Коли люди закохуються, вони бачать у своєму партнері майже все. Це і вічний співрозмовник, і той, хто завжди зрозуміє і допоможе. Він може і піднімати настрій, і підтримувати у скрутній ситуації. Одним словом, багато хто вважає, що з приходом у життя кохання і людини, на яку воно спрямоване, все одразу зміниться у позитивний бік, всі переживання і душевні страждання залишаться у минулому, а колишні травми і рани миттєво заживуть.
На жаль, це не так. Кохання не може бути вирішенням всіх внутрішніх проблем. Тому марні сподівання не просто не допоможуть, а можуть і зашкодити.Звичайно, любов приносить у життя багато радості і нових вражень. Настрій у переважній більшості стає добрий, і здається, ніби всі неприємності, які колись ставались раніше, вже далеко позаду.
Проте через деякий час ейфорія проходить, і всі „знову повертаються з небес на землю”. Кохання може стати найголовнішим у житті, але це ще не все життя. Поза домом і партнером існують інші люди, існує робота і необхідність співробітництва із цілим світом. Ми всі живі люди із своїми недоліками і перевагами. До того, як ми закохуємося, у кожного є своя історія із переживаннями і проблемами. І все із минулого несе певний відбиток у майбутнє. Ось і з’являються на горизонті вашого щастя якісь хмаринки. Ви вважаєте, що тепер, коли ви знайшли свою другу половинку, у вас ніколи не буде негараздів, і намагаєтесь всі проблеми перекласти на плечі свого кохання. І що ж відбувається, допомога вам надається, але не завжди і не повністю. Вам приходиться далі прикладати зусилля, для того, щоб задовольнити свої потреби. А безтурботне життя, на яке ви сподівались і у яке вірили, перетворюється на те минуле, де ви повинні були відповідальність брати на себе.І що стається потім? Розчарування, переживання у правильності вибору партнера, зневіра у коханні і пошук нового. Та за цим виром почуттів і перекладенням своєї відповідальності на кохання людина потрапляє у замкнене коло і постійно повторює ті самі помилки.
Що ж необхідно зробити, щоб вирватись із цього зачарованого кола? Яку помилку треба виправити, аби більше не потрапляти у подібні ситуації? На що можна і не бажано сподіватися, зустрічаючи нову любов?По-перше, віра у казки – це чудово, але треба тверезо подивитися на життя. Проблеми не зникають самі по собі – їх треба вирішувати. І найкраще це вдається зробити саме тому, хто їх створив. Отже, якщо у минулому житті ви припустилися декількох помилок, то намагайтеся самі їх усунути, а кохана половина може вам у цьому лише допомогти, а не зробити все за вас. Запам’ятайте, наскільки б тісним не був ваш зв’язок із коханою людиною, наскільки б ви не були впевненими у її допомозі, ви не можете вимагати від свого партнера вирішення ваших проблем.
Зрозумійте, що у вашого партнера також є свої проблеми і переживання, а якби на вас скинули це все? Чи впоралися б ви з таким „приданим минулого”, ще й відчуваючи радість і вдячність за це? Звідси випливає, що допомагати і підтримувати партнера бажано (бо від вас це чекають), але не робіть із нього власними руками беззахисного егоїста. У ваших силах полегшити страждання, цим самим зміцнюючи віру коханої людини у вас і у самого себе.Надмірні очікування обов’язково приведуть до розчарування. А ваш партнер може образитись на вас. Такі ситуації будуть повторюватись постійно, що може призвести до розриву стосунків взагалі.
Не перекладайте на партнера все на світі. Бережіть його. В цьому житті є так багато людей, які зможуть допомогти вам. То чому ви все звалюєте на коханого? Якщо є можливість, то назвіть людей, які зможуть допомогти і вашому партнеру у скруті. Так ви навчитеся розвантажувати один одного від повсякденних прикростей і налагодите стосунки з оточуючими.Не плутайте функції вашого партнера. Поставте собі запитання: для чого мені це кохання і ця людина? Що доброго вона приносить у моє життя? За що я найбільше вдячна їй? І якщо у ваших відповідях буде варіант – для життєвої насолоди, то і далі притримуйтесь своєї тактики. Варто завжди пам’ятати, що партнер – це не психотерапевт, який має постійно слухати всі переживання і допомагати вирішувати їх. Тому не використовуйте свої кохання як подушку для сліз, адже у ньому має бути більше радості.
Проявляйте здорову цікавість не тільки до партнера, але і до себе. Кожному приємно, коли біля нього не закомплексована, безпомічна людина, а повноцінна та цікава особистість. Своєю внутрішньою силою і безкінечним оптимізмом ви зможете заразити всіх оточуючих і своє кохання зокрема.Отож, знайдіть опору у собі і не переносьте свої негаразди у обов’язки партнера. Це допоможе вам не відчувати самотність і залежність від іншого. Бережіть своє кохання здоровим.
http://buket.ck.ua