старих друзів. Ви можете назвати жінку будь-яким ім'ям, а потім докладно розповісти про ту людину, з котрою її переплутали. Деякі жінки починають підігравати - з ними найцікавіше.

7. "Вгадайте" факт із її життя

Цей спосіб розрахований на вашу спостережливість. Якщо, дивлячись на жінку, ви можете зробити якийсь висновок про її спосіб життя, то проголошення ваших здогадів уголос може сильно зацікавити незнайомку й ваша із нею розмова зав'яжеться сама собою. Наприклад, побачивши жінку з кількома подряпинами на руках, ви можете запитати:

- У вас кіт чи кішка?

А якщо, наприклад, у жінки до сумки прикріплений брелок, що являє собою фігурку якогось симпатичного звірка, до неї можна підійти так:

- Дівчина, а у вас є вдома плюшеві іграшки? У мене теж! Давайте їх познайомимо.

Зрозуміло, у цьому способі бажано потрапити в "яблучко". Хоча, якщо ви не вгадаєте, теж не біда. Згадайте один з пунктиків формули успіху: "Гнучко змінюйте своє поводження доти, доки не досягнете бажаної мети". Не вийшло так - спробуйте по-іншому. Заговоріть з нею про те, як чудово завести вдома кішку чи плюшеву іграшку й т.п.

8. Станьте героєм

Як думаєте, чи є спосіб, за допомогою якого можна познайомитися з будь-якою жінкою на світі? Ні? Помиляєтеся, бо такий спосіб є і ім'я йому - подвиг. Так, так, мова йде про той випадок, коли чоловік рятує життя жінки. Скільки літературних, документальних прикладів, просто історій або фантазій, котрі розповідають жінками, які підтверджують той факт, що жінка буквально приречена закохатися у свого рятівника. І це дійсно так. Поблажлива турбота, шляхетність - це ті речі, які не залишать байдужою жодну феміну. Жаль тільки, шанс зробити такий вчинок випадає, ой, як нечасто. Зате піклуватися про жінок ви можете практично скрізь.

Тому використовуйте будь-яку можливість, щоб допомогти жінці справлятися із труднощами життя. І тоді розміри її подяки будуть безмежні в межах можливого. Але необхідно розуміти, що для того, аби бути здатним знайомитися з жінками, піклуючись про них, вам слід завжди бути напоготові й ніколи не упускати подарунків долі.

http://20minut.ua

Дата публікації: 23.05.2008
Прочитано: 2257 разДодатково на дану тему
Вчимося ладнати зі свекрухоюВчимося ладнати зі свекрухою
Якщо мама на роботіЯкщо мама на роботі
Сімейні відносини. Випробування на міцністьСімейні відносини. Випробування на міцність
Розмовляйте зі своїми дітьмиРозмовляйте зі своїми дітьми
Батько або вітчим?Батько або вітчим?
Сладкий пальчик, или почему дети сосут пальцы.Сладкий пальчик, или почему дети сосут пальцы.
Кар'єра чи домогосподарство?Кар'єра чи домогосподарство?
Час народжувати, або радощі і небезпеки пізніх пологівЧас народжувати, або радощі і небезпеки пізніх пологів
Косметичка для малюкаКосметичка для малюка
Мужчинам тоже тяжелоМужчинам тоже тяжело
[ Назад | Початок | Наверх ]
Немає коментарів. Чому б Вам не залишити свій комертар?
Ви не можете відправити коментар анонімно, будь ласка зареєструйтесь.
Останні статті
Halloween
10 ідей для ідеального Хеловіну
Подарунки на День Валентина за знаком зодіаку
Ідеї для валентинок та святкування дня свято...
Як День Святого Валентина відзначають у різни...
Де краще зустрічати Новий рік?
У чому зустрічати новий рік 2010
Тіло - це годинник
Як запобігти курортних пасток
Здорове чи дешеве: як правильно обирати дитяч...
Новини партнерів
Завантаження ...
Галерея
Картинка з галереї

Картинка з галереї

Картинка з галереї

Посміхніться

На кінофестивалі у Бразилії фільм "17 миттєвостей весни" отримав номінацію "За кращу короткометражку".

Реклама
Опитування
Коли краще робити весілля?

Зимою
Весною
Літом
Восени
Краще взагалі не робити, а віддати гроші молодимРезультати
Інші опитування

Всього голосів: 2436
Коментарів: 3
Головна |  Вверх
статистика  користувачів онлайн: 102 | користувачів сьогодні: 476 | переглянуто сторінок сьогодні: 13591 | всього сторінок переглянуто: 107536483
Використання матеріалів цього сайту тільки за умови вказання прямого гіперпосилання на першоджерело та сайти, що виконали суттєві допрацювання матеріалів (переклад, доповнення довідковими даними, тощо).
Якщо першоджерело не вказано - важати першоджерелом і вказувати пряме гіперпосилання на сайт https://buket.ck.ua© 2006-2008 студія GVM
рекламна підтримка: черкаська рекламна мережа

Генерація сторінки: 0.027 сек. і 19 запитів до бази даних за 0.013 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.