Букет
      
  Реєстрація або вхід Головна    
Букет
Головна
Новини
Статті
Опитування
Анекдоти
Галерея
Погода на тиждень
Свята на тиждень
Святковий довідник
Файли
Друзі та партнери
Звязок з нами
Рекомендуємо
Гумор

- Що таке блондинка під душем?
- Чиста дурість.

Google рекомендує
Стосунки в сім'ї

Любий, кохай мене або 10 способів додати перчику у ваші відносини


 Кохання - це не лише те, що допомагає двом пристосуватися жити на одній території. Кохання - це не просто відчуття, коли серце переливається через край. Кохання - це, напевно, наші сильнодіючі емоції, які сподвигають нас на благородні справи, мотивують, надихають...Бути коханим та кохати це найбільша і найжаданіша з усіх людських потреб. Адже якими б скептичними ми не були, а все одно з милим рай і в шалаші. Почуття кохання зближує не лише двох людей, між якими й пролетів пан Амур, воно нахиляє над нами увесь великий світ. Коли серце переповнене любов‘ю людина стає терплячішою, добрішою, чутливою до проблем інших.Однак не правильно стверджувати, що це почуття має вплив лише на наш емоційний стан. Згідно з численними дослідженнями, сила кохання поліпшує і наше фізичне здоров‘я. Закохана людина має високий імунітет, її серце працює ефективніше, а планка життєвих пріоритетів піднімається все вище і вище. "Кохання та інтимні стосунки роблять нас і плаксивими, і сильним водночас - каже Ден Орніш, який ось вже протягом багатьох років досліджує взаємозв‘язок кохання та здоров‘я. Якщо ви поглянете на висновки вчених, то стане зрозуміло, що кохання та близькі стосунки настільки ж важливі людині, як їжа, повітря та сон".

На День Валентина кожен з нас намагається внести у сірі будні ноту романтики - вечеря зі свічками, шоколадні подарунки та солодощі, квіти та кумедна нижня білизна. Але цукерки дуже скоро закінчуються, свічки гаснуть і ми знову повертаємося у буденне русло проблем. Експерти ж сходяться у єдиній думці - секрет яскравих та довгих відносин у тому, що ви робите одне для одного протягом усіх інших 364 днів. На ваш розсуд 10 кроків, які завжди будуть підтримувати полум‘я ваших стосунків.

1. Будьте друзями.

Зізнайтеся, іноді ми поводимо себе з коханою людиною так, як ніколи б не поводили з кращим другом. Поставте просте запитання: чому перш ніж сказати різке слово другу ми триста разів подумаємо, а образи у бік коханої людини злітають з вуст без будь-яких пересторог та зупинок.

Здорові взаємовідносини обов‘язково мають базуватися на дружбі. Намагайтеся "частувати" свою другу половинку належною повагою, добротою та розумінням. Станьте один одному найкращим другом. Підтримуйте, слухайте одне одного, смійтеся разом, ніколи не дозволяйте собі бути нестриманим та нечемним. Коли син моїх друзів якось запита у тата про найкращого друга, тато без сумнівів та затримки відповів: "Найкращий друг, то мама". Вчіться бути справжніми друзями та показуйте приклад відданості своїм дітям.

2. Завжди знаходьте час, щоб побути лишень удвох.

Двоє люблячих людей проводять разом досить багато часу. Але чи завжди те, що більше, то краще? Не існує певного визначено проміжку часу, який би був оптимальним для гарних стосунків. Єдиний прийом, який завжди працює, це обов‘язково присвячувати 15 хвилин в день лише один одному. Вкладіть дітей спати, вимкніть телевізор, заваріть ромашковий або м‘ятний чай і просто присвятіть цей час собі. Згадайте приємні моменти дня, сплануйте вихідні, помрійте про майбутнє. Врешті-решт зрозумійте, що ви маєте повне право на власне життя, у якому хоча б на 15 хвилин відсутні мама-тато, свекруха-свекор, Джина (собака) - Кеша (папуга) і так далі. Якщо немає можливості знайти вільний куточок, вийдіть на невеличку прогулянку. Свіже повітря ще нікому не завадило, та й спатимете значно краще.

3. Присвячуйте належний час інтимним стосункам.

Фізична близькість - це природне та здорове продовження взаємовідносин між людьми, які кохають одне одного. Досить часто наші найкращі сексуальні наміри ми відкладаємо на вечір, найкращий час відпочинку, однак день видається таким, що ввечері хочеться обійняти лише подушку і скоріше заснути. А бажання так і помирають ще в зародку. Але ви та ваш партнер маєте зробити усе, аби розпалити вогонь у серці та тілі. Облиште недоїдені тарілки з їжею, вимкніть лептоп і робіть це! Налаштуйтеся на еротичний лад за допомогою романтичної музики, приглушеного світла та ароматичних свічок. Масло ілінг-іланга як ніяке інше допоможе розпалити чуттєвість. Просто капніть крапельку на руку та нанесіть ще трохи на пульсуючі зони. Вчіться спілкуватися вашою енергією кохання через дотики.

4. Заохочуйте один одного.

Щодня говоріть партнеру про те, який він. Декілька добрих та ефективно діючих слів мають стати вашою щоденною звичкою. Постійно виражаючи любов ви разом якби живите ваші взаємовідносини, допомагаючи зрозуміти, наскільки ви цінні один одному. Дайте вашому партнеру зрозуміти як ви пишаєтеся ним чи нею, будьте щедрими на компліменти та знаки уваги.

5. Вирішуйте суперечки правильно

Якщо сталося так, що між вами пробіг чорний кіт, а мужності взяти провину на себе не вистачає ні у вас, ні у вашого партнера, основну роль у вашій суперечці відіграє не сам факт, що ви ось-ось посваритеся, а саме як ви це зробите. Якщо суперечка виникла, намагайтеся вирішити все якнайшвидше. "Не більше 10 хвилин, каже Девід Каплан, професор філософії одного з університетів Канзасу. Після 10-хвилиннолї суперечки вона стає вульгарною та скучною". Важливо також дотримуватися певних рамок та предмету суперечки. Не згадуйте моментів та приводів для роздратування, які бентежили вас минулого тижня чи місяць тому - вирішуйте лише те питання, яке саме сьогодні винесено на порядок денний.

6. Знайдіть клуб спільних інтересів та відвідуйте його разом.

Останнім часом вам здається, що поліпшити стан ваших стосунків можна лише за допомогою консультацій психолога? А чому б не спробувати разом відвідати спеціальні тренінги, які удосконалюють комунікативні навички або спробувати семінари з розкриття своїх до цього часу невідомих вам сторін, характеру, звичок. А чому б не сісти разом і не почитати книжку когось з видатних психологів про те, як правильно будувати чесні та відверті стосунки? Ваші зусилля можуть спалахнути новою іскрою відносин. А почати рекомендують з томика Філіпа Мак Гроу "Врятувати відносини" (Phillip McGraw "Relationship Rescue")

7. Уважно слухайте одне одного

Станьте уважним слухачем. Цим ви дозволите партнеру відчути наскільки його чи її думки та почуття важливі для вас. Більше того, якщо партнери готові слухати одне одного, це заохочує їх "відкритися назустріч один одному та ділитися найсокровеннішим", - кажуть Річард та Крістіна Карлсон, автори книги "Don’t Sweat the Small Things in Love". Секрет, кажуть Карлсони, не лишень у тому, щоб слухати те, про що говорить твій партнер, але й бути насправді "присутнім" саме у тому місці, мати справжнє щире бажання зрозуміти те, що сказано і почути саме те, що іншому хотілося сказати.

8. Поважайте індивідуальність один одного

Насправді, партнери мають навчитися співвідносити свої потреби як індивідуума з їх спільним потребами, як пари/подружжя. "З одного боку, ви не хочете бути далеко один від одного саме в емоціональному плані. Якщо ви майже не проводите часу разом, ваші емоції слабшають, каже Каплан. З іншого боку, якщо партнери стають надто залежними один від одного, вони втрачають свою індивідуальність, а це теж вливає на відносини". Ідеально, коли двоє людей можуть бути водночас близькими аби насолоджуватися інтимною стороною свого кохання, та достатньо віддаленими один від одного, коли мова заходить про їх індивідуальність. Не бійтеся "заводити" нові знайомства, мати дружні стосунки та захоплюватися чим-небудь окремо від вашого партнера.

9. Звертайте увагу на знаки кохання

Психологами давно доведено - сигнали, які ми надсилаємо поглядом, вустами, певним махом руки і навіть положеннями ступні, несуть в собі досить глибокий зміст. Саме вони й показують, наскільки легко нам спілкуватися з людиною, чи добре ми розуміємо один одного, наскільки близько ми "відчуваємо" один одного.

Зустріч після важкого трудового дня. Поспостерігайте, як ви вітаєте один одного. Довгий поцілунок у вуста каже сам за себе: "Я дуже щаслива(вий) тебе бачити. Скучила страшенно". Зверніть увагу, якщо в привітанні бере участь увесь корпус і кохана людина обіймає вас, це означає, що, притискуючись усім тілом, ми виражаємо теплоту своїх почуттів, як би відновлюємо близькість після розлуки, нехай навіть недовгої.

Додайте теплоти під час зустрічі. Адже саме цим привітанням ви задаєте тон усьому вечору. І нехай саме в цей час ваш найкоханіший малюк малює на дверях сонечко, а на плиті плов вже перетворився на "мамалигу", дайте зрозуміти чоловіку, що увесь день позаду і тепер ви належите лише один одному.

10. Назавжди знищ критику у ваших відносинах.

Ніколи і ні за яких обставин не критикуй свою другу половинку, якщо, звичайно вона (він) не просить тебе про це (так буває у випадку, коли один з партнерів людина "мистецтва"). При чому не критикувати означає не лише не висловлювати критичних думок, але й назавжди забути про "свердління" поглядом або оцінюючі жести. Якщо саме в цей момент на думку спали не зовсім приємні думки, згадайте щось дуже дороге вашому серцю - як він шукав полуницю серед зими, коли ви були вагітні або як вона готувала вам запашний трав‘яний чай, коли ви захворіли під час походу у гори.

Спробувавши цей спосіб одного разу, ви назавжди позбудетеся звички критикувати. Подумайте про вашого партнера, як про щось єдине ціле. Ви не можете прийняти його частинами. Як тільки ви позбудетеся звички порівнювати кохану людину з ідеалом, ви помітите наскільки гармонійним можуть бути взаємовідносини двох люблячих людей.

Насолоджуйтеся присутністю коханої людини поруч і нехай вам завжди буде цікаво і неповторно у товаристві один одного.

http://www.greenmama.ua

Дата публікації: 14.11.2007
Прочитано: 2866 разДодатково на дану тему
Вчимося ладнати зі свекрухоюВчимося ладнати зі свекрухою
Якщо мама на роботіЯкщо мама на роботі
Сімейні відносини. Випробування на міцністьСімейні відносини. Випробування на міцність
Розмовляйте зі своїми дітьмиРозмовляйте зі своїми дітьми
Батько або вітчим?Батько або вітчим?
Сладкий пальчик, или почему дети сосут пальцы.Сладкий пальчик, или почему дети сосут пальцы.
Кар'єра чи домогосподарство?Кар'єра чи домогосподарство?
Час народжувати, або радощі і небезпеки пізніх пологівЧас народжувати, або радощі і небезпеки пізніх пологів
Косметичка для малюкаКосметичка для малюка
Мужчинам тоже тяжелоМужчинам тоже тяжело
[ Назад | Початок | Наверх ]
Немає коментарів. Чому б Вам не залишити свій комертар?
Ви не можете відправити коментар анонімно, будь ласка зареєструйтесь.
Останні статті
Halloween
10 ідей для ідеального Хеловіну
Подарунки на День Валентина за знаком зодіаку
Ідеї для валентинок та святкування дня свято...
Як День Святого Валентина відзначають у різни...
Де краще зустрічати Новий рік?
У чому зустрічати новий рік 2010
Тіло - це годинник
Як запобігти курортних пасток
Здорове чи дешеве: як правильно обирати дитяч...
Новини партнерів
Завантаження ...
Галерея
Картинка з галереї

Картинка з галереї

Картинка з галереї

Посміхніться

- Ви тримаєте вдома тварин?
- Так. Заморожену скумбрію та крабові палочки.

Реклама
Опитування
Як Ви реагуєте на нахабність?

в душі злюсь, але поводжу себе стримано
зроблю зауваження
не звертаю уваги
нахабнію у відповідь
лаюсь, сварюсь
такі люди слів не розуміють, пускаю в хід кулаки
свій варіантРезультати
Інші опитування

Всього голосів: 215
Коментарів: 1
Головна |  Вверх
статистика  користувачів онлайн: 53 | користувачів сьогодні: 27 | переглянуто сторінок сьогодні: 52 | всього сторінок переглянуто: 108892775
Використання матеріалів цього сайту тільки за умови вказання прямого гіперпосилання на першоджерело та сайти, що виконали суттєві допрацювання матеріалів (переклад, доповнення довідковими даними, тощо).
Якщо першоджерело не вказано - важати першоджерелом і вказувати пряме гіперпосилання на сайт https://buket.ck.ua© 2006-2008 студія GVM
рекламна підтримка: черкаська рекламна мережа

Генерація сторінки: 0.042 сек. і 19 запитів до бази даних за 0.022 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.