Букет
      
  Реєстрація або вхід Головна    
Букет
Головна
Новини
Статті
Опитування
Анекдоти
Галерея
Погода на тиждень
Свята на тиждень
Святковий довідник
Файли
Друзі та партнери
Звязок з нами
Рекомендуємо
Гумор

— Тату, тату, а чому ти з мамою одружився, — запитує син.
— От бачиш, — каже той до дружини, — навіть дитина дивується.

Google рекомендує
Стосунки в сім'ї

Життя з Отелло


 Ревнує - значить любить? Досить сумнівна істина! Часто ревнощі не мають відношення до кохання. Зате завжди пов'язані із сексом. Ревнощі - почуття еротичне. І багатоколірне, як заздрість. До яких меж ревнощі здатні пошматувати душу? Чи є від них ліки? Адже, як показує практика, від ревнощів страждають не тільки ті, кого ревнують, але й самі ревнивці.

Білі ревнощі

Умовно привласнимо видам ревнощів відповідне забарвлення. Як білий колір вбирає в себе всі тони спектру, так і нормальні, тобто білі, не хворобливі ревнощі виткані з цілої палітри рис, які згодом можуть дати початок душевній недузі: агресивності, підозрілості, небезпечній поведінці. Парадокс нормальних ревнощів у тому, що це негативне почуття, яке змушує людину страждати, дано нам у благо.

У ревнощах багато цінного. Біологічно це здоровий інстинкт, який мобілізує кращі риси для перемоги над конкурентом, щоб одержати більш якісне потомство. Соціально ревнощі захищають родину. Виправдано ревнощі і психологічно - як невеликий психозик, струс, який робить емоційне життя менш монотонним. І нарешті, ревнощі приносять користь інтимним стосункам, активізуючи, освіжаючи їх.

Дослідження показали: значно частіше ревнують чоловіки. Зрада - могутній удар по самолюбству, почуттю власника, вирок сексуальним здібностям самця. Адже як вони міркують: жінка в ліжку з коханцем палкіша й гарячіша. Із чоловіком же їй нерідко заважає звичка або жіноча подружня цнотливість. Пристрасність дружини в обіймах іншого завдає чоловіку нестерпного болю, який збільшується, якщо той і сам мав коханку. Він мимоволі ототожнює розкуте поводження своєї таємної подруги з аналогічними діями дружини в ліжку суперника.

Сині ревнощі

Якщо слабка психіка ревнивця не може впоратися зі стражданнями Отелло, надуманий або справжній рогоносець занурюється в невроз. Він починає бачити світ однотонним. І аж ніяк не рожевим, а похмуро-синім! Сучасні кольоропсихологи пов'язують цей колір із підвищеною тривожністю. Як же можна відрізнити нормального ревнивця від патологічного? Звичайні ревнощі підсилюють любов: чоловік починає бачити у дружині достоїнства, яких не помічав раніше. При цьому виявляє інтимну активність. Хоча збільшеного статевого потягу не відчуває, а лише намагається "переплюнути" суперника. Нормальний ревнивець заспокоюється, якщо дружина заперечує зраду або заявляє, що зрадила випадково і більше не збирається грішити. Нормальний ревнивець не заводить мову і про сумнівність батьківства (тобто думка про те, що діти можуть бути не від нього, просто не приходить у голову). І це вселяє надію...

Ревнощі бувають зелені

На жаль, нав'язлива ідея плавно переростає у суперцінну. Ревнощі перетворюються на зелену безвихідну тугу. Приміром, чоловік блаженствує у Криму, дивлячись на вільну поведінку сусідок по пансіонату. Одного разу вночі під звуки жагучих стогонів за стіною номера він думає: дружина ж теж відпочиває без мене! І невідомо, хто зараз там удома заходить до неї в гості... Наступного дня нещасний, не чекаючи завершення відпустки, зривається з місця, летить додому і влаштовує дружині страшний скандал.

Звичайно синдром суперцінних ідей розцвітає на руїнах неврозу. Приблизно у двох випадках із семи спрацьовує внутрішній психологічний захист, і хворий одужує сам. Хоча, як правило, "суперцінні" ревнощі лікують уже медикаментами.

Червоні ревнощі

Будь-яке марення - це вже психоз. Марення ревнощів - еротичний різновид манії переслідування. Підозри цілком опановують свідомістю, переконати хворого неможливо. Його міркування нерідко абсурдні. Зовсім ясно, що людина каже нісенітницю: дружина за п'ять хвилин віддалася попутникові в тролейбусі, кількість її коханців росте лавиноподібно, досягаючи величезних цифр.

Суть марення в переконанні, що дружина порочна в корені. Вона здатна на будь-який вид розпусти, аж до кровозмішення. Червоні ревнощі - яскраві, безглузді, безконтрольні.

Ревнощі фіолетові

Марення малого розмаху - найпідступніший варіант недуги. Людина поводиться розумно у всіх сферах життя: процвітає, керує, захищає дисертацію, але щодо ревнощів виявляється непробивною. Фіолетове марення ревнощів дуже продумане. Одне міркування чіпляється за інше, складаючи цілу систему побудов. Дружина миється в душі - замиває сліди гріха. Вона одержала комплімент? Її розпусний вигляд провокує фамільярність.

Такий тип марення прихований і набагато сутужніше піддається лікуванню, ніж гостре марення червоних ревнощів. Як правило, марення супроводжується детективною діяльністю. Чоловік підслуховує телефонні розмови дружини, проводить слідчі експерименти, із секундоміром повторюючи маршрут дружини до ринку, до магазина.

Ознака, за якою можна впізнати марення ревнощів на побутовому рівні, - допити з упередженням. Деякі герої доходять до того, що майже щоночі протягом багатьох місяців тягнуть дружину в кухню, саджають на стілець, направляють в обличчя світло і засипають питаннями, на які часом не можна дати зрозумілої відповіді. "Як ти могла собі дозволити вступити в статевий зв'язок? Де була твоя совість?" Марення ревнощів хоч і важкий іспит для хворого, але в ньому присутній своєрідний елемент задоволення, мазохістський синдром. Він нерідко пов'язаний із порушеннями в статевій сфері. Його обов'язково треба лікувати, причому із допомогою сексопатолога. "Рогоносці" (справжні або вдавані) небезпечні, тому що здатні на вбивство, самогубство, будь-який антисоціальний учинок.

Як поводитися з ревнивцем

1) Розпізнати ревнивця можна відразу. Якщо не при першому знайомстві, то за кілька днів спілкування обов'язково. Марення ревнощів виникає не на порожньому місці. Вада закладена всередині самої особистості. Побачити характер, схильний до хворобливих ревнощів, неважко. Основні риси - "затримання" на неприємностях, вразливість, боязнь змін. Це зануда, себелюб, педант із низькою терпимістю до безладдя: якщо щось не так лежить, їжа приготовлена не за рецептом, він дратується;

2) якщо ваш чоловік піддається маренню і справа дійшла до допитів і катувань, не будьте слухняною вівцею. Фахівці стверджують: коли дружини поводиться "підвладно", мовчки терпить побої, образи, садомазохістська поведінка чоловіка прогресує. А опір дружини, як не дивно, заспокоює хворого;

3) ніколи не зізнавайтеся у зраді. Навчіться на запитання мучителя, навіть найбільш дикі, давати безпрограшні відповіді: "Як я могла тобі зрадити?! Ти ж у мене єдиний і неповторний...";

4) майте на увазі: ревнощі - хвороба сімейна. У якомусь сенсі марення ревнощів заразне - флюїди стресу поширюються і на здорових, особливо травмуючи дитячу психіку, якщо діти в курсі батьківських сварок. Так що в якийсь момент треба вибирати: або ревнивець, або діти;

5) якщо ваш чоловік поки що ревнивець не патологічний, протиставте його недовірі свою мудрість. Поводьтеся так, щоб ревнощі знижувалися. На всі випадки життя майте залізне алібі. Не затримуйтеся через дрібниці. Якщо ж не виходить, дзвоніть! Не зникайте, не залишивши чоловіку своїх координат. Щадіть ревнивця. Так само, як неетично соромити чоловіка за статеву слабкість, що від нього не залежить, не можна докоряти і за ревнощі. З ними треба поводитися обережно.

http://20minut.ua/

Дата публікації: 09.10.2007
Прочитано: 2314 разДодатково на дану тему
Вчимося ладнати зі свекрухоюВчимося ладнати зі свекрухою
Якщо мама на роботіЯкщо мама на роботі
Сімейні відносини. Випробування на міцністьСімейні відносини. Випробування на міцність
Розмовляйте зі своїми дітьмиРозмовляйте зі своїми дітьми
Батько або вітчим?Батько або вітчим?
Сладкий пальчик, или почему дети сосут пальцы.Сладкий пальчик, или почему дети сосут пальцы.
Кар'єра чи домогосподарство?Кар'єра чи домогосподарство?
Час народжувати, або радощі і небезпеки пізніх пологівЧас народжувати, або радощі і небезпеки пізніх пологів
Косметичка для малюкаКосметичка для малюка
Мужчинам тоже тяжелоМужчинам тоже тяжело
[ Назад | Початок | Наверх ]
Немає коментарів. Чому б Вам не залишити свій комертар?
Ви не можете відправити коментар анонімно, будь ласка зареєструйтесь.
Останні статті
Halloween
10 ідей для ідеального Хеловіну
Подарунки на День Валентина за знаком зодіаку
Ідеї для валентинок та святкування дня свято...
Як День Святого Валентина відзначають у різни...
Де краще зустрічати Новий рік?
У чому зустрічати новий рік 2010
Тіло - це годинник
Як запобігти курортних пасток
Здорове чи дешеве: як правильно обирати дитяч...
Новини партнерів
Завантаження ...
Галерея
Картинка з галереї

Картинка з галереї

Картинка з галереї

Посміхніться

По зообазару йде мужик і тягне на ланцюзі ведмедя (ведмідь ричить, упирається ...). Другою рукою тягне за вухо сина (син репетує від болю, вухо червоне ...). А мужик раз у раз повертаючись до сина буркоче:
– Ходімо-ходімо, покажеш зараз, хто тобі тут торік хом'ячка продав.

Реклама
Опитування
Як Ви відноситесь до організації свят "під ключ"?

Позитивно, маю бажання скористатися цією послугою
Ще не визначився, але скоріш позитивно
Звик(-ла) все робити сам(-а), так надійніше
Негативно, такі фірми приречені на провалРезультати
Інші опитування

Всього голосів: 319
Коментарів: 0
Головна |  Вверх
статистика  користувачів онлайн: 43 | користувачів сьогодні: 423 | переглянуто сторінок сьогодні: 21495 | всього сторінок переглянуто: 108885775
Використання матеріалів цього сайту тільки за умови вказання прямого гіперпосилання на першоджерело та сайти, що виконали суттєві допрацювання матеріалів (переклад, доповнення довідковими даними, тощо).
Якщо першоджерело не вказано - важати першоджерелом і вказувати пряме гіперпосилання на сайт https://buket.ck.ua© 2006-2008 студія GVM
рекламна підтримка: черкаська рекламна мережа

Генерація сторінки: 0.033 сек. і 19 запитів до бази даних за 0.018 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.