Букет
      
  Реєстрація або вхід Головна    
Букет
Головна
Новини
Статті
Опитування
Анекдоти
Галерея
Погода на тиждень
Свята на тиждень
Святковий довідник
Файли
Друзі та партнери
Звязок з нами
Рекомендуємо
Гумор

Плентається додому п'яний дядько. Думає, щоб дружина не сварилась, зараз зайду і відразу книжку відкрию, зроблю вигляд, що читаю, вона й не здогадається, що я п'яний. Прийшов додому, вхопив книжку й сидить з розумним виглядом. Заходить дружина:
- Що скотино, знову очі залив? Закрий валізу й лягай спати!

Google рекомендує
Інше

Про чоловіків, що дотримуються дистанції


Напевно всі ви не раз стикалися з чоловіками, які навіть в найближчих і чудовіших відносинах прагнуть дотримувати безпечну, із їхньої точки зору, дистанцію, старанно уникаючи тієї душевної близькості, до якої прагне жінка.Чому ж так відбувається? Хто в цьому винний? Ви або чоловік? І чи можна цю дистанцію якось скоротити?

Почнемо з того, на якому саме моменті відносин чоловік починає демонструвати вам цю саму дистанцію… Якщо йдеться лише про самий початок вашого роману, то можливо причина у тому, що один з героїв серіалу «Секс у великому місті» дуже точно сформулював так: «Ви його не зачепили!». Тобто, інтерес він до вас проявив, але не більше того. А якщо не зачепили, то і не варто розраховувати на якусь особливу душевну близькість! В цьому випадку його дистанція - це просто свідоцтво мінімального інтересу. Звичайно, можна намагатися цей інтерес якось підігріти. Є жінки, що досягли в цьому мистецтві справді надзвичайних висот. Але подібних зусиль коштують тільки вже дуже видатні екземпляри. Якщо ж ваш новий знайомий до таких не відноситься - тема закрита! Підемо далі…

На жаль, але далі все вже не так легко. Тому що якщо відносини з чоловіком, що постійно (або час від часу) спілкується з вами на дистанції, вас вже затягнули, ви практично приречені на нескінченні переживання і пошуки відповідей на вічне питання: «Чому???».

    Ось тут потрібно дуже чітко зрозуміти, до якого з двох нижчеприведених типів відноситься ваш чоловік:
  1. Він практично ПОСТІЙНО дотримує цю саму дистанцію, тримаючи вас, так би мовити, на відстані витягнутої руки. Тобто, звичайно ж, періодично ця відстань злегка зменшується (як правило, під час занять сексом), але дуже швидко він знову від вас віддаляється.
  2. 2. Періодично він без особливих проблем підпускає вас дуже близько і здатний на дуже душевні розмови і визнання. Тобто, проблеми з дотриманням дистанції виникають лише час від часу, наприклад, після того, як ви досить багато часу провели разом, або після дуже відвертої розмови.

Якщо ваш чоловік належить до першого типу, то, найкраща порада, яку вам можна дати - біжіть від нього подалі. Зрозуміло, якщо ви не відноситеся до такого ж, як і він, типу і теж всіляко не уникаєте близькості. Якщо ви «два чоботи-пару» - тоді жодних проблем! А ось якщо ваша власна потреба в близькості значно більше його, тоді вам навряд вдасться досягти у відносинах справжньої гармонії і стати щасливими. Психологи називають це «різними рівнями близькості» і вважають, що подібна дисгармонія є винуватицею мало не половини шлюбів, що розпадаються. Звичайно ж, якщо дві людини один одного люблять, але при цьому мають різні уявлення про те, що таке справжня близькість, у них є деякий шанс щасливо прожити один з одним все життя. Але лише у випадку, якщо обидва здібні до обговорення своїх проблем і до постійних (все життя!) взаємних компромісів. Втім, є і хороша новина - чоловіків, що настільки патологічно бояться близьких відносин, не так вже і багато. Куди більше за тих, кому дотримання дистанції у відносинах потрібне час від часу. Ось про них ми і поговоримо…

Отже, велика частина чоловіків, на щастя, цілком пристосовані до нормальних і постійних близьких відносин з жінками. Просто їм, на відміну від нас, рано чи пізно (у всіх ця періодичність дуже індивідуальна) починає хотітися побути наодинці з своїми думками, декілька віддалившися від жінки, хай і дуже улюбленої. Американський психолог Джон Грей в гучній книзі «Чоловіки з Марса, жінки з Венери» дуже точно порівняв таких чоловіків з еластичною гумкою. Періодично розтягуючись, вона рано чи пізно повертаються в початкове положення.

У статті "Коли чоловік йде в «печеру»" ми вже торкалися цієї теми. Проте тепер варто поговорити про цю цікаву чоловічу особливість детальніше. Відразу обмовлюся, що тут не обговорюватиметься ситуація, коли у відносинах двох людей наступає цілком реальна криза і віддалення пов'язано саме з ним. Тут обговорювати особливо нічого.

А ось чому він «розтягується» тоді, коли все абсолютно чудово? Психологи вважають, що вся справа в непроходячій (навіть на фоні найсильнішої любові!) чоловічій потребі в незалежності і самостійності. У когось вона більше, у когось менше, та і її прояви у всіх дуже різні. Але є ця потреба абсолютно у всіх. Така чоловіча природа! Для того, щоб випробувати потребу в любові і жіночій турботі, чоловіку просто необхідно небагато від неї віддалитися. І тоді він знов може відчути жагучу потребу опинитися поруч з нею. За допомогою цієї своєрідної «саморегуляції» він підтримує інтерес до партнерки на постійному рівні і уникає неминучої втомленості один від одного, яка виникає, коли люди спілкуються довгий час. У ньому автоматично, крім його волі і бажання, чергуються дві потреби: близькості і незалежності. Річ у тому, що у контакті з партнеркою чоловік в деякій мірі втрачає себе, своє «я». «Відтяжка» дозволяє йому відновити порушену внутрішню гармонію, якийсь час побути відповідальним лише за самого себе.

А що зазвичай робить любляча жінка, коли бачить, що її чоловік віддаляється від неї? Звичайно ж прагнути ущоб то не було, знов наблизитися до нього, зберігши існуючу мінімальну дистанцію! Вона пробує з ним поговорити, поділитися своїми найглибшими почуттями і переживаннями. Підсумок? Чоловік віддаляється ще більше, прагнучи цю саму дистанцію все-таки збільшити. Йому просто необхідно «відтягуватися», інакше він просто не зможе відчути, що ця жінка і її любов йому потрібні.

Саме незбагненне для жінки - як після декількох днів (а може і тижнів) мало не повної байдужості і відсутності інтересу до неї, він раптом водночас знов стає люблячим і уважним. Жінки, віддаляючись від партнера, з тих або інших причин, звично насилу і дуже довго відновлюють відносини на колишньому рівні.

Але перейдемо від теорії до практики… Що робити жінці, якщо її коханий, ще вчора через якісь 10 хвилин після розставання присилаючий SMSку «Я скучив!», раптом безслідно зникає? Перше, головне і, на жаль, саме важкореалізоване - не впадати в паніку! Як саме це зробити - незрозуміло, але в стані паніки ви вже точно не зможете міркувати розсудливо і напевно наробите купу помилок.

    Якщо все ж таки вам вдалося узяти себе в руки, варто запам'ятати «правило чотирьох «НЕ»:
  1. Не шукати причини подібної чоловічої поведінки в собі, своїх словах і вчинках.
  2. Не допускати навіть думки, що він вас розлюбив.
  3. Не намагатися «переслідувати» його.
  4. Не карати чоловіка (наприклад, небажанням нового зближення), коли його потреба в «відтяжці» пройде.

Якщо вам вдасться послідувати цим порадам, психологи гарантують, що подібні «зигзаги» у відносинах не тільки їх не зіпсують, а, навпаки, внесуть нову свіжу струю. А в результаті і ви, і ваш чоловік будете щасливі! А дистанція… Може бути іноді це не так вже і погано! Врешті-решт, не випадкова ж народна мудрість, що кращі чоловіки - це капітани дальнього плавання!

http://buket.ck.ua/


Дата публікації: 01.12.2006
Прочитано: 5245 разДодатково на дану тему
Ефективне слуханняЕфективне слухання
Як позбавитися негативу, який ми самі собі навіваємЯк позбавитися негативу, який ми самі собі навіваєм
Маніпулювання: як його розпізнати і уникнутиМаніпулювання: як його розпізнати і уникнути
Мова тіла - що вона нам говорить?Мова тіла - що вона нам говорить?
Нерозділене коханняНерозділене кохання
Чи вирішує кохання всі проблеми?Чи вирішує кохання всі проблеми?
Искусство комплиментаИскусство комплимента
Секреты Донжуанки или как соблазнить мужчинуСекреты Донжуанки или как соблазнить мужчину
Ти мені - я тобіТи мені - я тобі
10 способов стать счастливой10 способов стать счастливой
[ Назад | Початок | Наверх ]
Немає коментарів. Чому б Вам не залишити свій комертар?
Ви не можете відправити коментар анонімно, будь ласка зареєструйтесь.
Останні статті
Halloween
10 ідей для ідеального Хеловіну
Подарунки на День Валентина за знаком зодіаку
Ідеї для валентинок та святкування дня свято...
Як День Святого Валентина відзначають у різни...
Де краще зустрічати Новий рік?
У чому зустрічати новий рік 2010
Тіло - це годинник
Як запобігти курортних пасток
Здорове чи дешеве: як правильно обирати дитяч...
Новини партнерів
Завантаження ...
Галерея
Картинка з галереї

Картинка з галереї

Картинка з галереї

Посміхніться

Попросив Іван Царевич у Василини Прекрасної гроші на пиво – не дала… Як була жабою, так жабою і залишилася.

Реклама
Опитування
Коли краще робити весілля?

Зимою
Весною
Літом
Восени
Краще взагалі не робити, а віддати гроші молодимРезультати
Інші опитування

Всього голосів: 2436
Коментарів: 3
Головна |  Вверх
статистика  користувачів онлайн: 61 | користувачів сьогодні: 1390 | переглянуто сторінок сьогодні: 8624 | всього сторінок переглянуто: 106679410
Використання матеріалів цього сайту тільки за умови вказання прямого гіперпосилання на першоджерело та сайти, що виконали суттєві допрацювання матеріалів (переклад, доповнення довідковими даними, тощо).
Якщо першоджерело не вказано - важати першоджерелом і вказувати пряме гіперпосилання на сайт http://buket.ck.ua© 2006-2008 студія GVM
рекламна підтримка: черкаська рекламна мережа

Генерація сторінки: 0.051 сек. і 19 запитів до бази даних за 0.044 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.