Букет
      
  Реєстрація або вхід Головна    
Букет
Головна
Новини
Статті
Опитування
Анекдоти
Галерея
Погода на тиждень
Свята на тиждень
Святковий довідник
Файли
Друзі та партнери
Звязок з нами
Рекомендуємо
Гумор

У школі:
— Діти, пам'ятаєте фільм "Згадати все" зі Шварценеггером про Марс — там була така жінка-мутант із трьома грудьми? Пам'ятаєте? От бачите... Це ви пам'ятаєте, а третій закон Ньютона — ні!

Google рекомендує
Стосунки в сім'ї

Чому одних люблять, а на інших одружуються?


 Одружуються дурні. Розумні виходять заміж. Доводилося таке чути? Всі ми дуже високо оцінюємо свою незалежність, але навіть вона може стати в тягар. І коли таке відбувається, мимоволі замислюєшся про шлюб. Але питання - чому чоловіки люблять одних жінок, а одружуються на інших?На жаль або на радість, не всі шлюби здійснюються на небесах. Сьогодні, як це не сумно, одруження по любові – це майже така ж рідкість, як і зникаючі види парнокопитних, занесені в Червону книгу. Якщо вірити статистиці, тільки 10 з 100 шлюбів грунтуються на великій і світлій любові. Сучасна молодь навіть жартує із цього приводу: «Одруження не лотерея. У лотереї у вас є шанс».

Шлюб почав ставати зникаючим видом відносин. Більше половини пар віддає перевагу так званим вільним відносинам (цивільний шлюб) або «free love». Останнє являє собою якусь подібність східного типа шлюбних відносин – тобто у одного чоловіка може бути 2-і і більше жінок, а у однієї жінки 2-оє і більше чоловіків.

І все-таки чоловіки одружуються. Так що ж ними рухає, що примушує свідомо йти на такі жертви??? Спробуємо розібратися: чому чоловіки, люблять одних, одружуються на інших.

Причина 1. Одружитися на красивій, розумній і багатій

Пам'ятайте афоризм: « Якщо ви хочете одружитися на розумній, красивій і багатій – вам доведеться одружитися три рази».

Дійсно, зайнявшись вибором майбутньої дружини, чоловік спочатку визначає для себе ряд критеріїв, яким вона повинна відповідати. Часто виходить так, що та, до якої він має ніжні почуття, зовсім не уміє пекти пиріжки по старовинному маминому рецепту і навіть близько не відповідає образу ідеальної дружини. Вихід один – одружуватися на Маші Івановій, щоб вона пекла пиріжки і доглядала за маминою геранню, а любити можна буде кого завгодно.

Стикаючись з подібного роду ситуаціями, я завжди згадую слова матері моєї подруги. Колись, ще до весілля, подруга призналася їй, що не любить свого майбутнього чоловіка. «Нічого», - відповіла мама, - «Я теж люблю Інвару Калніниша, а живу з твоїм татом… і нічого.». І так теж буває.

Причина 2. У пошуках ідеалу

Ця ж ситуація з вибором майбутньої дружини по критеріях може обернутися для чоловіка справжньою трагедією ще і тому що, його ідеал не знайде в ньому свого віддзеркалення. Із цього приводу є стара мудра притча про два ідеали.

Один чоловік ще в молодості вирішив, що одружується тільки на тій дівчині, яка відповідатиме його уявленням про ідеал. Він об'їздив всі сусідні поселення і нічого навіть віддалено схожого на те, що шукав, не знайшов. Тоді він вирішив, що пуститься в мандри по всьому білому світу на пошуки своєї мрії.

Друзі і родичі відмовляли його, але він нікого не послухавши, пустився в довгий шлях. 10 літ провів хлопець в поневіряннях, багато побачив, багато пережив, але ідеальної жінки так і не знайшов для себе. Що залишалося йому? Повернутися і прожити залишок життя бурлакою.. По дорозі в рідні місця йому зустрілася дівчина небувалої краси. Розговорившись з нею, він зрозумів, що знайшов те, що, шукав стільки років. Чоловік розповів їй про свої поневіряння, признався, що шукав все життя саме її і зробив їй пропозицію. Дівчина посміхнулася і відповіла: «Ти шукав свій ідеал за сотні верст звідси, а я знайшла свій зовсім близько, пробач, але у мене вже є чоловік і я люблю його більше за всіх на світі».

Якщо вам повезло відшукати свій ідеал, це ще зовсім не означає, що ви так само ідеально підійдете цій людині. У кожного свій ідеал.

Повертаючись до теми, можна і потрібно сказати, що зіткнення з такого роду невідповідностями часто змушує чоловіків на відчайдушні вчинки. Наприклад, на шлюб з нелюбимою жінкою. В цьому випадку дуже хочеться дати пораду мученикам, що зневірилися: «Вибирати наречену безглуздо! Головне – вибрати тещу!»

Причина 3. Другий раз за розрахунком

Думаю, що багатьом читачам знайома фраза: « Перший раз одружуються по любові, другий за розрахунком, третій за звичкою». Мене значно більше цікавить 2-ий раз.
У наш фінансово-нестабільний час, коли ціни на нафту ростуть, а Америка старанно підбирається на схід, чоловікам украй необхідна упевненість в завтрашньому дні.

Кажучи про шлюби по розрахунку, я не маю на увазі тільки фінансову сторону. Беріть вище. Розрахунок йде на владу, кар'єрне зростання, положення в суспільстві, популярність та інше, що додаються як привілеї.

Коли йдеться про все вищеперелічене, рідкісний чоловік здатний встояти перед спокусою, навіть якщо його майбутня або теперішня дружина стара страшна маразматичка зі вставною щелепою і ногами, що відстібаються. Для більшої ясності приведу в приклад один з кращих романів Гі де Мопасана «Милий друг». Просто прочитайте його і у вас може скластися вельми певна думка про те, на який розрахунок здатний найсіріший представник чоловічої статі.

Є і такі, які одружуються за розрахунком, щоб забезпечити жінку всім тим, що вона заслуговує. Перед ними я знімаю капелюх. Любов може виправдати майже все.

Причина 4. Одружені живуть довше

Один мій друг дуже любив повторювати: «Неправда, що одружені живуть довше. Це їм тільки здається», - поки не одружився сам.

Шлюб – це певною мірою стереотип, який склався і укорінився в нашій свідомості. Як би сильно західна культура з нас його не викорчовувала, він і до цього дня сидить глибоко.

І немає нічого протиприродного в тому, що нормальний середньостатистичний чоловік мріє мати сім'ю, хоче прибивати цвяхи в передпокої разом з сином і їсти пельмені по неділях. У реальності це тихе щастя багатьом тільки сниться.

Чому? У юності ми ганяємося за химерами, в зрілому віці довго і ретельно придивляємося, щоб уникнути помилки і у результаті ні на що так і не наважуємося, а коли озираємося на родичів і друзів, які обзавелися «кублом і пташенятами» починаємо себе підганяти. У лексиконі з'являється неприємне слово «ТРЕБА» з давно забутого піонерського дитинства. Родичі і друзі боляче жалять сальними жартиками на цю тему і тим самим непомітно тиснуть на розхитану психіку.

А вінчає цей сумно-відомий сценарій весілля з першою жінкою, що попалася під руку. Ні про яку любов і говорити не доводиться. Шкода тільки, що забуті слова з пісні А.Пугачової:

…Надо бы, надо бы, надо бы
Надо влюбиться
Но не могу, не могу, не могу,
Не могу и не хочу…

Навіть діти сьогодні знають, що для створення повноцінного осередку суспільства одного «ТРЕБА» катастрофічно мало. Потрібно щось набагато більше.

5. Шлюб – це суцільний шлюб? І інші причини.

Причин для вступу до шлюбу не за коханням дуже багато. Це і несподівана вагітність подруги, з якою вже збирався розлучитися, і бажання зміни життєвого ритму (коли все набридло треба пробувати щось ще), і бажання бути коханим, не кохаючи натомість і страх самотності, старості, безпорадності і багато ще чого. Такі шлюби свідомо приречені на провал.

Такий шлюб – це суцільний шлюб, за винятком результату (діти). Причин багато – багато наслідків. Сумно усвідомлювати, що сьогоднішня дійсність диктує нам свої правила, і чоловіки все частіше погоджуються грати по ним в житті, відмовляючи собі в найголовнішому – в коханні.

http://www.arabio.ru/

Дата публікації: 16.04.2008
Прочитано: 3462 разДодатково на дану тему
Вчимося ладнати зі свекрухоюВчимося ладнати зі свекрухою
Якщо мама на роботіЯкщо мама на роботі
Сімейні відносини. Випробування на міцністьСімейні відносини. Випробування на міцність
Розмовляйте зі своїми дітьмиРозмовляйте зі своїми дітьми
Батько або вітчим?Батько або вітчим?
Сладкий пальчик, или почему дети сосут пальцы.Сладкий пальчик, или почему дети сосут пальцы.
Кар'єра чи домогосподарство?Кар'єра чи домогосподарство?
Час народжувати, або радощі і небезпеки пізніх пологівЧас народжувати, або радощі і небезпеки пізніх пологів
Косметичка для малюкаКосметичка для малюка
Мужчинам тоже тяжелоМужчинам тоже тяжело
[ Назад | Початок | Наверх ]
Немає коментарів. Чому б Вам не залишити свій комертар?
Ви не можете відправити коментар анонімно, будь ласка зареєструйтесь.
Останні статті
Halloween
10 ідей для ідеального Хеловіну
Подарунки на День Валентина за знаком зодіаку
Ідеї для валентинок та святкування дня свято...
Як День Святого Валентина відзначають у різни...
Де краще зустрічати Новий рік?
У чому зустрічати новий рік 2010
Тіло - це годинник
Як запобігти курортних пасток
Здорове чи дешеве: як правильно обирати дитяч...
Новини партнерів
Завантаження ...
Галерея
Картинка з галереї

Картинка з галереї

Картинка з галереї

Посміхніться

- Анатолій, можна просто Толя.
- Акакій... Ліпше повністю.

Реклама
Опитування
Коли краще робити весілля?

Зимою
Весною
Літом
Восени
Краще взагалі не робити, а віддати гроші молодимРезультати
Інші опитування

Всього голосів: 2436
Коментарів: 3
Головна |  Вверх
статистика  користувачів онлайн: 41 | користувачів сьогодні: 410 | переглянуто сторінок сьогодні: 6323 | всього сторінок переглянуто: 109054703
Використання матеріалів цього сайту тільки за умови вказання прямого гіперпосилання на першоджерело та сайти, що виконали суттєві допрацювання матеріалів (переклад, доповнення довідковими даними, тощо).
Якщо першоджерело не вказано - важати першоджерелом і вказувати пряме гіперпосилання на сайт https://buket.ck.ua© 2006-2008 студія GVM
рекламна підтримка: черкаська рекламна мережа

Генерація сторінки: 0.037 сек. і 19 запитів до бази даних за 0.019 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.