Букет
      
  Реєстрація або вхід Головна    
Букет
Головна
Новини
Статті
Опитування
Анекдоти
Галерея
Погода на тиждень
Свята на тиждень
Святковий довідник
Файли
Друзі та партнери
Звязок з нами
Рекомендуємо
Гумор

Шторм. Корабель несе на рифи, він ось-ось розіб'ється. Крик капітана з рубки:
- Рятуйся, хто може! Всі за борт!
Голос юнги:
- А я плавати не вмію.
- Ну йди сюди, стань за штурвал!

Google рекомендує
Стосунки в сім'ї

Свінгерство - новий спосіб повернути гостроту відносин


 Спеціалісти стверджують, що кожного року число свінгерів у світі зростає на 1%, а близько 15% пар пробували секс утрьох. В Росії у великих містах, таких як Санкт-Петербург, Москва, Новосибірськ кожна двадцята пара - свінгери, а кожна дванадцята пара хоча б один раз практикувала такі сексуальні відносини. В Україні поки що офіційних свінгер-клубів не відкрили, але вітчизняний інтернет пашіє оголошеннями тих, хто зважується на такого роду сексуальні експерименти.Легальна "зрада"

 "Я зовсім не засуджую такі відносини, просто за природою я - власниця і ні з ким не хочу ділити свого чоловіка. В принципі варіант - два чоловіка, котрі "люблять" мене у ліжку - можливий, але скоріше за все - це просто фантазія, а не реальність" - розмірковує 37-річна киянка Людмила. - Можливо, ми не сприймаємо такий вид стосунків через власну ментальність: в нас люблять пристрасті, а в Європі чи Америці життя набагато простіше - усе інтелігентно, прохолодно та просто".

У вас коли-небудь виникало бажання сходити наліво чи просто "спробувати" любов із кимось іншим? Ну, скажімо, хороший друг вашого чоловіка, чи сексуальний колега-брюнет, чи - наостанок нереалізований роман з однокласником, якого ви випадково зустріли тиждень тому в метро і у вас прокинулись почуття? Усім бажаючим сходити наліво від своїх половинок, психологи радять спробувати "легальну" зраду - тобто свінгерство.

Взагалі, слово "свінгер" походить від джазового слівця "свінг", тобто швидке перескакування з однієї ноти на іншу, а у нашому випадку - "перескакування" з одного партнера на іншого.

 Невідомо як і чому, але свінгерство зародилось у Чехословаччині в період соціалістичного строю в країні. Найбільше ж поширення воно отримало в Каліфорнії, коли у середовищі американських хіппі почали активно поширюватися венеричні хвороби. Саме тоді свінгерство як форма сексуального співіснування почало оформлятися в об’єднання та спеціальні союзи. Основна ідея свінгерства - ніякий страх СНІДу та будь-яких інших венеричних хвороб не зупинить людей від потягу до сексуальної різноманітності. Соціологи вважають, що найбільшого розголосу свінгерство набуває у великих містах-мегаполісах, де люди, втомлені одноманітністю, шукають більш прогресивних форм розваг. "Судити про такі стосунки можна двояко. З одного боку - це просто черговий пошук розваг чи нових відчуттів. З іншого - це свідчить про певну кризу стосунків, або їх переродження, але на розрив партнери не готові, тому й намагаються вдатися до чогось нового" - каже 25-річний киянин Артем.

Хто кого і хто кому?

 Психолог Світлана Баранова каже, що, зазвичай, здатність до експериментів у сексуальному житті настає на третьому-п’ятому роках життя пари разом. Вікових рамок для свінгерства нема, середній вік чоловіка-свінгера - 32 роки, жінки - 29. Свінгерство суттєво відрізняється від звичайного групового сексу, бо, як правило, там задіяні дві постійні подружні пари, тоді як у груповому сексі партнери міняються дуже часто. Окрім того, у свінгерстві не обов’язково щоб партнери проводили обмін своїми чоловіками чи жінками - можливий варіант, коли кожен буде займатися своїм сексом, але поряд з іншою парою. У свінгерів існує так званий кодекс честі - не зустрічатися з чужим партнером наодинці. “Свінгерство - це найчесніша форма сексуальних стосунків, тут немає обману. А ще воно активізує та оживлює секс” - міркує 37-річна Тетяна. Вона стала свінгером чотири року тому, і її стосунки з чоловіком неабияк зміцніли.

 Як правило, ініціатором таких стосунків є чоловіки, вони часто-густо незадоволені своїм сексуальним життям, вдаючись до експерементів та втілення своїх потаємних бажань. Жінки ж - надають перевагу подружньому сексу, але, за свідченням психологів, досить легко та спокійно “втягуються” в експеременти. 80% жінок, котрі спробували свінгерство, кажуть, що їхні стосунки з чоловіком докорінно змінилися - вони стали чутливішими, ласкавішими, а деякі з них навіть почали допомагати по домогосподарству.

Свінгерські пари існують недовго - від 6 до 12 місяців, смисл такого виду сексуальних стосунків і заключається у частій зміні постійних партнерів. Як відомо, секс носить в собі лікувальні властивості, а тому свінгери рідше страждають на захворювання виразки шлунку, підвищення артеріального тиску, вони здоровіші фізично.

 Перш ніж зважитись на досить неординарний крок - записатися в ряди свінгерів, потрібно дещо владнати. По-перше, вибраний на роль третього партнер не повинен викликати неприязні у кожного з вас. По-друге, це не повинна бути людина, яка аж занадто подобається комусь з вас, інакше сцен ревнощів не уникнути. По-третє, на роль третьої аж ніяк не підійде ваша близька подруга чи дівчина з вулиці, інакше кажучи - повія. Накращим варіантом пошуку підходящої особи стане Інтернет, там охочих до сексуальних експериментів - більш ніж треба. Головне - не перегнути палицю.

Республіканці чи консерватори?

 Психологи-консерватори вважають свінгерство формою мазохізму, за їхніми переконаннями урізноманітнити сексуальне життя пари можна й іншими способами. Для них свінгерсвто - це задоволення від отриманого приниження, мовляв, кому невідомо, що жінка, дивлячись на злягання свого чоловіка з іншою жінкою, відчуває розчарування і відразу. До того ж, - противники свінгерства приділяють увагу його наслідкам. По-перше, невідомо чи у котрогось з партнерів не виникне бажання зустрітися з третім іще один раз тоді, коли у іншого такого бажання не буде. По-друге, партнер може почати зрівнювати свого чоловіка/жінку з новим партнером. Нарешті, жінка може відчувати себе скутою у ліжку, коли нова партнерка просто “засуне її за пояс” під час сексуального акту з її чоловіком. Те ж саме може відчувати й чоловік, якщо новий партнер похизувався більшою успішністю з його дружиною, аніж він сам. Кінець кінцем, психологи кажуть, що свінгерство підходить для тих, хто відноситься до сексу як до спорту - готовий до праці, психологічних та фізичних зрушень та експерементів і, неодмінно, - прогашів десь і в чомусь.

 “Звичайно, все залежить від обставин та від характеру стосунків. Якщо так склалося, що ви з партнером шукаєте нового і експериментуєте - то це без проблем. Однак, коли стосунки будуються на "ексклюзиві", то свінгерство тут пришвидшить розлучення” - каже 25-річний киянин Артем, котрий на такі стосунки поки що не готовий.

Сьогодні американські психологи б’ють на сполох - число звернень на тему психологічних неполадок серед свінгерів зростає, в США регулярних свінгерів близько 8%. Відомі сексологи Д. Лестер та В. Коен вважають, що чим більше у людини сексуальних партнерів було до одруження, тим більша ймовірність того, що після створення сім’ї вони будуть готові стати свінгерами. Цікаві дослідження провели американці. Як виявилось, типовий американський свінгер - це людина середнього віку, від 30 до 40 років, котра два роки навчалась у коледжі чи інституті, 10 років перебуває у другому шлюбі та близько 5-ти років практикує свінг. За політичними переконаннями вони знаходяться посередині між консерваторами та республіканцями, а стосовно релігійних уподобань - вони частіше, аніж звичайні пари, перебувають у релігійних організаціях. У питаннях сім’ї та сексу вони - активні ліберали: спокійно відносяться до змішаних шлюбів між чорними та білими, до гомосексуальних шлюбів та підліткового сексу. 64% активних свінгерів вважають себе щасливими.

http://www.greenmama.ua

Дата публікації: 05.10.2007
Прочитано: 9211 разДодатково на дану тему
Вчимося ладнати зі свекрухоюВчимося ладнати зі свекрухою
Якщо мама на роботіЯкщо мама на роботі
Сімейні відносини. Випробування на міцністьСімейні відносини. Випробування на міцність
Розмовляйте зі своїми дітьмиРозмовляйте зі своїми дітьми
Батько або вітчим?Батько або вітчим?
Сладкий пальчик, или почему дети сосут пальцы.Сладкий пальчик, или почему дети сосут пальцы.
Кар'єра чи домогосподарство?Кар'єра чи домогосподарство?
Час народжувати, або радощі і небезпеки пізніх пологівЧас народжувати, або радощі і небезпеки пізніх пологів
Косметичка для малюкаКосметичка для малюка
Мужчинам тоже тяжелоМужчинам тоже тяжело
[ Назад | Початок | Наверх ]
Немає коментарів. Чому б Вам не залишити свій комертар?
Ви не можете відправити коментар анонімно, будь ласка зареєструйтесь.
Останні статті
Halloween
10 ідей для ідеального Хеловіну
Подарунки на День Валентина за знаком зодіаку
Ідеї для валентинок та святкування дня свято...
Як День Святого Валентина відзначають у різни...
Де краще зустрічати Новий рік?
У чому зустрічати новий рік 2010
Тіло - це годинник
Як запобігти курортних пасток
Здорове чи дешеве: як правильно обирати дитяч...
Новини партнерів
Завантаження ...
Галерея
Картинка з галереї

Картинка з галереї

Картинка з галереї

Посміхніться

Чоловік приходить із роботи пізно, на столі записка: "Пельмені у морозилці, суп на плиті, Геннадій у шафі, не буди, йому на ніч".

Реклама
Опитування
Як Ви відноситесь до вінчання?

На мою думку вінчання має бути обов'язковим
Перед вінчанням потрібно деякий час прожити разом
Мені подобається обряд, але вінчатись не хочу
Мені не подобається обряд вінчання
Мені байдужеРезультати
Інші опитування

Всього голосів: 1881
Коментарів: 2
Головна |  Вверх
статистика  користувачів онлайн: 68 | користувачів сьогодні: 443 | переглянуто сторінок сьогодні: 31832 | всього сторінок переглянуто: 107228607
Використання матеріалів цього сайту тільки за умови вказання прямого гіперпосилання на першоджерело та сайти, що виконали суттєві допрацювання матеріалів (переклад, доповнення довідковими даними, тощо).
Якщо першоджерело не вказано - важати першоджерелом і вказувати пряме гіперпосилання на сайт https://buket.ck.ua© 2006-2008 студія GVM
рекламна підтримка: черкаська рекламна мережа

Генерація сторінки: 0.033 сек. і 19 запитів до бази даних за 0.016 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.