Букет
      
  Реєстрація або вхід Головна    
Букет
Головна
Новини
Статті
Опитування
Анекдоти
Галерея
Погода на тиждень
Свята на тиждень
Святковий довідник
Файли
Друзі та партнери
Звязок з нами
Рекомендуємо
Гумор

Пішов Вовочка в школу в перший клас і вже на першому уроці заявив вчительці:
- Марь Ванна, я занадто розумний для першого класу! Давайте мене одразу в третій!
Та приводить його до директора: так, і так. Директор:
- Ну що ж! Давайте його перевіримо! А скільки, Вова, буде 3 х 3?
Вовочка:
- 9!
- Правильно! А скільки буде 6 х 6?
- 36!
- Правильно! Я думаю, Марь Іванна, ми можемо перевести його в 3-й клас!
Марь Іванна:
- А давайте я його позапитую на логічність мислення! От що таке, Вовочка, у корови є 4, а у мене дві?
Вовочка (подумавши):
- Ноги!
- Хм, а от що у тебе є в штанах, а у мене ні?
Обалдівший директор навіть рота не встиг відкрити, як Вова сказав:
- Кишені!
Вчителька:
- Правильно, давай, Вова, в третій клас дуй!
Директор:
- А от я думаю, Марь Ванна, що Вову можна одразу в 5-й клас перевести, тому що на два останніх питання, я сам помилився!

Google рекомендує
Інше

Чого хочуть чоловіки?


 Чоловіки ненавидять домашні обов'язки? Їм коли-небудь вистачає сексу? Що приваблює їх саме в цій жінці, і чому деякі гуляють самі по собі? Журналіст Ніл Чесік узявся відповісти спантеличеним жінкам на ці питання в книзі "Думка чоловіків: що чоловіки думають про шлюб, дружину, секс, домашнє господарство і свої обов'язки".
В ході національного обстеження близько 300 американських чоловіків і докладних інтерв'ю з 70 чоловіками на всіх стадіях шлюбу Чесік з'ясовує, що доставляє їм радість і що засмучує. Хороша новина: 93% чоловіків, з якими він спілкувався, сказали, що одружувалися б на тих же жінках знову. Але хоча 82% задоволені своїм сексуальним життям, Чесік пише, що чоловіків деколи "вражає, як довго жінки можуть не думати про секс".

Кореспондент Newsweek обговорила з Нілом Чесіком питання про те, чому чоловіки рахують "позитивність" однієї з найпривабливіших рис жіночої вдачі, що вони хочуть одержати у Валентинів день (натяк: не шоколадку) і як розподіл домашніх обов'язків відображається на сексуальному житті подружжя.
- Чого хочуть чоловіки у Валентинів день або в інший день, який робить обов'язковою увагу від жінки до ни х (наприклад, його День Народження)?
- Вони не хочуть Валентинового дня або іншого подібного дня. Вони були б в захопленні, якби такий день вже пройшов. Цього дня чоловіки випробовують сильний тиск. Наша культура запитує: "Що він зробив для тебе у Валентинів день?" Це свого роду символ статусу. Загалом вони хочуть не нову краватку або якусь технічну штуковину. Вони хочуть, щоб їх дружини ініціювали роман. Їм подобається, коли дружини думають про секс і навіть планують його. Не обов'язково в цю ніч, але якщо вона дасть йому ліцензію на одну ніч, коли вона замкне двері спальні і віддасться йому, чоловік буде радий. Справа не в самому сексі, а в інтересі до сексу.
- Одружених чоловіків не радує кількість сексу, яку вони одержують?
- Не завжди, але деколи чоловіки задаються питанням: скільки пройде часу, перш ніж вона ініціює секс? Чоловіків вражає, як довго жінки можуть не думати про секс, а жінок вражає, як довго чоловіки можуть не думати про прибирання. Для жінки атмосфера в будинку – це компонент того, із-за чого вона відчуває себе задоволеною і сексуальною. А для чоловіка сексуальна комунікація – це компонент того, із-за чого він відчуває, що знаходиться в щасливому будинку. І не тільки секс. Майже завжди радість і позитивність у відносинах пов'язані з домашнім господарством.
- Тобто прибирання і щастя взаємозв'язані?
- Під час роботи над книгою я постійно бачив в інтерв'ю паралель між домашнім господарством і сексом. Чоловіки говорили, що чим щасливіші за їх дружину від розділення домашніх обов'язків, тим щасливіші за чоловіка в сексуальному житті. Ми навіть подивилися цифри і побачили, що у відносинах більше сексу, якщо дружина задоволена розподілом обов'язків. Справа не в тому, щоб все було точно порівну, дружина просто повинна вважати його справедливим. Коли жінка входить в будинок, вона помічає безлад; у суспільстві прийнято на неї покладати більше відповідальності за порядок в будинку. І якщо він визнає це шляхом справедливого розподілу обов'язків, його часто винагороджують сексом. Вона не сердита, не стурбована і не так втомилася.
- Чи означає це, що чоловіки повинні дарувати дружинам генеральне прибирання?
- Так! Тільки працюючи над книгою, я зрозумів, що жінку обтяжують не самі домашні справи, а тривожні думки про прибирання. Врешті-решт, я погодився найняти того, хто допомагатиме з прибиранням, і це безпосередньо позначилося на сексуальному житті.
- Що примушує чоловіків ухвалити рішення одружуватися?
- Чоловіків, на відміну від жінок, бентежить чиста романтика. Для них за хімією стоїть практична сторона. Один з героїв моєї книги розглянув ситуацію як бухгалтерський звіт: на одній стороні – витрати, на іншій – придбання. Ми зважуємо "за і проти", думаємо про те, яке партнерство хотіли б мати з цією жінкою. Спорт навчив нас грати в команді, розуміти один одного без слів, добиватися загальної мети. Якщо ми зустрічаємо жінку, яка, як нам здається, буде на нашій стороні, нас до неї тягне. Багато чоловіків хочуть знайти жінку, яка буде партнером, другом і коханою на все життя.
- Які риси вдачі найбільше приваблюють чоловіків?
- Після першого спалаху фізичного ваблення чоловіків привертає темпераментна позитивність і авантюрність. Ми розуміємо, що жінки часто задають в будинку емоційний тон. Якщо вона енергійна оптимістка, ми опинимося в такому середовищі. Якщо вона незадоволена негативістка, то і ми опинимося в такому середовищі. Ще один момент – упевненість в собі. Чоловік, який шукає жінку, знає, що вона не ідеальна, але багато її якостей заслуговують вищої оцінки, і вона демонструє ці якості. Ми і самі не у всьому заслуговуємо вищої оцінки. Ми розуміємо, що треба шукати прекрасне в конкретній людині.
- Жінкам часто не подобається, як саме чоловіки проявляють відчуття. Що говорять про це чоловіки?
- Коли я питаю чоловіків, як вони проявляють свою любов до дружини, вони говорять: "Я заправлю бензобак. Я вимию її машину". А жінки говорять: "Це не те, чого б мені дійсно хотілося". Існує розрив тим часом, що чоловік говорить, і тим, що жінка хоче почути. Жінки повинні розуміти способи, якими чоловік виражає любов. Багато чоловіків скажуть, що не люблять свою роботу, але працюють, тому що хочуть, щоб у сім'ї був будинок і стабільність. А жінки питають: "Що ти зробив для сім'ї за останній час?" Чоловік подумає: "А що я, по-твоєму, робив весь день". І навряд чи хтось хоче образити іншого.
- Ви виявили, що відношення чоловіка до батька важливіше для вдалого шлюбу, чим його відношення до матері. Чому?
- Ми схильні вважати, що відношення чоловіка до матері дає уявлення про те, як він відноситиметься до дружини. Але відношення до матері і відношення до дружини ніяк не зв'язані. Чоловік не вчиться бути чоловіком у відносинах з матір'ю. Чоловік вчиться бути чоловіком, спостерігаючи за батьком і його відношенням до сина. Подивіться на чоловіків, яких кинули батьки: у них часто хороші відносини з матерями, але вони не знають, як відноситися до жінок і своїх дружин.
- Ви питали чоловіків, чому вони заводять романи. Що вони говорили?
- Багато чоловіків признавалися, що це не має відношення до їх дружин і до того, чи вистачає їм сексу. Часто це їх боротьба із зобов'язаннями і обов'язками, які накладає шлюб. Багато чоловіків здатні подолати ваблення до інших жінок: вони фантазують, іноді фліртують, але величезна більшість не йде далі. Вони вирішують, що їх відносини важливіші, ніж швидкоплинне задоволення, яке вони можуть одержати.
- Що найбільше здивувало вас в інтерв'ю?
- Самим вражаючим було те, що 60% чоловіків сказали, що дружини істотно змінили їх, а 90% сказали, що змінили до кращого. Я згоден з тим, що ви вступаєте у відносини, не збираючись міняти чоловіка. Але чоловіки визнають, що шлюб міняє все життя, і звичайно вони достатньо люблять своїх дружин, щоб дозволити себе міняти. Чоловіки не хочуть, щоб їх критикували, щоб над ними сміялися, щоб на них скаржилися, вони хочуть, щоб їх приймали, але коли їх прийняли, вони готові мінятися.

www.ualady.net


Дата публікації: 16.07.2007
Прочитано: 5273 разДодатково на дану тему
Ефективне слуханняЕфективне слухання
Як позбавитися негативу, який ми самі собі навіваємЯк позбавитися негативу, який ми самі собі навіваєм
Маніпулювання: як його розпізнати і уникнутиМаніпулювання: як його розпізнати і уникнути
Мова тіла - що вона нам говорить?Мова тіла - що вона нам говорить?
Нерозділене коханняНерозділене кохання
Чи вирішує кохання всі проблеми?Чи вирішує кохання всі проблеми?
Искусство комплиментаИскусство комплимента
Про чоловіків, що дотримуються дистанціїПро чоловіків, що дотримуються дистанції
Секреты Донжуанки или как соблазнить мужчинуСекреты Донжуанки или как соблазнить мужчину
Ти мені - я тобіТи мені - я тобі
[ Назад | Початок | Наверх ]
Немає коментарів. Чому б Вам не залишити свій комертар?
Ви не можете відправити коментар анонімно, будь ласка зареєструйтесь.
Останні статті
Halloween
10 ідей для ідеального Хеловіну
Подарунки на День Валентина за знаком зодіаку
Ідеї для валентинок та святкування дня свято...
Як День Святого Валентина відзначають у різни...
Де краще зустрічати Новий рік?
У чому зустрічати новий рік 2010
Тіло - це годинник
Як запобігти курортних пасток
Здорове чи дешеве: як правильно обирати дитяч...
Новини партнерів
Завантаження ...
Галерея
Картинка з галереї

Картинка з галереї

Картинка з галереї

Посміхніться

Під час навчань командир попросив начальника інженерної служби
доповісти йому, як підрозділи переправляються на інший берег
річки.
- Якщо моя оцінка товщини льоду на річці була правильною, то вони
зараз переправляються по льоду, якщо ні, то вплав, - була відповідь.

Реклама
Опитування
Чи змінилися ваші відносини після весілля?

Так, в кращій бік
Так, але в гірший бік
Залишились незміннимиРезультати
Інші опитування

Всього голосів: 101
Коментарів: 0
Головна |  Вверх
статистика  користувачів онлайн: 57 | користувачів сьогодні: 250 | переглянуто сторінок сьогодні: 12231 | всього сторінок переглянуто: 95571530
Використання матеріалів цього сайту тільки за умови вказання прямого гіперпосилання на першоджерело та сайти, що виконали суттєві допрацювання матеріалів (переклад, доповнення довідковими даними, тощо).
Якщо першоджерело не вказано - важати першоджерелом і вказувати пряме гіперпосилання на сайт http://buket.ck.ua© 2006-2008 студія GVM
рекламна підтримка: черкаська рекламна мережа

Генерація сторінки: 0.026 сек. і 19 запитів до бази даних за 0.022 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.